مطالعه گروهی ارشد تکنولوژی معماری ( فناوری معماری : بیونیک - دیجیتال )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

artin68

عضو جدید
شیوا جون میشه بیشتر توضیح بدی من ک به کل هیچی سر درنیاوردم ؟؟؟

So-Me91

عضو جدید
مشاهده پیوست azmoon7.pdf

سلام..از اونجایی که خیلی از این سایت استفاده کردم و فایل دانلود کردم گفتم منم ازمونای کلاسیمونو اینجا آپ کنم شما استفاده کنیین سوالا خوبن حتما بخونید.....:) اگه امکانش باشه تستای بیشتریو آپ میکنم تا بعد.....:gol:

mas6969

عضو جدید
سلام
ببخشید سوالات 5 سال اخیر هنر ساخت با جوابش رو از کجا میشه پیدا کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

morteza*amini

عضو جدید
سلام دوستان

- واگذاری همه ی آزمون های گذشته و جاری مرکز معماری ایران سال 94-95 با قیمت توافقی
- فروش تمامی کتب مدیریت پروژه آخرین چاپ

در صورت تمایل در تلگرام پیام بگذارید: shivabglr@

توی همین سایت بچه ها لطف کردن تمام ازمونهای مرکز رو بدون قیمت توافقی :D آپ کردن و میشه همه رو مجانی دانلود کرد.از سال88 تا همین آزمون دو هفته قبل:)

honeybee1370

کاربر بیش فعال
بچه ها کاش آزمون های موسسه سروش رو هم یکی اینجا میذاشت :w05:
مرکز بهتره یا سروش برای هنر ساخت؟ میخوام آزمون جامع ها رو ثبت نام کنم ، اگه سروش ثبت نام کردم حتما آپلود میکنم

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرکز بهتره یا سروش برای هنر ساخت؟ میخوام آزمون جامع ها رو ثبت نام کنم ، اگه سروش ثبت نام کردم حتما آپلود میکنم
منم میخوام جامع ها رو ثبت نام کنم...به نتیجه رسیدی به منم بگو :)
اولین جامع مرکز که چهاردهمه...به اون که نمیرسم هنوز منابعو کامل نکردم...از دومی شروع میکنم

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام:gol:بچه ها کسی سوالات کنکور تکنولوژی سراسری سال 89 رو داره؟ من همش دانلود می کنم برا مدیریه 89 هستش. ممنون میشم اینجا بذارین:gol:

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام:gol:بچه ها کسی سوالات کنکور تکنولوژی سراسری سال 89 رو داره؟ من همش دانلود می کنم برا مدیریه 89 هستش. ممنون میشم اینجا بذارین:gol:
کنکور مدیریت و تکنولوژی که یکیه آرزویا جان..(قبلنا اسمش هنرهای ساخت نبود,مدیریت پروژه و ساخت بودندی :smile:)
این فایلش : http://s7.picofile.com/file/8246013142/%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1_89.pdf.html
ردیف 3 و 4 سوالات مربوط به تکنولوژی هست

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
کنکور مدیریت و تکنولوژی که یکیه آرزویا جان..(قبلنا اسمش هنرهای ساخت نبود,مدیریت پروژه و ساخت بودندی :smile:)
این فایلش : http://s7.picofile.com/file/8246013142/%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1_89.pdf.html
ردیف 3 و 4 سوالات مربوط به تکنولوژی هست
عزیزم دستت درد نکنه:gol:آخه من که همه سوالای تکنو رو دانلود کردم، اولشون زبان داره، این یکی نداره، من فک می کردم ناقصه:confused:

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز

عزیزم دستت درد نکنه:gol:آخه من که همه سوالای تکنو رو دانلود کردم، اولشون زبان داره، این یکی نداره، من فک می کردم ناقصه:confused:
والا منم خیلی تعجب کردم که سال ۸۹ کلا زبان نداشته! شاید تو یه دفترچه جدا بوده شایدم کنکور دهنده های اون سال بندگان برگزیده خدا بودن :p

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا منم خیلی تعجب کردم که سال ۸۹ کلا زبان نداشته! شاید تو یه دفترچه جدا بوده شایدم کنکور دهنده های اون سال بندگان برگزیده خدا بودن :p

٢تا دفترچه داشته
حالا کنکور 89 به کنار. سوالای کنکور تکنوی سال 90 رو حتما دیدین دیگه!؟ تنظیم شرایطش تو ژانر وحشته!!!!

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز

حالا کنکور 89 به کنار. سوالای کنکور تکنوی سال 90 رو حتما دیدین دیگه!؟ تنظیم شرایطش تو ژانر وحشته!!!!
تکنو که‌ تنظیم شرایط نداره دوستم...تنظیم مال انرژیه
واسه همین تکنولوژی انتخاب کردم دیگه...چون تنظیم و تاسیسات رو مخن
آرزویا جان هم میخوای کنکور معماری بدی هم هنرساخت؟؟

آخرین ویرایش:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
تکنو که‌ تنظیم شرایط نداره دوستم...تنظیم مال انرژیه

Sent from my Vsun HEXA using Tapatalk
سپیده جون من به اون دفترچه سوالی که غیر از معماریه میگم تکنو:sweatdrop:. مگه شما تنظیمشو جواب نمیدین؟ من فک می کردم اگه بحث علاقه رو بذاریم کنار، تا اونجایی که امکانش هست بچه ها سوالارو جواب میدن، موقع انتخاب رشته بسته به رتبه انتخاب می کنن:w22:.حالا سوالای تنظیم تکنو و ...رو می خونم. میگم شاید تو جواب دادن سوالای مربوط به تنظیم معماری کمکم کنه:(البته نمی دونم کاردرستیه یا نه؟!:cry:

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
سپیده جون من به اون دفترچه سوالی که غیر از معماریه میگم تکنو:sweatdrop:. مگه شما تنظیمشو جواب نمیدین؟ من فک می کردم اگه بحث علاقه رو بذاریم کنار، تا اونجایی که امکانش هست بچه ها سوالارو جواب میدن، موقع انتخاب رشته بسته به رتبه انتخاب می کنن:w22:.حالا سوالای تنظیم تکنو و ...رو می خونم. میگم شاید تو جواب دادن سوالای مربوط به تنظیم معماری کمکم کنه:(البته نمی دونم کاردرستیه یا نه؟!:cry:
آره عزیزم کارت درسته,تنظیم تنظیمه دیگه معماری و هنر ساخت نداره ممکنه تو یه سال سوال مشترک هم داشته باشن,در مورد ایستایی و سیستم و عناصرم همینه من کنکورهای معماری رو نگاه میکردم ژانر سوالات عین هنرهای ساخت بود
تکنولوژی ایستایی,سیستم و طراحی فنی داره تنظیم نداره خدارو شکر :D

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره عزیزم کارت درسته,تنظیم تنظیمه دیگه معماری و هنر ساخت نداره ممکنه تو یه سال سوال مشترک هم داشته باشن,در مورد ایستایی و سیستم و عناصرم همینه من کنکورهای معماری رو نگاه میکردم ژانر سوالات عین هنرهای ساخت بود
تکنولوژی ایستایی,سیستم و طراحی فنی داره تنظیم نداره خدارو شکر :D
سپیده جون دلگرم شدم:w42: دستت درد نکنه:w40:. آره ضریبارو نگا کردم برا بعضی از رشته ها بعضی از درسا ضریبشون صفره;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.