معرفی ، آشنایی و گفتگوی مهندسان نساجی

textileenginer

عضو جدید
سلام بهارهستم ترم2تکنولوژی نساجی دانشگاه بناب مااستادی داریم به اسم آقای دکترمعزی که دکترای نساجی دارن وخیلی تواین رشته موفقن پس نمیشه گف نساجی رشته فلاکت باریه به نظرمن رشته ایه که زمینه براپیشرفت زیادداره پس لطفاناامیدمون نکنیدباگفتن اینکه کارنیس وخوندن این رشته باعث پشیمونی ووقت تلف کردنه

OMID SEDIGHY

عضو جدید
سلام خسرو من اميدم سال 92 از قائم شهر فارغ التحصيل شدم بدون پارتي حتي 1 روزم بيكار نبود الانم شاغلم موقعيت شغليم و حقوق و مزايامم خوبه رشتمم خيلي دوست دارم مطمعن باش اگر واقعا دنبال كار باشي 1روزه پيدا ميكني.

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
با سلام.تالار کشاورزی تقدیم می کند؛

[مسابقه عکاسی] بیست و دومین دوره از مسابقات عکاسی ••• برف،باران، مه و ابر

منتظر حضور شما در این دوره از مسابقه هستیم.

شادان شاد

عضو جدید
سلام مهندسا.امیدوارم موفق باشین من برای انتخاب رشته ب کمکتون نیازدارم ی سری اطلاعات درموردنساجی دارم وتحقیق کردم.اما ازتون میخوام ب عنوان ی دوست بهم کمک کنیدو من روبرای انتخاب درست یاری کنید.الان اوضاع این رشته چطوریه؟بازارکار وغیره.میتونم ب آیندش امیدوارباشم؟
ممنونم اگه کمکم کنید

elahe6055

عضو جدید
سلام دوست عزیز
اگرجایی که زندگی میکنی این صنعت هست کارپیداکردن اصلاسخت نیست اغلب کارتوی کارخونه هستش.رشته خوبیه امیدوارم اگه انتخابش کردی بتونی باعلاقه واردش بشی و علاقه مند بمونی.
موفق باشی:)

چه فضای عالی و خوبی. من کلی سوال در این زمینه دارم و دنبال چندتا مختصص بودم که خداروشکر پیدا کردم. پیشاپیش از همکاری همه شما عزیزان تشکر می کنم. تازه وارد این رشته شدم و خیلی علاقمندم که زود پیشرفت کنم.