مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

دانشه

عضو جدید
سلام دوستان کسی نمونه موردی های استاد سروش نیا رو نداره ک بذاره بی زحمت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ستاره آبی و بقیه دوستان هلپ مییییییییییییییییییییییییییییییییی:crying:

Arezoo1384

عضو جدید
بچه ها واسه درک عمومی معماری جزوه ای هست یا اینکه فقط باید همین کتابا رو بخونم؟؟؟ :evil:
من خیلـــــــــــــــــــــــــــی برای درک عمومی ناراحتم :(
ضریب 3 هم که هست!! :wallbash:

Ar Mina

عضو جدید
بچه ها واسه درک عمومی معماری جزوه ای هست یا اینکه فقط باید همین کتابا رو بخونم؟؟؟ :evil:
سلام عزیزم منم ناراحتم ولی چاره ای نیست.تا بوده همین بوده.من برا درک هم تست میزدم هم کتاب کنکاش عسگری رو خوندم.ولی الان برای شروع دیگه دیره شما بهتره فقط تست بزنی.

mina_ahmadi91

عضو جدید

اگه چیز خاصی نخوندی تو سایت ایوان خانه یه سری نکته گذاشته شده اونا رو بخون. تو یه سایت دیگه هم هست.

http://dmadad.com
http://www.arch-house.com

saminightstar

عضو جدید
زمان‌بندی آزمون سراسری:

• تاریخ ثبت نام آزمون سراسری: اواسط آبان ماه
  • توزیع کارت ورود به آزمون تئوری و مشخص شدن حوزه امتحانی: 2 تا 3 روز قبل از روز آزمون از طریق سایت
  • تاریخ آزمون تئوری (معماری، مدیریت، تکنولوژی، انرژی): اواخر بهمن یا اوایل اسفند
  • تاریخ اعلام نتایج اولیه (اعلام رتبه تئوری و رشته‌هایی که در آنها مجاز به انتخاب رشته شده‌اید): نیمه دوم اردیبهشت
  • تاریخ اعلام ظرفیت دانشگاه‌ها در هر رشته: حدود 3 روز پس از اعلام نتایج اولیه
  • مهلت انتخاب رشته: حدود یک هفته از زمان اعلام ظرفیت‌ها
  • توزیع کارت ورود به آزمون اسکیس و مشخص شدن حوزه‌ها: 2 تا 3 روز قبل از روز آزمون به صورت حضوری (‌در این مرحله برای دریافت هر کارت باید مبلغی به حساب اعلام شده واریز کرد و برای دریافت کارت قبض آنرا ارائه نمود)
  • تاریخ برگزاری آزمون اسکیس: حدود 20 تا 30 تیر ماه (‌معمولاً در صبح روز اعلام شده اسکیس معماری و در بعد از ظهر آن اسکیس منظر برگزار می‌شود)
تاریخ اعلام نتایج نهایی: اواسط شهریور ماه

• قرار گرفتن کارنامه نهایی (حاوی درصد اسکیس و رتبه در هر انتخاب) در سایت‌: اواسط مهرماه
بچه ها آزمون مدیریت پروژه با خود آزمون معماری برگزار میشه؟ یعنی تو یه روز برگزار میشه یا روزش جداست؟

saminightstar

عضو جدید
کلاس خانم علی محمد زاده.اگه تبریزین از الان بهتون بگم استاد خوب تو تبریز نیست و اگه تو اسفند این استادا تو تبریز نبودن ، به تهران برین که استادای خوب اونجان.
واسه اسکیس کلاس و کتاب طایفه و صدیق نیا کافین و البته راهنمایی قبولین سال های قبل.
درصد ها رو دسترسی ندارم بگم ولی رتبه نظری 1050 بود و با اسکیس 55 تونستم قبول شم.

ممنون :) منم شما رو یادمه ، خوب بخون...
زبان رو که ترکوندی ، دیگه چی می خوایسوالای عمومی کلا عجیب غربیه ، منم مطمئنم کسی همه اینارو بخونه ، بازم از یه جای دیگه سوال می دن و نمی تونه جواب بده ، در کل شما پیش زمینه ها رو دارین و انشالله که از همینا سوال بیاد و شانس باهاتون همراه باشه.

بچه ها من دو روزه کلاس اسکیس خانم علیمحمدزاده رو ثبت نام کردم. من علاوه بر معماری، معماری داخلی هم می خوام به نظرتون این کلاسای اسکیس جامع برای معماری داخلی جواب میده یا من باید کلاس دیگه ای اسم بنویسم؟من کلاس اسکیسی می خوام که هم معماری باشه و هم معماری داخلی باشه. چون معماری هم برام مهمه. این دو تا کلاس از هم جدا هستند؟ یا امکانش هست که با هم باشن؟

مارال 110

عضو جدید
سلام بچه ها کسی خانم ازاده شاهچراقی رو از نزدیک میتونه ببینه اگه اره یه خواهش .میشه از ایشون بپرسید ایا راضی هستند که ما مقالات وجزوه های ایشون که تو باشگاه هست رو بخونیم .بچه ها اگه خواستید میتونید بهم پیام خصوصی بدید واقعا ممنون میشم اگه کسی این کارو واسم بکنه.

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بچه ها کسی خانم ازاده شاهچراقی رو از نزدیک میتونه ببینه اگه اره یه خواهش .میشه از ایشون بپرسید ایا راضی هستند که ما مقالات وجزوه های ایشون که تو باشگاه هست رو بخونیم .بچه ها اگه خواستید میتونید بهم پیام خصوصی بدید واقعا ممنون میشم اگه کسی این کارو واسم بکنه.

ایشون طراح سوال کنکور نیستن

silent star1

عضو جدید
سلام بچه ها کسی میدونه شهریه دانشگاه آزاد چنده؟مال غیرانتفاعی چند میشه؟شبانه چنده؟
پاک قاطی کردم؟ممنون:w45:

دانشگاه آزاد امسال ترم اولم با 5واحد عملی و کلا 10 واحد شد، 2میلیونو 200
این ترمم 12 واحد دارم 2400 تقریبا

mohsen -a

عضو جدید
اینو یه جا دیدم گفتم بذارمش:
"ترین" های ارشد امسال به زعم بنده:
"استرس زا" ترین جمله: "اصلا استرس نداشته باش"
"ولمون کن بابا" ترین مبحث: فلز و بتن (درکل سازه جات)
"خوش به حالش" ترین فرد: یکی از دوستان بنده که بیست روزه شروع کرده بعد می پرسه دانشگاه تهران بهتره یا بهشتی؟ (برای این قبیل دوستان واحد امین ابادم بد نیست)
"من برم سرمو بکوبم به دیوار" ترین تست: "با یک عدد تخم مرغ و چند عدد سبزی تره ماکت کدام بنای ایرانی را می توان ساخت؟" ( والا با تخم مرغ و تره تنها چیزی که میشه ساخت کوکو سبزیه... به این سوی چراغ)
"بی سر و صاحب" ترین بنا: کلیسای سن پیترو (تو کل تاریخ ایتالیا فقط روبرتو باجو توش نقش نداشته)
"الهی قربونش برم" ترین تمدن: عیلام، کلایه چغازنبیله! (روم و یونان که روزی یه بنا ساختن، من نمیدونم اینا درس و مشق نداشتن)
"یکی از برق بکشش" ترین استاد: دکتر گلابچی (فکر کنم ایشون در زمینه ی ملیله دوزی ام کتاب بده، منبع معماری بشه!!)
"له" ترین عنصر حال حاضرجهان: ...مخ ما! (اینم توضیح می خواد؟!)

mas6969

عضو جدید
"ترین" های ارشد امسال به زعم بنده:"استرس زا" ترین جمله: "اصلا استرس نداشته باش"
"خوش به حالش" ترین فرد: یکی از دوستان بنده که بیست روزه شروع کرده بعد می پرسه دانشگاه تهران بهتره یا بهشتی؟ (برای این قبیل دوستان واحد امین ابادم بد نیست)
"من برم سرمو بکوبم به دیوار" ترین تست: "با یک عدد تخم مرغ و چند عدد سبزی تره ماکت کدام بنای ایرانی را می توان ساخت؟" ( والا با تخم مرغ و تره تنها چیزی که میشه ساخت کوکو سبزیه... به این سوی چراغ)
"بی سر و صاحب" ترین بنا: کلیسای سن پیترو (تو کل تاریخ ایتالیا فقط روبرتو باجو توش نقش نداشته)
"الهی قربونش برم" ترین تمدن: عیلام، کلایه چغازنبیله! (روم و یونان که روزی یه بنا ساختن، من نمیدونم اینا درس و مشق نداشتن)
"یکی از برق بکشش" ترین استاد: دکتر گلابچی (فکر کنم ایشون در زمینه ی ملیله دوزی ام کتاب بده، منبع معماری بشه!!)
عالی بود

Shabe man

عضو جدید

:)))))))))))))))))))) قسمت یکی از برق بکشش خعلی باحال بووووووووووووووود!
من یکی که خیلی از این آقا شکارم! :(

mukrian

عضو جدید
سلام بچه ها همیشه به شادی و خوشی کسی نبود سوالهای ازمونجامع چهارم هنر و ساخت اکادمی را بگذاره؟

momtaz1028

عضو جدید
درخواست کمک جهت شرکت در آزمون ارشد94

درخواست کمک جهت شرکت در آزمون ارشد94

سلام.خیلی ممنونم از مطالب این گروه. لطفا کمکم کنید. میخوام بدونم بهترین منابع توی این فرصت کم برای آزمون دانشگاه آزاد چیه؟؟؟؟؟ راهیان ارشد؟؟؟؟؟ سنجش و دانش؟؟؟/ اصلا بشینم فقط نکته بخونم یا تست...... یا نه باید کتابهای مادر رو بخونم حتما؟

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز

خیلیییییییییییی بامزه بود

شهرزاد 1

عضو جدید
بچه هایی که اهل تبریزن و نمیتونن برن تهران کلاس استاد شقاقی و استاد علیمحمدزاده و ....
من امروز به نماینده ی ایوانخانه تو تبریز زنگ زدم گفتن اگه 20 نفر ثبت نام کنن استاد شقاقی میان تبریز

h_kian

عضو جدید
بستگی داره کدوم شهر باشی...ولی آزمون آزاد خیلی سوالاش خاصه...نیازی به خوندن کتابهای اصلی نیس.میتونی از کتابهای ماهان یا خلاصه های آکادمی استفاده کنی.ولی گریزی به کتابهای اصلی بزن.عکس بناهارو نگاه کن.خیلی تو یادگیری مطالب بعدی مفیده.ولی در کل روی فنی بیشتر وقت بذار و درکت رو هم ببر بالا.قبولی صد در صده اگه منفی نزنی و چون اسکیس هم بعد از تئوری برگزار میشه یکم سخت میشه اسکیس زد اگه دستت نباشه.پس باید یه اسکیس حداقل 35-40 درصدی هم بتونی بزنی.

coleopatra

عضو جدید
Untitled.jpgبچه ها کسی راه حل این سوالو می فهمه؟ مال آزمون این دفه ایوان خانه است، من نمی فهم چی گفته.
بعدشم مگه خرپای ساده نباید همه اعضاش سه ضلعی و مثلثی باشن؟ تکلیف خرپایی که توش مربع داره چی می شه؟

coleopatra

عضو جدید

عاااالیییییی :))))

فاطیما8

عضو جدید
یه سوال....سازه دوره تناوب بیشتری داشته باشه مقاومتره دربرابر زلزله و اسیب یا دوره تناوب کمتر؟؟واین که سازه نرم و انعطاف پذیر همون سازه شکل پذیره؟؟؟چون سازه شکل پذیر تو کتاب طراحی لرزه ای بعنوان سازه خوب ومقاوم دربرابر اسیب گفته شده....

Ar Mina

عضو جدید
بچه هایی که اهل تبریزن و نمیتونن برن تهران کلاس استاد شقاقی و استاد علیمحمدزاده و ....
من امروز به نماینده ی ایوانخانه تو تبریز زنگ زدم گفتن اگه 20 نفر ثبت نام کنن استاد شقاقی میان تبریز
بعد کنکور بذار درصدارو حساب کنیم.من هستم.

Ar Mina

عضو جدید
یه سوال....سازه دوره تناوب بیشتری داشته باشه مقاومتره دربرابر زلزله و اسیب یا دوره تناوب کمتر؟؟واین که سازه نرم و انعطاف پذیر همون سازه شکل پذیره؟؟؟چون سازه شکل پذیر تو کتاب طراحی لرزه ای بعنوان سازه خوب ومقاوم دربرابر اسیب گفته شده....
دوره تناوب بیشتر در برابر زلزله تخریب بیشتر.

Ar Mina

عضو جدید
راستی بچه ها توی کارت نوشته :بند 16:علاقه مند به آزمون المپیاد؟
اون همون غیرانتفاعیه یا به درد ما نمیخوره؟

hh.architect

عضو جدید
وای خیلی باحال بود - بمب روحیه بود
مخصوصا اون رفیقش که 20 روز درس خونده میخواد بره دانشگاه تهران !!!
اگه من یه همچین اعتماد بنفسی داشتم با مگس گش به امریکا حمله می کردم !!!:neutral::w43:

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
وای خیلی باحال بود - بمب روحیه بود
مخصوصا اون رفیقش که 20 روز درس خونده میخواد بره دانشگاه تهران !!!
اگه من یه همچین اعتماد بنفسی داشتم با مگس گش به امریکا حمله می کردم !!!:neutral::w43:
اتفاقا به نظر من تنها نقطه ضعف اون نوشته ی عالی تحقیر دوستش و واحد امین آباد بود! :w05:

منامنا

عضو جدید
عزیز من اصلا گولشونو نخوریا...
من خودمم چن وقت پیگیر همین ایوانخانه بودم اولش گفتن شقاقی به شرطی میاد که 2/5 میلیون بگیره.... بعدشم گفتن که اگرم بیاد 5 جلسه بیشتر خودش نمیاد و از چن تا استاد استفاده میکنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا