مطالعه گروهی آزمون نظارت و اجرا - اردیبهشت 97

وضعیت
موضوع بسته شده است.

architect2020

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز اگه همراهی کنین انشالله با هم دیگه اردیبهشت 97 گل میکاریم;)

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم دارم شروع میکنم . البته نمیدونم برسم ولی خب تلاش خودمو میکنم ;)

faeze1366

عضو جدید
چه قدر بده انقد خلوته من سال 92 بود فکر کنم به کمک همین تاپیک آزمون طراحی رو قبول شدم ولی الان اجرا رو شرکت کردم میبینم چه قد اینجا خلوته

موز

عضو جدید
سلام.....منم میخوام برای نظارت و اجرا بخونم....شما میدونید چند وقت باید زمان بزارم؟؟؟و ی سوال دیگ این که این که میگن سوالای عمومی و تخصصی دقیقا یعنی چی؟؟؟؟کدوم کتابا عمومی میشن؟؟؟؟

neda.arch.11

عضو جدید
سلام میشه لطف کنید منابع دقیق آزمون طراحی نظارت اجرا رو بذارید؟ من اولین باری هست که میخوام شرکت کنم و اطلاعاتی ندارم. ممنون میشم راهنمایی کنید

موز

عضو جدید
سلام میشه لطف کنید منابع دقیق آزمون طراحی نظارت اجرا رو بذارید؟ من اولین باری هست که میخوام شرکت کنم و اطلاعاتی ندارم. ممنون میشم راهنمایی کنید
طراحی:
مقررات ها:3.4.8.11.15.18.19.20.21 ضوابط بلند مرتبه سازی.ضوابط و مقررات شهرسازی و معماری برای معلولین.مبانی طراحی معماری.مصوبات شورای عالی شهرسازی و معماری ایران.جزییات اجرایی ساختمان
نظارت:
مقررات ها:2.3.4.5.7.8.9.10.11.12.15.18.19.20.21.22.راهنمای جوش و اتصالات.روش ها و جزییات اجرایی ساختمان ها.گود برداری و سازه نگهبان.جوش و اتصالات جوشی.راهنمای مبحث19 و16
اجرا:
مقررات ها:2.3.4.5.7.8.9.10.11.12.15.18.19.20.21 قانون کار.بیمه و مالیات.مسولیت مجری.قراردادها و شرایط عمومی و خضوضی ان.مدیریت ساخت و نظام برنامه ریزی و کنترل پروژه.روش ها و جزییات اجرایی ساختمان.ماشین الات شاختمانی.نظام فنی و اجرایی کشور.جوش و اتصالات جوشی.گود برداری و سازه نگهبان

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
ازمون اردیبهشت 97 که تمام شد ولی اگر برای دوره جدید میخواین مطالعه کنین هستم خدمتتون

neda.arch.11

عضو جدید
طراحی:
مقررات ها:3.4.8.11.15.18.19.20.21 ضوابط بلند مرتبه سازی.ضوابط و مقررات شهرسازی و معماری برای معلولین.مبانی طراحی معماری.مصوبات شورای عالی شهرسازی و معماری ایران.جزییات اجرایی ساختمان
نظارت:
مقررات ها:2.3.4.5.7.8.9.10.11.12.15.18.19.20.21.22.راهنمای جوش و اتصالات.روش ها و جزییات اجرایی ساختمان ها.گود برداری و سازه نگهبان.جوش و اتصالات جوشی.راهنمای مبحث19 و16
اجرا:
مقررات ها:2.3.4.5.7.8.9.10.11.12.15.18.19.20.21 قانون کار.بیمه و مالیات.مسولیت مجری.قراردادها و شرایط عمومی و خضوضی ان.مدیریت ساخت و نظام برنامه ریزی و کنترل پروژه.روش ها و جزییات اجرایی ساختمان.ماشین الات شاختمانی.نظام فنی و اجرایی کشور.جوش و اتصالات جوشی.گود برداری و سازه نگهبان

خیلی لطف کردید

موز

عضو جدید
من که ازمون اسفند رو میتونم شرکت کنم....نمیدونم ولی از کی شروع کتم ب خوندن

silverdream

عضو جدید
سلام دوستان کسی میدونه چطوری میشه به نتایج اعتراض کرد؟ من فقط 1 نمره کم دارم:( به نظرتون فایده ای داره؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.