[ معرفی اعضای علوم دامی] دوستانی که در بخش علوم دامی فعال یا مدرک گرفتن خودشون رو معرفی کنند

Marzieh1493

عضو جدید
سلام
من مرضیه احمدی هستم
دانشجوی رشته مهندسی ژنتیک و اصلاح نژاد دام
و در حال حاضر در حال انجام پایان نامه هستم

سلام.خوبین؟ میر مهدی سیدحمزه هستم کارشناس ارشد علوم دامی گرایش تغذیه دام و طور با معدل 16/95 و نمره پایان نامه 19 که این مقطع را بدون ازمون از طریق جذب نخبگان با معدل کارشناسی 17/31 ادامه تحصیل داده ام و عضو نخبگان سازمان مرکزی دانشگاه ازاد می باشم.

همچنین دارای کد مدرسی از دانشگاه جامع علمی کاربردی می باشم. در زمینه های علوم دامی حاضر به همکاری با هم رشته های عزیزم می باشم. 09197581278

20amir

عضو جدید
سلام امیرم از اراک....من رشته ام ربطی به دام نداره ولی عاشق گاوم..برا همین با پدرم

از تهران اومدیم اراک گاوداری زدیم........خوشحال میشم کمکتون کن

20amir

عضو جدید
سلام ناصر خان.....ارادت دارم اتفاقا دنبال ی جیره غذایی بودم............................

artaman

عضو جدید
سلام دوستان عزیز با ارزوی موفقیت برای همگی یکی از مشکلات بچه های رشته کشاورزی نداشتن تجربه در واحد های کشاورزی و دامپروری از تمام دوستان که واحد پرورش مرغ گوشتی یا پروار بندی یا به هر نحوی با این رشته در ارتباط هستد برای کار دعوت کنید

saffar.eng

عضو جدید
علی.ص - کارشناس ارشد دامپروری-فارغ التحصیل سال86 دانشگاه شهرکرد-شغل: کارشناس بانک کشاورزی

yashin.

عضو جدید
سلام به همه
یاشین هستم ؛ فارغ التحصیل مهندسی علوم دامی 89

فعلا کارشناس صدور پروانه هستم

خوش حال میشم بتونم به نوبه خودم کمکی به شما بکنم . هرچند که شما برای خودتون استاد شدید . :redface::redface:

به امید روزی که رشته کشاورزی و دامپروری در ایران مورد حمایت بیش از پیش قرار بگیره

mnadi

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان عزیزی که در بخش علوم دامی فعالیت می کنن

با توجه به این که ما با خیلی از شما عزیزان آشنا نیستم

قصدم از ایجاد این تایپیک این بود تا هر کدوم از شما ها خودتون رو اینجا معرفی کنید و تخصص کاری رو که مشغول هستید برامون بگید

تا بتونیم بیشتر با هم آشنا بشیم و یه آمار دقیق از همه دوستانی که تو علوم دامی فعال یا مدرک گرفته ان رو داشته باشیم

خواهش می کنم همه دوستان عزیز این رشته خودشون رو اینجا معرفی کنید

متشکرم
:gol:

مسئول بخش علوم دامی
.
.

پانوشت:
دوستان عزیز؛ در صورت هر گونه سوال و مشاور در زمینه ی علوم دامی لطفا در تاپیک زیر سوال فرمائید.

مشاوره، سوال و درخواست مطالب علوم دام
سلام ضمن تشکر محمد هستم از خراسان رضوی کارشناس ارشد دامپروری ارگانیک