[ معرفی کتاب برای تحلیل سازه 2 ]

eli.1992

عضو جدید
سلام دوستان عزیز خسته نباشید امیدوارم حال همگی شما خوب باشه
لطفا اگه کتاب خوبی برای تحلیل سازه2 سراغ دارید معرفی کنید (به جز کتاب طاحونی).واسه ارشد هم باشه مهم نیست فقط روان و قابل فهم باشه و من این مباحث رو متوجه شم الان 2جلسه است روش شیب افت رو شروع کردیم،من هنوز چیزی به اون صورت متوجه نشدم و کم کم دارم نگران میشم :( فکر کنید استاد هم ندارم وخودم باید بخونم.ممنون میشم:gol:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Body Guard

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
لطفا اگه کتاب خوبی برای تحلیل سازه2 سراغ دارید معرفی کنید (به جز کتاب طاحونی).واسه ارشد هم باشه مهم نیست فقط روان و قابل فهم باشه و من این مباحث رو متوجه شم الان 2جلسه است روش شیب افت رو شروع کردیم،من هنوز چیزی به اون صورت متوجه نشدم و کم کم دارم نگران میشم :( فکر کنید استاد هم ندارم وخودم باید بخونم.ممنون میشم:gol:

سلام خانم مهندس
خوبید شما؟
من یه جزوه خوب دارم که دوستانم زحمت کشیدند و پیچوندنش!!!! سعی می کنم گیرش بیارم و براتون PDF بکنم و بدم خدمتتون
مثال هم زیاد داره ...
روش شیب افت یه مقدار طولانی هستش و نیازه که گام به گام برید جلو

Diamond.B

عضو جدید

---------------------------------------------------
سلام-والا یکی از دوستانمون کتاب مهندس بدیعی رو داشت کتاب بدی نبود -خود من هم کتاب مدرسان شریف داشتم بد نبود-دوستمون آقا معین هم یه کتاب pdf داشت که زبان اصلی بود اون هم بد نبود-کتاب شاپور طاحونی هم از همشون بهتره

eli.1992

عضو جدید
سلام خانم مهندس
خوبید شما؟
من یه جزوه خوب دارم که دوستانم زحمت کشیدند و پیچوندنش!!!! سعی می کنم گیرش بیارم و براتون PDF بکنم و بدم خدمتتون
مثال هم زیاد داره ...
روش شیب افت یه مقدار طولانی هستش و نیازه که گام به گام برید جلو
---------------------------
ممنونم بد نیستم
ببخشید اصلا راضی به زحمت شما نیستم ولی واقعا احساس میکنم اگه اینجوری پیش بره با این استاد،تا اخر ترم هیچی یاد نمیگیرم پس اگه امکانش هست یکم زود اینکارو بکنید وگرنه باید خودتون یادم بدید:D
اینم بگم اگه از تحلیل زده بشم یادگیریم به اندازه2/1کاهش پیدا میکنه!!!!!!
---------------------------------------------------
سلام-والا یکی از دوستانمون کتاب مهندس بدیعی رو داشت کتاب بدی نبود -خود من هم کتاب مدرسان شریف داشتم بد نبود-دوستمون آقا معین هم یه کتاب pdf داشت که زبان اصلی بود اون هم بد نبود-کتاب شاپور طاحونی هم از همشون بهتره
-----------------------------
طاحونی رو دارم خوشم نمیاد انگار باید یه چیزایی از قبل بلد باشی بعد بخونیش،واسه تحلیل1طاحونی خوندم ولی چون سر کلاس متوجه میشدم مثالاشو فقط حل میکردم ولی الان که سر کلاس...:(نمیتونم بخونمش!!!من سه تا کتاب از این اقای طاحونی دارم از هیچکدومشون خیری ندیدم.

Diamond.B

عضو جدید
والا من خودم که توی عمرم کتاب نخوندم :) ولی بچه هارو دیدم که از کتاب اردشیر اطیابی راضی هستن-یک سری هم به کتابخونه دانشگاه بزنید-هر چی کتاب داشت نگاه بندازید هرکدوم خوب بودن رو امانت بگیرید

emrah931

عضو جدید
لطفا اگه کتاب خوبی برای تحلیل سازه2 سراغ دارید معرفی کنید (به جز کتاب طاحونی).واسه ارشد هم باشه مهم نیست فقط روان و قابل فهم باشه و من این مباحث رو متوجه شم الان 2جلسه است روش شیب افت رو شروع کردیم،من هنوز چیزی به اون صورت متوجه نشدم و کم کم دارم نگران میشم :( فکر کنید استاد هم ندارم وخودم باید بخونم.ممنون میشم:gol:[/QUOT
سلام
بهترین کتابهای کمک درسی و کنکور ارشد در زمینه مقاوت مصالح وتحلیل سازه ها کتابهای دکتر فنایی است.ایشون جزو اولین فارغ التحصیلهای دکترای عمران از دانشگاه صنعتی شریف. استاد دروس مقاوت و تحلیل کلاسهای پارسه وهمچنین طراح سوالهای مقاوت و تحلیل در کنکور ارشد نیز میباشند.امیدوارم کتابهای ایشون راهگشای مشکلات درسیتون باشه البته یک جزوه تحلیل 2 هم در فایل ضمیمه واستون قرار دادم.موفق باشید.مشاهده پیوست jozeveh zazeh 2.pdf

novincivil

عضو جدید
بهتون توصیه می کنم حتماً کتاب تحلیل سازه های هیبلر رو که البته به زبان اصلی هست مطالعه کنید. از لحاظ کییفیت عکس ها و مطالب واقعاً عالیه.

بالا