معرفی بچه های رشته کنترل؟!

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
اتفاقا منم چند بار سوال یا مشکل داشتم تاپیک زدم ولی مدیر تائید نکردن!!!!!!!!!!!!!!!!
تاپیک دوستمون omid-70 که چند روز قبل تایید شده و به قسمت نرم افزار انتفال داده شده.

شما که از کاربرای باسابقه هستین، اگه قوانین رو مطالعه کنید میبینید که تاپیک سوالات رو باید در زیر تالار سوالات و مشکلات کنترل مطرح کنید که نیازی هم به تایید نداره.

من دو صفحه تالار کنترل رو چک کردم یه تاپیک دیدم که در مورد راهنمایی استاد از دانشگاه تبریز بود.

mitra*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تاپیک دوستمون omid-70 که چند روز قبل تایید شده و به قسمت نرم افزار انتفال داده شده.

شما که از کاربرای باسابقه هستین، اگه قوانین رو مطالعه کنید میبینید که تاپیک سوالات رو باید در زیر تالار سوالات و مشکلات کنترل مطرح کنید که نیازی هم به تایید نداره.

من دو صفحه تالار کنترل رو چک کردم یه تاپیک دیدم که در مورد راهنمایی استاد از دانشگاه تبریز بود.

اون که مال خیلی وقته پیشه من دارم تموم میشم !!!!!!!!!!!!!! میدونم ولی بعضی مشکلات یا سوالات هستن که باید تاپیک زد !!! مرسی از بررسی که کردین شاید من اشتباه میکنم و تو یه جایه دیگه سوالم و مطرح کردم و فکر کردم تو باشگاه بوده:redface: ممنون بخاطر پاسخ گویتون :gol:

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
اون که مال خیلی وقته پیشه من دارم تموم میشم !!!!!!!!!!!!!! میدونم ولی بعضی مشکلات یا سوالات هستن که باید تاپیک زد !!! مرسی از بررسی که کردین شاید من اشتباه میکنم و تو یه جایه دیگه سوالم و مطرح کردم و فکر کردم تو باشگاه بوده:redface: ممنون بخاطر پاسخ گویتون :gol:
خواهش میکنم.
بله دقیقا باید برای بعضی سوالات تاپیک زده بشه، شما و دوستان دیگه راحت میتونید د ر زیر تالار سوالات و مشکلات کنترلی تاپیک بزنید و سوالتون رو مطرح کنید.

این کار باعث میشه هم سوالات در یک جا جمع بشن و کسانی که مطلع هستند راحت تر پساخ بدن و هم تالار اصلی پر تاپیک سوالات نباشه و یه نفر که در پی یه اطلاعات خاص هست مجبور نباشه چند صفحه جست و جو کنه.

من هم تالار کنترل و هم زیر تالار ابزار دقیق رو بررسی کردم تنها این یه تاپیک که گفتم بود.

موفق باشید.

mitra*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خواهش میکنم.
بله دقیقا باید برای بعضی سوالات تاپیک زده بشه، شما و دوستان دیگه راحت میتونید د ر زیر تالار سوالات و مشکلات کنترلی تاپیک بزنید و سوالتون رو مطرح کنید.

این کار باعث میشه هم سوالات در یک جا جمع بشن و کسانی که مطلع هستند راحت تر پساخ بدن و هم تالار اصلی پر تاپیک سوالات نباشه و یه نفر که در پی یه اطلاعات خاص هست مجبور نباشه چند صفحه جست و جو کنه.

من هم تالار کنترل و هم زیر تالار ابزار دقیق رو بررسی کردم تنها این یه تاپیک که گفتم بود.

موفق باشید.

مرسی لطف کردین.
یاشیاسئز:gol:

a.sepehri

عضو جدید
سلام من سپهری هستم کاردانی قدرت بودم کارشناسی کنترل خوندم الانم توی یه شرکت مسول برق هستم

nasser+

عضو جدید
سلام دوستان
من امید هستم ترم آخر کارشناسی کنترل
متاسفانه خیلی دیر به این جمع پیوستم
این ترم هم پروژه دارم و هم کارآموزی
و خیلی مایلم که یه جای خوب برای کاراموزی پیدا کنم و کار یاد بگیرم
اگه شما جایی تو تهران و اطرافش میشناسید خوشحال میشم معرفی کنید:heart:

میتونی بری سایپا برا کارآموزی جایه خوبیه
من بودم

ریحانه سعادت

عضو جدید
کاربر ممتاز
اِ من این تاپیک رو ندیدم منم گرایش کنترل هستم ولی فک نکنم بتونم کمک کنم.در عوض از دوستان کمک میگیرم:)

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
منم ترم 8 کنترلو گذروندم البته یه چند واحدی مونده فارغ بشم
تو دانشگاه صنعتی بابل
فقط یه خرده متلب بلدم و دوره های plc و AVR و نگذروندم
خیلی دوس دارم بدونم واسه استخدام شدن چیارو دقیقا باید بلد باشم
اگه جزوه plc دارین پیام بدین لطفا:w30:

ELI 26

عضو جدید
با سلام خدمت مهندسین عزیز
من الهام هستم و امسال اولین سالی بود که کنکور شرکت کردم .رشته برق کنترل آیندش چجوریه؟؟؟ حقوقش در چ حدودیه؟؟؟ ممنون:w30:

tarane.barani

عضو جدید
با سلام خدمت مهندسین عزیز
من الهام هستم و امسال اولین سالی بود که کنکور شرکت کردم .رشته برق کنترل آیندش چجوریه؟؟؟ حقوقش در چ حدودیه؟؟؟ ممنون:w30:

سلام الهام جان
اوالا امیدورام موفق باشید
راستش اگه به برق علاقه دارید من حتما بهتون کنترل رو پیشنهاد میکنم چون از بقیه گرایش های برق شیرین تره و به نظرم کاربردی تر
چون به همه زمینه های علمی مرتبط میشه از جمله:مهندس پزشکی..رباتیک...هوا فضا...و خیلی چیزای دیگه
کلا کارای کنترلی رو میتونی انجام بدی
من که خیلی ازش راضیم

h.zandi

عضو جدید
سلام من هیمن هستم ترم دوم کارشناسی کنترل.زیاد نمیتونم به دوستان کمک کنم ولی تا الان خیلی چیزا یاد گرفتم و امیوارم بتونم تا حد امکان به دوستان هم کمک کنم
:)

erfan_reza

عضو جدید
سلام
من رشته ام ابزا دقیق نبوده
کاردانی الکترونیک خوندم
ولی کارم خیلی با ابزار دقیق مربوطه
باابزار زیر کاملا به صورت عملی تو کارخانه کار کردم
s7 - pcs7-wincc- انواع ترانسمیتر - انواع ترموکوپل و ترمومتر - ولو های کنترلی - شیر برقی ...

peyman784

عضو جدید
باسلام من پیمان سلمان پور دانشجوی رشته الکترونیک هستم برای کارآموزی خود احتیاج به گزارش مبسوطی از کارآموزی در رشته کنترل وابزار دقیق دارم لطفا دوستانی که در این زمینه میتوانند اینجانب را یاری فرمایند

آخرین ویرایش توسط مدیر:

B@control

کاربر بیش فعال
من بهناز فارغ التحصیل رشته کنترل ابزاردقیق هستم و دارم واسه ارشد همین رشته تلاش میکنم
خوشحال شدم از اشنایی با دوستان... امیدوارم بتونیم به همدیگه کمک کنیم

mahboobeh

عضو جدید
سلام .منم محبوبه ام از مشهد. شهریور 92 فارغ التحصیل شدمو الانم پشت کنکوری برا ارشدم .

dashhadi

عضو جدید
سلام؛
می بینم که تاپیک نسبتا فعال شده، دوستان اگه سوالی در زمینه ی ابزاردقیق و اتوماسیون صنایع فرآیندی (نفت و گاز، فولاد و ... ) داشتن خوشحال می شم بتونم راهنمایی کنم.

mohamad_musavi69

عضو جدید
سلام؛
می بینم که تاپیک نسبتا فعال شده، دوستان اگه سوالی در زمینه ی ابزاردقیق و اتوماسیون صنایع فرآیندی (نفت و گاز، فولاد و ... ) داشتن خوشحال می شم بتونم راهنمایی کنم.
سلام مهندس
من خیلی دوست دارم تو زمینه ( نفت و گاز و ...) کار کنم و تجربه ای کسب کنم. مطمئنن علوم زیادی هم دارند که بشدت علاقمندم یاد بگیرم. ولی شرکت ها نیروی بدون سابقه کار مرتبت رو نمیگیرند. میتونید کمک کنید یا راهنمایی کنید که باید چکار کرد تا تو این زمینه ها تجربه کسب کرد؟ موقعیت جغرافیایی برام اصلا اهمیت نداره مهم یادگیری و کسب تجربه و خدمت به کشور هست. ممنون.

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندس
من خیلی دوست دارم تو زمینه ( نفت و گاز و ...) کار کنم و تجربه ای کسب کنم. مطمئنن علوم زیادی هم دارند که بشدت علاقمندم یاد بگیرم. ولی شرکت ها نیروی بدون سابقه کار مرتبت رو نمیگیرند. میتونید کمک کنید یا راهنمایی کنید که باید چکار کرد تا تو این زمینه ها تجربه کسب کرد؟ موقعیت جغرافیایی برام اصلا اهمیت نداره مهم یادگیری و کسب تجربه و خدمت به کشور هست. ممنون.

دوست گرامی، گام اول اینه شما مطالعه و بررسی نمایید ببینید چه فیلدهای کاری در این صنعت وجود داره، بعد یک فیلد که نسبتاً بروز هست و با روحیات شما سازگار هست رو شناسایی نمایید و شروع به جمع آوری اطلاعات در این زمینه ها نمایید. در این حالت وقتی برای مجموعه ای که در اون زمینه نیرو میخواد درخواست کار بدین با توجه به شناختتون حتماً مورد توجه قرار خواهید گرفت.

dashhadi

عضو جدید
سلام مهندس من خیلی دوست دارم تو زمینه ( نفت و گاز و ...) کار کنم و تجربه ای کسب کنم. مطمئنن علوم زیادی هم دارند که بشدت علاقمندم یاد بگیرم. ولی شرکت ها نیروی بدون سابقه کار مرتبت رو نمیگیرند. میتونید کمک کنید یا راهنمایی کنید که باید چکار کرد تا تو این زمینه ها تجربه کسب کرد؟ موقعیت جغرافیایی برام اصلا اهمیت نداره مهم یادگیری و کسب تجربه و خدمت به کشور هست. ممنون.

[FONT=&quot]اول مختصری از نحوه ی اجرای یک پروژه ی بزرگ بگم[/FONT][FONT=&quot]:
[/FONT][FONT=&quot]مراحل اجرای یک پروژه ی نفت و گاز یا هر پروژه ی بزرگ دیگه مثه صنایع پتروشیمی یا فولاد (که ابزاردقیق واتوماسیون هم به عنوان جزیی از اون پروژه محسوب میشه) شامل سه بخش عمده هست، ( این تقسیم بندی نظر شخص بنده هست و ممکنه افراد دیگر نظر دیگه ای داشته باشند ): 1- طراحی و مهندسی 2- ساخت و اجرا 3- راه اندازی و [/FONT][FONT=&quot]([/FONT][FONT=&quot]راهبری=نگهداری و تعمیرات[/FONT][FONT=&quot])
[/FONT][FONT=&quot]در ایران معمولا قسمت 1و2 یعنی طراحی و ساخت در قالب پروژه های موسوم به [/FONT][FONT=&quot]EPC [/FONT][FONT=&quot]که مخفف کلمات [/FONT][FONT=&quot]E[/FONT][FONT=&quot]ngineering, Procurement, Construction
[/FONT][FONT=&quot]هست به شرکت های بزرگ پیمانکاری یا کنسرسیومی از چند شرکت واگذار میشه و قسمت سوم یعنی راه اندازی و بهره برداری هم گاهی به همون شرکت سازنده واگذار میشه، گاهی فقط راه اندازی به شرکت سازنده واگذار میشه و بهرخ برداری به کارفرما یا شرکت دیگه ای سپرده میشه و بالاخره در مواردی هم کل راه اندازی و بهره برداری به شرکتی غیر از سازنده واگذار میشه[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT][FONT=&quot]خب مهندسان ابزاردقیق و اتوماسیون هم در طی تمام مراحل بالا نقش پر رنگ و قابل توجهی دارند[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT][FONT=&quot]قسمت مهندسی و طراحی خودش شامل مراحلی هست ،از انجام مطالعات و طراحی پایه تا طراحی تفصیلی که طی اون تیم مهندسی به رهبری مهندسان فرآیند نقشه ها و مدارک مهندسی پروژه رو آماده می کنند. کار اصلی مهندس ابزاردقیق در فاز طراحی پس از تهیه ی مدرک[/FONT][FONT=&quot] P&ID [/FONT][FONT=&quot]شروع میشه که شامل استخراج لیست ابزاردقیق مورد نیاز پروژه[/FONT][FONT=&quot] (Instrument List) [/FONT][FONT=&quot]، انتخاب و سایز کردن اینسترومنت[/FONT][FONT=&quot] (Selection & Sizing) [/FONT][FONT=&quot]و پر کردن دیتاشیت ها جهت سفارش خرید و تهیه ی نقشه های نصب، استخراج لیست ورودی خروجی های سیستم کنترل و طراحی و انتخاب سیستم کنترل و مدارک مرتبط با اون، تهیه ی نقشه های سیم کشی و مسیرهای عبور کابل ها و ... هست. هر کدوم از این مدارک طی فرآیند اجرای پروژه نیازمند بارها و بارها بازنگری و اصلاح هستند[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT][FONT=&quot]قسمت اجرا شامل عملی کردن نقشه ها و مدارک مرحله ی قبل هست که قسمت عمده اش کابل کشی و نصب پنل ها و اینسترومنت با در نظر گرفتن ملاحظات عملی هست[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]و بالاخره راه اندازی و راهبری که جذابترین و گل سرسبد فعالیتهای برق، ابزاردقیق و اتوماسیون هست که در ابزاردقیق و اتوماسیون از کالیبراسیون تجهیزات در شاپ شروع میشه تا انجام تست های پیش راه اندازی و راه اندازی سیستم و برطرف کردن اشکالات سخت افزاری و نرم افزاری و انجام اصلاحات لازم در لاجیک و سخ افزار در مواقع لازم[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT][FONT=&quot]هر کدوم از مراحلی رو که ذکر کردم خودشون شرح مفصلی دارند که بیان تک تکشون در حوصله ی این مختصر نمی گنجه و می تونینی برای اطلاعات دقیق و کامل به کتابایی که واسه هر کدوم نوشته شده مراجعه کنین[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT][FONT=&quot]و اما در مورد کار، در قسمت طراحی و مهندسی معمولا افراد با تجربه ی بالای 10 سال بکار گرفته میشن، کسانی که یه مدتی درگیر کار اجرا و راه اندازی و راهبری هم بوده باشن تا ملاحظلات عملی و اجرایی براشون ملموس و قابل درک باشه. البته دوره هایی در رابطه با مهندسی ابزاردقیق و طراحی و سایزینگ ادوات در موسسات برگزار میشه که رفتنش خالی از لطف نیست اما نباید با طی کردنش از خودتون و بقیه انتظارات بیجا داشته باشین! اما به شخصه گذروندن این دوره ها رو واسه افراد تازه کار و خصوصا علاقه مندان به ابزاردقیق و اتوماسیون [FONT=&quot]به شدت[/FONT] توصیه میکنم[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT][FONT=&quot]در قسمت اجرا و پیش راه اندازی، چون معمولا این فعالیت ها توسط پیمانکار انجام میشه، نفرات کلیدی از بین افراد با تجربه انتخاب میشن تا از تجربه و تخصص اونا در جلسات برگزار شده با کارفرما و چانه زنی هایی که نیاز به دید باز اجرایی و فنی داره، استفاده بشه اما برای کارای اجرایی و پی گیری ها و[/FONT][FONT=&quot]... [/FONT][FONT=&quot]زیاد دیدم نیروهای صفر کیلومترم به کار گرفته شدن[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT][FONT=&quot]توصیه می کنم برای شروع و وارد شدن به کار توقع خودتونو بیارین پایین، از لحاظ حقوق و نوع کار میگم. مثلا توقع نداشته باشین چون رشته کنترل خوندین از همون اول کار بذارنتون[/FONT][FONT=&quot] plcman [/FONT][FONT=&quot]و مهندس اتوماسیون شرکت. کار مهندس مخصوصا در قسمت اجرای پروژه بیشتر نامه نگاری و کارای دفتری و[/FONT][FONT=&quot] Document [/FONT][FONT=&quot]هست و سر کله زدن با کارگرای اجرایی در مورد تفهیم نقشه ها و مدارک به اونها! البته پس از اینکه خودتون دیتل، استاندارها و نقشه های اجرایی رو خوب مطالعه کردین! در مورد کارای پیش راه اندازی و راه اندازی اوضاع بهتره ، یعنی کار فنی تره و شما به عنوان یکی از اعضای تیم تست ، پیش راه اندازی و راه اندازی خودتون اصطلاحا آچار به دست میشین و میوفتین به جون سیستم و ورودی خروجی هاش و مولتی متر در دست و نقشه به دست بدنبال برطرف کردن ایرادات و حل معماهای شیرین قصه! خواهید بود[/FONT][FONT=&quot].
[/FONT][FONT=&quot]پس جمع بندی اینکه به نظر من سطح توقع خودتونو از لحاظ کاری، اقتصادی و ... بیارین پایین تا به امید خدا یه جوری از یه جاری وارد این دنیای جالب و پرهیجان بشین، بعد از اون قطعا با کم و کیف و چند و چون کار بیشتر آشنا میشین و مدل و راه شخصی سازی شده ی خودتونو برای رشد و پیشرفت با توجه به علایق و روحیاتتون پیدا خواهید کرد[/FONT][FONT=&quot].[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]پی نوشت: چی همه شد! به ندرت پیش میاد حوصله کنم این همه بتایپم[/FONT][FONT=&quot] :))))))))[/FONT]

mohamad_musavi69

عضو جدید
اول مختصری از نحوه ی اجرای یک پروژه ی بزرگ بگم:
مراحل اجرای یک پروژه ی نفت و گاز یا هر پروژه ی بزرگ دیگه مثه صنایع پتروشیمی یا فولاد (که ابزاردقیق واتوماسیون هم به عنوان جزیی از اون پروژه محسوب میشه) شامل سه بخش عمده هست، ( این تقسیم بندی نظر شخص بنده هست و ممکنه افراد دیگر نظر دیگه ای داشته باشند ): 1- طراحی و مهندسی 2- ساخت و اجرا 3- راه اندازی و (راهبری=نگهداری و تعمیرات)
در ایران معمولا قسمت 1و2 یعنی طراحی و ساخت در قالب پروژه های موسوم به EPC که مخفف کلمات Engineering, Procurement, Construction
هست به شرکت های بزرگ پیمانکاری یا کنسرسیومی از چند شرکت واگذار میشه و قسمت سوم یعنی راه اندازی و بهره برداری هم گاهی به همون شرکت سازنده واگذار میشه، گاهی فقط راه اندازی به شرکت سازنده واگذار میشه و بهرخ برداری به کارفرما یا شرکت دیگه ای سپرده میشه و بالاخره در مواردی هم کل راه اندازی و بهره برداری به شرکتی غیر از سازنده واگذار میشه.
خب مهندسان ابزاردقیق و اتوماسیون هم در طی تمام مراحل بالا نقش پر رنگ و قابل توجهی دارند.
قسمت مهندسی و طراحی خودش شامل مراحلی هست ،از انجام مطالعات و طراحی پایه تا طراحی تفصیلی که طی اون تیم مهندسی به رهبری مهندسان فرآیند نقشه ها و مدارک مهندسی پروژه رو آماده می کنند. کار اصلی مهندس ابزاردقیق در فاز طراحی پس از تهیه ی مدرک P&ID شروع میشه که شامل استخراج لیست ابزاردقیق مورد نیاز پروژه (Instrument List) ، انتخاب و سایز کردن اینسترومنت (Selection & Sizing) و پر کردن دیتاشیت ها جهت سفارش خرید و تهیه ی نقشه های نصب، استخراج لیست ورودی خروجی های سیستم کنترل و طراحی و انتخاب سیستم کنترل و مدارک مرتبط با اون، تهیه ی نقشه های سیم کشی و مسیرهای عبور کابل ها و ... هست. هر کدوم از این مدارک طی فرآیند اجرای پروژه نیازمند بارها و بارها بازنگری و اصلاح هستند.
قسمت اجرا شامل عملی کردن نقشه ها و مدارک مرحله ی قبل هست که قسمت عمده اش کابل کشی و نصب پنل ها و اینسترومنت با در نظر گرفتن ملاحظات عملی هست
و بالاخره راه اندازی و راهبری که جذابترین و گل سرسبد فعالیتهای برق، ابزاردقیق و اتوماسیون هست که در ابزاردقیق و اتوماسیون از کالیبراسیون تجهیزات در شاپ شروع میشه تا انجام تست های پیش راه اندازی و راه اندازی سیستم و برطرف کردن اشکالات سخت افزاری و نرم افزاری و انجام اصلاحات لازم در لاجیک و سخ افزار در مواقع لازم.
هر کدوم از مراحلی رو که ذکر کردم خودشون شرح مفصلی دارند که بیان تک تکشون در حوصله ی این مختصر نمی گنجه و می تونینی برای اطلاعات دقیق و کامل به کتابایی که واسه هر کدوم نوشته شده مراجعه کنین.
و اما در مورد کار، در قسمت طراحی و مهندسی معمولا افراد با تجربه ی بالای 10 سال بکار گرفته میشن، کسانی که یه مدتی درگیر کار اجرا و راه اندازی و راهبری هم بوده باشن تا ملاحظلات عملی و اجرایی براشون ملموس و قابل درک باشه. البته دوره هایی در رابطه با مهندسی ابزاردقیق و طراحی و سایزینگ ادوات در موسسات برگزار میشه که رفتنش خالی از لطف نیست اما نباید با طی کردنش از خودتون و بقیه انتظارات بیجا داشته باشین! اما به شخصه گذروندن این دوره ها رو واسه افراد تازه کار و خصوصا علاقه مندان به ابزاردقیق و اتوماسیون به شدت توصیه میکنم.
در قسمت اجرا و پیش راه اندازی، چون معمولا این فعالیت ها توسط پیمانکار انجام میشه، نفرات کلیدی از بین افراد با تجربه انتخاب میشن تا از تجربه و تخصص اونا در جلسات برگزار شده با کارفرما و چانه زنی هایی که نیاز به دید باز اجرایی و فنی داره، استفاده بشه اما برای کارای اجرایی و پی گیری ها و... زیاد دیدم نیروهای صفر کیلومترم به کار گرفته شدن.
توصیه می کنم برای شروع و وارد شدن به کار توقع خودتونو بیارین پایین، از لحاظ حقوق و نوع کار میگم. مثلا توقع نداشته باشین چون رشته کنترل خوندین از همون اول کار بذارنتون plcman و مهندس اتوماسیون شرکت. کار مهندس مخصوصا در قسمت اجرای پروژه بیشتر نامه نگاری و کارای دفتری و Document هست و سر کله زدن با کارگرای اجرایی در مورد تفهیم نقشه ها و مدارک به اونها! البته پس از اینکه خودتون دیتل، استاندارها و نقشه های اجرایی رو خوب مطالعه کردین! در مورد کارای پیش راه اندازی و راه اندازی اوضاع بهتره ، یعنی کار فنی تره و شما به عنوان یکی از اعضای تیم تست ، پیش راه اندازی و راه اندازی خودتون اصطلاحا آچار به دست میشین و میوفتین به جون سیستم و ورودی خروجی هاش و مولتی متر در دست و نقشه به دست بدنبال برطرف کردن ایرادات و حل معماهای شیرین قصه! خواهید بود.
پس جمع بندی اینکه به نظر من سطح توقع خودتونو از لحاظ کاری، اقتصادی و ... بیارین پایین تا به امید خدا یه جوری از یه جاری وارد این دنیای جالب و پرهیجان بشین، بعد از اون قطعا با کم و کیف و چند و چون کار بیشتر آشنا میشین و مدل و راه شخصی سازی شده ی خودتونو برای رشد و پیشرفت با توجه به علایق و روحیاتتون پیدا خواهید کرد.
پی نوشت: چی همه شد! به ندرت پیش میاد حوصله کنم این همه بتایپم :))))))))
سلام مهندس
اجازه بدید شمارو دوست گرامی بدونم. در مورد وقتی که گذاشتی و راهنمایی عالی برای بنده و امثال بنده نوشتید ممنونم.
من به چند شرکت که تو نت اگهی استخدامی داشت ایمیل زدم بدونه توقع آنچنانی و ... حاضرم توی همچین شرکتی همکاری کنم و از پایین ترین سطح با کمترین مزایا همکاری کنم. چون خیلی علاقمندم یاد بگیرم. اما شرکتی رو پیدا نکردم. سراغ ندارم. افسوس:(