معرفی وراهنمایی

تخصص

عضو جدید
سلام.من الهام دانشجوی سال سوم مهندسی شیمی نساجی دانشگاه گیلان هستم. تصمیم دارم برای ارشد بخونم اما نمیدانم ازکجا وچگونه شروع کنم وازچه منابعی استفاده کنم.لطفاراهنمایی کنید.پاسخ نامه تشریحی سوالات کنکور سال های گذشته رااز کجا میتوانم دریافت کنم؟؟؟خواهشا کمکم کنید:(

سلام.من الهام دانشجوی سال سوم مهندسی شیمی نساجی دانشگاه گیلان هستم. تصمیم دارم برای ارشد بخونم اما نمیدانم ازکجا وچگونه شروع کنم وازچه منابعی استفاده کنم.لطفاراهنمایی کنید.پاسخ نامه تشریحی سوالات کنکور سال های گذشته رااز کجا میتوانم دریافت کنم؟؟؟خواهشا کمکم کنید:(

سلام :
زبان عمومی ---- زبان عمومی ارشد زیر ذره بین (گرامر + 2200 تا لغت هست) برا ارشد عالیه یه سر بزن به این سایت: generalenglish.ir
زبان تخصصی ---- ده تا مقاله دانلود کن همونارو فول شو!! سعی کن در مورد الیاف مصنوعی مقاله گیر بیاری
ریاضی--------- توو گوگل بنویس جزوه ریاضی عمومی اقاسی + کتاب درس نامه ریاضی عمومی 1 و2 اقاسی !! اگه اینو بخونی راحت بالا 60 70 میزنی ریاضی رو
درس علوم الیاف ---- جزوه دکتر احمد جمالی ( اگه اینو بخونی 5 تا تست علوم الیافو رو هوا میزنی)
شیمی عمومی ---- شیمی عمومی مورتیمر فقط بشین تمریناشو حل کن!!
خودم ترم 5 نساجی ام دارم اینارو میخونم-- شیمی الیاف دانشگاه یزد
( امیدوارم دیر جواب نداده باشم)
با رتبه یک 93 صحبت کردم اگه منابعی که ایشون خواندنو بخوایین pm بدین چون باید برم از اتاق بگیرم الان پیشم نیس
در ضمن انتشارات امیر کبیر کتابی داره که سوالات کنکورو تشریحی حل کرده تا سال 91 من گرفتم ویرایش جدیدش هم چاپ نشده
در ضمن 6 سال کنکور ارشد رو هم پرینت بگیرین که با سبک سوال آشنا شین !! سال 93 سوالات تخصصی خیلی باحال شده دگ چرتو پرت نمیدن آسونه!!! مخصوصن پلیمرش
اگه سوالی داشتین تو facebook راحت میتونین پیدام کنین کم سر میزنم به این سایت

آخرین ویرایش:

تخصص

عضو جدید
سلام :
زبان عمومی ---- زبان عمومی ارشد زیر ذره بین (گرامر + 2200 تا لغت هست) برا ارشد عالیه یه سر بزن به این سایت: generalenglish.ir
زبان تخصصی ---- ده تا مقاله دانلود کن همونارو فول شو!! سعی کن در مورد الیاف مصنوعی مقاله گیر بیاری
ریاضی--------- توو گوگل بنویس جزوه ریاضی عمومی اقاسی + کتاب درس نامه ریاضی عمومی 1 و2 اقاسی !! اگه اینو بخونی راحت بالا 60 70 میزنی ریاضی رو
درس علوم الیاف ---- جزوه دکتر احمد جمالی ( اگه اینو بخونی 5 تا تست علوم الیافو رو هوا میزنی)
شیمی عمومی ---- شیمی عمومی مورتیمر فقط بشین تمریناشو حل کن!!
خودم ترم 5 نساجی ام دارم اینارو میخونم-- شیمی الیاف دانشگاه یزد
( امیدوارم دیر جواب نداده باشم)
با رتبه یک 93 صحبت کردم اگه منابعی که ایشون خواندنو بخوایین pm بدین چون باید برم از اتاق بگیرم الان پیشم نیس
در ضمن انتشارات امیر کبیر کتابی داره که سوالات کنکورو تشریحی حل کرده تا سال 91 من گرفتم ویرایش جدیدش هم چاپ نشده
در ضمن 6 سال کنکور ارشد رو هم پرینت بگیرین که با سبک سوال آشنا شین !! سال 93 سوالات تخصصی خیلی باحال شده دگ چرتو پرت نمیدن آسونه!!! مخصوصن پلیمرش
اگه سوالی داشتین تو facebook راحت میتونین پیدام کنین کم سر میزنم به این سایت
سلام،مرسی از کمکتون،شما این همه اطلاعاتو ازکجاآووردی!!!خیلی ازنفرات برتر هستن که اصلا ریاضی وشیمی رو نه میخونن نه میزنن،عضو فیس بوک هم نیستم،کتابی که گفتین گرفتم همونو بخونم کافیه دیگه!!اگه جزوه ای از سیالات،ترمو،شیمی فیزیک دارین لطفا بهم بدین.ممنون

سلام،مرسی از کمکتون،شما این همه اطلاعاتو ازکجاآووردی!!!خیلی ازنفرات برتر هستن که اصلا ریاضی وشیمی رو نه میخونن نه میزنن،عضو فیس بوک هم نیستم،کتابی که گفتین گرفتم همونو بخونم کافیه دیگه!!اگه جزوه ای از سیالات،ترمو،شیمی فیزیک دارین لطفا بهم بدین.ممنون

کارنامه رتبه 23 ( صنعتی اصفهان قبول شده -شیمی نساجی)
ریاضی 10
شیمی 10
زبان صفر
نساجی1 21
نساجی 2 35
الیاف 36

رتبه 1 (امیرکبیر- شیمی نساجی قبول شد )
زبان صفر
ریاضی صفر
شیمی 50
نساجی1 30
نساجی2 72
الیاف 45

منابع مطالعاتی رتبه 1 :
ترمودینامیک 100% زده راهیان ارشد
سیالات راهیان ارشد
تکمیل 1 سید اصفهانی ( فک کنم کتاب باشه)
تکمیل 2 جزوه دکتر رویا دستجردی
اصول مهندسی شیمی جزوه دکتر صراف
علوم الیاف جمالی
تولید الیاف مصنوعی توانایی
شیمی الیاف طبیعی و مواد نساجی 100% زده دستجردی
فیزیک الیاف 40% زده فتاحی
تکسچرایزینگ 100% توانایی
ساختمان فیزیکی الیاف 80% 6 سال کنکور+ جزوه امیرکبیر
اصول تکنولوژی رنگ 80% توانایی + بیدکی (جزوه بیدکی کفایت میکنه)
شیمی رنگ 100% بیدکی
تجذیه+ شیمی آلی 1-+2 شیمی عمومی+ شیمی فیزیک کتابع مرجع خوانده شده است
رنگرزی الیاف طبیعی 80% خواجه مهریزی
رننگ رزی الیاف مصنوعی 90% زده خواجه مهریزی

دوست عزیز تست های چند سال کنکور از رویه کتاب تست حتما خوانده شود و به تست های حل شده تسلط 100 درصدی داشته باشین رتبتون خیلی عالی میشه!!!!