مطالعه گروهی کاردانی به کارشناسی معماری 94

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستای گلم
من سال قبل عین شما بودم پشت کنکور کارشناسی و الان دانشجو ام
ارزوی موفقیت دارم برای همه
فقط خواستم بگم
من که داشتم شروع میکردم برای خوندن هیچی کتاب نداشتم و یکی از بچه های همین جا بدون چشمداشت تمام کتاباش رو داد به من
الانم که من قبول شدم و اون کتابا دستمه
قبل منم 4نفر خوندن از رو کتابها و همشون سراسری قبول شدن مثل من
هرکی که فکر میکنه نیاز داره به این کتابها بهم تو خصوصی بگه تا براش بفرستم
فقط یه نفر که همه کتابارو میخواد بگه بهم لطفا
که کتابا ازحالت جامع بودن درنیاد
قربون شما
حیف که کارشناسی نیستم وگرنه همچین مجموعه خوش شانسی رو از دست نمیدادم:D

lمرصاد

عضو جدید
سلام بچه ها
من کاردانی گرافیکم دوره های تخصصی معماری داخلی رو گذروندم و میخوام کارشناسی معماری امتحان بدم..الانم دارم فقط تست میزنم تست های یگانه...و میخوام هم دولتی قبول شم حتما...نظرتون چیه؟

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
من کاردانی گرافیکم دوره های تخصصی معماری داخلی رو گذروندم و میخوام کارشناسی معماری امتحان بدم..الانم دارم فقط تست میزنم تست های یگانه...و میخوام هم دولتی قبول شم حتما...نظرتون چیه؟

خوبه دوست عزیز فقط اینکه تمرکزتون رو بزارید رو تخصصی ها و یه درس عمومی...با توجه ب اینکه گرافیکم بودین و بچه های معماری گرافیک ریاضیشون تعطیله رو ریاضیتم زیاد کار کن و البته ایستایی ک درس خیلی مهمیه...موفق باشی دوست عزیزم

زهرا20

عضو جدید
سلام بچه ها

تنها تست جواب نمیده اصلا اصلا
برای کسانی که رشته ریاضی در دبیرستان بودند کتابهای فنی و حرفه ای رو هم پیشنهاد میکنم بخونند ،از ریاضی غافل نشید و خیلی عالی بخونید.....من سال90امتحان دادم و تجربیاتم رو از اون دوران میگم ولی خب در مورد ریاضی فرقی نمیکنه باید خیلی خوب بخونید
کتاب مهندس سعید سعیدی پور کتاب خیلی فوق العاده ای هست آزمون های جامع آکادمی تخصصی رو هم برای من مفید بود
در ضمن به نظرم چون کنکورتون تیر هست از مهر هم میتونید شروع کنید و خیلی راحت و با آرامش خیال بخونید از الان خسته میشید
رو کمک من میتونید حساب کنید ;)همگی موفق باشید

نسرین***

عضو جدید
سلام من از ثبت نام جا موندم و موندم واسه ازمون ۹۵.بعد۳سال ک کاردانی رو تموم کردم میخوام کارشناسی امتحان بدم خیلی رشتمو دوس دارم وبامعدل خوب کاردانی روتموم کردمولی ب خاطریه سری مشکلات یه وقفه سه ساله افتاد حالا نمیدونم ازکجاو چجوری شروع کنم این همه کتابو جزوه ازکجابیارم بخونم یا برم یه جا ثبت نام کنم مثلا قلم چی یا نمیدونم کجا.میشه کمکم کنین

inanna

عضو جدید
نسترن جون نیمه دوم خیلی از دانشگاه ها بدون آزمون دانشجو میگیرن....حواست باشه ثبت نام کن معدلتم که خوبه حتما میگیرن البته غیر انتفاعی ها دولتی ها نه

jhangard

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها من دوباره کنکور دارم همینطوری چون سال 92 هم کنکور دادم و روزانه انتخاب اولم قبول شدم با رتبه 7
ولی اینبار چون ریاضی اصلا نخوندم و منفی 5 زدم :cry: رتبم توی کشور شد 50 و ....:biggrin:
ابنم کارنامه جهت استفاده بقیه.... من یک دقیقه هم جهت این کنکور کذایی هیچوقت وقتمو تلف نکردم عوضش وقتم گذاشتم روی ارشد نتیجه هم گرفتم...

Capture.jpg

بالا