مطالعه گروهی دکتری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MK6

کاربر بیش فعال
کسی کلید 91 نداره؟

سلام نفیسه جان، پیامتون رو صبح دیدم، خودم کلید سوالات این سال رو ندارم فقط برای استعداد تحصیلیش و زبانش هست که بدردتون نمیخوره، یکی از دوستانم پارسال کنکور دادن و الان دانشجو دکتری هستند بهشون گفتم که اگه کلید این سال رو داشته باشن برام میل کنن، چون خودمم خیلی نیاز دارم اگه ایشون داشتن برام میل کردن تو اولین فرصت داخل تایپیک دکتری میذارم براتون، در ضمن براتون آرزوی موفقیت میکنم، انشالله که دانشگاه بسیار خوبی قبول بشید و نتیجه تلاشتون رو ببینید.

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام نفیسه جان، پیامتون رو صبح دیدم، خودم کلید سوالات این سال رو ندارم فقط برای استعداد تحصیلیش و زبانش هست که بدردتون نمیخوره، یکی از دوستانم پارسال کنکور دادن و الان دانشجو دکتری هستند بهشون گفتم که اگه کلید این سال رو داشته باشن برام میل کنن، چون خودمم خیلی نیاز دارم اگه ایشون داشتن برام میل کردن تو اولین فرصت داخل تایپیک دکتری میذارم براتون، در ضمن براتون آرزوی موفقیت میکنم، انشالله که دانشگاه بسیار خوبی قبول بشید و نتیجه تلاشتون رو ببینید.
مرسی آزمون من پس فرداس اگر بشه تافردا بهم برسونین عالی میشه مرسی

MK6

کاربر بیش فعال
مرسی آزمون من پس فرداس اگر بشه تافردا بهم برسونین عالی میشه مرسی

نفیسه جون، از دوستان توی باشگاهم سوال کردم، شرمنده کسی پاسخ نامه این سال رو نداشت، دلیلشم این بوده که چند بار کلید سوالات اصلاحی داشته برا همین سنجشم از داخل آرشیوش برداشته، برای پژوهش هنر هست و لی معماری- معماری نه، برات آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم با رتبه خوب، دانشگاه بسیار خوب قبول بشی.:gol:

معمارباشی

عضو جدید
[h=1]اطلاعيه سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور درباره‌: تاريخ پرينت كارت و نحوه‌ برگزاري آزمون دكتري (ph.D) سال 1394[/h]
1393/11/26

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام و شركت در آزمون ورودي دوره دكتري (ph.D) سال 1394مي‌رساند كه آزمون مذكور صبح روز جمعه مورخ 15/12/93 در 53 شهرستان و مراكز استانهاي مختلف كشور برگزار مي‌شود.فرآيند برگزاري آزمون از ساعت 8:00 صبح آغاز و درهاي ورود به جلسه امتحان رأس ساعت 7:30 (هفت وسي دقيقه صبح) بسته خواهد شد، لذا كليه داوطلبان مي‌بايست قبل از بسته شدن درهاي ورودي در محل حوزه امتحاني خود حاضر باشند.لينك مربوط به پرينت كارت شركت در آزمون و برگ راهنماي آزمون از روز سه‌‌شنبه مورخ 12/12/93 بر روي سايت اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد و متقاضيان مي‌توانند با وارد كردن اطلاعات شناسنامه‌اي (نام‌خانوادگي و نام، كد ملي، تاريخ تولد) و يا اطلاعات ثبت‌نامي (شماره پرونده و كد پيگيري يا شماره پرونده و سريال ثبت نام ) خود نسبت به مشاهده و تهيه پرينت كارت شركت در آزمون اقدام نمايند. اطلاعيه تكميلي سازمان در اين خصوص بر روي سايت اين سازمان و همچنين نشريه پيك سنجش (هفته‌نامه خبري و اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور) در روزهاي دوشنبه مورخ 4/12/93 و 11/12/93 درج خواهد شد.

ameen joon

عضو جدید
سلام به همه دوستان. امیدوارم همه موفق باشین.
من سال 90 بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی کنکور دادم 50 شدم. اصفهان رفتم واسه مصاحبه به قدری مغرضانه مصاحبه کردن که همه شاکی شدن. البته من رزومه قوی نداشتم و از 24 نمره فرم 18 شدم. واسه همین ول کردم تا امسال. به پیشنهاد یکی از اساتید که می گفت چون سابقه تدریس داری نمره رزومه ات بالا می ره دوباره دارم امتحان میدم. اگه میگین سابقه تدریس دیگه فایده نداره. نرم امتحان بدم. خودمم علاف نکنم.ها؟!:D

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من که نشد امسال تو آزمون شرکت کنم. انشاله فردا همه شما با خبرهای خوب بیاید.

• Like
واکنش ها: MK6

MK6

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها کنکور چطور بود ؟

فرستاده شده از GT-I8190ِ من با Tapatalk

سلام سخت بود مخصوصا سوالات استعداد تحصیلیش همش استنباطی بود، زبانشم همینطور هر سال از روش تحقیق و دروس تخصصی مبانی نظری زیاد سوال می اومد امسال برعکس شده بود

barcelona96

عضو جدید
زبان فوق العاده سخت بود
زبان همه وقتم رو خرج کرد ولی سخت بود و زیاد نزدم. استعداد، فقط دو بخش اول رو رسیدم بزنم ولی ساده بود
کسایی که زبان رو اصلا دست نزدن و فقط استعداد زدن سود کردن

MK6

کاربر بیش فعال
زبان فوق العاده سخت بود
زبان همه وقتم رو خرج کرد ولی سخت بود و زیاد نزدم. استعداد، فقط دو بخش اول رو رسیدم بزنم ولی ساده بود
کسایی که زبان رو اصلا دست نزدن و فقط استعداد زدن سود کردن

استعداد ساده بود؟؟؟ :eek:سوالات بخش اولش رو تونستید بزنید؟؟

barcelona96

عضو جدید
استعداد هر سال به ترتیب آسون به سخت:
متنهای کوتاه
متنهای بلند
سوالات کمیتی
تحلیلی
امسال هم دو بخش اول سخت نبودن، ولی نرسیدم دو بخش بعدی رو ببینم

معمارباشی

عضو جدید
منم متن های استعداد بعلاوه ی تستهای هوش رو زدم بنظرم خوب بود ... ولی به بخش اخر نرسیدم یعنی ذهنم خسته شده بود رفتم سراغ زبان ... زبانش هم برا من نسبتا سخت بود و فقط بخش اول و ریدینگ اولش برام راحت بود ... ولی خیلی وقت کم اوردم و خیلی خیلی خسته شدم ...

فرستاده شده از GT-I8190ِ من با Tapatalk

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با عرض سلام و آرزوی موفقیت برای همه دوستان ....
به نظر من هم استعداد تحصیلی بهتر از سوالای تخصصی بود ... و در کل امسال سخت بود...:confused:
ولی به هرحال امیدوارم همه دوستان به اون نتیجه دل خواهشون برسن...

memarane

کاربر فعال
من استعداد تحصیلی فقط یه سوال رو نزدم اونم مال شعر نیما بود. در کل استعداد اسون بود. ولی همه وقتم رو گرفت. زبان فقط پنج تا جواب دادم
دفترچه اول هم میشه گفت متوسط بود. البته برا من که هیچی نخونده بودم. اونایی که خوندن حتما براشون راحت تر بوده

نمیدونم ارزششو داشت از خواب خودم زدم رفتم یا نه؟ اینم قبول شیم مصاحبه رو چه کنیم !!!

royafshp

عضو جدید
سلام بچه ها خسته نباشید، به نظر من زبان بد نبود استعداد سخت بود تخصصی هم متوسط. کسی از سوالا چیزی یادش هست؟؟؟

parvin24

کاربر فعال

http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=13&id=1984

بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان شركت كننده در آزمون دكتري تخصصيPh.D) ) نيمه متمركز سال 1394 مي­رساند كه سوالات هر يك از كد رشته­هاي امتحاني آزمون مذكور از ساعت 18 روز دوشنبه 18/12/93 بر روي سايت سازمان به آدرس: www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. ضمناً كليد اوليه سوالات آزمون نيز از روز دوشنبه 25/12/93 بر روي سايت قرار مي­گيرد و داوطلبان مي­توانند هرگونه مطلبي در خصوص سوالات و كليد آزمون دارند، از روز سه شنبه 26/12/93 لغايت جمعه 29/12/93 منحصراً از طريق «سيستم پاسخگويي الكترونيكي» به سازمان ارسال نمايند.
لذا به داوطلبان گرامي تأكيد مي­گردد كه انتشار هرگونه آگهي مبني بر تحليل سوالات و كليد آزمون به هر طريق ديگر مورد تأييد اين سازمان نمي­باشد و به داوطلبان توصيه مي­شود براي دريافت هرگونه اطلاعات لازم در اين خصوص منحصراً به سايت سازمان مراجعه نمايند.

royafshp

عضو جدید
من چند تا یادمه، یکی پدیدار شناسی بود، یکی گشتالت بود، یکی بانک هنگ کنگ نورمن فاستر بود، یکی اون سوال بود که مقطع ساختمان بود که تحت نیروی برف و باد قرار داشت، یکی اثر باد و زلزله بود، یکی اون 4 تا نقطه بود که میگفت کدوم تحت کششه، یکی سازه کششی بود، یکی اون سوال بود که آندره گدار و فرمانفرمایان و پیرنیا بود، یکی ویتروویوس بود

royafshp

عضو جدید
سوال سازه ی المپیک بود، اون ساختمون کان بود که مهار کششی داشت، دو تا تیر بود که میگفت کدوم بیشتر میشه، اون نمودار بود که مال تیر دو سر گیر دار با بار یکنواخت بود فکر کنم، شولتس بود،

نورا سلطانی

عضو جدید
بنظر من زبان لغاتش سخت بود خیلی من از زبان شروع کردم و نصفه استعداد رو نرسیدم بزنم البته مطالعه هم نداشتم ولی زبان سخت تر از اونی بود که فکر می کردم
تخصصی هم سازه رو خوب دادم بقیه رو هم که مطالعه نداشتم
اونایی که یادمه
سقف لاملا
شبکه مربع رو هشت ضلعی
ساختمان نورمن فاستر معلق از ویرندیل
فرودگاه پوسته
تیر دو سرگیردار با نیروی گسترده یکنواخت
پنجره عنکبوتی
آب گریز
...

وضعیت
موضوع بسته شده است.