مطالعه گروهی دکتری 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

yasi84

عضو جدید
سلام دوستان
کسی میدونه منابع سوالات زیرچه کتابایی هستن؟
وحدت میلان وجه ذهنی و عیی منظر چگونه توجیه می شود؟
لوکوربوزیه قواعد خود را در کدام سه نوع سکونتگاه اعمال کرد؟
اگه منابع رو می دونید بگید لطفا...

arc.13

عضو جدید
سوالات كنكور دكتري تخصصي معماري دانشگاه آزاد اسلامي سال 92
www.yon.ir/Qi25

ailinta

عضو جدید
کسی دکتری آزاد ثبت نام کرده؟؟؟ چرا زمان آزمون زده عصر؟؟ ساعت چهار آزمون شروع شه 2 ساعت تستی باشه. 4 ساعت اسکیس .کنکور ساعت 10 شب تموم میشه!!!!!! برا شام دعوتیم آیا؟؟؟؟؟
:eek: :surprised:

zahra1987

عضو
منم واقعا تعجب کردم و فکر کردم من اشتباه میبینم زمانشو! مگه میشه؟ چرا 4 شروع میشه حالا؟ نمیشه 2 باشه؟
کسی دکتری آزاد ثبت نام کرده؟؟؟ چرا زمان آزمون زده عصر؟؟ ساعت چهار آزمون شروع شه 2 ساعت تستی باشه. 4 ساعت اسکیس .کنکور ساعت 10 شب تموم میشه!!!!!! برا شام دعوتیم آیا؟؟؟؟؟
:eek: :surprised:

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز

aaary

عضو جدید
سلام دوستان کسی می دونه کتابهای عصر کنکاش دکتری و ارشدش با هم چقدر فرق می کنه ؟؟؟؟ کسی هست که 2 سریشونو داشته باشه ؟؟؟

آخه معماری معاصر، جهان، مصالح، ایستایی، سیستم های سازه ای نوین، زبان تخصصی .... همشون توی عناوین کتابش یکی هستن فقط ی کم فرق می کنن می خوام بدونم مطالبشون چقدر عین هم هستن ؟؟؟

MHMAX

عضو جدید
سلام دوستان
شرایط محل آزمون چه شکلی هست. منظورم اینه برا اسکیس احتیاج هست که میز همراه ببریم؟؟ یا اینکه تو آتلیه برگزار میشه؟؟

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
شرایط محل آزمون چه شکلی هست. منظورم اینه برا اسکیس احتیاج هست که میز همراه ببریم؟؟ یا اینکه تو آتلیه برگزار میشه؟؟

سلام رفیق والا قاعدتا باید تو آتلیه باشه ولی محض اطمینان همه چی با خودمان ببریم بهتره

Sina-Arch

عضو جدید
سلام دوستان
سلام
تا جایی که می دونم اونجا آتلیه نداره. دانشکده مدیریته فکر کنم

yalda65

عضو جدید
كسي با حوزه امتحاني تماس گرفته؟ آخه اينكه اصلا منطقي نيست امتحان ساعت 4 بعد از ظهر! :surprised:

yalda65

عضو جدید
دوستان براي كنكور دولتي كسي از درصدهاي شركت كنندگان سالهاي پيش و رتبه هاشون اطلاعاتي داره؟

ailinta

عضو جدید
كسي با حوزه امتحاني تماس گرفته؟ آخه اينكه اصلا منطقي نيست امتحان ساعت 4 بعد از ظهر! :surprised:

من به مرکز آزمون دانشگاه ازاد ایمیل زدم. اینم جوابشون:

پاسخ سوال شما:
ازمون دکتری تخصصی معماری روز جمعه ساعت 16 اعلام شده. اگر روند ازمون مثل پارسال باشه 2 ساعت تستی و 4 ساعت اسکیس. ازمون باید تا 10 شب ادامه داشته باشه. امکانش هست دقیقا اعلام کنید زمان ازمون دکترای معماری چند ساعت طول خواهد کشید؟

به شرح زیر می باشد: مدت زمان ازمون تستی معماری 100 دقیقه و ازمون اسکیس 210دقیقه می باشد ، مدت زمان ازمون تستی رشته شهرسازی 120 دقیقه و تشریحی 180دقیقه می باشد/ آزمون تستی و عملی همزمان برگزار می گردد . /
با تشکر
واحد پاسخگويي به سوالات

ailinta

عضو جدید
سلام دوستان

حوزه امتحان من تبریز هست پارسال رو همون صندلی بازودارها اسکیس رو کشیدیم. یعنی بلافاصله بعد از آزمون تستی برگه های آ3 اسکیس رو پخش کردن. حتما شاسی آ3 با خودتون ببرین. در ضمن اینجور که من فهمیدم ساعت 9.40 کنکور تموم میشه.

MK6

کاربر بیش فعال
دوستان براي كنكور دولتي كسي از درصدهاي شركت كنندگان سالهاي پيش و رتبه هاشون اطلاعاتي داره؟

سلام دوست عزیز، این فایل رو یکی از دوستانم زحمت کشیدند و برام فرستاده بودن، امیدوارم بدردتون بخوره.
موفق باشید.

نمونه کارنامه های کنکور دکتری معماری سال 1391

رتبه 1
نمره به درصد
نام درس
50
زبان انگلیسی
40
استعداد تحصیلی
65
مجموعه دروس تخصصی کارشناسی و کارشناسی ارشد

رتبه 4
نمره به درصد
نام درس
67/38
زبان انگلیسی
67/41
استعداد تحصیلی
52

رتبه 12
نمره به درصد
نام درس
40
زبان انگلیسی
42
استعداد تحصیلی
43
رتبه 21
نمره به درصد
نام درس
51
زبان انگلیسی
34
استعداد تحصیلی
41

رتبه 32
نمره به درصد
نام درس
24
زبان انگلیسی
31
استعداد تحصیلی
52

رتبه 50
نمره به درصد
نام درس
30
زبان انگلیسی
24
استعداد تحصیلی
46

نمونه کارنامه های کنکور دکتری معماری سال 1392
رتبه 20
نمره به درصد
نام درس
57/58
زبان انگلیسی
17/19
استعداد تحصیلی

رتبه 23
نمره به درصد
نام درس
86/42
زبان انگلیسی
50/17
استعداد تحصیلی
78/37

رتبه 31
نمره به درصد
نام درس
54
زبان انگلیسی
28
استعداد تحصیلی
28

رتبه 35
نمره به درصد
نام درس
48
زبان انگلیسی
10
استعداد تحصیلی
33
نمونه کارنامه های کنکور دکتری معماری سال 1393
رتبه 1
نمره به درصد
نام درس
78/67
زبان انگلیسی
44/64
استعداد تحصیلی
15/48

آخرین ویرایش:

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان کنکور فردا عصر برگزار میشه نوشته ساعت 4
!!!!!!!!! بنطرتون هم تستی برگزار میشه هم اسکیس؟؟ پارسال که همزمان بود
ولی امسال ساعت 4 خیلی دیره واقعا تعجبه

ailinta

عضو جدید
سلام دوستان کنکور فردا عصر برگزار میشه نوشته ساعت 4
!!!!!!!!! بنطرتون هم تستی برگزار میشه هم اسکیس؟؟ پارسال که همزمان بود
ولی امسال ساعت 4 خیلی دیره واقعا تعجبه
کنکور هم تستی هست و هم اسکیس. توضیح مفصل رو چند تا پست بالاتر نوشتم

Positive Energy

عضو جدید
دوستان من یه خرده استرس گرفتم. لطفا خیالم رو راحت کنید.
ینی ما فردا ساعت 16 سر جلسه آماده باشیم؟ صبح نریم؟

Positive Energy

عضو جدید
دوستان به رتبه ها و درصد هایی که دوستمون لطف کردن و بالای این صفحه گذاشتن دقت کردین؟ به نظرتون رتبه ی 23 سال 92 درصد هاش و رتبه ش عجیب نیس نسبت به رتبه های دیگه ی همون سال؟

• Like
واکنش ها: MK6

MK6

کاربر بیش فعال
دوستان به رتبه ها و درصد هایی که دوستمون لطف کردن و بالای این صفحه گذاشتن دقت کردین؟ به نظرتون رتبه ی 23 سال 92 درصد هاش و رتبه ش عجیب نیس نسبت به رتبه های دیگه ی همون سال؟

درصدهای که ممیز دارند رو از سمت راست به چپ بخونید، اوناییکه ممیز ندارن، درست کپی شدن ولی اوناییکه ممیز دارن برعکس بخونید، چون فایل آپلود نشد مجبور شدم دستی تایپ کنم و بزارم وقتیم کپی می کنید اعداد برعکس می افتن، درصدای رتبه 23 سال 92 : زبان42/86، استعداد تحصیلی 17/50، مجموعه دروس تخصصی 37/78، و رتبه 20 همین سال هم دروس تخصصیش رو که درصدش نیافته 31/85.

Positive Energy

عضو جدید
درصدهای که ممیز دارند رو از سمت راست به چپ بخونید، اوناییکه ممیز ندارن، درست کپی شدن ولی اوناییکه ممیز دارن برعکس بخونید، چون فایل آپلود نشد مجبور شدم دستی تایپ کنم و بزارم وقتیم کپی می کنید اعداد برعکس می افتن، درصدای رتبه 23 سال 92 : زبان42/86، استعداد تحصیلی 17/50، مجموعه دروس تخصصی 37/78، و رتبه 20 همین سال هم دروس تخصصیش رو که درصدش نیافته 31/85.

ممنون از توضیح کاملتون مهندس.

• Like
واکنش ها: MK6

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
پست موقت

پست موقت

سلام میشه لطفا کلید آزمون دکتری معماری سال 91 بزارین:gol:
من چند روز دیگه آزمون کارشناسی ارشد دارم سوالات دکتری هم میخونم :gol:

آخرین ویرایش:

ساری 69

عضو جدید
سلام دوستان
ببخشید میشه منابع دقیق آزمون دکتری معماری رو لطف کنید در اختیار من بذارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.