[ معرفی اعضای علوم دامی] دوستانی که در بخش علوم دامی فعال یا مدرک گرفتن خودشون رو معرفی کنند

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام حمید جان خوبی آقا منم خیلی دوست دارم بوقلمون پرورش بدم چطوری میصرفه؟ بازار فروشت چطوریه؟اگه راهنماییه کامل کنی ممنونت میشم داداش.
دوست عزيز اينجا محل معرفي دوستانه.. نه راهنمايي و سوال پرسيدن...اگه ميشه سوالاتتونو در ارتباط با موضوعي كه وارد ميشيد... يا بهطور خصوصي راهنمايي و سوال بپرسيد.

8743382

عضو جدید
سلام خسته نباشید.محمد هستم.دانشجوی کارشناسی دانشگاه ساری.فعلا با دوستام مسئول فارم دانشگامون هستیم.کاری ازم بر بیاد دریغ نمیکنم

سلام خسته نباشید.محمد هستم.دانشجوی کارشناسی دانشگاه ساری.فعلا با دوستام مسئول فارم دانشگامون هستیم.کاری ازم بر بیاد دریغ نمیکنم

سلام خسته نباشید.محمد هستم.دانشجوی کارشناسی دانشگاه ساری.فعلا با دوستام مسئول فارم دانشگامون هستیم.کاری ازم بر بیاد دریغ نمیکنم:)

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید.محمد هستم.دانشجوی کارشناسی دانشگاه ساری.فعلا با دوستام مسئول فارم دانشگامون هستیم.کاری ازم بر بیاد دریغ نمیکنم:)
سلام دوست عزيز.. خوش اومديد.. حتما حضور سبز شما براي اين تالار مفيد خواهد بود...
ممنونم از اينكه قدم رنجه فرموديد و به اين تالار .. و بخش علوم دامي تشريف اورديد...
خوش اومديد...
كاري داشتيد من درخدمتم

ebrahimilima

عضو جدید
سلام،
رضا هستم از نوشهر کارشناس ارشد تغذیه دام خوشحالم با شما آشنا شدم.

mortezae6

عضو جدید
سلام
من مرتضی اسلام کیش هستم از سیرجان
لیسانس علوم دامی
سال 89 فارغ التحصیل شدم و تازه دو ماه که خدمتم تموم شده
یه سوال از دوستان با تجربه دارم که ممنون میشم اگه جوابمو بدین
چند روز پیش یه کار بهم پیشنهاد شد که در یه دامپروری کوچک نیمه صنعتی(70 راس گاو شیری و 200 راس گوسفند) مشغول به کار بشم ولی مشکل کار اینه که من الان دو ساله که به لطف خدمت سربازی از درس و کتاب دور بودم و تقریبا خیلی از درس ها رو فراموش کردم یا خیلی کم یادم میاد و از جیره نویسی هم فقط کار با کامپیوتر اونم فقط NRC رو کمی یادم هست و از جیره نویسی دستی فقط اسم چند تا روش یادم میاد(البته بگم که آلزایمر ندارم ولی این اثرات خدمته ، اونایی که رفتن میدونند من چی میگم) :)
حالا با این وجود آیا پیشنهاد این بنده خدا رو بپذیرم یا نه؟ (چون خیلی از مسولیتش میترسم)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ما رفتیم کار هم کردیم و برگشتیم و دیدیم کسی جواب منو نداده
واقعا ممنون از این همه همکاری:cry:
البته رفتیم اونجا که توی دامپروری کار کنیم دست روزگار ما رو کشوند سمت گلخونه داری و شدیم ناظر 4 هکتار گلخونه خیارسبز و الان هم توی این زمینه خیلی تجربه کسب کردم و دنبال احداث گلخونه هستم
واقعا که حرفه پر درآمد و پر استرسی هست
بهتون پیشنهاد میکنم حتما گلخونه داری رو تجربه کنید

نعیم46

عضو جدید
سعید هستم .الکترونیک خواندم اما 4-5 سال درزمینه پرورش گوسفند با علوفه هیدروپونیک کار می کنم در ضمن سالن تولید علوفه هیدروپونیک را هم می سازم اگر کمکی از دستم بر بیاید دریغ نمی کنم .

ghorkhod

عضو جدید
من دانش آموخته رشته کاردانی برق و کارشناسی پرورش گاو من عاشق کارهایی که بتونه تحولی در صنعت دام کشور بشه انشاالله...

majid_5355

عضو جدید
سلام حميد جان مجيد هستم از نيشابور دامپروري و توي كار گاو و گاوداري هستم

محمودح

عضو جدید
باسلام محمد هستم کارشناس علوم دامی شاغل در شرکت تولیدی دام و طیور دشت ک.کارشناس قسمت گاوداری هستم.در خدمتم 09139813006

sahar r

عضو جدید
سلام. سحر هستم از کرمانشاه. دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد ژنتیک و اصلاح نژاد هستم. دارم روی پایان نامه ام کار میکنم.

masterstudent88

عضو جدید
سلام دوستان
ترم 4 تغذیه دام و طیور دانشگاه تهران هستم (در شرف دفاع). و بیشتر در زمینه معادلات پیش بینی انرژی متابولیسمی کار کردم. البته در بخش مرغ مادر هم مشغول به کارم. در رابطه با راه اندازی و مدیریت تغذیه واحدهای مرغداری و گاو داری حاضرم به سوالات دوستان پاسخ بدم. :gol::gol:

mahdishahroie

عضو جدید
با عرض سلام خدمت آقا حمید طاهر هستم فارغ التحصیل رشته مهندسی کشاورزی گرایش علوم دام پنج ساله که فارغ التحصیل شدم به علت بیکاری مشغول برقکاری ساختمان بودم و مدتیست که بیکارم و در حال حاضر قصد پرورش قارچ در منزل به مساحت چهل متر و همچنین پرورش جوجه شترمرغ(تهیه تخم نطفه دار و جوجه کشی)را دارم که مقدماتش رو فراهم کردم.اگه کسی کمکی در این زمینه خواست من در خدمتشم(mahdishahroie@yahoo.com).در ضمن اگه کسی بتونه کمکی در زمینه بهم بکنه ممنونش هستم.خودم اطلاعات جامعی در این زمینه دارم.

آخرین ویرایش:

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. سحر هستم از کرمانشاه. دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد ژنتیک و اصلاح نژاد هستم. دارم روی پایان نامه ام کار میکنم.

سلام دوستان
ترم 4 تغذیه دام و طیور دانشگاه تهران هستم (در شرف دفاع). و بیشتر در زمینه معادلات پیش بینی انرژی متابولیسمی کار کردم. البته در بخش مرغ مادر هم مشغول به کارم. در رابطه با راه اندازی و مدیریت تغذیه واحدهای مرغداری و گاو داری حاضرم به سوالات دوستان پاسخ بدم. :gol::gol:

منم لیسانس علوم دامم- گرایش طیور

منم ارشد تغذیه دام گرفتم و الانم تکنسین تلقیح مصنوعیم.:razz:

با عرض سلام خدمت آقا حمید طاهر هستم فارغ التحصیل رشته مهندسی کشاورزی گرایش علوم دام پنج ساله که فارغ التحصیل شدم به علت بیکاری مشغول برقکاری ساختمان بودم و مدتیست که بیکارم و در حال حاضر قصد پرورش قارچ در منزل به مساحت چهل متر و همچنین پرورش جوجه شترمرغ(تهیه تخم نطفه دار و جوجه کشی)را دارم که مقدماتش رو فراهم کردم.اگه کسی کمکی در این زمینه خواست من در خدمتشم(mahdishahroie@yahoo.com).در ضمن اگه کسی بتونه کمکی در زمینه بهم بکنه ممنونش هستم.خودم اطلاعات جامعی در این زمینه دارم.

zemestani

عضو جدید
مسعود هستم فارغ التحصيل رشته علوم دامي ، همچنين مقطع كارداني خود را در رشته پرورش زنبورعسل عسل گذرانيده ام، باعث خوشحاليست اگر بتوانم در زمينه هايي از مباحث مربوط به علوم دامي با دوستان تبادل اطلاعات داشته باشم.

sahar r

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیزم
سحر هستم. دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد ژنتیک. خوشحال میشم باهاتون آشنا بشم! :smile::gol::gol::gol:

آراد ناصحی

عضو جدید
دوستان عزیز علوم دامی بنده به کمکتون نیاز دارم،لطفا بهترین منابعی که برای ارشد به دردم میخوره رو بهم اعلام کنید و اگه برنامه پیشنهادی واسه درس خوندن در نظر دارید خوشحال میشم راهنماییم کنید.

star2013

عضو جدید
سلام.من فارغ التحصیل رشته علوم دامی دانشاه بوعلی هستم.سیدسعید وبه دنبال کارهستم یا اجاره مرغداری

rahpouyan

عضو جدید
با سلام رضایی هستم از تهران در زمینه پرورش گوسفند، بز و گاومیش کار میکنم.دوستانی که علاقمند به همکاری هستند می توانند با اینجانب تماس بگیرند(فارغ التحصیلان دامپروری یا تکنسین های دامپزشکی)
damdar.r_co@hotmail.com

سحر 32

عضو جدید
سلام من سحر هستم فارغ ا لتحصیل رشته علوم د امی. چندسال بعنوان مهندس ناظر در جهاد کشاورزی مشغول به کار بوده ام. خوشحال شدم عضو همچین سایتی شدم و اگر کمکی از دستم بربیاد در مورد اطلاعات این رشته دریغ نمیکنم.

سحر 32

عضو جدید
یک پیشنهاد برای دوستان تالار علوم د امی

یک پیشنهاد برای دوستان تالار علوم د امی

باسلام مطالبی که دوستان میگذارن برای کسانی که در این رشته تحصیل نکرده باشن بسیار مفید اما برای کسایی که در این رشته هستن و میخوان بعد از فارغ التحصیلی با بازار کار اون بیشتر اشنا بشن و خودشون کتابهایی رو که دوستان میذارن تو سایت رو دارن دیگه زیاد مفید نیست من خواهش میکنم کسانی که در این رشته فارغ التحصیل شده اند و در همین رشته هم شاغل هستند چه در بخش خصوصی یادولتی از تجربیاتشون بنویسن که کاربردی تره و برای دوستانی که هنوز دانشجوی این رشته هستن هم راهنمایی میشه تا بدونن که از زمان دانشجوییشون در چه مواردی استفاده کنن و چه چیزایی رو بیشتر یادبگیرن که برای بعدا ازش استفاده کنن.با ارزوی موفقیت همه دوستان:gol:

qooqnoous

عضو جدید
کارآموزی فقط

کارآموزی فقط

باسلام مطالبی که دوستان میگذارن برای کسانی که در این رشته تحصیل نکرده باشن بسیار مفید اما برای کسایی که در این رشته هستن و میخوان بعد از فارغ التحصیلی با بازار کار اون بیشتر اشنا بشن و خودشون کتابهایی رو که دوستان میذارن تو سایت رو دارن دیگه زیاد مفید نیست من خواهش میکنم کسانی که در این رشته فارغ التحصیل شده اند و در همین رشته هم شاغل هستند چه در بخش خصوصی یادولتی از تجربیاتشون بنویسن که کاربردی تره و برای دوستانی که هنوز دانشجوی این رشته هستن هم راهنمایی میشه تا بدونن که از زمان دانشجوییشون در چه مواردی استفاده کنن و چه چیزایی رو بیشتر یادبگیرن که برای بعدا ازش استفاده کنن.با ارزوی موفقیت همه دوستان:gol:

سلام فقط و فقط انتخاب کنید که تو کدوم شاخه میخواید فعالیت داشته باشید،دام سنگین یا سبک و کدوم رسته از هر کدومش بعد از فرداش برید کارآموز شید،برای داشتن فردایی روشنتر از باقی باید زحمت بیشتر کشید،درس خوندن زحمت کشیدنه و کاراموزی کردن زحمت بیشتر کشیدنه دوست من.
به این شکل شما هم علم روز با درس پیدا میکنید هم تجربه کار و از همه مهمتر اینکه وقتی تو کار به سوالی بر میخورید میتونید از اساتیدتون کمک بگیرید.
موفــــــــــــــق باشید.

سحر 32

عضو جدید
سلام فقط و فقط انتخاب کنید که تو کدوم شاخه میخواید فعالیت داشته باشید،دام سنگین یا سبک و کدوم رسته از هر کدومش بعد از فرداش برید کارآموز شید،برای داشتن فردایی روشنتر از باقی باید زحمت بیشتر کشید،درس خوندن زحمت کشیدنه و کاراموزی کردن زحمت بیشتر کشیدنه دوست من.
به این شکل شما هم علم روز با درس پیدا میکنید هم تجربه کار و از همه مهمتر اینکه وقتی تو کار به سوالی بر میخورید میتونید از اساتیدتون کمک بگیرید.
موفــــــــــــــق باشید.

با سلام
من تقریبا 6 سال فارغ التحصیل شدمه البته با مدرک کارشناسی ارشد.تقریبا 5 سال هم سابقه کار دارم این پیشنهاد رو برا کسایی دادم که درحال تحصیل هستن منظورم اینه که ماهایی که فارغ التحصیل شدیمه یه سری راهکارهایی بذاریم برا اونای که در حال درس خوندنو دانشجوی این رشته ان.این باعث میشه که اونا بتونن با دید بهتری به مطالب نگاه کنن و کارگاههای عملیشون رو سرسری نگیرن چون بعدا همون مطالب که بدردشون میخوره.با تشکر از اینکه جواب دادید.

masood2ir

عضو جدید
سلام مسعود سامانی هستم مهندسی کشاورزی گرایش تولیدت دامی از دانشگاه کرج دارم البته 8 سال گذشته.در زمینه ماهی قزل آلا شترمرغ زنبور عسل مرغداری و..... اندک تجربیاتی دارم. اما بدلیل اینکه دیپلم مرغداری صنعتی و فوق دیپلم پرورش طیور داشته بیشتر به مرغداری اشراف دارم البته یک سالن پرورش نیز داشته که بعلت ورشکستگی قبلی بدون فعالیت رها شده هر کمکی از دستم برآید برای دوستانم انجام میدهم هر چند ناچیز باشد در خدمتم در این رشته فعالیت نمیکنم متاسفانه اما عاشق رشته خودم هستم و تمام عزیزانی که این رشته را دنبال میکنند.توضیح بیشتر پرورش قزل آلا دادم قارچ صدفی و دکمه ای ورمی کمپوست تولید کردم پرورش بوقلمون غاز مرغ گوشتی تخمگذار و زینتی دادم پرورش زنبور عسل نیز داشتم وپرورش گوسفند نیز داشتم

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام مسعود سامانی هستم مهندسی کشاورزی گرایش تولیدت دامی از دانشگاه کرج دارم البته 8 سال گذشته.در زمینه ماهی قزل آلا شترمرغ زنبور عسل مرغداری و..... اندک تجربیاتی دارم. اما بدلیل اینکه دیپلم مرغداری صنعتی و فوق دیپلم پرورش طیور داشته بیشتر به مرغداری اشراف دارم البته یک سالن پرورش نیز داشته که بعلت ورشکستگی قبلی بدون فعالیت رها شده هر کمکی از دستم برآید برای دوستانم انجام میدهم هر چند ناچیز باشد در خدمتم در این رشته فعالیت نمیکنم متاسفانه اما عاشق رشته خودم هستم و تمام عزیزانی که این رشته را دنبال میکنند.توضیح بیشتر پرورش قزل آلا دادم قارچ صدفی و دکمه ای ورمی کمپوست تولید کردم پرورش بوقلمون غاز مرغ گوشتی تخمگذار و زینتی دادم پرورش زنبور عسل نیز داشتم وپرورش گوسفند نیز داشتم
ماشالله همه فن حریفید شما :)
خوشحال میشیم از اطلاعات شما بهره مند بشیم

میشه در مورد دلیل ورشکستگی مرغداریتون برامون بگید؟

mihan66

عضو جدید
سلام خدمت همه عزيزان.نواب جهانگيري هستم كارشناس امور دام وفارق التحصيل مهندسي توليدات دامي.حدود چهار تجربه مديريت وكار در يك واحد دامپروري-كشاورزي رادارم وهم اكنون درصدد احداث يك واحد 20000قطعه اي پرورش مرغ گوشتي هستم.اگر تجربياتم قابل استفاده باشد از كسي دريغ نميكنم.