معالجه بيماري ها با گياهان دارويى (مطب)

عزيزان و مهندسين محترم از اين به بعد شما ميتوانيد بيمارى خود و علايم بيماريتان را از قبيل [نبض، تب ،فشار خون (بالا يا پايين)، حال كنونى ، و اگه سابقه بيمارى داريد هم ذكر كنيد،حساسيت ،هر عوارض و علايمى كه در بدنتان بوجود آمده را برايم ارسال كنيد] ، تا بتوانم گياه مورد استفاده و داروى رايج را به شما تجويز كنم ، و انشاء الله درمان كنم ، جا دارد بگويم ايشالله تنتان سالم باشد و هيچ بيمارى در بدنتان نماند. با تشكر

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
مرسی خانوم من یخورده چاقم تنم گرمه همیشه تکون بزور میخورم میشه بفرمایید چجوری لاغر بشوم

نبضم 68
فشار خونم 148 روی 86 دیروز صبح از خواب بلند شدم گرفتم :D

اگه مردنی شدم بگو حساب کتابمو برسم دستت درد نکنه

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای درمان از طریق گیاهان اعجاب انگیز به اینجا مراجعه کنید تا اینجانب کمکی مختصر به شما کرده باشم

برای درمان از طریق گیاهان اعجاب انگیز به اینجا مراجعه کنید تا اینجانب کمکی مختصر به شما کرده باشم

ذکر اندازه فشاره خون ،حساسیتها ،نبض ، گرمی یا سردی وغیره...

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
درباره گرمی یا سردی و خشکی یا تری توضیح میدی بی زحمت؟

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
گرمی یعنی اینکه مثلا شما خربزه میخورید بدن شما واکنش میده شما گلو درد میگیرید ، سردی هم یعنی شما گوجه سبز میخورید دل درد نفخ میکنید،باید ببینید به چه میوه هایی یا به عبارتی مواد غذایی حساسیت دارید، تونستم منظورم رو برسونم؟

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
میخواستم بدونم علائم گرمی و سردی چیه که من مثلا بتونم خودم تشخیص بدم که طبعم گرمه یا سرده!

amirsamangodarzi

عضو جدید
با سلام خدمتتان عرض کنم من 7 ساله که ازدواج کردم و هنوز بچه دار نشدیم و جهت اطلاع مشکل از خودمه یعنی تعداد اسپرمهای من حدود 2 میلیون هستش لطفا منو راهنمایی کنید که آیا رژیم غذایی تاثیری داره یانه و لطف کنید کمکم کنید که چه دارویی در این رابطه باید استفاده کنم

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمتتان عرض کنم من 7 ساله که ازدواج کردم و هنوز بچه دار نشدیم و جهت اطلاع مشکل از خودمه یعنی تعداد اسپرمهای من حدود 2 میلیون هستش لطفا منو راهنمایی کنید که آیا رژیم غذایی تاثیری داره یانه و لطف کنید کمکم کنید که چه دارویی در این رابطه باید استفاده کنم

برای این منظور دارویی گیاهی شناخته نشده ،ولی از خوردن گوشت باید پرهیز کردببخشید، نخواستید بچه داربشید یا اینکه راه های بچه دارشدن رو مثل میکرو انجام دادید نشده، یا مشکل خاصی وجود داره، اگر مشکل از شما باشه تا حدالامکان از گوشت قرمز بپرهیزید، لبنیات استفاده کنید، وزنتونم لطف کنید اندازه شکم هم همینطور ، و اندازه نبضتونو .....و سنتونم همینطور باتشکرع بصورت پیام خصوصی برام بزارید جوابتونو بدم.

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
معالجه بیماریها با گیاهان داروییی

معالجه بیماریها با گیاهان داروییی

از این به بعد بیماری خود را بگویید همراه با :
اندازه نبض:
فشارخون
قد:
وزن:
متولد چه ماهید:
حساسیت :
وغیره

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
برای درمان آکنه های پوستی چکار باید کرد؟
سلام دوست عزيز/
اشخاصی که با آب سیب صورت خود را می شویند به پیری پوست و چین و چروک صورت خیلی کم دچار می‌شوند. همچنین سیب برای بهبود بیماری‌های کبد، اگزما، رماتیسم و کندی حرکت خون در رگ‌ها بسیار خوب است
پوست سیب برای شفافیت و طراوت پوست می‌تواند بسیار مفید واقع شود و خود سیب هم که دارای فسفر و اسیدهای طبیعی است برای بهتر کارکردن مغز، معده و جگر مفید است.
براي اينكه بدانيد چه دارويي موثره و براي شما كاربردداره/
ذكر اين موارد لازمه/سن/ چرب بودن يا نبودن پوستتان/ وحساسيت ها/
بدون اين موارد نميشه گفت بايد چه چيزي مصرف كنيد/ و درست هم نيست/ چون احتمال حساسيت پوستي براي شما وجود داره/ ولي من ميگم چي خوبه براي آكنه پوستي منتهي خواهش ميكنم تمام اين موارد رو براي من بفرستيد تا بتونم بهتر راهنماييتون كنم/ خودتونم خودسرانه بدون اطلاع چيزي رو مصرف نكنيد/با تشكر/چ
ون شما اين موارد را ذكر نكرديد فقط سيب را پيشنهاد كردم/ حتما اين موارد را براي من بفرستيد/

khadijeh22

اخراجی موقت
سلام یه سوال دارم خدمتتون من بعضی شبها انگشت دومی یعنی بعداز شصت پا یا انگشت وسطی دستمی انگاری میگیره یا درد میکنم نمی دونم چطوری توصیفش کنم علت چیه البته بعضی مواقم انگشت شصت پام تیر میکشه لظفا یه راهنمایی کنید

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام یه سوال دارم خدمتتون من بعضی شبها انگشت دومی یعنی بعداز شصت پا یا انگشت وسطی دستمی انگاری میگیره یا درد میکنم نمی دونم چطوری توصیفش کنم علت چیه البته بعضی مواقم انگشت شصت پام تیر میکشه لظفا یه راهنمایی کنید
احتمال زیاد
دستگاه گوارش شما دچار اختلال شده..........
و باید شب ها عرق نعنا بعد از شام استفاده کنید.... تا معده و روده سالمی داشته باشید....
و اگر شصت پاتونه بر میگرده به اعصاب و مغزتون... که باید حتما با فکر باز بخوابید و به هیچ عنوان در موقع خواب به چیزی فکر نکنید....
و موقعی که احساس خواب کردید به رخت خواب بروید.
شما مشکل تنفسی هم دارید؟

khadijeh22

اخراجی موقت
سلام ممنون از راهنماییتون نه هیچ مشکل تنفسی ندارم اما اعصابم واقعا خرده طوری که بعضی مواقع احساس می کنم یه چیزی تو گلوم گیر کرده 5 سال پیش هم همین حالت برام پیش اومد رفتم دکتر داخلی گفت بعض تو گلوته لطفا یه راه چاره بدید

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ممنون از راهنماییتون نه هیچ مشکل تنفسی ندارم اما اعصابم واقعا خرده طوری که بعضی مواقع احساس می کنم یه چیزی تو گلوم گیر کرده 5 سال پیش هم همین حالت برام پیش اومد رفتم دکتر داخلی گفت بعض تو گلوته لطفا یه راه چاره بدید
وقتی اعصابتون خورده میتونید صورتتونو با گلاب بشورید و بعد از بیست دقیقه با اب ولرم صورتتونو بشورید...
موقع خواب یه فنجان دم کرده بادرنجبویه هم براتون مفیده
اندازه یه پیمانه گیاه خشک شده بادرنجبویه رو دم کنید در 1لیوان و بعد از 15دقیقه دم کشیدن استفاده کنید...
انشالله رفع میشه....

22adel

اخراجی موقت
با سلام و خسته نباشید یه مشکل دارم امیدوارم یه راهنمایی بفرمایید من هروقت تربچه یا ترشی یا سس تند با غذا بخورم 5 یا 6 ساعت بعدش دیگه شکم و معده به شدت درد می گیره طوری که دوسه روز منو میندازه حتی سرمم درد می گیره خواهشا چاره ای بیندیشید
باتشکر

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام و خسته نباشید یه مشکل دارم امیدوارم یه راهنمایی بفرمایید من هروقت تربچه یا ترشی یا سس تند با غذا بخورم 5 یا 6 ساعت بعدش دیگه شکم و معده به شدت درد می گیره طوری که دوسه روز منو میندازه حتی سرمم درد می گیره خواهشا چاره ای بیندیشید
باتشکر
حتما عرق نعنا یک دوم لیوان بطور خالص بنوشید....مشکلتون حل میشه.

22adel

اخراجی موقت
سلام متشکر از اراهنماییتون یه مشکل داریم خواهری دارم که بدلیل بیماری دکتر بهش قرص اتیسترون داده ولی از موقعی که این قرصو می خوره یبوست گرفته الان دیگه تقریبا یه ماه این قرصو مصرف می کنه ولی متاسفانه الان یه دو روزه گرفتار بی اختیاری ادرارشده شما گیاهی نمیشناسید این مشکل بی اختیاری ادرار رو حل کنه آخه با دکترش تماس گرفته گفته بسته قرص که تموم شد چندروز بعدش بیا خواهشا اگه براتون مقدوره یه راهنمایی بفرمایید
باتشکراز زحماتتون

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام متشکر از اراهنماییتون یه مشکل داریم خواهری دارم که بدلیل بیماری دکتر بهش قرص اتیسترون داده ولی از موقعی که این قرصو می خوره یبوست گرفته الان دیگه تقریبا یه ماه این قرصو مصرف می کنه ولی متاسفانه الان یه دو روزه گرفتار بی اختیاری ادرارشده شما گیاهی نمیشناسید این مشکل بی اختیاری ادرار رو حل کنه آخه با دکترش تماس گرفته گفته بسته قرص که تموم شد چندروز بعدش بیا خواهشا اگه براتون مقدوره یه راهنمایی بفرمایید
باتشکراز زحماتتون
برای جلوگیری از ریزش مو خواهشا استفاده از دارویی که برای ریزش و تقویت مو خیلی خوبه .. در داروخونه به نام سینره...
بگید بهتون میگن.. قرص چیه استفاده اخه میکنید...

22adel

اخراجی موقت
با تشکر ولی این قرصو برای ریزش مو نمی خوره ببخشید میگه تو سیکل ماهانش اختلالی ایجاد شده یعنی چند مرتبه در ماه میشده و دکتر زنان وبرای تنظیم سیکل ماهانش داده الانم میگه ی بی اختیاری ادرار که داره همراهش یه ترشحی سفید رنگ داره در ضمن خواهرم مجرده من تو اینترنت خوندم یبوست خطر ابتلا به بی اختیاریه ادراره و احتمال داره لگن ضعیف شده باشه آیا این درسته؟

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
با تشکر ولی این قرصو برای ریزش مو نمی خوره ببخشید میگه تو سیکل ماهانش اختلالی ایجاد شده یعنی چند مرتبه در ماه میشده و دکتر زنان وبرای تنظیم سیکل ماهانش داده الانم میگه ی بی اختیاری ادرار که داره همراهش یه ترشحی سفید رنگ داره در ضمن خواهرم مجرده من تو اینترنت خوندم یبوست خطر ابتلا به بی اختیاریه ادراره و احتمال داره لگن ضعیف شده باشه آیا این درسته؟
درسته...

ایشون کیست تخمدان دارن؟
این قرص رو اگه برای اینمورد که دادن دارید مصرف میکنن.. هیچ اشکالی نداره...
و چون این قرص رو استفاده کردن... نباید از طب گیاهی استفاده کنند.. چون تداخل دارویی پیش میاد و دچار عارضه های جبران ناپذیر خواهند شد...
ولی برای ریزش مو.. اگه بود مصرف کردنش بی مورد بود..
این قضیه .. دوره ماهانه..بسیار مهمه و نباید به هیچ عنوان دست در طب گیاهی برد.. و به روند دکترشون ادامه بدن...
و یا مراجعه به پزشک خودشون کنند ایشون راه حل بهشون میدن..
شاید یه عاملی مهم برای دکترشون باشه که میخوان ببین این عارضه براشون پیش بیاد یانه...
به پزشک خودشون مراجعه کنند..
خودسرانه هم داروی گیاهی در این موقعیت مصرف نکنند.
با تشکر از شما.

دختربارونی

عضو جدید
سلام............صورتم خیلی جوش میزنه...........وفوقالعاد چربه.........خسته شدم بخدا.........دکترم خیلی رفتم ولی خوب نشده...

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام............صورتم خیلی جوش میزنه...........وفوقالعاد چربه.........خسته شدم بخدا.........دکترم خیلی رفتم ولی خوب نشده...
سلام گلم..
نگران نباش...
اگه پوستتون چربه...
خواهشا از گرمیجات دوری کنید...
برای درمان جوش.....
خوردن خیار بدون نمک/پیاز/هویج/شلغم/انگور بی هسته میتونید استفاده کنید.. اینا رو میل کنید...
برای لکه و جوش صورتتون دم کرده جعفری رو روی پوستتون بمالید.. بعد که تمام صورتتونو مالیدید.. از خندیدن و صحبت کردن بپرهیزید تا خشک شود.. با اب ولرم بشورید.. حوله رو هم سفت به صورتتون نکشید..
اگه لکه جوشتون قرمز رنگه اب لیمو و نمک خوبه.. مقداری اب لیمو نمک بزنید روزی 3مرتبه با پنبه روی صورت بمالید.
خوردن اب شلغم درمان کننده جوش صورته...
اب ریواس با ارد جو رو خمیرکنید روی جوش هاتون بمالید.
هرشب میتونی سفیدآب رو در سرکه حل کنی بصورتت بمالید..
تمام این مواردی رو که گفت خواهش میکنم یه مرحلشو انتخاب کن.. یه یه هفته ای استفاده کن با رعایت اینکه از غذاها و میوه جاتی که طبع گرم دارن خودداری کنی...
استفاده کن بعد به من خبر بده..
که ایا این انتخابم موثر بود یا نبود...
بعد بهت بگم که کدوم مرحله رو انجام بدی...
یادت نره.. گرمیجاتو تا یه ماه ببوس بزار کنار..
به خصوص ایام عید هم نزدیکه..
خوردن اجیل و شیرینی رو حداکثر بزارید کنار.. اگه جلوگیری نکنید جوشهاتون تبدیل به لک میشه و درمانش سخت تره.
با تشکر از دوست عزیزم.

mnadi

عضو جدید
با سلام من سي و پنج سالمه غده هاي كوچك چربي زير پوستي در اكثر نقاط بدنم دارم لطفا راهنمايي بفرماييد
نبض 75 وزن87

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام من سي و پنج سالمه غده هاي كوچك چربي زير پوستي در اكثر نقاط بدنم دارم لطفا راهنمايي بفرماييد
نبض 75 وزن87
باید تغذیه و روغن خوب و سالم مصرف کنید.دم کرده نعنا و پونه مدام بخورید.حتما برای کبدتونم به یه متخصص مراجعه کنید.

کامران شکری

عضو جدید
سلام. چند نکته در ابطه با سوال شما:
اول حتماً احتمال وجود واریکوسل بیضه ها در هر سطحی(1و 2و3) در شما باید بررسی شود
دوم. پرهیز از خوردن سردیجات مانند خربزه، دوغ ترش، خیار، هندوانه، وخربزه و ....
سوم. استفاده مداوم از گیاهان دارویی با طبیعت گرم و بدون عوارض مانند زنجبیل، زعفران، دارچین، سیاه دانه، جین سینگ
یک نسخه کاربردی+ سیاه دانه پودر شده100 گرم+ دارچین پودر 10 گرم+ زنجبیل پودر20 گرم+ گرده گل 50 گرم+ تخم ترب سیاه پودر شده( اگر بود) 10 گرم+ 1 کیلو عسل طبیعی رقیق شده با 1 لیتر عرق یونجه مخلوط شده و هر روز 3 وعده هر بار 3 قاشق میل نمایید. نکته بعدی کاهش دفعات نزدیکی در طول هفته است ضمن تغذیه مناسب حداقل 4 روز فاصله باشد. امیدوارم برات مفید باشه

کامران شکری

عضو جدید
نبض 75 وزن87

سلام. مشکل شما از نظر پزشکی سلولیت نام داره. یعنی تجمع گره های چربی در زیر پوست. انواع زیادی از ژل ها براش تولید شده ولی زیاد کاربردی نیستن. بهترین کار ماساژ پوست با سرکه سیبه. نیم ساعت قبل از حمام محل گره ها را با سرکه سیب مالش دهید و نیم ساعت بعد حمام کنید می تونه مفید باشه