معرفی بچه های رشته کنترل؟!

daniyal-ds

عضو جدید
باسلام
من ترم آخر کارشناسی کنترل هستم
به نطر کنترل،من بهترین گرایش میان رشته ای محسوب میشه،تازه این آخر کار داریم میفهمیم کنترل چی هست و کاربردش چیه،عاشقشم:biggrin:

قریب

عضو جدید
سلام مهندسین جوان
لیسانس کنترل
دانشجوی ارشد تهران جنوب
خوشحالم میشم با هم تبادل اطلاعات کنیم

golmohsen

عضو جدید
سلام منم محسنم از اران و بیدگل .دارم مهندسی کنترل میخونم تو دانشگاه فیض کاشان.از آشناییتون خرسندم.

Saeed-Reza

عضو جدید
Hi Dear: I am an amateur RESEARCHER. I want YOU to introduce me to the GENERAL MANAGER. I have designed the FEASIBILITY-PROJECT N01 about an ANTI_EARTH-QUAKE NUCLEAR POWER-PLANT. Saeed-Reza Raeessy.With my Best Regards and Best Wishes.:

bargh1994

عضو جدید
سلام دوستان کنترلی..
من ترم 6کارشناسی قدرتم ولی تصمیم دارم برای ارشد کنترل بخونم و میخواستم از شما دوستان کنترلی راهنمایی بخونم که آیا تغییر گرایش کار درستی هست؟کنترل چطور گرایشیه؟آینده ی کاریش برای خانم ها چطوره؟درساش سنگینن؟باتوجه به اینکه درس سیگنالم هم چندان قوی نیست.

hadili

عضو جدید
در مورد تغيير گرايش و سوالاي اولي من صاحب نظر نيستم و نميتونم جوابي بدم چون عوامل زيادي تو تغيير گرايش دخيل هستند و...
ولي اگه تو ارشد مي خواي كنترل بدي بايد رو درس سيگنال حتما سرمايه گزاري و بهترين منبعي كه ميتونم واست معرفي كنم كتاب سيگنال جناب مهندس تقدسي هستش من خودم تو اين درس ضعيف بودم كه خيلي بهم كمك كرد timthumb.jpg

hadili

عضو جدید
با سلام خدمت دوستاي گلم
اينجانب هادي علي محمدي!!! (چقد رسمي شد :D) ليسانس برق_كنترل از دانشگاه بد صنعتي سهند تبريز! ماه پيش هم برا ارشد امتحان دادم ايشالا يه جاي خوب قبولشم به لطف خدا...
خوشحالم كه به جمعتون پيوستم:)

Hidden shadow

عضو جدید
سلام بر همگی دوستان منم دانشجوی ترم 8 کنترلم... کنکور ارشد هم همینجوری شرکت کردم دعا کنین قبول بشم دیگه نیازی به سال بعدی نباشه:)

Hidden shadow

عضو جدید
سلام دوستان کنترلی..
من ترم 6کارشناسی قدرتم ولی تصمیم دارم برای ارشد کنترل بخونم و میخواستم از شما دوستان کنترلی راهنمایی بخونم که آیا تغییر گرایش کار درستی هست؟کنترل چطور گرایشیه؟آینده ی کاریش برای خانم ها چطوره؟درساش سنگینن؟باتوجه به اینکه درس سیگنالم هم چندان قوی نیست.

ببین من با اینکه کنترلیم ولی تو دنیای کاری عملا کارم قدرتیه. واسه همین خواستم بپرسم هدفتون از تغییر گرایش به خاطر وضعیت شغلی و آینده کاریش واسه خانوماست یا علاقه؟؟؟
سیگنال فکر می کنم تو ارشد ضریب 4 رو برای کنترلیا داشته باشه. باید کنترل خطی و سیگنالت خوب باشه.ولی نگران درساش نباش بیشتر از اینکه سخت باشن شیرینن

ѕнαpαrαĸ

عضو جدید
سلام به همه برقــــــــــــــــــــــی ها!
و به طور ویژه تر کنترلـــــــــــــــی ها!!

میشه درس های گرایش کنترل توضیح بدین؟!!!
(ترم بعد باید گرایشمو انتخاب کنم و بین قدرت و کنترل موندم :question: :question: :question:)

javadctrl

عضو جدید
سلام به همه ...
بخشید که اینجا سوامطرح یکنم.اخه دیدم همه کنترلی هستیم فرصت رو غنیمت شمردم.
من یه plc ls دارم که برنامه اش قفل داره...برا باز کردن پسورد کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟
ممنون.

mohamadreza66

عضو جدید
سلام دوستان
کسی پروژه کنترل چندمتغیره نداره؟ یا کسی نیست که دانشگاه علوم تحقیقات تهران ارشد کنترل بخونه؟

الی20

عضو جدید
سلام
من دانشجوی سال آخر رشته کارشناسی برق کنترلم....
خیلی سردرگم واسه ادامه تحصیل ،چون بازار کاری نداره....
لطفا راهنماییم کنید

با سلام خدمت خانم بارانی محترم و تمام دوستانی که خودشون رو معرفی کردند. بنده کارشناس الکترونیک هستم اما در فیلد کنترل به کار مشغول هستم . عمده فعالیت کاری بنده روی ابزار دقیق و سیستم های کنترل پالایشگاهی اعم از PLC و DCS و SCADA متمرکز هست . یه جورایی هم پشت کنکوری ارشد هستم که ببینم میشه قبول شد یا نه . موفق باشید دوستان .

سلام
میخواستم ازتون خواهش کنم واسه ورود به بازار کار راهنماییم کنید...
چه برنامه هایی ، چه کارهایی بلد باشیم
با تشکر از شما

آخرین ویرایش توسط مدیر:

الی20

عضو جدید
سلام!

من ضیاء هستم. فارغ التحصیل مقطع کارشناسی در دانشگاه تبریز و الان کارشناسی ارشدم رو در شریف ادامه میدم. :smile:

سلام آقای ضیاء منم کارشناسی برق کنترل در دانشگاه علوم تحقیقات فارس هستم... میشه خواهش کنم راهنمایی کنید چطور واسه ارشد بخونم، کتابایی خوندین با انتشاراتشو بهم معرفی کنید
با تشکر از شما

الی20

عضو جدید
سلام بچه ها
کی plc کرده ، میشه ی کتاب راحت به من معرفی کنه؟ حتما باید کلاس بریم یا با خودن کتاب هم میتونیم یا بگیریم....
با تشکر از شما دوستان

shadi shadi

عضو جدید
سلام ب مهندسین عزیز
منم ترم اول ارشد کنترل هستم
کارشناسی رو الکترونیک خوندم ولی ارشد تغییر دادم امیدوارم از پسش بربیام

mtzy

عضو جدید
سلام من یوسفی هستم لیسانس کنترل- صنعت اب وبرق. موفق باشین ایرانیان

milad9311

عضو جدید
آشنایی

آشنایی

سلاااام مهندسان عزیز من کارشناسی رشته کنترل ابزار دقیق هستم و در حال حاظر مشمول خدمت موفق باشید:smile:

milad9311

عضو جدید
سلام دوست عزیز کتاب خودآموز پی ال سی برای استارت بنظرم به دردتون بخوره ولی برای پیشرفتتون عملن باید آموزش ببینین موفق باشین

سلام.منم حسن زاده ام.ليسانس كنترل 89 -(كاداني برق صنعتي).چيكار كنم ارشد سراسري روزانه يا شبانه ولي يكي از دانشگاههاي تهران قبول شم.ممنون ميشم اگه كمكم كنين