-مطالعه-گروهی؛-آمادگی-جهت-کارشناسی-ارشد91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون... راستش رو حساب خودشیفتگی بود که نخوندم ... تاسیسات و تنظیم رو خوندم اما بلد نیستم ؛ مصالح و عناصر رو اما چون الان دانشجوام همش بخودم میگفتم یادته نمی خواد بخونی اما واقعا اوضاع داغون و درهم شده!!!

باشه ؛ مرسی از راهنماییت ؛ همون پوران پژوهش رو بگیرم بخونم خوبه؟

من خودم راهیان رو خوندم زیاد کامل نبود. پوران پژوهش کامله. ولی من دیگه اونو نمی خونم چون خسیسیم میاد بخرمش! اگه برسم همون نشریه 55 رو میخونم

"Sa Ba"

کاربر بیش فعال
من خودم راهیان رو خوندم زیاد کامل نبود. پوران پژوهش کامله. ولی من دیگه اونو نمی خونم چون خسیسیم میاد بخرمش! اگه برسم همون نشریه 55 رو میخونم
تو سایت پوران پژوهش پی دی اف دو تا کتاب مصالح و عناصر رو گذاشته

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
ارزششو داره
برخلاف خيلي از كتابا

"Sa Ba"

کاربر بیش فعال
پوران پژوهش همه ی کتابار داره یا همین دوتاییه که تو سایتش کلیتاشو گذاشته؟

کوروش 23

عضو جدید
سلام به دوستان و رقبای گرامی !
انشالله همه خوب خوندین یا مشغول خوندنید . من تو مباحثتون شرکت نکردم ولی میخوندمشون .
امیدوارم تو این مدت کوتاهی که مونده همه بتونیم به اون امادگی ای که خودمون انظار داریم برسیم .
میخواستم بگم به نظر من الان دیگه وقت دنبال منبع جدید گشتن نیست باید همون منابعی رو که تا الان خوندیم رو مرور کنیم . منبع جدید تو این موقعیت بیشتر باعث هول شدن و ترسیدن و یه جورایی هول هولکی خوندن میشه تا اینکه بخواد بهمون ارامش بده .
امیدوارم هممون موفق بشیم .
برای همدیگه دعا کنیم .
;)

Saretus

کاربر فعال
سلام به همگی ...

نمی دونم چرا این تاپیک خوابیده اما یه چی تو ذهنم بود گمون کردم اینجا مطرحش کنم...

بچه ها من تصمیم گرفتم بذارم برای سال بعد ... نمی دونم تحت استرسه که اینجوری فکر کردم یا نه ... این روزا که جمع بندیه من هنوز خیلی خیلی خیلی چیزا رو نمی دونم ... شاید بگبن شما هم همینین اما آخه من هنوز پروژه های دانشگاهو تحویل ندادم تا 25م درگیرم... فکر کردم برای اینکه ذهنم بیشتر از این فکر و نگرانی نداشته باشه بذارم برای سال بعد ... فقط امیدوارم مجاز بشم بتونم برم اسکیس بدم ببینم جلسه امتحان اسکیس چه جوریاست...

یکی بهم گفت برای اینکه سال بعد بتونی از خونده های امسالت کمک بگیری حتما نیاز به جمع بندی داری...فکر کردم بعد تحویل کارای دانشگاه بشینم سفت و سخت کنکورا رو بزنم ...

شما جای من بودین چی کار می کردین؟!؟ اصلا به نظرتون تصمیمم درسته؟!؟

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی ...

نمی دونم چرا این تاپیک خوابیده اما یه چی تو ذهنم بود گمون کردم اینجا مطرحش کنم...

بچه ها من تصمیم گرفتم بذارم برای سال بعد ... نمی دونم تحت استرسه که اینجوری فکر کردم یا نه ... این روزا که جمع بندیه من هنوز خیلی خیلی خیلی چیزا رو نمی دونم ... شاید بگبن شما هم همینین اما آخه من هنوز پروژه های دانشگاهو تحویل ندادم تا 25م درگیرم... فکر کردم برای اینکه ذهنم بیشتر از این فکر و نگرانی نداشته باشه بذارم برای سال بعد ... فقط امیدوارم مجاز بشم بتونم برم اسکیس بدم ببینم جلسه امتحان اسکیس چه جوریاست...

یکی بهم گفت برای اینکه سال بعد بتونی از خونده های امسالت کمک بگیری حتما نیاز به جمع بندی داری...فکر کردم بعد تحویل کارای دانشگاه بشینم سفت و سخت کنکورا رو بزنم ...

شما جای من بودین چی کار می کردین؟!؟ اصلا به نظرتون تصمیمم درسته؟!؟

شما ترم آخری یا پایان نامه ت مونده؟ اگه پایان نامه ت مونده ولش کن بذار بعد کنکور، الان بشین مرور کن. اگه ترم آخری رو پروژه هات تمرکز کن. نذار معدل خراب بشه! ولی هر وقت وقت کردی 2-3 ساعت تست بزن جواباشو بخون. خیلی کمک می کنه. اصلا ناامید نشو.

Saretus

کاربر فعال
شما ترم آخری یا پایان نامه ت مونده؟ اگه پایان نامه ت مونده ولش کن بذار بعد کنکور، الان بشین مرور کن. اگه ترم آخری رو پروژه هات تمرکز کن. نذار معدل خراب بشه! ولی هر وقت وقت کردی 2-3 ساعت تست بزن جواباشو بخون. خیلی کمک می کنه. اصلا ناامید نشو.

مرسی از جوابت... تقریبا هیچ کدوم!!! ترم هفتم ... پایان نامه رو ترم بعد تازه شروع می کنم...

senobar_2010

عضو جدید
روی کارت زمان آزمون 2ساعت (120دقیقه) اعلام شده در صورتی که سالهای پیش 150 دقیقه بود
کسی از تعداد سوالها خبر نداره؟ تغییر می کنه؟ یا زمان کمتر میشه!!؟

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
روی کارت زمان آزمون 2ساعت (120دقیقه) اعلام شده در صورتی که سالهای پیش 150 دقیقه بود
کسی از تعداد سوالها خبر نداره؟ تغییر می کنه؟ یا زمان کمتر میشه!!؟
اونطور که بچه ها میگن ده تایی سوالات کم شده
حالا کدوم قسمتش معلوم نیست
زیادم مهم نیست چون برای همه همین آشه و همین کاسه
البته احتمالش هست از زبان باشه که اگر اینطور باشه برای اونایی که زبان خوندن بهتره
چون سال پیش زبان سخت بودو همه اعتراض کردن امسال به احتمال خیلی خیلی زیاد زبان آسون خواهد بود

rasoulll

عضو جدید
البته احتمالش هست از زبان باشه که اگر اینطور باشه برای اونایی که زبان خوندن بهتره
چون سال پیش زبان سخت بودو همه اعتراض کردن امسال به احتمال خیلی خیلی زیاد زبان آسون خواهد بود
اتفاقا من بر عکس شما فکر میکنم، یعنی درسهایی که ازشون سوال کم میشه نسبت به سالهای قبل خیلی سخت تر سوال میاد ازشون...

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
اتفاقا من بر عکس شما فکر میکنم، یعنی درسهایی که ازشون سوال کم میشه نسبت به سالهای قبل خیلی سخت تر سوال میاد ازشون...
سختی و آسونی درسایی جز زبان زیاد مهم نیست چون اگر سخت باشه برا همه سخته و کل درصدا میاد پایین
اما زبان وقت گیرترین بخشه تو کنکور و اگر کم بشه به نفع اوناییه که خوندن و اگر همون تعداد بمونه به نفع اوناییه که اصلا زبان نمیخوان بزنن

rasoulll

عضو جدید
سختی و آسونی درسایی جز زبان زیاد مهم نیست چون اگر سخت باشه برا همه سخته و کل درصدا میاد پایین
اما زبان وقت گیرترین بخشه تو کنکور و اگر کم بشه به نفع اوناییه که خوندن و اگر همون تعداد بمونه به نفع اوناییه که اصلا زبان نمیخوان بزنن
چرا اینطوری فکر میکنی؟ خیلیا هستن که واسه فن خیلی وقت کمتری گذاشتن و هر چی سوالای این درس سخت تر باشه بیشتر به نفعشونه... چون میانگین درس میاد پایین، ببین کسی که مثلا فن کار نکرده اگه سوالا هرچقدر هم که سخت باشه واسش آنچنان فرقی نمیکنه چون اون درصدی که قرار بود بزنه رو میزنه مثلا 20-25، حالا با 5درصد بالا پایین، اما کسی که خیلی خونده و امید داره که 75-80بزنه، وقتی سوالا سخت میشه ممکنه 25 تا 30 درصد واسش فرق کنه ، اونم یه درس ضریب 3 و این کم نیست..

mahsa.key

عضو جدید
من همه امیدم به فن و درک بود که با این اوضاع فکر کنم امسال سنگ تموم گذاشتن تو سختیشون

rasoulll

عضو جدید
عوضش هیچی از زبان نمی فهمم نمی خوام بزنمش اما مطمئنم امسال فن و خیلی سخت می گیرن...
زبان رو منم نیمه راه گذاشتم کنار اما حالا امیدوارتر شدم بهش چون احتمال میدم سخت بیاد، شماهم امیدوار باش بهش.. همینطور به فن ، چون هرچی که باشه وقت گذاشتی واسش...

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشید منظورتون از بچه ها کیان؟؟
سال 83 هم 120 دقیقه زمان داشته با همون 130 تا سوال!

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه سواالارو کم نکرده باشن که واقعا واسشون متاسفم.... چون همینجوریشم واسه کسایی که خونده بودن وقت کم بود...

آخرین ویرایش:

sana82

عضو جدید
معماری هنر ساخت ، زبان30 تا سوال بود و از بقیه درسا 5 تا سوال کم شده بود ، ازمون جمعه هم احتمالا همین جوری باشه
من شهید بهشتی ازمون دارم

توری

عضو جدید
لعنت
پسرهارو فرستادن تهران تو جوب
خانم هارو فرستادن شهید بهشتی!
اییی روزگار

senobar_2010

عضو جدید
اگه همه درست زد باشم
باید درصدهام اینجوری بشه:
زبان 67
فن 16
تاریخ 63
درک 60
منظر 50
آزمون بسیار سنگینی بود، زبانش خوب بود، خوشبختانه همون جوری که انتظار داشتم از فرهنگ تصویری سوال نیومد(خدا رو شکر)
فن ساختمان : دکتر گلابچی حسابی از خجالت بچه ها درومده بود،و تا تونسته بود از کتابهای جدیدش سوال داده بود فکرکنم بیش از 15تا سوال ایستایی بود !!! :eek:
تاریخ خوب بود کاملا قابل انتظار ، ولی من تو قرن بیستم ضعیف بودم و نزدم
درک عمومی مثل همیشه
منظر ، وای واااای که نمی دونم من این همه منظر خوندم و این سوالها از کدوم ... پیدا شده بود، گلگاری، باغبانی،تصاویری حتی ندیده بودم کاملا دور از انتظار

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
معماری منظر رو خیلی خوب خوندم ولی اصلا خوب نزدم ... بقول شما معلوم نیست از کجا اومده بود سوالات ... من زبانم خوبه ولی نمیدونم چرا نمیتونم بزنم اصلا معانی رو متوجه نمیشم در صورتی که 95 درصد کلمات رو معنیشو میدونم ... گرامر که در حد افتضاح بلدم ... در کل با این که خوب نخوندم ولی راضی نیستم از خودم ....

sana82

عضو جدید
دوستان برای اسکیس کجا بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید

sana82

عضو جدید
سلام دوستان اگه کسی دفترچه سوالای معماری ، هنر و ساخت رو داره بزاره برای دانلود ، من دفترچه معماری رود دارم اما کامل نیست سوالای اخر منظر رو نداره

وضعیت
موضوع بسته شده است.