معرفی سایتها و منابع اینترنتی نقشه برداری

معرفی یه وبلاگ نقشه برداری...

معرفی یه وبلاگ نقشه برداری...

http://www.shivahajikhani.blogfa.com شما میتونید از این وبلاگ بازدید کنید و نظراتتون را در موردش به من بگین تا به کمک شما بتونم یه وبلاگ خوب داشته باشم البته هر جزوه ی نقشه برداریم اگه بخواین می تونین بهم بگین تا براتون بفرستم.;):)

ehsan_l

عضو جدید
سلا شیوا خانم
وبلاگ خیلی باحالی دارید
منم موافقم نقشه برداری یعنی عشق
موفق باشید

ehsan_l

عضو جدید
دمت گرم آقا رسول فکر نکنم جایی مونده باشه که نگفته باشی!!!
انشالله که موفق باشی
:gol:

ajamincc

عضو جدید
درود به شرفت آقا رسول.نمینویسی، نمینویسی، وقتی مینویسی میترکونی

valentino

عضو جدید
http://www.shivahajikhani.blogfa.com شما میتونید از این وبلاگ بازدید کنید و نظراتتون را در موردش به من بگین تا به کمک شما بتونم یه وبلاگ خوب داشته باشم البته هر جزوه ی نقشه برداریم اگه بخواین می تونین بهم بگین تا براتون بفرستم.;):)

شما چه مقطعی درس می خونید؟
می تونم بپرسم از کدوم دانشگاه؟ فکر می کنم دانشگاه زنجان درس می خونید

mohsentk

عضو جدید
سلام خوب بود امید وارم که بهتر هم بشه اگه میشه جزوه هاتون و مطالبی را که در این رابطه دارین بزارین ما هم استفاده کنیم منم عمران گرایش راه هستم از دانشگاه آزاد کرمان

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز

وبلاگ زیبایی دارید.

انشا ا.. به صورت آهسته و پیوسته آنرا بروز نمائید.

موفق باشید

jamali.unes

عضو جدید
معرفی یه سایت نقشه برداری

معرفی یه سایت نقشه برداری

سلام به همه تو این سایت همه چی داره تقریبا حتما بهش سر بزنید پشیمون نمی شید اینم آدرسwww.naghshebardari.ir:child:

آخرین ویرایش:

rasoul2023

عضو جدید
افتتاح جامعه مجازی نقشه برداران

افتتاح جامعه مجازی نقشه برداران

سلام فکر کنم تیتر به اندازه کافی گویا باشه فقط اینو اضافه میکنم صد در صد تخصصی نقشه برداری و دیگر هیچ ما را از یاری خودتون دریغ نکنید .

m.nasri

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من یکی از کاربران تازه وارد در این باشگاه هستم،خواستم بپرسم چطور میتوانم در جامعه مجازی نقشه برداران ایران عضو شوم

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایکاش میشد به جای یکی 1000تا تشکر کرد
مرسیییی
چجوری میتونم همکاری کنم؟!

rasoul2023

عضو جدید
سلام :

خوب مثل همین انجمن وارد سایت geo-app.ir بسید و ثبت نام کنید و شروع به فعالیت کنید و سایت را هم به سایر دوستان نقشه بردارتون معرفی کنید و باشگاه مهندسان را هم فراموش نکنید در کل ثبت نام رایگان و بدون نیاز به فعال سازی مجدد هستش ثبت نام کنید استفاده کنید و علمتون هم به دیگران انتقال بدید منظورم اینه که فقط مصرف کننده نباشید

aram2000

عضو جدید
معرفی وبلاگ جدید نقشه برداری

معرفی وبلاگ جدید نقشه برداری

سلام دوستان.
می خواستم یه وبلاگی رو بهتون معرفی کنم با عنوان تارنمای نقشه برداری. تازه شروع به کار کرده و قراره تبدیل به سایت بشه. جدیدترین نرم افزار های نقشه برداری و آخرین اخبار نقشه برداری و حتی کاریابی تنها گوشه ای از خدمات این تارنماست. به همه بچه های نقشه برداری شدیدا توصیه میکنم به این وبلاگ حتما یه سری بزنید
آدرس وبلاگ:
www.atr-surveying.mihanblog.com
و
www.atr-surveying.tk

آخرین ویرایش:
بالا