معرفی و رزومه اعضای تالار مهندسی معدن

morteza_420

عضو جدید
سلام
هدف من از راه اندازی این تاپیک این بود که تمام مهندسین معدنی که میان تو این قسمت بیان اینجا و خودشون رو معرفی کنن ! برای اولین نفر من خودم رو معرفی می کنم :

من مرتضي دانشجوي ترم 3 مهندسي معدن -هستم .

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: ha.a

moji

عضو جدید
سلام
هدف من از راه اندازی این تاپیک این بود که تمام مهندسین معدنی که میان تو این قسمت بیان اینجا و خودشون رو معرفی کنن ! برای اولین نفر من خودم رو معرفی می کنم :

من مرتضی ناروئی هستم . دانشجوی ترم دوی مهندسی معدن - استخراج ، توی دانشگاه سیستان و بلوچستان یا دقیقتر دانشکده فنی و مهندسی شهید نیکبخت .
سلام من مجتبي هستم
مهندسي معدن(اكتشاف) خوندم از دانشگاه كرمان

morteza_420

عضو جدید
سلام
من باز اومدم!!!!!
چرا اینجا اینقدر خلوت شده!!!!! می خوام کلی مطلب جدید بزارم!!!!!
بابا یکمی مدد کنید!!!!!!!!
معدنچیای عزیز ، همکارای محترم ، ........

goldston

عضو جدید
سلام
من مینا هستم تازه عضو شدم . من دانشجوی مهندسی معدن استخراج هستم از دانشگاه ارومیه و دوست دارم در این بخش همکاری داشته باشم و مطالب مفید در اختیار دوستان قرار بگیره و از مطالب دیگران استفاده کنیم
باتشکر :gol:

morteza1367

عضو جدید
سلام من مرتضی هستم تازه همین دیروز نتایج کنکور اعلام شد
منم شدم مهندس معدن صنعتی شاهرود (استخراج)
چند روز دیگه میخوام برم ثبت نام میخواستم ببینم چجور رشتهاییه
من که دوسش دارم ولی در مورد آیندش خیلی نگرانم راحت میتونم کار پیدا کنم؟
اوضاع مالیش چجوریاس؟کسی میتونه جوایمو بده اگه اینجا نمیشه میتونیم واسم میل بزنین
خواهشن اگه کسی میتونه کمک کنه

انم میلم
morteza_totti_toyota@yahoo.com

morteza_420

عضو جدید
سلام مرتضی جان خوبی داداش ؟
بهت تبریک می گم !!! شیرینی یادت نره ها !!!
ببین تویه هر رشته ای که بهش علاقه داشته باشی می تونی یک فرد موفق باشی و بهترین نتیجه ممکن رو ازش بگیری . مثلاً همین معدن اگه واقعاً علاقه داشته باشی می تونی مثل کسی باشی که من مشناسمش داره برجی 8 میلیون تومن در می یاره!!!!
پس اول باید علاقه داشته باشی .
در مورد آیندش هم به خودت بستگی داره که بخوای تا کجا ادامه بدی . می تونی با همین لیسانس بری استخراج یک معدن رو به عهده بگیری و کلی در بیاری . یا این که ادمه بدی و هم معدن داشته باشی و هم کلی برو بیا .
در آمدش تو بعضی از استانها خیلی خوبه . مثلاً استان خودم سیستان و بلوچستان . تو بعضی از استانهای دیگه زیاد نه .
در ضمن یک رشته عمومی هستش که بیشتر رشته ها رو مخصوصاً عمران رو شامل می شه !!!

rezahlk

عضو جدید
رضا بهرامي

رضا بهرامي

من رضا بهرامي هستم . فارغ التحصيل مهندسی معدن - استخراج ، توی دانشگاه اروميه .[/quote]

ghbiranvand

عضو جدید
سلام
من مینا هستم تازه عضو شدم . من دانشجوی مهندسی معدن استخراج هستم از دانشگاه ارومیه و دوست دارم در این بخش همکاری داشته باشم و مطالب مفید در اختیار دوستان قرار بگیره و از مطالب دیگران استفاده کنیم
باتشکر :gol:

موفق باشی ، من بیرانوند هستم فارغ التحصیل اکتشاف از یزد ، الان هم مرتبط با رشتم مشغول به کارم ، ولی پیشنهادم به همه دوستان به خصوص دانشجویان اینه که سعی کنید به شدت در کامپیوتر و نرم افزارهای جانبی تسلط داشته باشید ، این کار کمک زیادی به اشتغال شما بعد از کار خواهد کرد .

morteza_420

عضو جدید
موفق باشی ، من بیرانوند هستم فارغ التحصیل اکتشاف از یزد ، الان هم مرتبط با رشتم مشغول به کارم ، ولی پیشنهادم به همه دوستان به خصوص دانشجویان اینه که سعی کنید به شدت در کامپیوتر و نرم افزارهای جانبی تسلط داشته باشید ، این کار کمک زیادی به اشتغال شما بعد از کار خواهد کرد .

سلام قاسم جان . خوبي ؟
اگه برات زحمتي نيست برنامه هايي كه هم براي استخراج و هم اكتشاف لازمه رو برمون معرفي كن . ممنون مي شيم . :smile::)

ghbiranvand

عضو جدید
معرفی چند نرم افزار

معرفی چند نرم افزار

با سلام به همه دوستان به خصوص آقا مرتضی
قبل از هر چیز بایستی بعضی از دروس رو عمیق و خوب یاد بگیرید که بتونید از مفاهیم اونها در کار با نرم افزارها استفاده کنید ، عناوین زیر که میگم درسهایی هستن که فکر میکنم مهندسین معدن بعدا خیلی بیشتر توی کار بهش احتیاج پیدا میکنن :
1- بچه هی استخراج : اصول اکتشاف و بچه های اکتشاف : اصول استخراج ، این خیلی مهمه که از گرایش دیگه اطلاعات خوبی داشته باشید .
2- برای بچه های استخراج : حفاری و آتشباری ، طراحی معادن روباز ، اصول استخراج سنگهای ساختمانی ،
3- واسه بچه های اکتشاف : ارزیابی ذخایر معدنی ، ژئوفیزیک و ژئوشیمی
4- درسهای مشترک : این درسها خیلی مهمن ، مطمئن باشین یاد گرفتن این درسها بعدا واستون کار ایجاد میکنه : کارتوگرافی ، نقشه برداری ، مکانیک سنگ ، کاربرد کامپیوتر در معادن

حالا بهتره بریم سراغ کامپیوتر :
1- سعی کنید سیستم عامل ویندوز را کامل بلد باشین ، کلا مبانی رایانه
2- نرم افزارهای Microsoft Office شامل Word ، Excel و ... آچار فرانسه شما واسه خیلی کارها هستند .
3- نرم افزار Auto Cad رو به شدت پیشنهاد میکنم ، یه مهندس باید حتما اتوکد بلد باشه ،
...

نرم افزارهای تخصصی رو جداگانه به صورت مفصل توی یه تاپیک جدید توضیح میدم ، هر گرایش و هر تخصص به طور جداگانه نرم افزارهای تخصصی خاص خودش رو داره ، مثلا استخراج ، آتشباری ، کارتوگرافی ، ژئوفیزیک و ... این رو هم جداگانه عرض کنم خدمتتون ... با وسعتی که این رشته از لحاظ گرایش و تخصص داره بهتره بعد از دو سه سال از شروع درس به گرایش و تخصصی که علاقه دارید خیلی جدی تر بپردازید و نرم افزارهای اون رو جداگانه کار کنید .
موفق باشید ... و مهندس !!!

morteza_420

عضو جدید
با سلام به همه دوستان به خصوص آقا مرتضی
قبل از هر چیز بایستی بعضی از دروس رو عمیق و خوب یاد بگیرید که بتونید از مفاهیم اونها در کار با نرم افزارها استفاده کنید ، عناوین زیر که میگم درسهایی هستن که فکر میکنم مهندسین معدن بعدا خیلی بیشتر توی کار بهش احتیاج پیدا میکنن :
1- بچه هی استخراج : اصول اکتشاف و بچه های اکتشاف : اصول استخراج ، این خیلی مهمه که از گرایش دیگه اطلاعات خوبی داشته باشید .
2- برای بچه های استخراج : حفاری و آتشباری ، طراحی معادن روباز ، اصول استخراج سنگهای ساختمانی ،
3- واسه بچه های اکتشاف : ارزیابی ذخایر معدنی ، ژئوفیزیک و ژئوشیمی
4- درسهای مشترک : این درسها خیلی مهمن ، مطمئن باشین یاد گرفتن این درسها بعدا واستون کار ایجاد میکنه : کارتوگرافی ، نقشه برداری ، مکانیک سنگ ، کاربرد کامپیوتر در معادن

حالا بهتره بریم سراغ کامپیوتر :
1- سعی کنید سیستم عامل ویندوز را کامل بلد باشین ، کلا مبانی رایانه
2- نرم افزارهای Microsoft Office شامل Word ، Excel و ... آچار فرانسه شما واسه خیلی کارها هستند .
3- نرم افزار Auto Cad رو به شدت پیشنهاد میکنم ، یه مهندس باید حتما اتوکد بلد باشه ،
...

نرم افزارهای تخصصی رو جداگانه به صورت مفصل توی یه تاپیک جدید توضیح میدم ، هر گرایش و هر تخصص به طور جداگانه نرم افزارهای تخصصی خاص خودش رو داره ، مثلا استخراج ، آتشباری ، کارتوگرافی ، ژئوفیزیک و ... این رو هم جداگانه عرض کنم خدمتتون ... با وسعتی که این رشته از لحاظ گرایش و تخصص داره بهتره بعد از دو سه سال از شروع درس به گرایش و تخصصی که علاقه دارید خیلی جدی تر بپردازید و نرم افزارهای اون رو جداگانه کار کنید .
موفق باشید ... و مهندس !!!

سلام
واقعاً ازت ممنونم . اگه ميشه و زحمتي نيست بيشتر بيا اينجا و مطلب بنويس . همه خوشحال مي شيم . :smile:

niaz

عضو جدید
سلام

من مرتضی ناروئی هستم . دانشجوی ترم دوی مهندسی معدن - استخراج ، توی دانشگاه سیستان و بلوچستان یا دقیقتر دانشکده فنی و مهندسی شهید نیکبخت .

من سارا دانشجوي معدن دانشگاه كاشانم.

morteza_420

عضو جدید
چشم من از خدا مي خوام كه همكاري كنم هر كاري از دستم بر بياد انجام ميدم

ممنون .
يكي از دوستان زمحمت كشيدن و يك نرم افزار كاربردي براي معدن معرفي كردن . اگه شما هم بقيه نرم افزار هارو مي شناسين خوشحال مي شيم برامون بگين .

سلام عليرضا براتي هستم فارغ التحصيل رشته معدن دانشگاه اروميه ورودي 79
اگه هنوز دكتر موميوند، امامعلي پور و مهندس بهرامي در گروه هستند سلام مخصوص منو بهشون برسونيد ممنون ميشم.

alirezamehri

عضو جدید
سلام من علیرضا دانشجوی ترم 5 اکتشاف هستم

سلام من علیرضا دانشجوی ترم 5 اکتشاف هستم

بچه ها کسی از شما امسال ارشد شرکت کرده ؟
من شرکت کردم ولی فقط برای رتبه
اگه کسی میتونه در مورد ارشد مشاوره بده plz post بزاره.

saman_saman700

عضو جدید
salam man daneshjoye madan amir kabir hastam az yazd.
mikhastam dar morede mahale eshteghle shoma va daramadeton bishtar bedonam age khososi nist. mamnon:)

morteza_420

عضو جدید
این سوالیه که خیلیهامون دنبالشیم !
ما رفته بودیم بازدید معدن از یک معدن سنگ گرانیت . مهندسش می گفت واسه هر تن استخراج 492 تومن می گیره ! ( تک تومن ها ) بعد روزی 1500 تن استخراج داشت !!! حالا پیدا کنید پرتغال فروش رو !!!

mamad1349

عضو جدید
mamad1349

mamad1349

ممد هستم 14ساله معدنکارم اما رشته دانشگاهیم زمین شناسیه در زیر زمینی و اکتشاف فلزی بیشتر کار کردهام(چون پیر شدی حافظ از میکده بیرون شو)