معرفی برنامه . تم و بازی برای جاوا

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
با سلام

دوستان عزیز در این تاپیک می توانند برنامه ها و تم ها و بازی های جدید و مورد نظرشون رو برای استفاده عموم قرار بدن.

تذکر:دوستان به هیچ وجه آدرس وبلاگ و یا لینک به سایت دیگر ندهند در صورت مشاهده پست حذف می شود:gol:

farzad.20

کاربر فعال
با سلام

دوستان عزیز در این تاپیک می توانند برنامه ها و تم ها و بازی های جدید و مورد نظرشون رو برای استفاده عموم قرار بدن.

تذکر:دوستان به هیچ وجه آدرس وبلاگ و یا لینک به سایت دیگر ندهند در صورت مشاهده پست حذف می شود:gol:

سلام
من یه سری برنامه دارم مثلا (موبایل اکسپلورر ، دزدگیر و...) جدید نیستن ولی فک کنم بد نباشن، میخوام بذارمشون تو این تاپیک ولی نمیدونم چه جوری این کارو بکنم

reza_1364

مدیر بازنشسته
سلام
من یه سری برنامه دارم مثلا (موبایل اکسپلورر ، دزدگیر و...) جدید نیستن ولی فک کنم بد نباشن، میخوام بذارمشون تو این تاپیک ولی نمیدونم چه جوری این کارو بکنم

داخل سایتهایی نظیر www.rapidshare.com برنامه رو اپلود کنید ادرس دانلود رو قرار بدین;)

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
سلام
رفیق منظور این بود که آدرس وبلاگ رو برای دانلود قرار ندین وگرنه اگه لینک دانلود مال هر سایتی باشه مشکلی نداره

شما میتونید در قسمت ارسال پیشرفته روی مدیریت ضمیمه ها رفته و اونجا فایلتون رو آپلود کنید در ضمن سایتی که آقا رضا گفتند هم میتونه کمکتون کنه

sasams

عضو جدید
تم براي گوشيهاي سوني اريكسون

تم براي گوشيهاي سوني اريكسون

....... ............ تم ............. .......

1319_m.jpg

پیوست ها

• Abstract_Theat.zip
    517.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

sasams

عضو جدید
........ .......... ......... تم ..... ......... ..........

1458_m.jpg

پیوست ها

• Love_Birds.zip
    64.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نام کتاب : همراه مسافر
قالب کتاب : Java

در این کتاب سعی شده است که کلیه احتیاجات مسافران اعم از : توصیه های سفر , آمادگی برای سفر , ملزومات سفر , ایمنی در سفر , آداب سفر , تغذیه در سفر , آشپزی در سفر ، ، بهداشت سرف ، بیماری در سفر , سفر به کویر , سفر از نظر اولیای دین فراهم گردد. فرمت این کتاب به صورت جاوا بوده و قابل نصب بر روی اکثر گوشی های موبایل است.