معرفی و آشنایی با مهارت‌های اعضای تالار مهندسی شیمی

3ven13

عضو جدید
یکم متلب .. یکم هایسیس .. یه مقدار هم انسیس (سی.اف.دی) .. ترجمه هم ای .. ی چیزایی .. خلاصه یکم از همه چیز

Niloofar1

عضو جدید
سلام منم تازه واردم ;)
اگه از درسایی که هم دوستش دارم هم تا حدودی ی کارایی از دستم بر میاد و بخوام بگم موازنه سیالات1و2 و متلب با آفیس هم کار کردم:D

nikandish3

عضو جدید
مهندس بیشتر توضیح بده مام بفهمیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام پوریا جان
تجربیاتم رو عرض کردم،در زمینه مهندسی پایه ،راه اندازی و بهره برداری از واحد های پتروشیمی و همچنین برگزاری مناقصات و قراردادها که هم ابعاد حقوقی اش مهم است هم ابعاد فنی تجربه هایی دارم
اگه سوالی داشتید خوشحال میشم کمک کنم

msh_new

عضو جدید
manam mitunam ta hodudi tuye
matlab
gambit
fluent
kar konam .khoshhal misham age kari az dastam barbiad anjam bedam
zemnan age be weblogemun sar bezanid khoshhal mishim

آخرین ویرایش توسط مدیر:

boxor

عضو جدید
با سلام

جوشکاری برق و ارگون و بازرس جوش VT

اینکه میگم برق و ارگون نه اینکه 4 تا جزوه خونده باشم

عملی مدت ها خودم جوش برق و ارگون و جوش لوله در پوزیشن های مختلف میزنم و خیلی چیزها رو دراین زمینه تجربی یاد گرفتم که تو هیچ کتاب و جزوه ای نیست و نخواهد بود(لم های جوشکاریه دیگه)
---------------------------------------------------------------------------------------
در زمینه مهندسی شیمی
تجهیزات فرایندی :پمپ ها کمپرسورهاو....
زبان انگلیسی و ترجمه در حد خوب
تسلط روی مباحث تئوری مهندسی گاز و انقال جرم و عملیات رو هم خیلی علاقه مندم مخصوصا تقطیر چند جزیی رو بلدم

آخرین ویرایش:

narges71

عضو جدید
سلام
من این ترم درسم تو رشته شیمی کاربردی تموم میشه. دروس شیمی و ریاضیات رو خوب بلدم. تو اینا واردم
اگه سوالی باشه احتمال زیاد میتونم جواب بدم. از برنامه های کامپیوتری به همشون آشنایی دارم ولی توی convert تخصص دارم

راستی چطوری تو این سایت میتونم برنامه واسه دانلود قرار بدم؟؟

------------------------------------------------------------------------------------

پست شما به دلیل قرار دادن ایمیل ویرایش شد.
دستیار تالار مهندسی شیمی​

آخرین ویرایش توسط مدیر:
سلام
تخصص اصلی من در اولئو کمیکال در صنایع چرم و نساجی و شوینده هاست
خیلی از صنایع مرتبط را می شناسم
طراحی و راهاندازی خطوط تولید
ساخت ماشین الات
باعث افتخار است بتوانم با 22 سال تجربه راهگشا باشم.

btavili

عضو جدید
سلام / من مهندس فرایند واحد پلی اتیلن سنگین , با فرایند اسلاری هستم ,اگه کمکی از دستم بر بیاد خوشحال می شم.

lupliti

عضو جدید
سلام به همه مهندسای شیمی
هر سوالی راجب نرم افزار های زیر داشتین میتونم کمکتون کنم
hysis,aspen,petro sim,pdms,aspen bjac,aspen plus,auto cad و تا حدودی auto plant . فقط لطفا از طریق id های زیر بهم خبر بدین

---------------------------------------

پست شما به دلیل قرار دادن ایمیل ویرایش شد.
دستیار تالار مهندسی شیمی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

صادق گل

عضو جدید
صادق گل هستم ارشد اتاق کنترل پالایشگاه گاز ؛واحدهای شیرین سازی و نم زدایی؛در این خصوص میتونم به دوستان کمک کنم

صادق گل هستم ارشد اتاق کنترل پالایشگاه گاز ؛واحدهای شیرین سازی و نم زدایی؛در این خصوص میتونم به دوستان کمک کنم

صادق گل هستم ؛نوبتکار ارشد اتاق کنترل پالایشگاه گاز؛واحدهای شیرین سازی و نم زدایی؛خوشحال میشم به دوستان کمک کنم

meysam_ak

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
سلام...
راستش مهارت چندان بخصوصی ندارم من....
همینا به ذهنم رسید بعدِ کلی فکر کردن.....
تسلط به آفیس
آشنایی با فتوشاپ،اسپن پلاس،متلب(البته کامل مسلط نیستم)
2و3 سال ترجمه تعداد خیلی زیادی مقاله برای دو وبسایت در زمینه تکنولوژی و فن آوری اطلاعات....
قبلا خودم هم یه سایت وردپرس در یک زمینه مورد علاقه ام داشتم.....
سابقه ترجمه مقالات مهندسی شیمی و رشته های انسانی....
خیلی هم دوست دارم به زودی یه کتاب ترجمه کنم........

sahel_m

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
سلام
کارشناسی ارشد مهندسی شیمی
در زمینه مطالب تئوری هر سوالی باشه در خدمتم
در زمینه صنایع شیمیای معدنی(سیمان) و بیو تکنولوژی تخصص دارم
در زمینه شبیه سازی cfd کار کردم
به بیشتر نرم افزارهای مهندسی شیمی اشنایی دارم
مقاله هام در زمینه نانو بیو تکنولوژی و شبیه سازی
سوالی باشه در خدمت دوستان هستم

pixxy

عضو جدید
سلام
کارشناسی مهندسی شیمی گرایش پلیمر
کارشناسی ارشد پلیمر
پایان نامه ارشدم : مدل سازی و بهینه سازی راکتور های تولید پی وی سی سوسپانسیونی با نرم افزار متلب
تخصص در زمینه کدنویسی و مدل سازی و بهینه سازی فرایندها به کمک نرم افزار متلب...
تخصص در زمینه طراحی قطعات و دستگاه ها (نرم افزار اینونتور) و ساخت تجهیزات مربوط به مهندسی شیمی و پلیمر...
تخصص در زمینه تراشکاری و فرز کاری با دستگاه های منوال و سی ان سی(جی کدنویسی و کمی هم کدکم)...
تخصص در زمینه فرمولاسیون و ساخت رنگ ( بیشتر رنگ های اپوکسی)...
تخصص در زمینه کار با سیالات فوق بحرانی و سابقه طراحی و ساخت راکتور همزندار سیال فوق بحرانی
تخصص در زمینه سنتز پلیمر های رسانا، کار با نانو تیوب ها و گرافن و استفاده از این مواد در بستر های پلیمری
توی زمینه های زیر هم فعالیت داشتم ولی تخصص چندانی ندارم:
طراحی وساخت سیستم های هیدرولیک صنعتی، غشاهای پلیمری و تکنولوژی غشایی، شبیه سازی فرایندها با نرم افزار اسپن، ساخت نانوساختارهای هسته پوسته، دستگاه های تزریق، کامپوزیتهای ترموست و ...
توی زمینه های زیر هم مطالعات خوبی داشتم:
شیمی فیزیک پلیمر ها و حلال ها ، پلیمر های رسانا، ایروژل ها، نانوتیوب های کربنی، رزین های اپوکسی، پیل های سوختی و غشاها و...
خوشحال میشم اگه بتونم به دوستام کمک کنم:smile:

09356443158

عضو جدید
مهندسی شیمی

مهندسی شیمی

دوستان عزیز
در این تاپیک اطلاعاتی از خودتان از جمله نام، رشته و گرایش، عنوان پایان نامه و هر گونه آشنایی با نرم افزاری خاص و یا داشتن مهارتی در زمینه ای مشخص را بفرمایید تا بتوانیم با هم همکاری بهتری داشته باشیم.

اینجانب علی خلفیان مهندس شیمی گرایش پتروشیمی*با نرم افزار های سیس آشنایی دارم *جویای کار در رشته خودم هستم*اگر آزمایشگاهی باشه بهتره

فوژان قاسمی

عضو جدید
سلام
من ارشد مهندسی شیمی ـبیو تکنولوژی هستم و برای بیو راکتورها نیاز به اطلاعاتی راجع به بیوراکتورهای غشایی دارم برای تصفیه فاضلاب ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید در اختیارم بذارید

مسعود هوشی

عضو جدید
مهندسی شیمی(پتروشیمی) با سالها تجربه در زمیته تولید در صنایع شیمیایی واکنون در زمینه مشاوره ؛طرح؛نظارت ؛ اجرا و راه اندازی پلان های شیمیایی فعالیت دارم

متخصص و مشاور در امور تولید و رفع اشکال از کارخانه های تولید اسید سولفوریک ؛اسید نیتریک؛ اسید فسفریک و اسید کلریدریک و نمکهای اسیدی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mahasen

عضو جدید
دوستان عزیز
در این تاپیک اطلاعاتی از خودتان از جمله نام، رشته و گرایش، عنوان پایان نامه و هر گونه آشنایی با نرم افزاری خاص و یا داشتن مهارتی در زمینه ای مشخص را بفرمایید تا بتوانیم با هم همکاری بهتری داشته باشیم.

با سلام
کار خیلی خوبیه منم رزومه خودم رو ضمیمه کردم.

پیوست ها

• mahmood mahasen.pdf
    81.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

niloojon09

عضو جدید
من تازه یه دانشجوی ترم سه مهندسی شیمی هستم!!!فقط میتونم از تجربه ها و اطلاعات شما بهره ببرم و کمکی از من برای شما ساخته نیست :(
اما c++ بلدم....

amir.m.afshari

عضو جدید
سلام دوستان
من هم ارشد فرایندم.
گرچه ترم دوم.
Matlab
Pdms
Pro II
کار کردم.
روی سیستم های بچینگ در صنعت شیشه هم با تمامی حالات تاثیر گذاری رو کیفیتش کار کردم.

sssaber52

عضو جدید
مشاوره و انجام پروژه و پایان نامه با موضوع و محوریت شبکه های عصبی مصنوعی, الگوریتم ژنتیک و شبکه های عصبی مبتنی بر الگوریتم ژنتیک در مقاطع کارشناسی ارشد و کارشناسی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Beat

متخصص محیط زیست
کاربر ممتاز
من رشته ام فقط مرتبط با شما دوستان عزیز است

تو زمینه تصفیه آب و فاضلاب کار میکنم. اینم مقالات بین المللی بنده تا که امروز چاپ شدن.
تو زمینه اخلاق در پژوهش و طراحی آزمایشات هم فعالیت میکنم
یک کتاب نصفیه فاضلاب صنعتی هم ترجمه کردم.
شیمی محیط و فاضلاب صنعتی هم در حد تدریس به دانشجویان لیسانس هم بلدم.

https://ajums.academia.edu/FarshidGhanbari

sina_200

عضو جدید
با سلام
کاش اینهایی که تجربه دارند یکم از این تجاربشون در اینجا به اشتراک میگذاشتن تا بقیه هم بهره ای ببرند. معرفی خالی خالی آخه چه سودی داره!

sina_200

عضو جدید
مثلا کسی که پتروشیمی یا یوتیلیتی یا نفت و گاز کار کرده کمی از کارهایی که در این قسمت ها کرده بگه بقیه هم یاد بگیرند یا مطمئنا منابع زیادی برای به اشتراک گذاری در زمینه های کاریش داره که میتونه خیلی به درد ما بی تجربه ها بخوره

بالا