معرفی موسسات اموزش3dmax

niegrau

عضو جدید
دوستای عزیز من قصد شرکت در کلاس 3دی مکس رو دارم با گرایش معماری. برای مدل سازی ساختمان. حالا پیگیر شدم که نتیجش این بود که آموزشگاه های مجتمع فنی تهران و پردازشگران پایا رایانه (خ یخچال) سطح کیفی آموزششون خوب هست.

حالا میخوام نظر شما رو بپرسم برای انتخاب یکی از این 2 تا:
- آموزشگاه پایا رایانه 66 ساعت 3دی مکس درس میدن با میانگین قیمت ساعتی 4 هزار و پانصد تومان. و مجتمع فنی 100 ساعت با همین میانگین. تفاوت خاصی از لحاظ قیمتی نداره.
- مهم ترین موضوع برای من اینه که در حد لازم برای بازار کار یاد بگیرم.

- کسی بوده این کلاس هارو رفته باشه در این آموزشگاه ها؟ چطور بوده؟
- چطور بفهمم کدوم آموزشگاه بهتره؟
- پیشنهاد شما چیه ؟ 1 هفته بیشتر فرصت ندارم. لطفا کمکم کنید در انتخاب.

و همچنین در آینده پس از دوره، کلاس Vray رو باید برم.

Zancanaro

متخصص 3dMAX
کاربر ممتاز
دوستای عزیز من قصد شرکت در کلاس 3دی مکس رو دارم با گرایش معماری. برای مدل سازی ساختمان. حالا پیگیر شدم که نتیجش این بود که آموزشگاه های مجتمع فنی تهران و پردازشگران پایا رایانه (خ یخچال) سطح کیفی آموزششون خوب هست.

حالا میخوام نظر شما رو بپرسم برای انتخاب یکی از این 2 تا:
- آموزشگاه پایا رایانه 66 ساعت 3دی مکس درس میدن با میانگین قیمت ساعتی 4 هزار و پانصد تومان. و مجتمع فنی 100 ساعت با همین میانگین. تفاوت خاصی از لحاظ قیمتی نداره.
- مهم ترین موضوع برای من اینه که در حد لازم برای بازار کار یاد بگیرم.

- کسی بوده این کلاس هارو رفته باشه در این آموزشگاه ها؟ چطور بوده؟
- چطور بفهمم کدوم آموزشگاه بهتره؟
- پیشنهاد شما چیه ؟ 1 هفته بیشتر فرصت ندارم. لطفا کمکم کنید در انتخاب.

و همچنین در آینده پس از دوره، کلاس Vray رو باید برم.

اگه تمرین نکنی وخودت نخوای!! مطمئن باش هیچکدوم به دردت نمیخوره--
ولی اگه خودت بخوای با ویدیوهای آموزشی که تو بازار هست به راحتی یاد میگیرید! --کلاس خوبه استارت یادگیری بالا میره-ولی اگه تمرین نباشه بعدش، بی فایده س---
پس فرقی نداره-مدرس این اموزشگاهها همشون خوبن-منتها باید سوال ازشون بپرسی تا نپرسی جواب نمیدن وکمتر یادمیگیری-

niegrau

عضو جدید
درسته دوست خوبم . موافقم با شما.
ایندکس تلاش شخصی بسیار مهمه و من هم اینو لحاظ کردم قطعا.
حالا با فرض تلاش شخصی خودم با تمرین های لازم.
بین این دو کلاس چه تفاوت هایی و چه برتری هایی هست؟

Zancanaro

متخصص 3dMAX
کاربر ممتاز
درسته دوست خوبم . موافقم با شما.
ایندکس تلاش شخصی بسیار مهمه و من هم اینو لحاظ کردم قطعا.
حالا با فرض تلاش شخصی خودم با تمرین های لازم.
بین این دو کلاس چه تفاوت هایی و چه برتری هایی هست؟

--ببینید به فرضه اینکه من نمیشناسم این دو رو!!
باید به سرفصل هایی که درس میدن توجه کنم
که هر کدوم چه سرفصلهایی تدریس میکنن

niegrau

عضو جدید
یک سر میرم تا سر فصل های آموزشی رو بگیریم ازشون. ولی بعید می دونم همچین چیزی رو بدن، مگر اینکه دیگه واقعا به کارشون اطمینان داشته باشن. راه دیگه ای هست که بفهمم چیا آموزش میدن؟

Zancanaro

متخصص 3dMAX
کاربر ممتاز
یک سر میرم تا سر فصل های آموزشی رو بگیریم ازشون. ولی بعید می دونم همچین چیزی رو بدن، مگر اینکه دیگه واقعا به کارشون اطمینان داشته باشن. راه دیگه ای هست که بفهمم چیا آموزش میدن؟

چرا ندن؟
میدن--- مثلا چه مباحثی رو میخوان از تردی مکس درس بدن--موتور رندری که تدریس میکنن ویریه یا منتال ری؟
مباحث ویری یا منتال ری چیه؟
تردی رو تو چندجلسه ؟
ویری هم همینطور؟؟--نحوه تدریسشون؟ مثلا میخوان یه پروژه رو قدم به قدم با مباحث جلو ببرین یا اول مباحث رو میگن بعد پروژه انجام میدن؟؟
مهمتر از همه نمونه کاراشون؟
بخصوص نمونه کارهای کارآموزای قبلی که خیلی مهمه--و یه سری سوال دیگه ...

.

niegrau

عضو جدید
ویری که یک کلاس دیگه براش جداگانه دارن 50 ساعت.
یعنی ممکنه توی کلاس 3دی مکس، ویری هم تا حدی درس بدن؟

Zancanaro

متخصص 3dMAX
کاربر ممتاز
ویری که یک کلاس دیگه براش جداگانه دارن 50 ساعت.
یعنی ممکنه توی کلاس 3دی مکس، ویری هم تا حدی درس بدن؟

بعید میدونم
خوب پس میخوان از زیر صفر شروع کنن!!
به نظر من خودتون یه کتاب تردی مکس بگیرید با دستورات ایجاد مدل اشنا بشید ویه سری ویدیو مدل کردن رو ببینید-ونیازی به کلاس رفتن نیست!!! البته اگه تردی اتوکد رو خوب بلد باشید نیازتون کم میشه
ببینید این آموزشگاههای کوچیک هم هستا..ندید نگیریدشون اونام خوبن--من قبلا یه وقتایی تدریس میکردم مباحث مکس و ویری رو باهم وقدم به قدم میگفتم--اول مباحث تردی میگفتم مدل کردن یه کار داخلی بعد مباحث ویری رو شروع میکردم--حتی پست پرو هم میگفتم با فتوشاپ----تعداد جلسات نهایتش25-20 جلسه میشد
ولی ویری رو برید حتما چون لازمه--

آخرین ویرایش:

O . P . O . S

عضو جدید
معرفی موسسات اموزش3dmax

سلام دوستان..کسی میتونه یه کلاس مکس خوب توی شیراز معرفی کنه؟برای مدل سازی و نور پردازی

Zancanaro

متخصص 3dMAX
کاربر ممتاز
سلام دوستان..کسی میتونه یه کلاس مکس خوب توی شیراز معرفی کنه؟برای مدل سازی و نور پردازی

معرفی جا نمیتونه مفید باشه-
خوب اموزشگاه زیاده-میبینی تو یه اموزشگاه معتبر هیچی یاد نمیدن-اما یه اموزشگاه کوچیک قضیه برعکسه
شما یه سری موارد رو در نظر بگیر-
برو نمونه کاراشون رو ببین-مخصوصا نمونه کارهای کاراموزهای قبلی-
مکس رو تو چند جلسه و ویری رو تو چند جلسه میخوا نتمومش کنن-البته تعداد جلسه مهم نیست-
مهم سرفصلآشونه- چه مباحثی میخوان بگن!
آیا تدریسشون با انجام دادن پروژه شروع میشه یا اول مطالب رو با ذکر مسائل ساده میگن بعد پروژه رو شروع میکنن---و...
از همه اینا که بگذریم من خودم کلاس نرفتم-چون خواستم یاد بگیرم وگرفتم -خیلیم آسونه --دیدن آموزش و تمرین وگذاشتن وقت! به نظره من نیازی به کلاس رفتن نیست.

O . P . O . S

عضو جدید
معرفی جا نمیتونه مفید باشه-
خوب اموزشگاه زیاده-میبینی تو یه اموزشگاه معتبر هیچی یاد نمیدن-اما یه اموزشگاه کوچیک قضیه برعکسه
شما یه سری موارد رو در نظر بگیر-
برو نمونه کاراشون رو ببین-مخصوصا نمونه کارهای کاراموزهای قبلی-
مکس رو تو چند جلسه و ویری رو تو چند جلسه میخوا نتمومش کنن-البته تعداد جلسه مهم نیست-
مهم سرفصلآشونه- چه مباحثی میخوان بگن!
آیا تدریسشون با انجام دادن پروژه شروع میشه یا اول مطالب رو با ذکر مسائل ساده میگن بعد پروژه رو شروع میکنن---و...
از همه اینا که بگذریم من خودم کلاس نرفتم-چون خواستم یاد بگیرم وگرفتم -خیلیم آسونه --دیدن آموزش و تمرین وگذاشتن وقت! به نظره من نیازی به کلاس رفتن نیست.

شما کاراتون عالیه...وشگفت انگیزه که بدون کلاس و اینا خودتون یاد گرفتین...راستش مکس مقدماتی رو رفتم دیباگران.یکی از معروف ترین موسسات شیراز ولی اصلا خوب نبود.برا همین خواستم اگه کسی جایی رفته و راضی بوده بگه ببینم چه جوریه....من باید نهایتا تا اخر مهر انها رو کامل یاد بگیرم یعنی وقت زیادی برای اینکه خودم یاد بگیرم ندارم برا همین دنبال کلاسم.

اگر اموزش کاملی از نورپردازی متریال ومدل سازی(البته از مبتدیه مبتدی تا پیشرفته) دارید میشه بذارید که اگه شد نرم کلاس.ممنون

arch_rendering

عضو جدید
سلام شما کارتون در چه حدی هست؟/بنظرم انتظارتون زیادیه انگیزتونم زیاد .آخه تو یک ماه انتظار دارین بشین مکس کاری که 5ساله شب و روزشو گذاشته واسه این نرم افزار..
پیشنهاد میکنم زمان زیادی بزارین واسش..چون مکس با اتوکد خیلی فرق داره >>تو نرم افزار مکس فقط و فقط بازی با آزمون و خطا هست که کارتون به نتیجه میرسه اینم بستگی مستقیم به شخص خود شما داره.تو مدلینگ خودتونو قوی کنید که اشکالی نداشته باشین اگر مکس رو کاربردی ببرین جلو موفق میشین ..دیباگران هم خوبه استادش 17-18سالی هست مکس و اتوکد کار قابلی هست..خودم دوره پیشرفته رو پیش همون استاد(مهندس کنعانی) گذروندم الانم بسیار راضی هستم هنوزم که هنوزه دارم تمرین وتکرار رو انجام میدم...
موفق باشین دوست عزیز

آخرین ویرایش توسط مدیر:

peiman130

عضو جدید
سلام من با آکادمی تخصصی معماری صحبت کردم می گفتند 11 جلسه حدود 600 هزار تومن سطحشم نمی دونم چجورییه اگه کسی اطلاعات داره کمک کنه لطفا

babiyaream

عضو جدید
سلام بچه ها سوال کاراتونو میبرین بیرون کد یامکس یا پوستر چقدر پول میدین؟ بالاخره یه کار بهم پیشنهاد شد یه کار مدرسس باید کد سه بعدیش کنم البته پنچره ودرم جاشو مشخص کردم و جای دروپنچره هارو خالی کردم یه ساختمون مدرسه درواقع 2 طبقه به نظرتون چند بگیرم انصاف باشه؟ اخه گفت راست یا دروغ کلاس تریدی میخواد بزاره من مدرسش باشم منم گفتم 50ساعت ترید مقدماتی وپیشرفته و ویری 200تومن به نظرتون خوب گفتم؟

memar_w

عضو جدید
هیچی کلاس خصوصی نمیشه...
منم این کلاسای با ظرفیت 8-10 نفره رفتم اما فقط تونستم با محیط آشنا بشم نه یاد گرفتن حرفه ای
با اینکه هرینه خصوصی زیاده اما دوباره کاری نداره وو....

p.a.r.i

عضو جدید
درخواست راهنمایی : کلاس 3d max در مشهد

درخواست راهنمایی : کلاس 3d max در مشهد

سلام دوستان
تصمیم دارم کلاس تری دی مکس برم در مشهد. متاسفانه با اساتید و اموزشگاه ها زیاد اشناییی ندارم. میشه خواهش کنم راهنماییم کنید؟که شما کجا رفتید و راضی بودید و یا کجا بهتره
؟
سوال دیگه... بعصی اموزشگاه ها 70ساعت کلاس دارن.ولی یه جا که میگن استادش هم خوبه فقط 25ساعت کلاسه.کفایت میکنه؟

ممنونم پیشاپیش

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام..
موسسه ی خوب تو تهران برای آموزش وی ری کجارو پیشنهاد میکنی؟

robbin

عضو جدید
آقای تقی زاده عالین من شاگرد ایشون بودم و الانم هستم . اگه می خواین معرفیتون کنم.؟؟ سایتشم برید نمونه کارای دانشجوهاشو می تونید بینید

ramin.star

عضو جدید
سلام به همه یه اموزشگاه خوب برای تبریزی ها آموزشگاه خانه فنون ارشد با بهترین اساتید از دانشگاه تبریز و دانشگاه ازاد با تخفیف دانشجویی عالی ادرس =تبریز -تقاتع ابرسان-چای کنار ساختمان 90

VIP Archi

عضو جدید
ببخشید نرخ کلاسای اموزش مکس تو شهرستان چقدره؟
دو تا دوره.مدلینگ و
دوتاش رو هم دیگه میشه تقریبا 900 تومن
زیاد نمیگیره؟؟

memara

عضو جدید
سلام شهرستان بنا به نوع کاربردش متفاوته

دانشجویی معمولا 500 تا 600 هست مدلینگ و رندرینگ وی ری

بازاری هم 800 تا 1 تومن هست البته ناگفته نمونه نرخ ثابتی واسه این موضوع اموزش وجود نداره و میمونه هرکی و مرامش

behnamcad

عضو جدید
معرفی یک کلاس یا جزوه خوب برای یادگیری 3dmax

معرفی یک کلاس یا جزوه خوب برای یادگیری 3dmax

سلام
من رشتم IT هست، اما میخوام توی یک شرکت معماری مشغول بکار بشم، بهم گفتند باید 3dmax, revit, autocad یاد بگیرم، لطف میکنید یک کلاس یا جزوه خوب بهم معرفی کنید

halal314

عضو جدید
دوست من، شما میتونی با کلاس یا جزوه اینها رو یاد بگیری، من خودم چند سالیه با این نرم افزارها (بجز رویت) کار میکنم. توی این مدت جزوات زیادی رو خوندم، برات یک جزوه خیلی خوب از خانه معماری معرفی میکنم که مهندس شفی زاده نوشتش، این رو بخون، انشالله که کارت راه میفته

کلیک کن برای دانلود جزوه

behnamcad

عضو جدید
آقای تقی زاده عالین من شاگرد ایشون بودم و الانم هستم . اگه می خواین معرفیتون کنم.؟؟ سایتشم برید نمونه کارای دانشجوهاشو می تونید بینید

روبین جان این کیه معرفی کردی بابا، رقم کلاسش نجومیه!!!! :confused:
نمونه کاراشم به کارای دانشجو نمیخوره :cool:

سلام..
موسسه ی خوب تو تهران برای آموزش وی ری کجارو پیشنهاد میکنی؟

من توی یک پست دیگه از دوستان خواستم یک جزوه و کلاس بهم معرفی کنن، جزوه زیر رو از خانه معماری معرفی کردند، دارم میخونمش، بنظرم مدرسش خیلی مسلط و خوبه، همونجا کلاس هم داره، تو هم دانلود کن و بخون. دانلود جزوه 3dmax

milad.jalalvand

عضو جدید
سلام بچه ها سوال کاراتونو میبرین بیرون کد یامکس یا پوستر چقدر پول میدین؟ بالاخره یه کار بهم پیشنهاد شد یه کار مدرسس باید کد سه بعدیش کنم البته پنچره ودرم جاشو مشخص کردم و جای دروپنچره هارو خالی کردم یه ساختمون مدرسه درواقع 2 طبقه به نظرتون چند بگیرم انصاف باشه؟ اخه گفت راست یا دروغ کلاس تریدی میخواد بزاره من مدرسش باشم منم گفتم 50ساعت ترید مقدماتی وپیشرفته و ویری 200تومن به نظرتون خوب گفتم؟
بستگی به شهرش داره ولی من چهارسال پیش تو شهرستانی که درس میخوندم ساعتی نه تومن میگرفتم. پارسال تهران ساعتی بیستو پنج میگرفتم که ناراضی بودمو کنار گذاشتم. سطح کار خیلی مهمه برا کار دانشجویی و همچنین بازم شهرت. من
از پارسال پایانامه ارشد و کار دانشجویی انجام میدم. زیر پونصد تومن کار سه بعدی انجام نمیدم. بالاترین کارمم یکو نیم بوده البته جزییات زیاد داشت.

mcqueen

عضو جدید
استاد خوب یا موسسه خوب برای مکس در مشهد

استاد خوب یا موسسه خوب برای مکس در مشهد

سلام دوستان قصد یادگیری کامل مکس رو دارم دنبال استاد یا موسسه هستم که خوب و کامل آموزش بده و هم اجرایی باشه.اگه میشناسید معرفی کنید لطفا.......:gol:

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان قصد یادگیری کامل مکس رو دارم دنبال استاد یا موسسه هستم که خوب و کامل آموزش بده و هم اجرایی باشه.اگه میشناسید معرفی کنید لطفا.......:gol:
وب سایت ویواید ویژوال رو چک کن پک های آموزشی با استاندارد بالایی داره از کلاس و استاد حضوری خیلی بهتره
https://vividvisual.net