معرفی و دانلود مقاله‌ و كتاب‌هاي لاتين صنايع غذايي

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
سلام من در رابطه با رئولوژِی پنیرهای غیر پروسس مطلب لازم دارم که باید مقاله ISI باشه هرچه تعدادش بیشتر باشه برام بهتره.
باز هم ممنون

پردیس هستین؟؟
خودتون یاد بگیرین به نفع خودتونه:

دقت بفرمایین راه و روش جستجو رو یاد بگیرین!
تووی سایت موتور جستجوتون مثل گوگل یا لینک زی بی یا هر چی که دم دسته می نویسی : "یوزر و پسورد ساینس دایرکت"
خب چن تا رو امنحان می کنی بلاخره یکی برات باز می کنه بعد می تونی خودتون هر چی خواستین رو جستجو کنین بعد از دقت به زمانچاپ مقاله یکیشو ورداری ....

دوم بی دردسرتر:
گوگل اسکولار
Scholar.google.com
سمت راست هر لینکی ک میاره مقاله ها بصورت اچ تی ام ال یا پی دی اف هست که مقاله های به روز مثل 2013 رو از سمت چپ محدود کنین و وردارین!

f.cheraghali

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز میشه کسانی که خودشون کتاب دانلود می کنن خودشون راهنمایی کنن که چه کار کنیم .چون کتابی که توگوگل پیدا کردم برای خواندن . همون رو چطوری می تونم از libgen or books org دانلود کنم .preservation of food with pulsed electric filed اسم کتاب

Found

عضو جدید
باسلام خدمت دوستان من تازه عضو شدم تازه کارم یه مقاله درموردچای سبز میخوام ترجمه داشته باشه خیلی گیرم 4نمره واسم داره هرچی میگردم نمیتونم پیداکنم زبانم ضعیفه لطفا کمک کنید ممنون میشم

ان اف ام

عضو جدید
سلام
من چند تا مقاله میخواستم
ممنون میشم اگر کسی دسترسی داره کمک کنه
یه مقاله لاتین در مورد میکروبیولوژی صنعتی
البته یکی تو همین تاپیک بود اما استادم قبولش نکرد
و 2 تا مقاله یا کتاب فارسی در مورد فراوری محصولات جنبی گوشت
و در مورد تکنولوژی گز و تولید گز بدون شکر

new moon

عضو جدید
با سلام...من سه تا مقاله انگلیسی درباره شیمی مواد غذایی و البته با موضوعات مرتبط به هم میخواستم ولی در پبدا کردن موضوع دچار مشکل شدم..
:(:cry:
آیا موضوع شبربن کننده های مصنوعی خوبه؟؟ لطفا راهنماییم کنید با تشکر ...

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عليكم و رحمه الله و بركاته
من در مورد آناليز بافت ناگت هاي گوشتي و دريايي چندتا مقاله تاپ (همون توپ خودمون) ميخوام!!! اگر لطف كنيد ممنون ميشم

arad sedaghat

عضو جدید
سلام
من چند تا مقاله میخواستم
ممنون میشم اگر کسی دسترسی داره کمک کنه
یه مقاله لاتین در مورد میکروبیولوژی صنعتی
البته یکی تو همین تاپیک بود اما استادم قبولش نکرد
و 2 تا مقاله یا کتاب فارسی در مورد فراوری محصولات جنبی گوشت
و در مورد تکنولوژی گز و تولید گز بدون شکر
شما سرچ کن با مطالعه چکیده ها، عنوان مقاله مورد نظر را همینجا بذار خودم فول تکسشو برات می ذارم;)

پروانه سفید

عضو جدید
سلام دوستان
چه کسی ترفند دانلود رایگان پایان نامه و رساله دکترای انگلیسی دانشگاه های معتبر رو باد هست؟لطفا راهنمایی بکنید.ممنون.

آخرین ویرایش:

mustafa3

کاربر فعال صنایع غذایی ,
سلام دوستان
چه کسی ترفند دانلود رایگان پایان نامه و رساله دکترای انگلیسی دانشگاه های معتبر رو باد هست؟لطفا راهنمایی بکنید.ممنون.

سلام
اسم سایت رو بفرمایید یوزر و پسورد براتون ارسال کنم

البته دوستانی که اینجا
http://www.www.www.iran-eng.ir/forumdisplay.php/362-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D9%88-%D9%BE%D8%B3%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C

هستن هم به خوبی میتونن بهتون کمک کنن

mehraban63

عضو جدید
سلام خدمت دوستان

من کتای"پنیر و فراورده های شیری تخمیری" رو میخواستم اگه بتونید به من کمک کنید ممنون میشم.
مولف :فرانك كوزیكووسكیترجمه :مجید حكمتی، محمدرضا داهی

باتشکر

mehraban63

عضو جدید
با سلام
من کتاب Fox, P.F., McSweeney, P.L.H., Cogan, T.M. and Guinee, T.P. 2004. Cheese: Chemistry, Physics and Microbiology. Third Edition.Academic Press
رو میخواستم.ممنون میشم اگه بتونید به من کمک کنید.
با تشکر

mehraban63

عضو جدید
با سلام
من کتاب Fox, P.F., McSweeney, P.L.H., Cogan, T.M. and Guinee, T.P. 2004. Cheese: Chemistry, Physics and Microbiology. Third Edition.Academic Press
رو میخواستم.ممنون میشم اگه بتونید به من کمک کنید.
با تشکر

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار

پروانه سفید

عضو جدید
سلام .ممنونم دوست عزیز.سایت دانشگاه امریکایی یا المانی یا نیوزلند برای دانلود پایان نامه انگلیسی رو سراغ دارین؟اگه داشتین لطفا به صورت پیغام واسم بزارین تا متوجه بشم.خیلی ممنون.

پروانه سفید

عضو جدید
سلام
اسم سایت رو بفرمایید یوزر و پسورد براتون ارسال کنم

البته دوستانی که اینجا
http://www.www.www.iran-eng.ir/forumdisplay.php/362-مقالات-علمی-و-پسوردهای-دانشگاهی

هستن هم به خوبی میتونن بهتون کمک کنن

سلام .ممنونم دوست عزیز.سایت دانشگاه امریکایی یا المانی یا نیوزلند برای دانلود پایان نامه انگلیسی رو سراغ دارین؟اگه داشتین لطفا به صورت پیغام واسم بزارین تا متوجه بشم.خیلی ممنون.

mustafa3

کاربر فعال صنایع غذایی ,

isi web of knowledge
scopos
اینا سایتای خوب و معتبر هستن برای چیزی که میخوای

الهام پاییزی

عضو جدید
باسلام.دوستان عزیز مقاله درباره جایگزینی استویا با ساکارز لازم دارم ممنون میشم کمکم کنید

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
بالا