[ معرفی اعضای علوم دامی] دوستانی که در بخش علوم دامی فعال یا مدرک گرفتن خودشون رو معرفی کنند

hani20

عضو جدید
سلام
HANI هستم از ارومیه.کارشناس ارشد مدیریت پرورش و تولید طیور.8 ساله در زمینه پرورش بوقلمون و ورمی کمپوست و فضای سبز و پارک ها کار می کنم.

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام
HANI هستم از ارومیه.کارشناس ارشد مدیریت پرورش و تولید طیور.8 ساله در زمینه پرورش بوقلمون و ورمی کمپوست و فضای سبز و پارک ها کار می کنم.
به به، خوش اومدی، علیک سلام... خیلی خوشحال میشیم از دانش و تجربه ای که دارید ما رو هم بهره مند کنید

ma23

عضو جدید
سلام، محدثه هستم. دانشجوی سال آخر علوم دامی. خوشحال میشم اگه کاری از دستم بر میاد براتون انجام بدم

Phyto

مدیر تالار
سلام، محدثه هستم. دانشجوی سال آخر علوم دامی. خوشحال میشم اگه کاری از دستم بر میاد براتون انجام بدم

سلام. خوش اومدی محدثه خانم... ما هم خوشحال میشیم :)

بهار13

عضو جدید
سلام بهار هستم از شاهرود دررشته مهندسی علوم دام تحصیل کردم خوشحالم باشما اشنا شدم مشورت . سود بوقلمون گوشتی بهتر یا مرغ گوشتی اگر درپرورش انها تجربه دارید راهنمایی کنید :gol::gol::gol: مرسی :redface:

manshuor

عضو جدید
سلام

سلام

من معصومه هستم.فارغ التحصیل علوم دامی از دانشگاه تهران، و الان دانشجوی ارشد گرایش مدیریت دانشگاه زنجان هستم.اگه کمکی از دستم بیاد،خوشحال میشم خدمتی بکنم.

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
مینا هستم فارغ التحصل کارشناسی ارشد مدیریت دامپروری البته از عنوان مدرکم خیلی تعجب نکنید یک رشته نسبتا جدید از علوم دامی که فقط در 3دانشگاه کشور تدریس می شه اگر منم کمکی از دستم بر بیاد خوشحال میشم کمک کنم موفق باشید

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام معصومه همیشه همه می گفتن گرایش مدیریت
خوشحالم شما هم مدیریت زنجانی منم فارغ التحصیل همون دانشگاهم ما که خیری از اون دانشگاه خیری ندیدیم امیدوارم برای شما خوب باشه موفق باشید

ghazal-hvd

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان عزیزی که در بخش علوم دامی فعالیت می کنن

با توجه به این که ما با خیلی از شما عزیزان آشنا نیستم

قصدم از ایجاد این تایپیک این بود تا هر کدوم از شما ها خودتون رو اینجا معرفی کنید و تخصص کاری رو که مشغول هستید برامون بگید

تا بتونیم بیشتر با هم آشنا بشیم و یه آمار دقیق از همه دوستانی که تو علوم دامی فعال یا مدرک گرفته ان رو داشته باشیم

خواهش می کنم همه دوستان عزیز این رشته خودشون رو اینجا معرفی کنید

متشکرم :gol:

مسئول بخش علوم دامی
با سلام،غزاله هستم فارغ التحصیل علوم دامی گرایش طیور دوره کارشناسی در دانشگاه تهران و در حال حاضر دانشجوی ترم سوم کارشناسی ارشد در رشته مدیریت و پرورش طیور در دانشگاه تربیت مدرس هستم.در حال حاضر در هیچ ارگانی شاغل نیستم.اطلاعاتم در این زمینه بد نیست.امیدوارم بتونیم با کمک هم جهت ارتقای این رشته فعالیت کنیم.:)

sedighe65

عضو جدید
سلام . اکبرنژاد هستم دانشجوی کارشناسی ارشد ژنتیک و اصلاح دام از دانشگاه گرگان. الان هم رو پرورش بلدرچین کار می کنم.

نرگس .ف

عضو جدید
سلام
نرگس هستم فارغ التحصیل تکنولوژی تولیدات دامی از دانشگاه تهران -ابوریحان سال 1376فارغ التحصیل شدم و به خاطر تشکیل زندگی و ... ادامه ندادم دوست دارم دوباره شروع به تحصیل توی این رشته کنم به کمکتون نیاز دارم هم منابع و هم دانشگاه هایی که کاردانی به کارشناسی دارن و اینکه من علاقه مند بخش تلقیح هستم آیا کلاسهایی هست که بشه شرکت کرد و تو این ضمینه فعالیت هم کرد اصلا فعالیت چگونه امکان پذیر میشه؟

mortezae6

عضو جدید
سلام
من مرتضی اسلام کیش هستم از سیرجان
لیسانس علوم دامی
سال 89 فارغ التحصیل شدم و تازه دو ماه که خدمتم تموم شده
یه سوال از دوستان با تجربه دارم که ممنون میشم اگه جوابمو بدین
چند روز پیش یه کار بهم پیشنهاد شد که در یه دامپروری کوچک نیمه صنعتی(70 راس گاو شیری و 200 راس گوسفند) مشغول به کار بشم ولی مشکل کار اینه که من الان دو ساله که به لطف خدمت سربازی از درس و کتاب دور بودم و تقریبا خیلی از درس ها رو فراموش کردم یا خیلی کم یادم میاد و از جیره نویسی هم فقط کار با کامپیوتر اونم فقط NRC رو کمی یادم هست و از جیره نویسی دستی فقط اسم چند تا روش یادم میاد(البته بگم که آلزایمر ندارم ولی این اثرات خدمته ، اونایی که رفتن میدونند من چی میگم) :)
حالا با این وجود آیا پیشنهاد این بنده خدا رو بپذیرم یا نه؟ (چون خیلی از مسولیتش میترسم)

سلام.محمدباقر علیپورم ترم 7 مهندسی تولیدات دامی(کارشناسی ناپیوسته) دانشگاه گیلان. ساکن تربت حیدریه ام.رتبه 1 کاردانی و رتبه 9 کاردانی به کارشناسی ام. خوشحال میشم بتونم مفید باشم

8612293789

عضو جدید
باسلام وخسته نباشید الهام 24 ساله دانشجوی دکتری تغذیه دام از همدان

آخرین ویرایش توسط مدیر:

shahsavari-r

عضو جدید
با سلام به همه دوستان.
رضا شاهسواری هستم از تهران کارشناس مدیریت صنعتی مدیر عامل یک شرکت دامپروری هستم و روی یک طرح پرواربندی گوسفند با روشهای جدید مشغول کار هستیم. از تبادل نظر تو این زمینه ، از کلیه متخصصان این رشته ممنون میشم.:smile:

sedighe65

عضو جدید
سلام اکبری هستم کارشناس ارشد اصلاح و ژنتیک از دانشگاه گرگان و هم اکنون رو پرورش بلدرچین کار میکنم.

somayeh elhami

عضو جدید
سلام من سمیه الهامی هستم دانشجوی کارشناسی ارشد ژنتیک و اصلاح نژاد دانشگاه زنجان هستم.

Pinar.G

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام،منم پینار هستم از اردبیل، فارغ التحصیل رشته مهندسی تولیدات دامی از دانشگاه گیلان،حدود چند ماه میشه که به عنوان متصدی بیمه دریکی از شعب بانک کشاورزی مشغول به کارم.
آقا حمید مرسی که همچین جمع دوستانه ایی رو ترتیب دادین تا بچه های کشاورزی بیشتر باهم آشنا بشن واز نظرات وایده های هم کمک بگیرن.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Phyto

مدیر تالار
به همگی عزیزان خوش آمد میگم، ولی غُصّم میشه میبینم هر کی میاد فقط یکی دوتا پست میذاره و دیگه نمیاد! بخش علوم دام اصلاً فعالیت دلچسبی نداره!

marzieh20

عضو جدید
سلام . مرضیه آقایی ترم 4 علوم دامی_دام دانشگاه روزانه ارومیه.

nasim1371

عضو جدید
سلام.نسیم هستم دانشجوی رشته مهندسی علوم دامی.خیلی خوشحالم از این تجمع!امیدوارم روزهای علمی پرباری در کنارهم داشته باشیم.

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . مرضیه آقایی ترم 4 علوم دامی_دام دانشگاه روزانه ارومیه.

سلام.نسیم هستم دانشجوی رشته مهندسی علوم دامی.خیلی خوشحالم از این تجمع!امیدوارم روزهای علمی پرباری در کنارهم داشته باشیم.
دوستان عزیز به تالار کشاورزی خوش اومدید.. امیدوارم همه دوستان باهم بتوانیم.. اطلاعات و تجربه هامونو به همدیگه هدیه بدهیم.

soroosh80

عضو جدید
سلام علی هستم
فارغ التحصیل 1375- 5سال مدیر تولید کارخانه تولید مکملهای دام و طیور بودم و تجربیاتم در این خصوص مفید خواهد بود .در خدمت دوستان هستم.

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام علی هستم
فارغ التحصیل 1375- 5سال مدیر تولید کارخانه تولید مکملهای دام و طیور بودم و تجربیاتم در این خصوص مفید خواهد بود .در خدمت دوستان هستم.
سلام ....
دوست عزیز.. خوش اومدید.. و حتما از حضور مفید شما در تالار بهره خواهیم .برد.
خوش امدید

آراد ناصحی

عضو جدید
سلام آراد ناصحی هستم دانشجوی لیسانس دانشگاه رامین اهواز -مهندسی علوم دام البته گرایش طیور.
در حا ل حاضر نشریه انجمن علمی دانشگاه رو در دست دارم به اسم دامدار خوشحال میشم با هم همکاری داشته باشیم

مرضیه 20

عضو جدید
سلام.مرضیه هستم دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد علوم دام.خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم یا کمک بگیرم.:victory:

Phyto

مدیر تالار
سلام آراد ناصحی هستم دانشجوی لیسانس دانشگاه رامین اهواز -مهندسی علوم دام البته گرایش طیور.
در حا ل حاضر نشریه انجمن علمی دانشگاه رو در دست دارم به اسم دامدار خوشحال میشم با هم همکاری داشته باشیم
سلام، خوش اومدین
ما هم خوشحال میشیم :) امیدوارم شاهد فعالیت شما در این تالار باشیم

سلام.مرضیه هستم دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد علوم دام.خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم یا کمک بگیرم.:victory:

سلام، خوش اومدین
ما هم خوشحال میشیم :) امیدوارم شاهد فعالیت شما در این تالار باشیم

تایسز

عضو جدید
سلام وحیدم از تبریز در حال حاضر در ساری دارم ارشد ژنتیک و اصلاح دام و میخونم در مورد ساخت دستگاه جوجه کشی سنتی پیشرفته و نژاد مرغ مرندی و پرورش قارچ صدفی اطلاعاتی دارم اگه کمکی از دستم اومد در خدمتم.

تایسز

عضو جدید
حوب خودم شروع می کنم

حمید هستم از قم فارغ التحصیل رشته تولیدات گیاهی از دانشگاه ورامین که مدت 5 ساله در زمینه پرورش بوقلمون فعال هستم

هر کمکی در این زمینه از دستم بربیاد در خدمتم
سلام حمید جان خوبی آقا منم خیلی دوست دارم بوقلمون پرورش بدم چطوری میصرفه؟ بازار فروشت چطوریه؟اگه راهنماییه کامل کنی ممنونت میشم داداش.

آخرین ویرایش توسط مدیر: