معرفی آموزشگاه های زبان انگلیسی

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام.
موسسه خوب برای زبان فرانسه در تهران کجاست؟(جمعه ها، کلاس داشته باشه)
ممنون:gol:

m.shahpari89

عضو جدید
کلاس زبان در مشهد

کلاس زبان در مشهد

اعطاء گواهینامه پایان دوره مورد تایید وزارت علوم،تحقیقات و فناوری و دانشگاه جامع علمی و کاربردی بعد از پایان دوره کامل مکالمه، ترمیک
در صورت گذراندن حداقل 13 ترم برای مکالمه و ترمیک منجر به ارائه گواهینامه پایان دوره مورد تایید وزارت علوم،تحقیقات و فناوری و دانشگاه جامع علمی- کاربردی می شود.
دارا بودن گواهینامه بین المللی ISO 9001 – 2008 در مدیریت کیفیت آموزشی
حضور اساتید حرفه ای با تجربه و متخصص
گزینش و آموزش تخصصی اساتید در دوره های کوتاه مدت ضمن خدمت ( TTC )
کنترل مداوم کیفیت آموزشی در طول ترم ها توسط سوپروایزر و مدیریت آموزش
بهره گیری از اساتید آموزش دیده در سطح بین المللی برای دوره های تخصصی IELTS
برگزاری دوره های Teacher & Research توسط اساتید متخصص دانشگاه فردوسی
برگزاری دوره های IELTS Teacher Preparation Course
آموزش سریع مکالمه، انگلیسی و فرانسه
برگزاری کارگاه های ترجمه با ارائه گواهینامه پایان دوره
برگزاری کلاسهای آمادگی آزمون IELTS
امکان گزارش گیری از وضعیت و روند تحصیلی و سوابق زبان آموزان در هر ترم
برگزاری کلاسهای فیلم در هر ترم به صورت کلاسی و گروهی
ارزشیابی مستمر و دقیق از کلیه اساتید توسط زبان آموزان محترم موسسه آموزش عالی آزاد آسیا
برگزاری آزمونهای منظم میان ترم،پابان ترم و کوییز
برگزاری آزمونهای جامع از کلیه کتابهایی که تاکنون تدریس شده و ترمهای گذشته
ثبت، رسیدگی و پاسخگویی به اعتراضات زبان آموزان
امکان استخدام فارغ التحصیلان جهت تدریس در موسسه بعد از پایان دوره ها در صورت کسب نمرات عالی و بعد ازگذراندن دوره تربیت استاد ( TTC )
پرداخت شهریه فقط از طریق کارت خوان
استفاده از مدرن ترین تجهیزات آموزشی ( LCD تلویزیون و DVD Player )
برگزاری کلاسهای کم جمعیت در محیطی صمیمی،آ کادمیک،دانش محور برای آقایان و خانمها
در نظر گرفتن تخفیف برای زبان آموزانی که دوستان و اقوام خود را معرفی کنند تا سقف پنجاه درصد
در نظر گرفتن بیست درصد تخفیف برای زبان آموزانی که 3 ترم متوالی Top Student می شوند
استفاده از محیط آموزشی بسیار بزرگ، وسیع و دلنواز درشان بزرگسالان

سایتکلاس زبان در مشهد
آدرس:مشهد، بلوار دانشجو، دانشجو 6، پلاک 15تلفن جهت دوره های زبان: 8911190-0511

matin joon 95

عضو جدید
راهنمایی موسسه کیش

راهنمایی موسسه کیش

سلام . کسی میدونه تو موسسه کیش ، از سطح متوسط تا پایانی کلا چند مرحله ست ؟

mkooh

عضو جدید
آموزشگاه زبان تکتا با مدرنترین روش مدارس بریتانیا شعبه پیروزی نیروی هوایی نبرد بلوار ابوذر

آموزشگاه زبان تکتا با مدرنترین روش مدارس بریتانیا شعبه پیروزی نیروی هوایی نبرد بلوار ابوذر

به نظرم آموزشگاه زبان تکتا شعبه پیروزی نیروی هوایی نبرد ، پرستار ، بلوار ابوذر که ابتدای خیابان نبرد شمالی نرسیده به چهارراه فرزانه هست بروزترین آموزشگاه از لحاظ متد آموزشی هست.چون روش فونیکس یعنی یادگیری زبان به وسیله ی آواها توی مدارس انگلستان تدریس میشود و برای افراد ، بخصوص سنین بچه ها بسیار جذاب و جالب نسبت به روش های آموزشی آموزشگاه های دیگه هست. از طرفی تکتا مدرسه انگلیسی هست که تو ایران زیاد ندیدم چون بچه ها از صبح که میایند مدرسه به زبان انگلیسی سلام و احوالپرسی میکنند و به زبان انگلیسی ، هم ورزش میکنند ، هم صبحانه میخورند و هم بازی میکنند و توی همچین محیطی بچه ها ناخودآگاه انگلیسی محاوره میکنند و زبان انگیسی در ضمیرناخودآگاهشان ضبط میشه و خیلی خوب و عالی یاد میگیرند و برای بچه ها مسابقه و بازی های هوش انگلیسی میذارند و جایزه میدهند که تشویق بشوند.من که از عملکرد این آموزشگاه و پرسنلشان راضی ام و به بچه های همسایه و آشنا و فامیل هم این آموزشگاه را توصیه میکنم.اگر شما هم پیام منو میبینی پیشنهاد میکنم 33363090 33362850 شماره موبایل مسئول ثبت نام مدرسه انگلیسی تکتا هم این هست 09381318007

آخرین ویرایش:

EM2

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من موسسه کیش-شعبه فرصت میرفتم. با سه تا استاد کلاس داشتم یکیشون واقعن خوب بود دوتای دیگه هم متوسط.
درکل راضی بودم، منو راه انداخت.
ولی بنظرم فقط نباید به کلاس اکتفا کرد، بویژه اگه سطح تون از elementary بالاتره.

salmehflower

عضو جدید
سلام دوستان عزیز.خواهش می کنم اگه می تونید منو راهنمایی بفرمایید.من دارم تحقیق درباره معلم ها و اموزشگاه های مختلف می کنم که در اخر تصمیم بگیرم کدومو انتخاب کنم.

کسی درباره این اموزشگاه هایی که نام می برم اگه اطلاعاتی داره درباره اینکه خوبن یا نه -روش تدریسشون - کتاب هایی که تدریس می کنن و ..خواهشا راهنمایی کنه.

موسسه زبان سازان (شاید زبان سرا مطمئن نیستم ) در خیابان توحید با مدیریت اقای تاجیک

موسسه ELA در تهران پارس

موسسه دکتر زنگنه

و اما سوال دوم .کسی شماره تماس از دکتر زارع معلم ایلتس رو داره ؟

اگه معلم زبانی می شناسید که از پایه تا سطح پیشرفته و ایلتس و .... درسم می ده خصوصی ممنون می شم پیام خصوصی برام بفرستید و معرفی کنید.

فقط دوستان خواهشا بدون اینکه فقط قصد تبلیغ یا ... داشته باشید منو راهنمایی کنید.مطمئنن همون طور که برای من تو زندگیم پولی که خرج می کنم یا زمانی که صرف می کنم مهم و باارزش هست برای شما هم هست.پس خواهشا وجدانا راهنمایی کنید .ممنون

m.shahpari89

عضو جدید
لیست آموزشگاه های زبان مشهد

لیست آموزشگاه های زبان مشهد

نام موسسهتلفنآدرس
موسسه آموزش عالی آسیا(خیلی عالیه)38911190-38911183 بلوار وکیل آباد- دانشجو۶ پلاک ۱۵
کیش ایر۳۶۶۴۰۲۸۰قاسم آباد کیش ایر بین شریعتی 17 و 19
کیش ایر (واحد آقایان)۳۸۴۱۶۷۱۰خیابان راهنمایی ، بین راهنمایی 15 و 17 ، پلاک 180
کیش ایر (واحد خانم ها)۳۸۴۳۳۱۱۶,۳۸۴۲۳۴۳۹بلوار فلسطین ، بین فلسطین 15 و 17 ، پلاک 94
پسرانه سما شعبه 1۳۶۶۲۷۰۷۰قاسم آباد - خيابان استاد يوسفي - بين5 2و27
پسرانه سما شعبه 2۳۶۰۵۳۹۰۵آزادشهر - امامت 24 - چهارراه دوم (معلم9)
دخترانه سما شعبه 1۳۶۶۱۳۶۹۹ قاسم آباد- اماميه 30
دخترانه سما شعبه 238685656و۳۸۶۸۶۱۶۱بولوار وكيل آباد - وكيل آباد 59 (معلم 66) شريف 3
مهر سجاد (MCI)37648927و۳۷۶۴۸۹۲۸بلوار سجاد - سجاد 2 - پلاک 1
مهر سجاد (MCI)۳۸۴۱۰۰۳۳-۳۸۴۱۰۰۲۲ساختمان اول:بعد از سناباد 55، حاشیه خیابان، پلاک 481
کانون زبان ایران۳۸۴۱۶۱۲۰-۳۸۴۱۵۹۲۰خیابان دانشگاه ـ خیابان گلستان غربی ـ پلاک 351
جهاد دانشگاهی مشهد۳۸۸۱۰۱۴۴سه راه ادبیات
حافظ (پسران)۳۸۴۴۲۱۹۸-۹بلوار احمدآباد، بین بلوار ابوذر و رضا
حافظ (دختران)۳۸۴۴۲۲۹۱-۹۳بلوار احمدآباد، بلوار ابوذر، بین ابوذر 9 و 11
پاراکس37646620-۳۷۶۲۰۱۴۳بلوار سجاد - بهارستان 3 - پلاک 53
کالج دانشگاه فردوسی مشهد (آذران)۳۸۴۶۹۸۰۸-۱۱خیابان احمدآباد- بلوار رضا – رضا 3 – ساختمان 122
دماوند (شعبه مرکزی)۳۸۵۳۴۸۸۸- ۳۸۵۴۰۳۲۴حاشیه میدان ۱۵ خرداد (فلکه ضد) ، امام رضا ۵۰ ، پلاک ۳۰
دماوند (شعبه 2)۳۸۶۷۱۳۹۱حدفاصل لادن و صیاد شیرازی، بین وکیل آباد 48 و 50، پلاک 1088
شکوه دانش۳۸۴۰۲۵۹۹راهنمایی 1 پلاک 22
شکوه دانش٣٨٤٤٩٥٥٩ميدان احمدآباد ابتداي بلوار ملاصدرا
زبانسرا۳۸۷۸۴۴۷۱شعبه بلوار پیروزی - بین پیروزی 1 و 3- پلاک 93
زبانسرا۳۸۹۲۹۲۲۵-۳۸۹۲۹۲۲۶شعبه دانشجو - بلوار معلم – نرسيده به چهارراه دانشجو ( بین معلم 36 و چهارراه )
گویش38672714-۳۸۶۸۵۲۸۶بلوار وکیل آباد - سه راه آب و برق
جهان علم۳۸۴۴۳۰۳۷مشهد، خیابان احمد آباد، بلوار کلاهدوز، کلاهدوز2
کیمیا گستر راشد۳۷۶۵۸۰۶۵بلوار فردوسی خیابان ثمانه یک پلاک63
نوین۳۶۶۲۲۸۱۴قاسم آباد - حجاب 31
کالج آریان۳۷۶۵۵۳۵۳انتهای حامد جنوبی
کاسپین۳۶۰۵۵۳۲۲بلوار سجاد -حامد جنوبی5- پلک 76/1
فرهنگ اندیشه۳۸۴۱۱۲۳۷خواهران : بین پیروزی 35 و 37 - برادران : میدان هاشمیه
خیام۳۶۶۲۰۵۰۰قاسم اباد - چهار راه ورزش
علّامه۳۷۶۴۲۸۹۴-۳۷۶۸۱۳۰۳بلوار ملک آباد، ملک آباد 15 (نبش هوشیار 2)
دانشگاه امام رضا (ع)۳۸۴۲۵۵۸۵میدان ملک آباد، ابتدای بلوار تلویزیون، بین منتظری 5 و 7؛
خراسان (شعبه سناباد)۳۸۴۱۸۶۷۷-۳۸۴۰۶۸۱۳خیابان سناباد، بین چهارراه کلاهدوز و ارم شمالی، پلاک 409؛
خراسان (شعبه طلاب)۳۲۷۲۳۸۳۸طلاب، چهارراه سيلو، ابتداي شهيد عليمرداني
خراسان (شعبه معلم)۳۸۹۳۰۵۸۱وكيل آباد دانشجوي 17 پ 2/77
مؤسسه علوم و فنون هرمس۳۷۶۵۵۸۴۲-۳۷۶۶۱۹۸۵خیابان فلسطین، نبش فلسطین 16، پلاک 1
بهارستان۳۸۴۳۰۹۵۸بلوار کلاهدوز، بین کلاهدوز 14 و 16، پلاک 84
ماهان۳۸۸۱۲۶۴۰هاشمیه 18، نبش صارمی 19
اوستا۳۸۴۶۶۴۵۴-۳۸۴۶۶۴۵۵خیابان سلمان فارسی، بین سلمان 3 و ارم، شماره 128
سفیر (آقایان)۳۷۶۸۷۰۱۴-۳۷۶۸۲۲۴۶بلوار خیام، نبش خیام 9، پلاک 16
سفیر (خانم ها)۳۷۶۲۹۸۵۸-۳۷۶۱۹۲۳۶بلوار خیام، نبش خیام 4، پلاک 10
اندیشه شایان38815790-۳۸۸۱۷۴۱۹بلوار هاشمیه، هاشمیه ۸، شماره ۲۱
رهپویندگان (شعبه 1)37660192 فلسطین 18، پلاک 9
شکوه دانش۳۸۴۱۸۱۷۳ میدان طالقانی اول خ ملاصدرا
آدینه۳۶۲۰۴۰۰۴-۳۶۲۰۴۰۰۵مهرانقاسم آباد - امامیه 42 - نبش راستی 10
علم و فن ۳۸۴۵۳۵۸۵احمد آباد - بلوار رضا - بین رضا 2 و
دماوند۳۸۵۳۴۸۸۸ – ۳۸۵۴۰۳۲۴ حاشیه میدان ۱۵ خرداد (فلکه ضد) ، امام رضا ۵۰ ، پلاک ۳۰
دماوند(شعبه ۲)۳۸۶۷۱۳۹۱وکیل آباد-حد فاصل لادن و صیاد شیرازی-بین وکیل آباد ۴۸و ۵۰-پلاک ۱۰۸۸
دانش آرا۹۱۵۰۰۶۱۰۳۰آزادی ۸۹ نبش امام هادی ۱۱
صدرا۳۶۰۹۱۳۳۰بلوار فرامرز عباسی-فرامرز 4

samiiyeh

عضو جدید
کمک فوری !!

کمک فوری !!

سلام دوست عزیز
میشه آدرس دقیق و شماره تلفنی از آموزشگاه کاج در شاقدوش بدید ؟؟ من سمت پاسداران هستم و مسیر اسن آموزشگاه واسه من از هر جهت بهتر از جاهای دیگست ....فقط وقتی رفتم به آأرسی که تو اینترنت دیدم ازش پیدا نکردم ...ساقدوش بین بوستان 6 و 7 .پلاک 90 .هیچ کس هم نمیدونست ...انگار اصلا اونجا نبوده یا زیاد تو چشم نبوده ...در هر صورت الان تو ساقدوش نیست .....اگرم هست من پیداش نکردم .برای آیلتس نیاز دارم پیداش کنم .فعلا نزدیک ترین آموزشگاه مطمئن همینه به من

اگه ممکنه راهنمایی کنید

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام دوست عزیز
میشه آدرس دقیق و شماره تلفنی از آموزشگاه کاج در شاقدوش بدید ؟؟ من سمت پاسداران هستم و مسیر اسن آموزشگاه واسه من از هر جهت بهتر از جاهای دیگست ....فقط وقتی رفتم به آأرسی که تو اینترنت دیدم ازش پیدا نکردم ...ساقدوش بین بوستان 6 و 7 .پلاک 90 .هیچ کس هم نمیدونست ...انگار اصلا اونجا نبوده یا زیاد تو چشم نبوده ...در هر صورت الان تو ساقدوش نیست .....اگرم هست من پیداش نکردم .برای آیلتس نیاز دارم پیداش کنم .فعلا نزدیک ترین آموزشگاه مطمئن همینه به من

اگه ممکنه راهنمایی کنید

سلام

میتونید به بقیه شعبات کاج زنگ بزنید و شماره و آدرس جدید شعبه پاسدارانشو بگیرید

این شعبه سعادت آباده 88687994

زنگ بزنید تا بهتون اطلاعات کامل تری بدن

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گیر ی اموزشگاه خوب تو تهران هستم !!!!

گیر ی اموزشگاه خوب تو تهران هستم !!!!

سلام

دنبال ی اموزشگاه خوب می گردم که دور ه مثل سفیر 6 ماه نباشه !!! راهنمایی کنید دوستان !!!

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بنظر من اول محتوا کتاب :

1- Top noch
2- American file
3- four corners

اموزشگاه خوب برای تهرانه :

قطب راوندی - اریان پور - رسپینا تاک - هرمس اصلی که خودمم نمی دونم الان کجای تهران رفته !!! ---- سفیر گفتمان اگر منابعش رو نمی کرد English Result یک مجموعه کاملا چیپ و بدرد نخور !!!

بهار امیدوار

عضو جدید
سلام در مورد ابزارهای یادگیری تاپیکی پیدا نکردم ، اومدم اینجا بنویسم !!!!!!!!
کسی تا بحال جی 5 المنتری خریده ؟
من خاستم بخرم که یکهو دیدم در عرض یک روز بسته 200 هزارتومنیش شده 250 هزار تومن منم منصرف شدم
مرسی

niloohg

عضو جدید
باسلام.دوستان برای تسلط داشتن به مکالمه باید گرامر و لغات رو بصورت اصولی یادبگیرید.بهتون پیشنهاد میکنم برید کانون هزینه کلاساش ترمی 120000 ت هستش.من خودم 8سال کانون میرفتم الان وکب و گرامرم فوله تو ازمونای انلاین جهانی که شرکت کردم همیشه بالاترین سطحو قبول شدم.دررابطه با لیسنینگ اونم تو خود کانون تقویت میشه و خواه ناخواه مثل زبان مادری کاملا مکالمات رو متوجه میشید.در رابطه با اسپیکینگ اون دیگه پای خودتونه که من ازطریق صحبت با نیتیو زبان ها و خود امریکایی ها الان کاملا روان صحبت میکنم. با کانون هم توانایی تدریس دارین هم ترجمه محشره بنظر من بهترین و اصولی ترین اموزشگاهه.

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام در مورد ابزارهای یادگیری تاپیکی پیدا نکردم ، اومدم اینجا بنویسم !!!!!!!!
کسی تا بحال جی 5 المنتری خریده ؟
من خاستم بخرم که یکهو دیدم در عرض یک روز بسته 200 هزارتومنیش شده 250 هزار تومن منم منصرف شدم
مرسی

من داشتم خیلی خوب و جالبه اما در مقطع المنتری چیز زیادی یاد نمی دن خودت کتابشو بگیر بخون اصلا ارزش نداره 250 پول بدی ... بهترین منبع اموزشی ب نظر من تاپ ناچ هست که امریکن :)

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باسلام.دوستان برای تسلط داشتن به مکالمه باید گرامر و لغات رو بصورت اصولی یادبگیرید.بهتون پیشنهاد میکنم برید کانون هزینه کلاساش ترمی 120000 ت هستش.من خودم 8سال کانون میرفتم الان وکب و گرامرم فوله تو ازمونای انلاین جهانی که شرکت کردم همیشه بالاترین سطحو قبول شدم.دررابطه با لیسنینگ اونم تو خود کانون تقویت میشه و خواه ناخواه مثل زبان مادری کاملا مکالمات رو متوجه میشید.در رابطه با اسپیکینگ اون دیگه پای خودتونه که من ازطریق صحبت با نیتیو زبان ها و خود امریکایی ها الان کاملا روان صحبت میکنم. با کانون هم توانایی تدریس دارین هم ترجمه محشره بنظر من بهترین و اصولی ترین اموزشگاهه.

کانون فقط بدرد دبیرستانیا می خوره که گرامر برن یاد بگیرن .... منابع کانون تالیفی هست زیاد برای افراد بزرگسال مناسب نیست ... بنظر من در تهران قطب راوندی خوبه و برای مکالمه سفیر گفتمان

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.
موسسه خوب برای زبان فرانسه در تهران کجاست؟(جمعه ها، کلاس داشته باشه)
ممنون:gol:

سفیر گفتمان دوره هاشو برگذار میکنه اما شما بهتر بگردی ببینی بهترین منبع اموزشی زبان فرانسه چیه ؟؟؟ چون انتشارات زیادی برای زبان فرانسه هست ... مثلا در انگلیسی بهترین منبع در ایران تاپ ناچ موسسه لانگ من هست ...

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان کسی میتونه یه موسسه زبان خوب ویژه مشاغل به من معرفی کنه تو تهران که دوره ی ILEST داشته باشه ؟ من خیلی گشتم ولی پیدا نکردم
پیش پیش ممنون

مشاغل منظورتون دوره های بیزینس هست ؟؟؟ ما ایلتس مشاغل نداریم !!! بیزینس رو بعید میدونم جایی درس بدن اما باز سرچ کنید

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه قصدی برای ادامه تحصیل در خارج از کشور نداشته باشیم، به نظر شما آیلتس داشته باشیم بهتره یا تافل؟!

هر دو خوبن و قابل تبدیل بهم ... ایلتس لهجه بریتیش و تافل لهجه امریکن ... خیلیا علاقه زیادی ب لهجه امریکن دارن ... شما هم ببینید ب کدوم لهجه علاقه دارید انتخاب کنید

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من خوب بودن ی اموزشگاه نه به تعداد شعبه هاشه نه به اسم و رسمی که در کرده --- منابع اموزشی مهمه و ی استاد خوب و وارد :)

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
تقریبا تمام نظراتو خوندم. راجع به مجتمع فنی به جز یه پست چیزی ندیدم!
به نظرتون چطوره سطحش؟ کسی تو این آموزشگاه بوده؟
اولین ترمیه که مجتمع میرم و کتابای English Rezult رو کار میکنن.و 3درسشو برای هر ترم در نظر دارن. در کنارش کتاب اصلی دو کتاب ریدینگ Active و Impact Listening رو هم کار میکنن بسته به سطح کلاس. تا اینجای کار تمرکز روی مکالمه ست... و کاملا تمام مکالمات مدرس(حتی غیر درسی) در کلاس انگلیسیه!
ولی رو گرامر خیلی تاکید ندارن. یه جورایی کلاس برای ریویو و پرسش کردن مطالبه و دانشجو باید قبل از هر کلاس درس مربوطه رو آماده کرده باشه تا بتونه از کلاس بهره ببره در غیر اینصورت چیز زیادی تو کلاس دستگیرش نمیشه!
شهریه هم بسته به سطح کلاس متغیره! فک میکنم تا سقف 180 باشه!!

پاول

عضو جدید
زبان

زبان

بنظر من رو دست کتاب interchange کم پیدا میشه. من مدرس زبانم خودم. طبق اصول روش تدریس پیس رفته و کتابهای جک سی ریچادز در آموزش زبان خیلی خفنن که برای ارشد زبان حتما ازشون سوال میاد براتم اسم کتابی که برا ارشد میاد رو نوشتم.
شنیدم american file هم خوبه البته هنوز شروع به تدریسش نکردم

آخرین ویرایش:

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام و درود
خسته نباشید
دوستان من خودم تهران نیستم ولی میخام برای تافل برم تهران کلاس
طبق تحقیقاتی که کردم میگن دانشگاه علم و فرهنگ تهران یعنی همون مرکز اموزش های ازاد دانشکده زبان های خارجی تهران خوبه و قیمتاشن مخصوصا مناسبه ولی هرچی زنگ زدم برنداشتن. شما اطلاعی دارید چطور هست کلاساش؟
بعد از اونم الان با آقای محمد علی محمدی صحبت کردم ایشونم میگن خ خوبه و تعریفشو خ شنیدم ولی فکر میکنم خ گرونه. خصوصا ترمیکش. چون میخام ترمیک برم که کیفیت کارم بره بالا. اعصاب فشرده ندارم اونم برای زبان.
حالا اگ کسی تجربه ای چیزی داره بهم بگه مممنون میشم.

sevdah

عضو جدید
سلام و درود
خسته نباشید
دوستان من خودم تهران نیستم ولی میخام برای تافل برم تهران کلاس
طبق تحقیقاتی که کردم میگن دانشگاه علم و فرهنگ تهران یعنی همون مرکز اموزش های ازاد دانشکده زبان های خارجی تهران خوبه و قیمتاشن مخصوصا مناسبه ولی هرچی زنگ زدم برنداشتن. شما اطلاعی دارید چطور هست کلاساش؟
بعد از اونم الان با آقای محمد علی محمدی صحبت کردم ایشونم میگن خ خوبه و تعریفشو خ شنیدم ولی فکر میکنم خ گرونه. خصوصا ترمیکش. چون میخام ترمیک برم که کیفیت کارم بره بالا. اعصاب فشرده ندارم اونم برای زبان.
حالا اگ کسی تجربه ای چیزی داره بهم بگه مممنون میشم.

چقدر با زبان آشنایی دارین؟منظورم اینه تسلط تون نسبت به زبان چقدره؟ من تازگی ها یه سایت پیدا کردم که مخصوص زبانه. الانم از تابستون کلاسهای آنلاین گذاشته خیلی هم طرفدار داره انگاری. از چند نفر که تحقیق کردم گفتن هم کتاباش عالیه و هم سیستم پشتیبانی شون. خواستی یه سر بزن باهاشون مشورت کن .
آدرس سایتشون اینه. generalenglish.ir برو به قسمت ثبت نام کلاسهای آنلاین پیام هم بذاری جوابتو رو سریع می دن. موفق باشی

niloohg

عضو جدید
ربات خود آموز زبان انگلیسی در تلگرام

ربات خود آموز زبان انگلیسی در تلگرام

دوستان میتونید برای یادگیری زبان انگلیسی از این ربات استفاده کنید
@englishpersian_bot
اون عزیزانیم که فکر میکنن ربات ها هکرن میتونن در خبرگذاری تابناک نقض این موضوع رو ببینن

https://www.tabnak.ir/fa/news/523190/درباره-ربات-های-تلگرام-و-شایعه-جاسوسی-آنها

zahra mohsenian

کاربر بیش فعال
سلام دوستان میشه یه آموزشگاه خوب تو گرگان بهم معرفی کنید که فقط جمعه ها فشرده برم؟؟من زبانم بده ولی دیگه نه خیییلی که تعیین سطح کانون منو گذاشتbasic1..اون قسمت A B C رو که میخوندم واقعا غم انگیز بود:razz::D

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان میشه یه آموزشگاه خوب تو گرگان بهم معرفی کنید که فقط جمعه ها فشرده برم؟؟من زبانم بده ولی دیگه نه خیییلی که تعیین سطح کانون منو گذاشتbasic1..اون قسمت A B C رو که میخوندم واقعا غم انگیز بود:razz::D

سلام. فکر کنم سفیر گرگان هم شعبه داشته باشه. کلاس های جمعه هم داره. کتابش هم english result هستش.

جواد تهرانی

عضو جدید
با عجله نمی شه زبان یاد گرفت . باید به تدریج و با تامل یاد گرفت /اگر تهران بودید من شخصا بهتون یاد می دادم/ موفق باشید.

جواد تهرانی

عضو جدید
هیچ کس و در هیچ موقعیتی نمی تواند زبان را به صورت اینترنتی یاد بگیرد/باید حضوری و در زمان طولانی یاد گرفته شود/با تلگرام و یوتیوب هم کاری از پیش نمی ره.

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیچ کس و در هیچ موقعیتی نمی تواند زبان را به صورت اینترنتی یاد بگیرد/باید حضوری و در زمان طولانی یاد گرفته شود/با تلگرام و یوتیوب هم کاری از پیش نمی ره.

اتفاقا میشه :D
کار نشد نداره. بستگی به اراده داره. زبان انگلیسی که خیلی عمومی شده و هر کسی بلده و توی نت هم مطلب و کتاب و سایت هست که بشه به صورت آنلاین یاد گرفت. بعضی زبان های دیگه رو شاید اینجوری که گفتین نشه یاد گرفت