معرفی اعضای تالارزیست شناسی

mr.fares

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو رشته ي ما بستگي به تلاش خود آدم داره من ترم 7 هستم مقاله علمي آموزشي دارم دوتا مقاله ي پژوهشي و isiهم دارم كه به كمك استاد راهنمام دارم كاراي نوشتنشو تموم مي كنم.الانم دارم با مركز مطالعات بيوتكنولوژي كار مشترك انجام ميدم

new92

عضو جدید
سلام بچه هااااا.من نرگسم یه زیست شناس دارم برا ارشد میخونم
از حرف همه کسایی که میگن رشته ما خوب نیست میگذرم و به همه ثابت میکنم زیست یعنی زندگی/یعنی قشنگی/یعنی خلقت /یعنی رسیدن به خدا....
انشاا... هممون موفق باشیم.به افتخار خودمون ....دسسسسس

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه هااااا.من نرگسم یه زیست شناس دارم برا ارشد میخونم
از حرف همه کسایی که میگن رشته ما خوب نیست میگذرم و به همه ثابت میکنم زیست یعنی زندگی/یعنی قشنگی/یعنی خلقت /یعنی رسیدن به خدا....
انشاا... هممون موفق باشیم.به افتخار خودمون ....دسسسسس

سلام نرگس جون خیلی خیلی خوش اومدی گلم :gol:

معلومه که رشته ی ما بهترینه :w11:

به افتخار خودمون :w17:

گرایشت رو هم بگی عالی میشه عزیزم

new92

عضو جدید
مرسی زیبا جان :gol::gol::gol::gol::gol::gol:منم گیاهی اما برا ارشد بیوشیمی انشاا...

mr.fares

عضو جدید
کاربر ممتاز
موفق باشی عزیزم :gol:

ولی اگه بیوشیمی دوس داری میتونی بری گرایش فیزیولوژی گیاهی ، بیشتر درساشون بیوشیمیه
بازم گياه توش هست بعدا درساش تغيير ميكنه.اگه واسه بيوشيمي ميخونيد.وقت بزاريد واسه بيوشيمي باليني از بيوشيمي خيلي بهتره

نگار پاستور

متخصص میکروبیولوژی
سلام نگار جان

خیلی خوش آمدین

تو انستیتو پاستور ، دانشجو هستین ؟

مرسی. نه دانشجوی دانشگاه تهرانم. لوئی پاستور پدر علم میکروبیولوژی و مبدع پاستوریزاسیون و واکسیناسیونه که به خاطر خدمات ارزنده اش به جامعه بشری همه آدما تا وقتی دنیا باقیه بهش مدیونن. انتخاب این اسم نشونه اوج علاقه و احترام من به این ایشون و صد البته رشته تحصیلیمه.

ستاره زهره

عضو جدید
معرفی

معرفی

با سلام به همه دوستان گرامی
من رشته ام کارشناسی ارشد علوم جانوری گرایش تکوین هست اگر سوالی در این زمینه بود من در خدمتم:)

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام به همه دوستان گرامی
من رشته ام کارشناسی ارشد علوم جانوری گرایش تکوین هست اگر سوالی در این زمینه بود من در خدمتم:)

سلام مرسی زهره جان خدا خیرت بده مادر

راستش هر از گاهی به تاپیک درخواست های زیست شناسی سری بزنی خیلی ممنون میشیم

چون بعضی سؤالا خیلی جانوری هست ما گیاه شناسا باید کلی سرچ کنیم :D

systematic

عضو جدید
سلام خدمت همگی دوستان
مهسا هستم فارغ التحصیل ارشد رشته سیستماتیک - اکولوژی گیاهی امسال هم دکترای تکوین امتحان دادم منتظر جوابش هستم
که متاسفانه کسی نبود که دکترای تکوین داشته باشه!!!!!

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت همگی دوستان
مهسا هستم فارغ التحصیل ارشد رشته سیستماتیک - اکولوژی گیاهی امسال هم دکترای تکوین امتحان دادم منتظر جوابش هستم
که متاسفانه کسی نبود که دکترای تکوین داشته باشه!!!!!

سلام مهسا خانوم

خیلی خوش اومدین

انشالله قبول بشین :gol:

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

مقدم همه زیست شناسان جدید گلباران :gol:

زیست شناسا بر خلاف سایرین ، سرشون خیلی شلوغه

واسه همین تالار زیست خلوت تره

• Like
واکنش ها: ros.

unique25

عضو جدید
سلام به همه ی بچه ها پرتلاش علوم زیستی
منم زینب بدیهی ازنجف اباد اصفهان کارشناسی علوم سلولی ومولکولی گیلان خوندم الانم ارشد ژنتیک شهرکردمیخونم خوشحال میشم درکنارتون فعالیت کنم واز اطلاعاتتون استفاده کنم

نغمه25

عضو جدید
سلاااااااااااام نغمه هستم کارشناسی زیست شناسی عمومی دارم.فقط به خاطر علاقم رفتم این رشته هرچند کارم با رشتم مرتبط نیست ولی خوبیش اینه که تو دانشگاه از رشتم لذت بردم:)

zhaklinzhanet

عضو جدید
سلام فرزانه هستم دانشجوی ارشد ژنتیک بچه ها شما کتایا رو چطو دانلود میکنیدواسه من لینکاشونکغیر فعالن

shima9819

عضو جدید
سلام به همگی، شیما هستم دانشجوی ارشد ژنتیک، رشته کارشناسیم زیست شناسی عمومی بوده و تازه کار پایانامه رو شروع کردم،خوشحالم اینجا رو پیدا کردم و میتونم توی جمع افردای باشم که علایق مشترکی باهاشون دارم.

elham.h.k

عضو جدید
سلام منم دیگه کارشناسیم این ترم تمام میشه برای ارشد نیاز به جزوه و کتاب دارم ممنون میشم اگه بتوانید برای تهیه کتاب یا جزوه کمکم کنید البته با قیمت مناسب(جزوات مرتبط با ژنتیک یا هماتو یا بیوتکنولوژی )