مطالعه گروهی آزمون نــظارت - مرداد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dj_manijak

عضو جدید
فردا چطور این همه کتاب بیارم؟تو این زنبیل چرخدارا بزارم گیر نمیدن؟

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لینک به تاپیک بررسی آزمون مرداد

لینک به تاپیک بررسی آزمون مرداد

دوستان
از همراهی شما در این تاپیک تشکر می کنم

امیدوارم نتیجه حاصل از آزمون مورد قبول همگی داوطلبینی که مطالعه داشتن قرار بگیره

صحبت در این تاپیک رو تموم می کنیم
ادامه بحث رو منتقل می کنیم به تاپیک زیر

بررسی آزمون نظارت یکم مرداد 1394

آخرین ویرایش:

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان!

هر کدوم از عزیزان!!! منابع نظارت رو در صورتی که نیاز نداره و قصد فروش داره تو خصوصی به بنده اعلام کنه!!! البته به شرط آخرین ویرایش

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یه سوال؟

چرا تمرین گروهی نظارت آبان 93 رو نداریم؟؟

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان!
هر کدوم از عزیزان!!! منابع نظارت رو در صورتی که نیاز نداره و قصد فروش داره تو خصوصی به بنده اعلام کنه!!! البته به شرط آخرین ویرایش
سلام
پیشنهاد می کنم کتابها رو خودتون تهیه کنید ، کتابهای مطالعه شده دوستان دیگر ممکنه مارک یا نکته نویسی شده باشه و در هنگام مطالعه برای شما گمراه کنند باشه.
موضوعی که اصلا درکش نمی کنم این هست که چرا یک مهندس باید کتابهای مورد استفاده در آزمون نظام مهندسیش رو بفروشه !
دوستان یه سوال؟
چرا تمرین گروهی نظارت آبان 93 رو نداریم؟؟
شاید تعداد دوستان داوطلب کم بوده
یا اینکه دوستان در تاپیک خرداد مطالعه گروهی رو انجام داده بودند !
.
.
.
مهندس گرامی
سوالهای احتمالی خود رو در آینده در تاپیک مشاوره آزمون نظام مهندسی معماری مطرح کنید ، بحث در این تاپیک با توجه به موضوع ان تمام شده .
با تشکر
:gol:

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
پیشنهاد می کنم کتابها رو خودتون تهیه کنید ، کتابهای مطالعه شده دوستان دیگر ممکنه مارک یا نکته نویسی شده باشه و در هنگام مطالعه برای شما گمراه کنند باشه.
موضوعی که اصلا درکش نمی کنم این هست که چرا یک مهندس باید کتابهای مورد استفاده در آزمون نظام مهندسیش رو بفروشه !

شاید تعداد دوستان داوطلب کم بوده
یا اینکه دوستان در تاپیک خرداد مطالعه گروهی رو انجام داده بودند !
.
.
.
مهندس گرامی
سوالهای احتمالی خود رو در آینده در تاپیک مشاوره آزمون نظام مهندسی معماری مطرح کنید ، بحث در این تاپیک با توجه به موضوع ان تمام شده .
با تشکر
:gol:

سلام خیلی ممنون بایت پاسخت!

متاسفانه فعلا دسترسی به یک کتابفروشی معتبر ندارم که منابع رو داشته باشه به همین خاطر گفتم کسی شاید لازم نداشته باشه و مشکل بنده ام از این جانب حل بشه!

خیلی جاله که تمرین گروهی آزمون نظارت آبان 93 رو نداریم !!!! ولی بررسی آزمون نظارت آبان 93 تو فروم هست !! گفتم شاید باشه من پیدا نمیکنم یا پاک شده باشه!!

بله مهندس حق باش شماست!

وضعیت
موضوع بسته شده است.