معرفی نرم افزارهای مهندسی صنايع

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ای خدا ......................
چرا اینجا اینقد سوت وکوره

amirkhoshbin

عضو جدید
سلام
خیلی خوب بود.
از مدیران سایتتقاضا دارم که پاسخ های اضافی و نا مربوط این تاپیک رو ( بخاطر سهولت) حذف کنین.
مثب همین تشکر ها از جمله پست من.

a.parsaee

عضو جدید
salam..... man donbale amuze6e ilingo hastam .aya kasi hast ke mara yari dahad??// kheili mamnun mi6am. beyad miavaram ta bedanid zibatarin mane6e adami mohebate oost:smile:

Aseman69

عضو جدید
سلام.من ترم 3 هستم.تا الان با هیچ کدوم از نرم افزارا کار نکردم.لطفا راهنماییم کنید و بگید باید از کجا شروع کنم؟ از کدوم نرم افزار یا دوره آموزشی؟

nedned

عضو جدید
خیلی عالی بود واقعا لازم بئد این نرم افزارارو بشناسم مرسی.

ali30589

عضو جدید
درخواست کمک

درخواست کمک

با سلام خدمت دوستان عزیز مهندس صنایع
بنده دانشجوی ارشد رشته شناسایی مواد می باشم و با توجه به انتخاب پروژه در ارتباط با جوشکاری مقاومتی برای بهینه سازی فرآیند جوشکاری به روش تاگوچی نیاز دارم
و نرم افزار minitab و qualitek را پیشنهاد دادند کدام یکی را پیشنهاد می دهید که کار کردن با آن آسان و نرم افزارهای آن هم موجود باشد
لطف کنید راهنمایی کنید هر نرم افزاری را پیشنهاد میدهید لطفا برای دریافت نرم افزار هم راهنمایی کنید
باتشکر

hamester23

عضو جدید
سلام دوستان عزیز

لینک دانلود نرم افزار spss 14 رو می خواستم. ممنون میشم اگر لطف کنین و لینکش رو بذارین.

sami69

عضو جدید
[h=2][/h]
درخواست نرم افزار Gamsیا Lingo
لطفا اگه کسی میتونه این نرم افزار را رو بذاره. البته اگه ورژن جدید داشته باشه ممنون میشم.

firko

عضو جدید
سلام دوستان . مرسی و خسته نباشید .
من برای تحقیق درس شبیه سازی باید سه تا از نرم افزارای شبیه سازی رو با هم مقایسه کنم .
ولی متاسفانه هرچی گشتم فقط راجب نرم افزار arena تونستم مطلب پیدا کنم . از دوستان خواهش می کنم اگر کسی از
نرم افزارهای شبیه سازی جزوه ای داره بهم خبر بده . نرم افزارش فرق نمی کنه فقط مال شبیه سازی باشه .
واقعا ممنونتون می شم .

sim2012

عضو جدید
نرم افزار های زیر رو می تونین به صورت رایگان و با لینک مستقیم دانلود کنین از ادرس:
http://bank.iran30t.com/
قسمت مهندسی صنایع

1- expert choice 11
2- Cogz 4.7
3- Lindo
4- Lingo 8
5- lq-graph
6-mind maneger X5
7-project scheduler 7.5.2
8- WBS chart pro 4.4
9- Extend 6
10-Ithink 3
11- powersim studio 7
12- vensim 3
13- curve expert 1.3
14 - lisrel 8.7
15- ABC flowcharter 4.2
16-Easy cage 4.2 pro
17-Bussiness plan 2002
18-FUZZYGEN testdrive 1-1
19- system Architect 8.8.13

------------------------
هر روز نرم افزارهای بهتر و مهمتری قرار خواهند گرفت

sim2012

عضو جدید
نرم افزراهای اینده مانند:
primavera 5
primavera 6
Gino
ALDEP
ms project
QFD 2000
VISO 2007
Viso 2010
Gpss
SIMUL 8
microcraft
, و بسیاری دیگر

8705163

عضو جدید
اوزش نرم افزار کرفت

اوزش نرم افزار کرفت

سلام
کجا باید نرم افزار کرفت و اموزشش رو گیر اورد

parısavk

عضو جدید
سلام.من سال اول مهندسی صنایع هستم.می خواستم راهنماییم کنین که چه نرم افزارهایی رو می تونم و خوبه که از الان شروع کنم؟!

nima_285

عضو جدید
سلام
امكانش هست نرم افزار Microsoft CRM ورژن كاملشو دانلود كنم
با سپاس

آخرین ویرایش توسط مدیر:

karim.fan

عضو جدید
یک مهندس صنایع باید خدای Excel باشه پس شروع به یادگیریش کن که پایه بیشتر نرم افزارهای دیگه است.

neo1991

عضو جدید
سلام. کسی نرم افزار corelap رو نداره؟؟ اگه کسی داره لینک دانلودشو بده، اگه آموزشش هم هست که عالی میشه!! از نزم افزارای طرح ریزیه.

بالا