معرفی اعضای تالارسلولی ومولکولی

mosafere danesh

عضو جدید
سلام

من 24 ساله
دانشجوی ارشد سلولی مولکولی ام

خوشحال میشم شما هم خودتونو معرفی کنید:smile::gol:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mahsa number 1

عضو جدید
سلام
من کلا تازه واردم, چه توی دانشگاه چه تو باشگاه
19 سالمه
دانشجوی ترم 2 زیست شناسی عمومی دانشگاه پیام نور شیراز

حلما68

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام منم دانشجوی کارشناسی سلولی ملکولی ام
دانشگاه پرند

mehdi_mn21

عضو جدید
سلام.من مهدی هستم اهل مازندران.21 سالمه و دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی.پژوهشگرم.6 طرح تحقیقاتی دارم که از 15 کشور دعوت نامه واسم اومد.یه همکار میخ.ام.کسی میتونه یه اطلاعات فوق کامل از غشا سلولی بهم بده.از همه چیش.کارکرد،ساختار،جنس و ...

ای سان

عضو جدید
سلام
منم 24 سالمه فارغ التحصیل رشته زیست شناسی عمومی
فعلا بیکارم.میخوام واسه ارشد بخونم.
منم میخوام سلولی بخونم میشه راهنماییم کنی مرسی

aida_sa

عضو جدید
Slm daneshjuye karshenasie biotechnology am... chan ta soal dashtam mamnun misham komakam konid...

tarane_iq

عضو جدید
salam mikhaid jense ghesha ro bedoonid? az lipid va protein hast, yek seri ghand ham mojoode ke mamolin be protein ya charbi ya hamon lipid ghasha asl mishe

yaprak

عضو جدید
سلام حمید هستم 23 ساله .دانشجو ارشد سلولی مولکولی .خوشحال میشم باهاتون آشنا بشم:gol:

shiler_23

عضو جدید
سلام
شیلر هستم 23 سالمه
فارغ التحصیل از رشته زیست سلولی ملکولی گرایش بیوشیمی
بیکارم
نمی دونم واسه ارشد از کجا شروع کنم !
کمکم کنید

آقا علی آقا

عضو جدید
سلام..دوستان اینجا یه زیست شناس سلولی-مولکولی دانشگاه تهران وجود داره به ما اطلاعات بده ...کلا دوستان با تجربه این رشته بی زحمت یه مکاتبه با ما داشته باشن یه میزان اطلاعات بگیریم ازشون در مورد این رشته...:smile:

hamed814

عضو جدید
slm mnm daneshjoye tem 7 mikrobiolojiam jozve 12 safhaei dar mored zist shenasi seloli mikham mitoni komakam koni darbare mitokondri hastekoloro pelasti yeki azx aza selol bashe?

hamed814

عضو جدید
mitoni maghale dar morede yeki az azaye selol mesle mitokondri koloroplast haste o .... baram email koni .hamedbayat722"yahoo.com..."

ثریا قدوسی

عضو جدید
سلام به همه دوستان
اول همه تون خوش اومدین
دوم درسته که من رشته ام علو م گیاهیه ولی از اون جایی که یه جورایی بابابزرگ رشته همه مون زیست شناسیه با هم فامیل یا همون هم رشته ایم .
سوم خواهش می کنم فارسی بنویسید .
چهارم با اجازه پیش کسوت ها و فارغ التحصیل های این رشته می خوام پیشنهاد بدم یه تاپیک در باره واژه های تخصصی رشته سلولی مو لکولی بگذارید که برابر های فارسی و عکس و توضیحات کوتاهی رو درش بیارید . این اگه به صورت مشاعره واژه های انگلیسی سلولی مولکولی باشه همه شرکت می کنند ان شا الله چون همه اعضای خانواده زیست شناسی دست کم 5 واحد زیست شناسی سلولی گذروندن .

LAB Geek

عضو جدید
سلام من دانشجوی کارشناسی ام. زیست شناسی سلولی و ملکولی گرایش میکروبیولوژی :D

بالا