مطالعه گروهی کارشناسی ارشد 97

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

پاسخنامه کنکور 96 هنرهای ساخت که واسه مرکز معماری کسی داره ؟ لینکش توی سایتش واسه من کار نکرد

سلام واسه منم کار نکرد فایلش از رو هاست سایت پاک شده پاسخ نامه تشریحیش براتون از کتاب عکس میگیرم میفرستم :gol:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من بین هنرهای ساخت و معماری خیلی دو دلم. هدفم و علاقه م هنرهای ساخته، از طرفی برا هنرهای ساخت وقت بذارم همش میگم ممکنه موفق نشم و شانس معماری رو هم از دست بدم. از یه طرفم میگم اگه برای هردو بخونم، خب من کلی برای تاریخ و درک و منظر و اسکیس وقت خواهم گذاشت و این تایم و بچه هایی که هدفشون کاملا هنرهای ساخته به درسای مربوطه ش احتصاص می دن. الان موندم واقعا:crying2:. ینی می خوام برم سمت هنرهای ساخت (بدون وقت گذاشتن برا تاریخ و درک عمومی و منظر و اسکیس) ولی خیلی می ترسم
پ.ن: اینم شرایطمه بچه ها

زبان و سیستم های ساختمانی و مقاومت مصالح . . . خوب
اسکیس . . . ضعیف
منظر . . . ضعیف
درک عمومی . . . متوسط رو به پایین
تاریخ . . . متوسط رو به پایین

آخرین ویرایش:

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من بین هنرهای ساخت و معماری خیلی دو دلم. هدفم و علاقه م هنرهای ساخته، از طرفی برا هنرهای ساخت وقت بذارم همش میگم ممکنه موفق نشم و شانس معماری رو هم از دست بدم. از یه طرفم میگم اگه برای هردو بخونم، خب من کلی برای تاریخ و درک و منظر و اسکیس وقت خواهم گذاشت و این تایم و بچه هایی که هدفشون کاملا هنرهای ساخته به درسای مربوطه ش احتصاص می دن. الان موندم واقعا:crying2:. ینی می خوام برم سمت هنرهای ساخت (بدون وقت گذاشتن برا تاریخ و درک عمومی و منظر و اسکیس) ولی خیلی می ترسم

اسکیس . . . ضعیف
منظر . . . ضعیف

سلام به نظر من معماری از دست ندین چون شانس قبولی تون توی معماری ببینین چقد بیشتر از هنرهای ساخت
خودم معماری شرکت نکردم اسفند ماه ثبت نام داره کسانی که مث من ثبت نام نکردن میتونن اسفند شرکت کنن

ظرفیت پذیرش آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۵ – ۱۳۹۶ سراسری در مجموعه معماری به شرح زیر است:

ظرفیت پذیرش آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۵ – ۱۳۹۶ سراسری در مجموعه هنرهای ساخت و معماری به شرح زیر است:

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز

اسکیس . . . ضعیف
منظر . . . ضعیف

بازم تو معماری شانس داری، امتحان دو مرحله ایه و شانست بالاست. ولی اگه امتحان هنرهای ساخت رو خوب ندی، تمومه.

HEDI MORADI

عضو جدید
سلام دوستان من ازمون طراحی و نظارت معماری از این طریق به صورت گروهی قبول شدم لطفا اگه امکان داره جزوات و کتاب های مهم رو ک باید بخونیم به اشتراک بزارید ممنون از لطفتون;)

farraz

عضو جدید
دوستان سال های پیش اونایی که تو آزمونا شرکت می کردن سوالارو اینجا میذاشتن برا مام خوب میشد
از کجا میشه سوالای ازمونای ازمایشی رو دانلود کرد

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان سال های پیش اونایی که تو آزمونا شرکت می کردن سوالارو اینجا میذاشتن برا مام خوب میشد
از کجا میشه سوالای ازمونای ازمایشی رو دانلود کرد
والا تو اینترنت شاید همش نباشه، ولی تو تلگرام حتما پیدا می کنید

فرزند ققنوس

عضو جدید
سلام . یک اصل مهم در موفقیت در کنکور ارشد این هست یک مدت از شبکه های مجازی و اینترنت به دور باشیدو یا محدود کنید اگر می خواهید موفق شویددر این مسیر . سه سال پیش که برای کنکور ارشد گروهی درس می خوندیم توی باشگاه هرزگاهی اینجا میامدم یادمه افرادی بودن که همیشه شب و روز اینجا حضور داشتند و مرتب توی باشگاه پیام می گذاشتن و سوالاتی به وقت تلف کردن زمان خودشون . الان بعد سه سال میام اینجا می بینم هنوز همون بچه ها توی این تایپک هنوز درگیر چه بخونیم چه طور بخونیم هستن . و ارزوی اینکه بالاخره یک جا قبول بشن . اگر واقعا هدفی برای خودتون دارید که یا علی با همت و سعی زیاد و تحمل سختی جلو برو و گر هم هدفت توی زندگی چیز دیگه هست ارشد خوندن هم زیاد دردی ازت درمان نمی کنه راهای دیگه هم زیاده پیروز باشیدو همیشه واقع بین باشیم .

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . یک اصل مهم در موفقیت در کنکور ارشد این هست یک مدت از شبکه های مجازی و اینترنت به دور باشیدو یا محدود کنید اگر می خواهید موفق شویددر این مسیر . سه سال پیش که برای کنکور ارشد گروهی درس می خوندیم توی باشگاه هرزگاهی اینجا میامدم یادمه افرادی بودن که همیشه شب و روز اینجا حضور داشتند و مرتب توی باشگاه پیام می گذاشتن و سوالاتی به وقت تلف کردن زمان خودشون . الان بعد سه سال میام اینجا می بینم هنوز همون بچه ها توی این تایپک هنوز درگیر چه بخونیم چه طور بخونیم هستن . و ارزوی اینکه بالاخره یک جا قبول بشن . اگر واقعا هدفی برای خودتون دارید که یا علی با همت و سعی زیاد و تحمل سختی جلو برو و گر هم هدفت توی زندگی چیز دیگه هست ارشد خوندن هم زیاد دردی ازت درمان نمی کنه راهای دیگه هم زیاده پیروز باشیدو همیشه واقع بین باشیم .

فضای مجازی خیلی هم میتونه مفید باشه . 3 سال پیش دانشجو بودم از این تاپیک مطالعه گروهی خیلی استفاده کردم دوستانی داشتم که بدون اینکه همدیگر بشناسیم نهایت محبت و لطف در حقم کردن همونطور که رسم خوبی خوبی کردن همچنان اعضای تاپیک مث هر سال بهم کمک خواهیم کرد . شما هم انقد نیا بگو نتیجه نمیگیرید از اول تاپیک تا الان همینو میگی قبولم نشدیم نشدیم فدای سرمون یه سال زودتر یا دیر تر ارشد بخونیم مهم نیست . :w46: دیگه نبینم بیای تعضیف روحیه کنیا

dash @li

کاربر بیش فعال
من خودم چند سالیه اینجام (اگه منظورتون منم. چون کس دیگه ای رو به اون شکل آشنا ندیدم). شما که نمی دونید بقیه چقدر از تلگرام و اینستاگرام و ....استفاده می کنن که میگید از اونا به دور باشید. اینجا اومدن من هم به خودم مربوطه و دلایل خودم رو دارم. یکی می تونه بره بیرون، میتونه بره مسافرت، می تونه دوستانی داشته باشه که باهاشون باشه، می تونه بره خونه پدر بزرگ و مادر بزرگ و آشنا و فامیل، اما یکی این امکانات رو نداره. من به شخصه محض اطلاع جناب عالی میام اینجا چون دلم تنگه و اینکه دوس دارم.
کسانی هستن که دانشگاهی که خوندن اصلا خوب نبوده. منم مثل شما سه ساله اینجام، سال اول و از بس هیچی از معماری نمی دونم به حساب نمیارم. سال دومم با وجود شرایطی که داشتم (همه که اینجوری نیستن همه شرایط مطلوب رو داشته باشن) نتیجه خوبی گرفتم اما تقصیر من نیس که تعداد دانشگاه های خوب مال دوره رضا شاهه! بقیه دانشگاهها هم پول میگیرن، آدم مرض نداره که یه سال دیگه بمونه!!!

شاید یه عده بعد سه سال میان اینجا میگن چی بخونیم چی نخونیم، مثه شما هزار ماشالله باهوش نیستن که سه سوته همه چی دستگیرشون بشه. چیکار کنیم دیگه، مام اینجوری هستیم. خدا رو شکر که شما مثه ما اینجوری نیستین، وگرنه با این کمال گرایی که دارین تو سه سالگی خودکشی می کردین!

شما خیلی اومدین اینجا امثال من رو راهنمایی کردین، واقعا ازتون ممنونم بابت راهنماییاتون. ولی یه نصیحت خواهرانه هم از من بشنوین: هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت، زندگی، شخصیت، موقعیت و شرایط خودتون رو حالا هرچی که هست، با مال بقیه مقایسه نکنین. می دونین؟ خیلی ساده س. شاید یکی کند ذهنه، شاید یکی رو ویلچره، شاید یکی افسردگی شدید داره، شاید یکی فلجه، شاید یکی یتیمه. شاید یگی آشغال جم کنه، شاید یکی بیزینس توپی داره و وقت نمی کنه بخونه، شاید یکی نادونه، شاید یکی زن و بچه داره و باید شکم اونارو سیر کنه و و و .....
شاید ارشد چیزی از شما دوا نکنه، من نمیدونم. ولی واسه خیلیا یه نقطه عطف محسوب میشه حالا میخوان تلاش کنن و بهش برسن یا تلاش نکنن و بهش نرسن. اون استاد گرامی که از شما توی کلاس سوال کردن که هدفتون از ارشد خوندن چیه و نصف بچه های کلاس کپ کردن و نمی دونستن به نظر من یه گاو بوده که خواسته نظرش رو به بقیه تحمیل کنه.
سلام
من ارشد قبول شدم و خوندم و تمامم کردم. این ساین خیلی به من کمک کرد. به خصوص راهنمایی های دوستان و این رو هم قبول دارم زیاد بودم اینجا هم خوب نیست وقت تلف کردن هست. متاسفانه گاهی افراد بد برداشت می کنند و این برداشت اشتباه باعث میشه سو تفاهم پیش بیاد. و گاهی بهتر هست اصلا راهنمایی نکنیم چون از اون کلمه شما خوشم اومد بعضی ها گاو تشریف دارند. (البته بلا نسبت گاو و اینکه خوشم اومد) ولی کلا بله اگر میخواین قبول شید باید تلاش کنید و از بعضی فضاها به صورت محدود تر استفاده کنید.
اینکه هر کسی شرایطی داره رو قبول ولی تلاش مهمترین چیز هست. اگر کسی گفت نخونده قبول شدم حس کنین شما رو گاو فرض کرده وگرنه حرفش به اندازه بال مگس ارزش ندارد. در هر صورت امیدوارم همه موفق و مرید باشید.
زندگی ارزش آدم ها به این چیز ها نیست. هر کسی که بخواد وتلاش کنه به اون چیزی که لاقیش هست میرسه واگر نرسید باید بزرگی خدا رو درک کنه وگرنه هیچ چیز دور نیست. در یک جای کوچک بزرگ بودن بهتر از در یک جای بزرگ کوچک بودن است. در زمانه ای هستیم که تشخیص دروغ و راست سخت هست. پس حرف دیگرون رو زیاد توجه نکنید و به اون چیزی که ایمان دارید توجه کنید. هر چیزی رو که آدم تصور کند روزی به حقیقت خواهد پیوست.
یا علی مدد.

آخرین ویرایش:

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان، بنده یه نگاهی به هاردم کردم و تعدادی منبع ارشد هنوز توش مونده، اسم بعضی شونو می نویسم، کسی خواست بگه، تا زود آپلود کنم.
تاریخ معماری ایران و جهان اسلام نسیم عسگری
تاریخ معماری جهان مانا قابوسی
چند تا فایل بتن
سینا شریفی همه جزوه ها
ایستایی و فن ساختمان سروش نیا
طراحی فنی و اجزای ساختمان سینا شریفی
بعضی شونو آپلود کردم:
کتاب ساختمان بلند عادلی
نانو
مشاهده پیوست Adeli.rarمشاهده پیوست nanoo orphan.rar

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوستان همیشه به این فکر کنید که هر کسی هر کاری میکنه یا حرفی میزنه به نظر خودش داره بهترین کار رو می کنه! اگه یکی دائما یه طرز بیان غلطی رو تکرار میکنه دیگه قبول کنید بهتر از این از دستش برنمیاد، اصلا ارزش وقت تلف کردن برای ارائه ی توضیحات تکمیلی نداره. خودتونو خسته نکنید و عبور کنید ;)

در مورد بحث شیرین اینکه ارشد خوندن ارزششو داره یا نه! به نظر من اگه برای بعد از خوندن ارشد برنامه ای دارین (یعنی هدفی دارین که براتون مهمه و از راه ارشد خوندن بهش می رسین -مثلا مهاجرت تحصیلی-) بخونید حتی اگه فک کنید آرزو و هدف تون خیلی فضائیه از نظر خودتون یا بقیه! چون انسان همیشه بابت کارایی که نکرده بیشتر پشیمون میشه و حسرت میخوره تا کارایی که انجام داده و به شکست منجر شده اما خیالش راحته همه سعی شو کرده.

ولی اگه اهداف نهایی تون طوری نیستن که لازم باشه از راه خوندن ارشد بهش برسین به نظر من این مقطع واقعا ارزش وقت و هزینه صرف کردن نداره واقعا! تازه میگن نظام مهندسی رو میخوان منوط به دریافت مدرک ارشد کنن در حالیکه ارزش وقت گذاشتن برا خود آزمون نظام مهندسی در شرایط فعلی در هاله ای از ابهامه :biggrin:

اگه احساس می کنید کارتون گره خورده و صرفا میخوایین ورود به دانشگاه و تحصیل در مقطع ارشد باعث ایجاد تحرک و تغییرات مثبتی در شما بشه که بتونین کارای جدیدی کنین، به نظر من واقعا کارای ساده تر و پر بازده تر مث شرکت تو کارگاه ها و ورک شاپ های تکمیلی و کلاسای زبان و هنری و ... که جو نسبتا شاداب تری داره هم تو روحیه تون تاثیر مثبتی داره و هم موقعیت های کاری بهتری می تونه ایجاد کنه اگه درست انتخاب کرده باشین.

اگه بدون دلیل قانع کننده فک می کنین با نخوندن ارشد همیشه احساس می کنین یه کار نکرده تو زندگی دارین حتما برید دنبالش و بی خیال نشین! ولی بعد قبولی درس عبرت بگیرین! مثلا من برای ارشد این حسو داشتم ولی دیگه عبرت گرفتم برای آزمون نظام مهندسی تا اطلاع ثانوی که بهم ثابت شه واقعا ارزششو داره شرکت نمی کنم و همین طور دکتری قول دادم به خودم آزمون دکتری ایرانو هرگز ثبت نام نکنم! :D از خوندن ارشد هم پشیمون نیستم در عین حال! به هر حال آرامش و اطمینانی که الان دارم اگه نخونده بودم هیچ وقت نداشتم. به قول معروف شنیدن کی بود مانند دیدن! به نظر من که درسته زمان با ارزشه ولی زیادی داره در موردش اغراق میشه چون فقط یه وسیله ست نه هدف! به ما زمان داده میشه تا تجربه کنیم! نمی شه تجربه رو فدای زمان کرد هر چند بهره گیری از تجارب دیگران تا جایی می تونه مفید باشه ولی نمی شه که خودمون هیچ کاری نکنیم چون بقیه انجامش دادن و به نتیجه رسیدن/نرسیدن، پس نقش خودمون تو زندگی مون چیه؟!

موفق باشید:w30:

soudabeh.hadinia

عضو جدید
سلام دوستان یه سوال داشتم من از یکی از استادهام شنیدم که اگه ارشدی که میخونیم زیرمجموعه معماری نباشه بعدا برای مهر دچار مشکل میشیم و نمیشه از 3 به 2 تغیرش بدیم بخاطر همین میگفتن که در انتخاب گرایش برای ارشد دقت کنم الان میخوام بدونم که چه گرایش هایی منظور استادم بوده اگه کسی اطلاع داره خواهشااااااا:w20: :w10: :w05:

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان یه سوال داشتم من از یکی از استادهام شنیدم که اگه ارشدی که میخونیم زیرمجموعه معماری نباشه بعدا برای مهر دچار مشکل میشیم و نمیشه از 3 به 2 تغیرش بدیم بخاطر همین میگفتن که در انتخاب گرایش برای ارشد دقت کنم الان میخوام بدونم که چه گرایش هایی منظور استادم بوده اگه کسی اطلاع داره خواهشااااااا:w20: :w10: :w05:
والا قبلا تکنولوزی معماری اینطوری بود ولی مثل اینکه حل شد. در کل نظر من رو میخواهید، اگه قصدتون گرفتن پایه 1 می باشد، از خیر رشته های جدید بگذرید که حتما یا محدودیت دارن یا چندین سال طول میکشه نظام مهندسی اونا رو برسمیت بشناسه.

soudabeh.hadinia

عضو جدید
والا قبلا تکنولوزی معماری اینطوری بود ولی مثل اینکه حل شد. در کل نظر من رو میخواهید، اگه قصدتون گرفتن پایه 1 می باشد، از خیر رشته های جدید بگذرید که حتما یا محدودیت دارن یا چندین سال طول میکشه نظام مهندسی اونا رو برسمیت بشناسه.
ممنون از جوابتون ;) اره بهترین کار همینه که شما گفتین :victory:

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
ممنون از جوابتون ;) اره بهترین کار همینه که شما گفتین :victory:
نمی خوام بگم حتما برید سراغ گرایشا ولی اینم در نظر بگیرید که تا شما پایه 3 بگیرین و سنوات لازم رد شه برای پایه 1 این سیب قانون هزار بار رو هوا چرخیده مخصوصا با این سیستم خوابنمایی که تنظیم قوانین ایران داره!!! امروز گرایشا برای تبدیل پایه مشکل دارن ولی روز به روز دارن شناخته تر میشن، فردا گرایشا اگه به رسمیت شناخته شن می تونن هم کار تخصصی خودشون رو انجام بدن هم معماری رو! مثلا ممیزی انرژی میخواد تا چند سال آینده وارد پروسه نظام مهندسی بشه پس فارغ التحصیلان انرژی به جز اینکه با لیسانس شون طراحی و نظارت معماری می تونن بگیرن، امکان گرفتن پروانه این موردم براشون فراهمه اما برا معماری ها نه، در این حالت انرژی خوندن بهتره! ولی فک کن بیان شرط شرکت تو آزمون رو بذارن مدرک ارشد طوریکه معماری ها بتونن طراحی شرکت کنن انرژی ها نتونن یا بیان یه سری دوره ها یا شرایط خاصی بذارن که معماری ها با گذروندن اون دوره ها بتونن پروانه ممیزی انرژی هم بگیرن، این طوری معماریا برنده ترن!... میخوام بگم قوانین به سرعت و به شکل پیش بینی ناپذیری در حال تغییرن و حالت های مختلفی ممکنه اتفاق بیفته و اگه بخوایین فقط این موضوع رو ملاک قرار بدین و فردا قانون بر خلاف میل تون تغییر کنه بازنده اید، فاکتورهای دیگه مث علاقه و استعداد و میزان امید به پیشرفت تو اون گرایش و تبدیل شدن به یکی از متخصصای گرایش تون (به شرطی که به درستی تشخیص داده بشن) شاید فاکتورهای قابل اتکاتری باشن چون به هر حال تو اکثر کارا اوضاع به نفع بهترین هاست، شما نفر دهم یه رشته ای باشین که 20 نفر ظرفیت فرضی داره تو بازار کار، احتمالا موفق ترین تا اینکه نفر صد و دهم یه رشته ی نونو آبدارتر و پرطرفدارتر با ظرفیت فرضی 100 باشین.

soudabeh.hadinia

عضو جدید
نمی خوام بگم حتما برید سراغ گرایشا ولی اینم در نظر بگیرید که تا شما پایه 3 بگیرین و سنوات لازم رد شه برای پایه 1 این سیب قانون هزار بار رو هوا چرخیده مخصوصا با این سیستم خوابنمایی که تنظیم قوانین ایران داره!!! امروز گرایشا برای تبدیل پایه مشکل دارن ولی روز به روز دارن شناخته تر میشن، فردا گرایشا اگه به رسمیت شناخته شن می تونن هم کار تخصصی خودشون رو انجام بدن هم معماری رو! مثلا ممیزی انرژی میخواد تا چند سال آینده وارد پروسه نظام مهندسی بشه پس فارغ التحصیلان انرژی به جز اینکه با لیسانس شون طراحی و نظارت معماری می تونن بگیرن، امکان گرفتن پروانه این موردم براشون فراهمه اما برا معماری ها نه، در این حالت انرژی خوندن بهتره! ولی فک کن بیان شرط شرکت تو آزمون رو بذارن مدرک ارشد طوریکه معماری ها بتونن طراحی شرکت کنن انرژی ها نتونن یا بیان یه سری دوره ها یا شرایط خاصی بذارن که معماری ها با گذروندن اون دوره ها بتونن پروانه ممیزی انرژی هم بگیرن، این طوری معماریا برنده ترن!... میخوام بگم قوانین به سرعت و به شکل پیش بینی ناپذیری در حال تغییرن و حالت های مختلفی ممکنه اتفاق بیفته و اگه بخوایین فقط این موضوع رو ملاک قرار بدین و فردا قانون بر خلاف میل تون تغییر کنه بازنده اید، فاکتورهای دیگه مث علاقه و استعداد و میزان امید به پیشرفت تو اون گرایش و تبدیل شدن به یکی از متخصصای گرایش تون (به شرطی که به درستی تشخیص داده بشن) شاید فاکتورهای قابل اتکاتری باشن چون به هر حال تو اکثر کارا اوضاع به نفع بهترین هاست، شما نفر دهم یه رشته ای باشین که 20 نفر ظرفیت فرضی داره تو بازار کار، احتمالا موفق ترین تا اینکه نفر صد و دهم یه رشته ی نونو آبدارتر و پرطرفدارتر با ظرفیت فرضی 100 باشین.
واقعا رفتم تو فکر:huh:
مرسی از دراختیار گذاشتن اطلاعاتتون:gol:;) حرفاتون کاملا درسته علاقه رو هم اره من دوس دارم معماری رو ادامه بدم چون حس میکنم لازمه که سواد معماریم رو بالاتر ببرم و بهتره که وارد یه گرایش جدید نشم و امیدوارم انتخاب درستی باشه

آخرین ویرایش:

soudabeh.hadinia

عضو جدید
سلام دوستان من الان ترم 7 معماریم و میخوام امسال کنکور بدم ولی از اونجایی که وقت کمی دارم میشه جزوه های مفیدی بهم معرفی کنین:smile:
دوستانی که سال های قبل فوق لیسانس معماری قبول شدم جزوه هایی که خیلی بهتون کمک کردن رو خواهشا معرفی کنین:D

Sar-I

عضو جدید
سلام دوستان، بنده یه نگاهی به هاردم کردم و تعدادی منبع ارشد هنوز توش مونده، اسم بعضی شونو می نویسم، کسی خواست بگه، تا زود آپلود کنم.
تاریخ معماری ایران و جهان اسلام نسیم عسگری
تاریخ معماری جهان مانا قابوسی
چند تا فایل بتن
سینا شریفی همه جزوه ها
ایستایی و فن ساختمان سروش نیا
طراحی فنی و اجزای ساختمان سینا شریفی
بعضی شونو آپلود کردم:
کتاب ساختمان بلند عادلی
نانو
مشاهده پیوست 263472مشاهده پیوست 263473

سلام... خیلی ممنون که این لطف رو میکنید.
ممکنه جزوات آقای سروش نیا و شریفی رو آپلود کنید... ؟

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام... خیلی ممنون که این لطف رو میکنید.
ممکنه جزوات آقای سروش نیا و شریفی رو آپلود کنید... ؟
بفرمایید. لطفا برای دریافت سریع پاسخ در پیج من پیغام بگذارید، با تشکر
http://uplod.ir/izpzidiek8xu/فناوری_نوین_مرکز.rar.htm
http://uplod.ir/wqyyrvfzrc2o/TARAHI_LARZE_I.rar.htm
http://uplod.ir/1leej8mnsm4m/full_sina_sharifi.rar.htm
http://uplod.ir/uy9obb0h72kv/Desktop.rar.htm
http://uplod.ir/t7yreg6y7mgz/3._ساختمانهای_بلند_-_نمونه_سوال.rar.htm

zahra@

عضو جدید
سلام به همگی خوبید ؟؟؟ کسی هست اینجا امتحان ارشد هنرو ساخت داشته باشه ؟؟؟

zahra@

عضو جدید
من سال اول دو ماه تق و لق خوندم شدم 70 انرژی، پارسال بهتر خوندم و رتبم شد 220. امسال با همون اطلاعات پارسال هیچی نخونده رفتم سر جلسه شدم 80!!! زیاد از جون مایه نذارین واقعا ربطی نداره به اینکه چقدر میخونین فقط زبانش به دردتون میخوره بعد کنکور، اونو خوب بخونین، ولی همه وقت تونو صرف کنکور نکنین، کارای دیگه -مث یه کار نیمه وقت- هم داشته باشین چون من الان اومدم دانشگاه بعد حدود دو سال خونه نشینی و کنکورخوانی واقعا تنبل شدم و اذیت میشم دوران کارشناسی خیلی فعال تر بودم، چون انرژی اسکیس نداشت طراحیم هم شدید افت کرده... کلا نشینین تو خونه فقط بخور و بخواب و درس خوندن باشه کارتون، این طوری اگه قبول نشین همه چی رو باختین، اگرم قبول بشین واقعا سخته برگردین به دوران قبلی تون ... موفق باشید ;)

سلام برای انرژی 70 درس طراحی فنی و اجزای ساختمان چه کتابی رو خوندید ؟

Milad2213

عضو جدید
سوال راجب به معماری و خوندن و یاد گیری به صورت خود اموز

سوال راجب به معماری و خوندن و یاد گیری به صورت خود اموز

با سلام من دانشجو فضای سبزم و دارم واسه ارشد معماری میخونم حالا کمک و راهنمایی میخاستم در مورد دروسی مثل طرح معماری ها و مقدمات ها