مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dreaamlaand

عضو جدید
متشکرم عزیزم
من هم دقیقا مثل شما هستم تند تند فقط باید روخوانی کنیم تا به این مشکل برخورد نکنیم که وای مثل فلان سوال چرا یادم رفته
فقط دور روخوانی نکاتی که نوشته ایم یا علامت زده ایم

baharestan.f

کاربر بیش فعال
بیایم از آقای فولر یاد بگیریم :
رفت دانشگاه - انصراف داد اومد بیرون - گفت دانشگاه جلوی رشد شکوفایی رو میگیره !!! ( حالا شما تصور کن فولر به دانشگاه های تراز اول دنیا این حرفو زده بیاد دانشگاهای ما رو ببینه چی میگه !!!؟ ) 10 سال در زمینه فیزیک هندسه ریاضی معماری هنر نقاشی و ... مطالعه کرد طوری که خودش نوشته 10 سال خودآموزی کرد چون اصلا آموزش عالی رو قبول نداشت و اعتقاد داشت خوداموزی باعث رشد شکوفایی ذهن میشه -
اختراعاتی چون کنبد فولر - ماشین و ... به ثبت رسوند .
آفرین . واقعا مثال آ؛موزنده و عبرت انگیزی بود.

داداش منبع این درس زندگیو میگی.
خدایی قشنگ بود. منم تکون خوردم.

h_kian

عضو جدید
آرزوی یه احساس خوب بعد از آزمون برای همه دارم...بچه ها فردا رو بی خیال شین از ظهر به اون طرف یه استراحت حسابی به مغز بدین و تا جایی که میتونین از استرس اضافی دور کنین.ایشالا همه بچه هایی که زحمت کشیدم + خودم ،اونجایی که میخوایم قبول شیم.امیدوار باشین و قوی...بدونین که جواب همه سوالارو میدونین پس خیلی دقت کنین که بعضی تستها رو با دقت بیشتر جواب بدین.
حالتون عالی باشه صلوات

Arezoo1384

عضو جدید
کـــــــــــــــــــــــمــــــــــــــــــــــــک:crying:
کسی هست اینجا که حوزه آزمون ارشدش واسه روز جمعه دانشگاه خوارزمی باشه؟ خواهرم دانشگاه خوارزمی افتاده. از هر کسی میپرسیم میگه خوارزمی نیستیم. جواب بدین ممنون میشم.

Shabe man

عضو جدید
آرزوی یه احساس خوب بعد از آزمون برای همه دارم...بچه ها فردا رو بی خیال شین از ظهر به اون طرف یه استراحت حسابی به مغز بدین و تا جایی که میتونین از استرس اضافی دور کنین.ایشالا همه بچه هایی که زحمت کشیدم + خودم ،اونجایی که میخوایم قبول شیم.امیدوار باشین و قوی...بدونین که جواب همه سوالارو میدونین پس خیلی دقت کنین که بعضی تستها رو با دقت بیشتر جواب بدین.
حالتون عالی باشه صلوات

انشاالله هرچی که خیره :) ما که تمام تلاشمونو کردیم

anahitashiraz

عضو جدید
اول میخوام از مدیر سایت تشکر کنم بعد از بچه ها همتون اونایی که بدون بخل ورزی اطلاعاتشون رو تو این مدت شیر کردن و جزوه ها رو ... مرسی از استاد حامد ایرانشاهی به خاطر برنامه ریزی و دلگرمی ها. مرسی از بچه هایی که انرژی مثبت دادن تو این 5 ماه. اعتقاد دارم همین که یه عده ادم اینقد با فهم و درک هسن به نتیجه ارجحیت داره. دوستان همگی تلاش کردیم دیگه بسپاریم به خدا. کنکور بخش کوچیکی از زندگیه. امیدوارم همیشه شاد و سربلند باشین. همین که واسه یه چیزی تو زندگی تلاش کردیم با ارزشه. شاید خیلی با ارزش تر از نتیجه. بدرود تا جمعه عصر.

milad.arch

عضو جدید
بازم شما؟ ممنونم. به خدا شرمندم از بس غر میزنم.
آخه هر چی میخونم و تست میزنم میانگینم 25 الی 30 میشه.با این وضعم قبول نمیشم.
میشه بگین چطوری میانگین کل میگیرین از درصداتون.
این تایم باقی مونده رو فقط تمرین کنید ریلکس باشید
نفس عمیق بکشید، ذهنتونو خالی کنید از افکاره اضافی
بدون استرس برید سر جلسه، بهتون قول میدم تهران قبول میشید
اصلاً الآن مهم نیست درصدتون چند میشه چون کنکور اصلی خیلی متفاوت و آسونتره
خودمم نمیدونم، بعد آزمون از بچه ها میپرسم و میگم اینجا
موفق باشید :victory:

Ar Mina

عضو جدید
یک دنیا ممنون. امیدوارم هممون موفق بشیم.

Shabe man

عضو جدید

ممنونم از روحیه دادنتون :smile:

hh.architect

عضو جدید
میخوام یه خدا قوت بگم به بچه های بی ادعا و پرتلاش شهرستانی !
بچه هایی که بعد از ماه ها تلاش و بیخوابیو بدبختی توکلشون فقط به خداست !
بچهایی که با تلاششون و بدون کمک بهترین اساتید صادقانه تلاش کردن .
میخوام یه تشکر تمام قد کنم از تمام بچه های بامعرفتی که از اساتید تهران بهره مند بودن و صادقانه جزوات و هرچی داشتن در اختیار ماهم قرار دادن .
میخوام یه اعلام انزجار و نفرت کنم از آدمای مغروری که نمیدونن که هیچی نمیدونن !
و افتخار می کنم به بچه هایی که بعد ماه ها تلاش احساس میکنن هنوز راه طولانی ای برای رسیدن به قله دانایی در پیش دارن .
دوستون دارم به امید موفقیت در این آزمون برای همه .

Shabe man

عضو جدید
سلام میگم چرا تایپیک مطالعه گروهی قفل شده؟؟؟؟ :surprised:
....
مثه اینکه بچه ها رفتن آزمون بدن ... ما که همچنان سنگرو حفظ کردیم و مشغول دوره کردنیم!:D
انشاالله همه باهم قبول بشییییییییییییییییییییم! :)

m_architect

عضو جدید
دوستان عزیزم، کنکوری های پر تلاش
سه سال پیش من هم مثل شماها بودم، یک کنکوری که نمیدونست فردا سر جلسه چه اتفاقی واسش میفته! و حالا که دوران تحصیلم در دانشگاه تهران تموم شده به این فکر می کنم که چقدر کنکور رو بزرگ کرده بودم.
تجربیات خودم از کنکور رو واستون میگم، امیدوارم که به کارتون بیاد:
1- جوگیر نشید! مسلما فردا با سوالاتی مواجه خواهید شد که نمیدونین از کجا اومده، و درس هایی هستن که مسلما سخت تر از اون چیزی که فکر می کنید میاد... نگران نباشید! سوالا واسه همه سختن! فقط به سوالاتی جواب بدین که بلدین و ریسک کردن رو کنار بذارین
2- شما قبول نشید کی می خواد قبول شه؟ این جمله ای بود که من از روز او تا اعلام نتایج به خودم می گفتم! اگر تلاش کردید شک نکنید موفق خواهید شد
3- مدیریت زمان فراموشتون نشه. کنکور سراسری با آزمون های ازمایشی خیلی فرق داره. پس حواستون به زمان باشه که از دستش ندید
4- به هیچ وجههه! تاکید می کنم به هیچ وجه یک درس رو سفید نذارین!
5- الان تو دلتون میگید که ای وای من خیلی چیزا یادم رفته! احساس می کنم هیچی تو ذهنم نیست! اشتباه می کنید اگر که مرور کردین اینا تو ذهنتون هست استرس باعث شده همچین فکرایی بیاد سراغتون! اگر تستی از اونجا بیابد مسلما از پسش بر میاید.
6- خونسرد باشید و اعتماد به نفس داشته باشید!
7- فردا هر اتفاقی افتاد مهم نیست. فراموشش کنید و به معجزه اسکیس ایمان بیارید که راه قبولی ازآن می گذرد...
موفق و پیروز باشید...

آنستان

عضو جدید
سلام میگم چرا تایپیک مطالعه گروهی قفل شده؟؟؟؟ :surprised:
....
مثه اینکه بچه ها رفتن آزمون بدن ... ما که همچنان سنگرو حفظ کردیم و مشغول دوره کردنیم!:D
انشاالله همه باهم قبول بشییییییییییییییییییییم! :)

من خیلی ناراحت شدم دیدم قفله ، خیلی خوب می شد حداقل فردا شب قفل می کردن ما فردا آزمون داریم(من اصلا خوابم نمیبره ، هر کاری لازم بود انجام دادم اما نمیتونم بخوابم ) چرا قبل آزمون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آنستان

عضو جدید
دوستان عزیزم، کنکوری های پر تلاش
سه سال پیش من هم مثل شماها بودم، یک کنکوری که نمیدونست فردا سر جلسه چه اتفاقی واسش میفته! و حالا که دوران تحصیلم در دانشگاه تهران تموم شده به این فکر می کنم که چقدر کنکور رو بزرگ کرده بودم.
تجربیات خودم از کنکور رو واستون میگم، امیدوارم که به کارتون بیاد:
1- جوگیر نشید! مسلما فردا با سوالاتی مواجه خواهید شد که نمیدونین از کجا اومده، و درس هایی هستن که مسلما سخت تر از اون چیزی که فکر می کنید میاد... نگران نباشید! سوالا واسه همه سختن! فقط به سوالاتی جواب بدین که بلدین و ریسک کردن رو کنار بذارین
2- شما قبول نشید کی می خواد قبول شه؟ این جمله ای بود که من از روز او تا اعلام نتایج به خودم می گفتم! اگر تلاش کردید شک نکنید موفق خواهید شد
3- مدیریت زمان فراموشتون نشه. کنکور سراسری با آزمون های ازمایشی خیلی فرق داره. پس حواستون به زمان باشه که از دستش ندید
4- به هیچ وجههه! تاکید می کنم به هیچ وجه یک درس رو سفید نذارین!
5- الان تو دلتون میگید که ای وای من خیلی چیزا یادم رفته! احساس می کنم هیچی تو ذهنم نیست! اشتباه می کنید اگر که مرور کردین اینا تو ذهنتون هست استرس باعث شده همچین فکرایی بیاد سراغتون! اگر تستی از اونجا بیابد مسلما از پسش بر میاید.ما برنده ایم فقط باید باور کنیم چون تلاشمون رو کردیم
6- خونسرد باشید و اعتماد به نفس داشته باشید!
7- فردا هر اتفاقی افتاد مهم نیست. فراموشش کنید و به معجزه اسکیس ایمان بیارید که راه قبولی ازآن می گذرد...
موفق و پیروز باشید...

ممنون توی این ساعت های آخر قبل کنکور خوندن این مطالب که به من کمک کرد منم واقعا به معجزه اسکیس ایمان دارم چون سال پیش همین معجزه باعث شد که من که رتبم نزدیک 100 بود (رتبه تئوریم ) قبول نشم معجزه اسکیس هرچند که در مورد من منفی عمل کرد و کلی افسوس برام به دنبال داشت ولی امسال میخوام حسابی با اسکیس بجنگم تا شکستش بدم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا