معرفی اساتید برتر مهندسی آب در دانشگاهای ایران + بهترین و بدترین استاد طول تحصیلتون

معرفی اساتید برتر مهندسی آب در دانشگاهای ایران + بهترین و بدترین استاد طول تحصیلتون

• استاد بهتری می شناسم

رای: 0 0.0%
  • نظر خاصی ندارم

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    2
  • نظرسنجی بسته .

shila_kt

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهترین استاد دکتر قمشی -مکانیک سیالات
بدترین استاد : مهندس فتحی-مقاومت
دانشگاه شهید چمران

موافقم.دنیا استاد قمشی!!!!!!!!!!!!!!
بدترینم که همون ف.......حتی میترسم اسمشو بیارم!!!!!!!!!!!

kitten MBM

عضو جدید
این اسمها که گفتی من نمیشناسم، شاید تازه اومده باشن، البته یه مهندس قریشی میشناسم که استاد گروه زراعت بود نه آب. ولی خداییش تا موقعی که ما اونجا بودیم استاد بد نداشتیم، سختگیر بودن ولی بد نبودن، حتی دکتر شهیدی که منو تو درس حفاظت آب و خاک انداخت.
مهندس امیرآبادی هم فکر کنم برای دکترا رفته باشه؟؟ به هر حال خیلی حیف شد که باهاش درس ندارین استاد خیلی خوبیه.
حالا که موقعیت پیش اومده و یه آشنا پیدا شده یادی هم از دکتر نجفی کنم، نمیدونم برگشته یا نه ولی اگه باهاش درس دارین قدرشو بدونین یه دونه س.

آره عزیزم دکتر نجفی اومده ،خیلی ماهه .همه دوسش دارن
مهندس نوفرستی ،دکتر شهیدی هم استاد خوبیه
فقط یکی تو گروه آب بده که خوشبختانه فعلا دیگه باهامون درس نداره

kitten MBM

عضو جدید
خدا وکیلی مهندس امیرآبادی خیلی گل بود.الان رفته مالزی واسه دکترا
یعنی من با این بشر کلی حال کردم.وقتی فارغ التحصیل شدم،اونم رفت واسه دکترا.تا موقعی که اون بود یه جورایی آب بیرجند نرم افزار محور بود.ولی از موقعی که رفته نمی دونم واحداشو به کی دادن!فکر کنم با دستورانی باشه.راستی بدترین استادم هم دستورانی بودش که خدا رو شکر 2 واحد بیشتر باهاش نداشتم.دکتر شهیدی هم طفلکی خیلی فشار روش بوده و زیاد حوصله نداره ولی استاد پری هستش.

واقعا با نظرتون موافقم همه رو خوب معرفی کردین

ateni

عضو جدید
اساتید تاثیر گذار علم آب

اساتید تاثیر گذار علم آب

تصمیم گرفتم اساتید تاثیر گذار دوران تحصیلم رو معرفی کنم.

هرکسی علاقمند هست بسم الله

ateni

عضو جدید
میر خالق ضیاء تبار احمدی

میر خالق ضیاء تبار احمدی

Photo0357 - Copy.jpg
سال تولد: 1329
محل تولد: بابلسر
رتبه علمی: استاد
رشته تحصیلی: مهندسی آبیاری- زهکشی
محل اخذ مدرک: دانشگاه ایالتی یوتا، لوگان، آمریکا

ویژگی:
فوق العاده خوش برخورد، جواب همه سوالات رو میدهند و اگر ندانند راحت می گویند، کاربردی بودن آموزش.

eghlimaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 93987

ویژگی:
فوق العاده خوش برخورد، جواب همه سوالات رو میدهند و اگر ندانند راحت می گویند، کاربردی بودن آموزش.

موافقم باهاتون;):gol:

Irrigation eng

عضو جدید
مشاهده پیوست 93987

ویژگی:

نمیدونم چرا من به شخصه عاشق این آدمم :redface: اصلا قابل مقایسه با بقیه اساتید گروه نیست!

منم در همین راستا از استادان بزرگوار دکتر محمود رایئنی و دکتر غلامی نام میبرم :D

اگر لازمه اطلاعات تکمیلی رو هم پیوست کنم :cool:

ateni

عضو جدید
راستش کلی فکر کردم که یکی از جمله های دکتر رو بنویسم یادم نیومد ولی امضای Irrigation eng همونیه که باید.
دو باره تشکر

Sinai

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 93987

ویژگی:

بهترینه :gol:

musicdan

عضو جدید
معرفی استاد

معرفی استاد

سلام بهترین استاد من دکتر مهدی قبادینیا بودند که منو به رشتم امیدوارکردندو بدترین آنها دکتر داود قنبریان استاد درس استاتیک که به راحتی حق را زیر پا میذاشت هردو از دانشگاه شهرکرد

متال 765

عضو جدید
سلام:heart: شما که بیشترتون همشهری هستین

بهترین استادا:دکتر اراسته و دکتر شکوهی و دکتر ستوده نیا و دکتر مهدویو دکتر مازندرانی زاده

بدترین خداییش دلتون میاددددددددددددددددد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دانشگاه بین الملل امام خمینی(ره) قزوین

هرکس به من چیزی بیاموزد مرا بنده خویش ساخته:heart::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

shahin.mehrzad

عضو جدید
بهترین استاد دانشگاه گیلان مهندسی آب دکتر مهدی اسمعیلی که خیلی سخت کوش و خستگی ناپذیر هستند و مثل یه دوست پیشت همه ی بچه های آب گیلان موندن

من خودم قبولیم تو ارشد و رتبه ای که آوردم مدیون انگیزه ها و رهنمایی هایی که بهم میدادن میدونم

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
بهترین استاد دانشگاه گیلان مهندسی آب دکتر مهدی اسمعیلی که خیلی سخت کوش و خستگی ناپذیر هستند و مثل یه دوست پیشت همه ی بچه های آب گیلان موندن

من خودم قبولیم تو ارشد و رتبه ای که آوردم مدیون انگیزه ها و رهنمایی هایی که بهم میدادن میدونم

دکتر اسماعیلی که حرف نداره
اینجا از خانم دکتر نوابیان و دکتر اشرف زاده که 2تا از استادای فوق العاده دانشگاه گیلانن هم صمیمانه تشکر میکنم
امیدوارم هرکجا که هستن همواره سربلند و پیروز باشن

:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:
:w27::w27::w27:
:w30::w30:

آخرین ویرایش:
بهترین ساتید گروه مهندسی آب دانشگاه گیلان همونایی بودن که آقا میلاد و آقا شاهین گفتند فقط من یه نفر دیگه هم اضافه می کنم
دکتر محمد حسن بیگلویی که با روح بزرگش یه صفای خاصی به گروه مهندسی آب داده
البته فراموش نشه که این آقای دکتر یکی از سه بنیانگذاران مهندسی آب دانشگاه گیلان هستند. خدا حفظشون کنه

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
بهترین ساتید گروه مهندسی آب دانشگاه گیلان همونایی بودن که آقا میلاد و آقا شاهین گفتند فقط من یه نفر دیگه هم اضافه می کنم
دکتر محمد حسن بیگلویی که با روح بزرگش یه صفای خاصی به گروه مهندسی آب داده
البته فراموش نشه که این آقای دکتر یکی از سه بنیانگذاران مهندسی آب دانشگاه گیلان هستند. خدا حفظشون کنه

درسته دکتر بیگلویی یکی از بهترین اساتید عمرمه
شخصیت خیلی بزرگ و بالایی داره

:gol::gol::gol::gol::gol:

violet_8980

عضو جدید
بهترین استاد من اقای اسکویی استاد نقشه برداری دانشگاه ارومیه هست

**زهره**

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من که دکتر قهرمان عالیه.
بهتر از ایشونم مگه میشه؟

hengameh_2747

عضو جدید
سلام خوبي شما؟ خيلي خيلي شرمنده كي گفته قرباني خوبه؟؟؟؟؟؟؟:redface: امسال ساله 3 رو تموم كردم چيزي از قرباني نديديم. قرباني و ارونقي رو بذار كنار بقيه خوبن مخصوصا ناظمي;)

دکتر ارونقی و دکتر قربانی رو بذاری کنار چیزی از گروه مهندسی آب تبریز باقی نمیمونه سختگیر هستن ولی کارشونو بلدن

• Like
واکنش ها: n30e