[ مطالعه گروهی آزمون نظارت و اجرا - امرداد 94 ]

وضعیت
موضوع بسته شده است.

نی نا

عضو جدید
سلام دوستان
خسته نباشین....
امکانش هست برای نحوه مطالعه کتاب های مقررات ملی ساختمان برای آزمون 94 یه کم تبادل نظر داشته باشین :smile:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
سلام دوستان
خسته نباشین....
امکانش هست برای نحوه مطالعه کتاب های مقررات ملی ساختمان برای آزمون 94 یه کم تبادل نظر داشته باشین :smile:

درود بر شما .......

در حد توان در خدمت هستیم ..... انشاا.. بتونیم ...مطالب مفیدی رو در این تاپیک ارائه بدیم ................:gol:

بدرود.

نی نا

عضو جدید
درود بر شما .......

در حد توان در خدمت هستیم ..... انشاا.. بتونیم ...مطالب مفیدی رو در این تاپیک ارائه بدیم ................:gol:

بدرود.

سلام ممنون از جوابتون..
منظورم از این درخواست این بود که بچه هایی که تصمیم دارن برای آزمون نظام مهندسی 94 از الان آماده بشن.بیان اینجا و باهم شروع به خوندن مباحث کنیم...چون من شدیدن به پایه برای درس خوندن نیاز دارم....ممنون میشم کمک کنید.

محمدرضا میلانی

کاربر فعال تالار مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
سلام خانم مهندس
اتفاقا بنده هم امسال قصد دارم در اين ازمون شركت كنم.

ببنيد توصيه من به شما اين هست كه
1-مباحثات رو خيلي زياد بخونيد
2- کتاب قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان رو بردارید و بطور روزنامه مطالعه کنید .
3- خانم مهندس بهتره یک بار برای همیشه روی این آزمون سرمایه گذاری کنید. منظور من اين هست كه ممکنه شما هر سال مثلا با ۵۰ درصد آمادگی و این تصور اشتباه که امتحانش جزوه باز هست برای خودتون دلیل قانع کننده ای بیاريد که بهتره بگم خیلی خودتان را به زحمت نیاندازید. این بزرگترین اشتباه کسانی هست که تابحال چند بار شرکت کردن و هنوز نتیجه نگرفته اند و خودشون هم گفتند.

4- ايين نانه هاي نظام مهندسي رو بخونيد

5- از منابع استفاده كنيد

6- قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان استفاده كنيد و مطالعه كنيد

حالا با برنامه ریزی دقیق و بدون جا انداختن هیچ کدام از مباحث و منابع . یک تست كه ميتونه سرنوشت ساز باشه.
بنابراین از تمام منابع استفاده كنيد .همه اونها رو تهیه کنید ، مطالعه کنید

اگر امكانات داشته باشيد توصيه من شركت در كلاس هاي ازمون هست اون كلاسها علاوه بر تدریس منابع و حل سوالات سالهای قبل، تجربیاتی هم رد و بدل میكنن که هیچ جای دیگری چنین اطلاعاتی رو نمی توانید بدست بياريد.

به قول آقا آرش كه سال پيش تونست با درصد بسيار خوبي اين آزمون هارو پشت سر بزارد كاش الان ايشون اينجا بودن تا يكم از تجربيات اون و خانم مهندس احمدپور كه هر دو اونها تونستن قبول بشن برامون ميگفتند خطاب به من ميگفت اقاي ميلاني یک مهندس هرگز لازم نیست پاسخ تمام مسائل و مشکلات پیش رو را از حفظ بداند بلکه در مواجهه با هر مشکل و مسئله باید راه حل آن مسئله و طرز استفاده از منابع را برای رسیدن به پاسخ صحیح بداند .

توصيه من به شما اين موراد بود انشاالله كه قبول خواهيد شد. فقط بستگي به شما دارد

مديريت محترم لطفا اين تاپيك را به بخش نطام مهندسي انتقال داده شود تا بيستر مورد گفتگو قرار گيرد

( تاپيك آمادگي ازمون نظارت و اجرا 1394 رشته مهندسي عمران )

با تشكر:gol:

mohammad.elmi

عضو جدید
سلام
من اجرا و نظارت سال پیش قبول شدم میخوام محاسبه شرکت کنم
جزوه بدرد بخور فولاد اگه کسی داره بزاره ممنون میشم
از اول ماه قراره شروع کنم
پارسال کلاسای خانه عمران رفتم بتن بارگذاری خیلی خوب بود ولی فولاد با صباغیان بود خیلی مفید نبود
اصلا طرح لرزه ای نگفت کلی ازش سوال اومد البته مدیریت زمانم تو حلقم:biggrin:
رفتم اول فولاد عین پراید تو گل گیر کردم به بتن بار گذاری که رسیدم دیدیم چه غلطی کردیم31اومین تست و که سیاه کردم برگه رو از زیر دستم کشید40شدم

آیا کلید واژه مفید هست برای جلسه امتحان و اینکه لیبل گذاری در مدیریت زمان تاثیر داره یا نه ممنون میشم راهنمایی کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا