معدن داران

Green stone

عضو جدید
سلام دوستان من يه تازه واردم و بهره بردار معدن گارنت و معدن كريزوكُلا البته با آموزش گوهرتراشى بصورت وسيع و ضمن ايجاد اشتغال محصولاتم را نيز فرآورى ميكنم...

شب نما

عضو
سلام.....تازه وارد خوبي هستي.... من تنها آرزوم اينه كه يه معدن داشته باشم واسه خودم......

Green stone

عضو جدید
سلام.....تازه وارد خوبي هستي.... من تنها آرزوم اينه كه يه معدن داشته باشم واسه خودم......
سلام شب نماى عزيز، معادن در اصل از آنِ خدا، رسول خدا(ص)،منابع ملى وهمه مردم عزيز كشور ايران عزيز است.ما در مقاطعى بهره برداريم، شركتى كه من سهامدارشم آماده هرگونه همكارى با شما و تمامى مهندسان زحمتكش معدن ودانشجويان رشته هاى مرتبط است. در اين زمينه آماده ايم پروژه هاى پژوهشى استخراج تا فرآورى و حتى فروش بخشى از محصولات معادن شركت را واگذار نمائيم. ضمناً اگر بفرمائيد علاقمنديد چه معدنى داشته باشيد و اگر ما رو لايق بدونيد در حدّ امكان كمكتون ميكنيم معدن به ثبت برسونيد.باتشكر از شما دوست گرامى : garnet.gfi@gmail.com 

آخرین ویرایش:

Green stone

عضو جدید
افغانستان؛ بهشت معدنى دنیا .براساس بررسیهاى زمین‌شناختى ایالات متحده آمریکا، افغانستان از کشورهایى محسوب مى‌شود که صاحب بزرگترین معادن دست‌ نخورده مس در جهان است.هرات از نظر داشتن معادن مختلف مانند طلا، آهن، مس و غیره از جمله ولایات غنى افغانستان به شمار مى‌رود. افغانستان همچنین از ذخائر اورانیوم غنى برخوردار بوده که بر اساس اطلاعات به ‌دست آمده، اورانیوم این کشور از مرغوب‌ترین نوع اورانیوم در جهان به شمار مى‌رود. به طور کلى ذخائر معدنى افغانستان را مى‌توان در چهار گروه مواد معدنى فلزى، ذخائر نفت و گاز، غیرفلزى و سنگهاى قیمتى تقسیم‌بندى کرد.مهمترین ذخایر معدنى افغانستان، آهن، سرب و روى، مس، کروم، طلا، نقره، جیوه، پلاتین، اورانیوم، آلومینیوم و غیره هستند.این کشور در زمینه سنگهاى قیمتى نیز از شهرت خاصى در منطقه و جهان برخوردار است. کانى‌ها و سنگهاى قیمتى این کشور از بهترین و مشهورترین نمونه‌هاى جهان است.امروزه افغانستان با داشتن جواهرات زیبایى همچون زمرد، یاقوت کبود و سنگهاى قیمتى همچون لاجورد و سنگهاى بسیار زیباى دیگر به عنوان قطب تولید جواهرات، کانیها و سنگهاى قیمتى در دنیا مطرح شده است.

Green stone

عضو جدید
سلام، كى ميدونه چرا سرزمين ايران به سرزمين زرخيز ايران شهرت دارد؟

سلام، كى ميدونه چرا سرزمين ايران به سرزمين زرخيز ايران شهرت دارد؟

سلام دوستان عزيز، كى ميدونه چرا سرزمين ايران به سرزمين زرخيز ايران شهرت دارد؟

شب نما

عضو
زر كه فقط مختص طلا و جواهرات نيست فكركنم به علت منابع معادن عظيمي كه داريم باشه معادن مخصوص مردم عزيزمان و ايران عزيزتر از جانمان.

Green stone

عضو جدید
دقيقاً به همين دليل بايد مراقب طمع ورزى دشمنان احتمالى اين مرز و بوم باشيم . و حواسمون باشه رو شاخه اى كه نشستيم نبُرّيمش...