[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

tak2750

عضو جدید
سلام دوستان
من فلات قاره قبول شدم نرفتم
الان دوباره تماس گرفتن گفتن شهریور بیا
میخواستم ببینم کسی هست بتونه کمکم کنه که برم یا نه
من فوق لیسانس مکانیک دارم و تو تهران کار دارم
ممنون میشم با راهنماییتون از 2راهی خارجم کنین
شما که میخای بقیه کمکت کنن لااقل شرایط خودت رو کامل توضیح بده.
ابنکه تو تهران مشغول چه کاری هستی؟
قرار دادت از چه نوعیه؟
حقوقت چقدره؟
مجردی؟
تحمل سفر داری؟
میتونی دو هفته زنتو تنها بزاری و بری جنوب؟
ایا همسرت حاظره دو هفته بدون شماتنها شبا بخابه؟ نمیترسه؟

mkhrezaei

عضو جدید
من کار تاسیسات انجام میدم و نزدیک 1 تومن میگیرم و ساعتی کار میکنم و مجردم
من بیشترین دلیلی که مردد شدم تعهد 10 سالشه

tak2750

عضو جدید
من کار تاسیسات انجام میدم و نزدیک 1 تومن میگیرم و ساعتی کار میکنم و مجردم من بیشترین دلیلی که مردد شدم تعهد 10 سالشه
اخه کار ساعتی که اینده نمیشه. میتونی بری نفت و اون دو هفته بیکاری رو کار تاسیسات انجام بدبی. باز خودت میدونی. ولی نفت مزایای خیلی خیلی بیشتری نسبت به شغل فعلی تو داره. امروز کناز چهار راه بامیه هم بفروشی ماهی یه تومن در میاری!!! تو تازه میخای با فوق لیسانس ماهی یه تو من در بیاری تازه معلوم هم نیست که همیشه واست کار باشه یا نه؟

alirazavi2012

عضو جدید
اخه کار ساعتی که اینده نمیشه. میتونی بری نفت و اون دو هفته بیکاری رو کار تاسیسات انجام بدبی. باز خودت میدونی. ولی نفت مزایای خیلی خیلی بیشتری نسبت به شغل فعلی تو داره. امروز کناز چهار راه بامیه هم بفروشی ماهی یه تومن در میاری!!! تو تازه میخای با فوق لیسانس ماهی یه تو من در بیاری تازه معلوم هم نیست که همیشه واست کار باشه یا نه؟

تایید میشه، شما برید شرکت نفت براتون بهتره.

mohandes851

عضو جدید
سلام دوستان
سلام دوست عزيز شما كي امتحان دادي ؟كي بهت زنگيدن كه بيا؟

roseperfume2007

عضو جدید
بچه های گروه اول یه آمارتقریبی نمیدید که چندتا از بچه ها سکو،خرمشهر،بندرعباس،فازها افتادن؟

miladeng1

عضو جدید
سلام دوستان یک راهنمایی میکنید؟؟؟؟
من دکترا هم قبول شدم بنظرتون میتونم هم کار کنم هم درس را بخونم نظرتون را لطف کنید ممنون میشم؟؟

navigator.sir84

عضو جدید
هماهنگی سفر

هماهنگی سفر

سلامدوستانی که 2 شهریور از شیراز عازم ماهشهر هستن هماهنگ کنن به اتفاق بریم

پارسیان 65

عضو جدید
سلام
به نظرم مهندس الان کار بهتر از ادامه تحصیل باشه چون وقت برای ادامه تحصیل هستش فکر کنم طبق قانون شرکت نفت تا وقتی که رسمی نشی نمیتونی ادامه تحصیل بدی حالا خودتون تصمیم بگیرین کدومشو انتخاب کنی منم یک وضعیتی مثل شما دارم

پارسیان 65

عضو جدید
سلام دوستان یک راهنمایی میکنید؟؟؟؟
من دکترا هم قبول شدم بنظرتون میتونم هم کار کنم هم درس را بخونم نظرتون را لطف کنید ممنون میشم؟؟

سلام
به نظرم مهندس الان کار بهتر از ادامه تحصیل باشه چون وقت برای ادامه تحصیل هستش فکر کنم طبق قانون شرکت نفت تا وقتی که رسمی نشی نمیتونی ادامه تحصیل بدی حالا خودتون تصمیم بگیرین کدومشو انتخاب کنی منم یک وضعیتی مثل شما دارم

پارسیان 65

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان من یک سوال داشتم من الان 2ماه و اندی هستش که هنوز دعوت به معاینات شغلی نشدم به نظر شما این مدت چقدر طول میکشه تا دعوت به معاینه شغلی بشم من از شرط ممتازی قبول شدم

roseperfume2007

عضو جدید
بچه های گروه اول یه آمارتقریبی نمیدید که چندتا از بچه ها سکو،خرمشهر،بندرعباس،فازها افتادن؟

roseperfume2007

عضو جدید
بچه های گروه اول یه آمارتقریبی نمیدید که چندتا از بچه ها سکو،خرمشهر،بندرعباس،فازها افتادن؟?????????????????????????????????????????؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فلات

عضو جدید
سلام دوستان یک راهنمایی میکنید؟؟؟؟من دکترا هم قبول شدم بنظرتون میتونم هم کار کنم هم درس را بخونم نظرتون را لطف کنید ممنون میشم؟؟
چرا نمیتونییکی از دوستام عسلویه کار میکنه....فقط 15 روز فرصت درس خوندن داره با این حال داره دکتراش هم میگیرهیک بنده خدایی هم شنیدم یکی از سکوهای بهرگان کار میکرده مشغول خوندن فوق لیسانس هم بوده و درعین حال دانشجوی ممتاز هم شده

Mohsen406

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان من یک سوال داشتم من الان 2ماه و اندی هستش که هنوز دعوت به معاینات شغلی نشدم به نظر شما این مدت چقدر طول میکشه تا دعوت به معاینه شغلی بشم من از شرط ممتازی قبول شدم

سلام مهندس ما هم متاز بودم اسفند رفتم مصاحبه فنی حدود 3 ماه بعد یعنی خرداد رفتم طب صنعتی

peykar

عضو جدید
سلام به همه بچه های گل مخصوصن فلاتی های چشم انتظار
دیشب با یکی از بچه های فلاتی گل که از آموزشی برگشته بود داشتم راجع به دوره آموزشی صحبت می کردم که مطالب زیر دستگیرم شد:
1-بهشون گفتن که به احتمال زیاد(99%)اعزام گروه بعدی اول شهریوره
2-گفت تا حالا 300 نفر واسه آموزشی اعزام شدن و 200 نفر دیگه مونده(حالا نمی دونم قضیه اون 96 نفر چی بوده؟)
3-کلاسای دوره آموزشیشون از ساعت 7 شروع و 16تموم میشه که 2 ساعت هم برای نماز و نهار فرجه می دن
4-بعد از اتمام دوره یه آزمون فرمالیته می گیرن که اکثر استادا هم نمره دلخواه رو میدن
5-زبان و کامپیوتر به صورت مجازی آزمون گرفته می شه که اونم خیلی آسونه
6-حقوق 2 ماه آموزشی هم واسشون واریز شده(دیگه نپرسین چقه بوده چون تازه باهاش دوست شدم دیگه تو این مسائل ریز نشدم)
7-اگه تونستید حتمن یه حساب بانک تجارت داشته باشید که شماره حسابشو اونجا لازم میشه
8-بچه ها رو 2 گروه کرده بودن که یه گروهشون آموزشکده نفت رفته بودن و از لحاظ اینترنت عالی بوده و گروه دوه هم مرکز آموزشیه محمود آباد رفتن
9-وسائل شخصی از جمله لپ تاپ،کپی از تمام مدارک،عکس،و ... یادتون نره
دیگه چیز دیگه ای به ذهنم نمیاد که توضیح بدم.
تو این ایام ما هم از دعای خیر خودتون محروم نفرمایید.

FAMINE RIAN

عضو جدید

کسانی که حتما رو سکو هستن 22 نفر کاردانی که عملیات افتادن مابقی بچه ها گاهی میرن گاهی نمیرن سکو ها هم بهره برداری هستن کلا 12 نفر جا دارن به غیر از spq1 که اون واسه هیچ کس جا نداره و تا دوره هیوت کسی نبینه رو سکو نمیره

FAMINE RIAN

عضو جدید

کسانی که حتما رو سکو هستن 22 نفر کاردانی که عملیات افتادن مابقی بچه ها گاهی میرن گاهی نمیرن سکو ها هم بهره برداری هستن کلا 12 نفر جا دارن به غیر از spq1 که اون واسه هیچ کس جا نداره و تا دوره هیوت کسی نبینه رو سکو نمیره

FAMINE RIAN

عضو جدید

mostafa6x

عضو جدید
چرا نمیتونییکی از دوستام عسلویه کار میکنه....فقط 15 روز فرصت درس خوندن داره با این حال داره دکتراش هم میگیرهیک بنده خدایی هم شنیدم یکی از سکوهای بهرگان کار میکرده مشغول خوندن فوق لیسانس هم بوده و درعین حال دانشجوی ممتاز هم شده
سلام اون دوستت کدوم دانشگاه دکتری می خونه؟ آره خوب اگر اقماری باشی وقت آزاد زیاد داری

palou

عضو جدید
سلام بچه های pogc دو تا سوال داشتم لطفا جواب بدید
1.پروازهای تهران به ماهشهر پر شده برای تاریخ مورد نظر فقط چارتر موتده اونم که برای شرکت هستش.یکی از دوستام میگفت احتمالا چون شرکت دعوت کرده پس براتون بلیط رزرو کرده.اگه اطلاعی از پروازها دارین راهنمایی کنید.
2.من اصل مدرک تحصیلیم دست دانشگاس(دانشجو هستم) ایا کپی شو بیارم کافیه؟
ممنون از دوستان خوبم

FAMINE RIAN

عضو جدید
سلام بچه های pogc دو تا سوال داشتم لطفا جواب بدید
1.پروازهای تهران به ماهشهر پر شده برای تاریخ مورد نظر فقط چارتر موتده اونم که برای شرکت هستش.یکی از دوستام میگفت احتمالا چون شرکت دعوت کرده پس براتون بلیط رزرو کرده.اگه اطلاعی از پروازها دارین راهنمایی کنید.
2.من اصل مدرک تحصیلیم دست دانشگاس(دانشجو هستم) ایا کپی شو بیارم کافیه؟
ممنون از دوستان خوبم

رزرو نیستن بلیط ها
از ما مدرک نخواستن

momech

عضو جدید
سلام دوستان
کسی شرایط کار و خوابگاه و... مجتمع پتروشیمی برزویه(نوری) در عسلویه رو میدونه؟؟ کسی از دوستان هست که توی پتروشیمی های عسلویه یا جای دیگه بوده باشه؟
ممنون

mehdijm

عضو جدید
سلام دوستان

ببخشيد، شما طب و گزينش رفتي يا هنوز نرفتي؟ نميدونم اين شركت كي مي خواد تكميل ظرفيت رو تموم مي كنه. در ضمن اون شهريور رو، براي دوره گفتن بياييد يا براي طب و گزينش؟؟؟ ممنون ميشم جواب بديد.

آخرین ویرایش:

mohandes851

عضو جدید
دیشب با یکی از بچه های فلاتی گل که از آموزشی برگشته بود داشتم راجع به دوره آموزشی صحبت می کردم که مطالب زیر دستگیرم شد:
2-گفت تا حالا 300 نفر واسه آموزشی اعزام شدن و 200 نفر دیگه مونده(حالا نمی دونم قضیه اون 96 نفر چی بوده؟)
3-کلاسای دوره آموزشیشون از ساعت 7 شروع و 16تموم میشه که 2 ساعت هم برای نماز و نهار فرجه می دن
4-بعد از اتمام دوره یه آزمون فرمالیته می گیرن که اکثر استادا هم نمره دلخواه رو میدن
6-حقوق 2 ماه آموزشی هم واسشون واریز شده(دیگه نپرسین چقه بوده چون تازه باهاش دوست شدم دیگه تو این مسائل ریز نشدم)
7-اگه تونستید حتمن یه حساب بانک تجارت داشته باشید که شماره حسابشو اونجا لازم میشه
8-بچه ها رو 2 گروه کرده بودن که یه گروهشون آموزشکده نفت رفته بودن و از لحاظ اینترنت عالی بوده و گروه دوه هم مرکز آموزشیه محمود آباد رفتن

سلام به همگي منتظران
نمازوروزه هاتون قبول باشه جميعا
خبري ازتون نيست فلاتياي گل بابا بياييد سر بزنيد مارو تنها نذاريد:razz:
دوستمون گفت كه احتمال 99 درصد اول شهريور خدااززبونت بشنوه اما من اميدي ندارم:cry:
راستي اين دوستتون كجا افتاده برا كار هنوز نرفته سر پستش؟
قراربوده فلات 500نفرجذب كنه كه 400نفر ماها هستيم و100تا تكميل ظرفيت و304نفر گروه اول اموزش ديدن و96نفركه ماها باشيم مونديم واون 100نفر ازشون خبر ندارم البته به گفته كارمندان تامين فلات

Arbitrage

عضو جدید

دوره هیوت چیه؟
فقط نمیدونم چرا اکثریت از سکو میترسن؟!!!! سکو که حقوق و مزایای بالایی داره.

ebi646464

عضو جدید
سلام.ازمون مجازی به چه صورت انجام میشه.منظورم ازمون کامپیوتره.راستش من فقط ورد و پاورپوینت بلدم یخورده تو فکرش رفتم.ممنون میشه اگه اطلاعات راجع به این ازمون دارید بگذارید

peykar

عضو جدید
سلام به همگي منتظران
نمازوروزه هاتون قبول باشه جميعا
خبري ازتون نيست فلاتياي گل بابا بياييد سر بزنيد مارو تنها نذاريد:razz:
دوستمون گفت كه احتمال 99 درصد اول شهريور خدااززبونت بشنوه اما من اميدي ندارم:cry:
راستي اين دوستتون كجا افتاده برا كار هنوز نرفته سر پستش؟
قراربوده فلات 500نفرجذب كنه كه 400نفر ماها هستيم و100تا تكميل ظرفيت و304نفر گروه اول اموزش ديدن و96نفركه ماها باشيم مونديم واون 100نفر ازشون خبر ندارم البته به گفته كارمندان تامين فلات
سلام
بابا مگه این فلات اعصاب واسه آدم میزاره که بیایم اینجا سر بزنیم!!!!
منم مثل خودت حداقل روزی 2 بار میام تاپیک سر میزنم ولی چون اطلاعات خاصی نیست چیزیم نمی گیم!!!
این دوستمونم کاردانی شیمی بوده و خارگ رو سکو افتاده بود و الانم مشغول استراحت بوده،ایشاله بعد از رست هم می رن سر پستشون.
بچه های بهرگان همه سکو افتادن ولی چون خارگ تاسیساتیم تو خشکی داره بعضیاشون خشکی افتادن و بعضیاشونم سکو.
راستی می گفت بعضی از دوستان هم رو کشتی افتادن!!!:eek::eek::eek:

بالا