[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

elsid_2002

عضو جدید
به حرفای قبلیا توجه کنین!
به یکی گفتن اوایل اردیبهشت
به یکی دیگه گفتن تا 10 اردیبهشت
و به دیگری گفتن نیمۀ دوم اردیبهشت!!!!
همه سر کاریم

saman3sot

عضو جدید
عجب ازمونی شد:)) عجب نتایجی شد! واقعا خدا صبرمون بده... بعد 10 سالم جوابا بیاد بفهمی قبولم نشدی اونوقت دیگه زکی:))

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
آیا میدانید :

وقتی در حال حمل قرآن هستید شیطان دچار درد شدید در سر میشود

وباز کردن قرآن شیطان را تجزیه میکند

وبا خواندن قرآن به حالت غش فرو میرود

و خواندن قرآن باعث در اغما رفتنش میشود

و آیا میدانید زمانی که میخواهید دوباره این پیام را به دیگران منتقل کنید

شیطان سعی خواهد کرد شما را منصرف سازد

فریب شیطان را نخور . . .
گفتن عبارت اعوذ بالله السمیع العلیم من الشیطان الرجیم بخصوص اگر با توجه
به محتوای آن گفته شود در دفع شر شیطان نافع است .

م شیمی جنوب

اخراجی موقت

mr.sijal

عضو جدید
اگر دوستان توضیح بیشتری در مورد متن زیر داره بیان کنه
این متن در مورد جمع نمره آزمون و مصاحبه ست
میخام ببینم سهمیه بومی چطور حساب میشه؟
. پردازش نمرات پس از كسر سهميه 25 درصد بنياد شهيد، بر اساس سهميه‌هاي چهارگانه (5 درصد ايثارگران - 50 درصد بومي خوزستان - 50 درصد بومي بوشهر - آزاد ) بوده است. بر اين اساس هر داوطلب در صورت دارا بودن سهميه، ابتدا در سهميه مورد نظر پردازش و در صورت عدم قبولي پس از كسر امتيازات مربوط به سهميه اوليه به ساير گروه‌ها منتقل شده و مجددا نمرات پردازش مي‌شود.

class pad seller

عضو جدید
اگر دوستان توضیح بیشتری در مورد متن زیر داره بیان کنه
این متن در مورد جمع نمره آزمون و مصاحبه ست
میخام ببینم سهمیه بومی چطور حساب میشه؟
. پردازش نمرات پس از كسر سهميه 25 درصد بنياد شهيد، بر اساس سهميه‌هاي چهارگانه (5 درصد ايثارگران - 50 درصد بومي خوزستان - 50 درصد بومي بوشهر - آزاد ) بوده است. بر اين اساس هر داوطلب در صورت دارا بودن سهميه، ابتدا در سهميه مورد نظر پردازش و در صورت عدم قبولي پس از كسر امتيازات مربوط به سهميه اوليه به ساير گروه‌ها منتقل شده و مجددا نمرات پردازش مي‌شود.

اون 30 درصد( 5+25) که هیچی توی نفرات مورد نیاز نیز اصلا تعدادشون ، 25 درصدیا که ازمون ندادن فقط 5 درصدی ها ازمون دادن
میمونه بومی و ازاد
فرض کن یکجا 50 نفر میخوان در مقطع کارشناسی
25 تا بومی 25 تا غیر بومی
و 120 نفر هم شرکت کننده هس 70 تا بومی و 50 غیر بومی
این 70 نفر، نمراتشون نسبت بهم سنجیده شده و نمره دهی میشه برای 25 تا سهمیه بومی
و برای 25 سهمیه ی غیر بومی هم نمرات 120 نفر سنجیده میشه نسبت به هم
امتیازاتی هم که بصورت درصدی اعلام کرده در نمره خامت ضرب میشه
تو هر دو سهمیه هم نمره ات اعلام میشه، من که بومی نبودم فقط نمره سهمیه ازادمو نوشته

mr.sijal

عضو جدید
اون 30 درصد( 5+25) که هیچی توی نفرات مورد نیاز نیز اصلا تعدادشون ، 25 درصدیا که ازمون ندادن فقط 5 درصدی ها ازمون دادن
میمونه بومی و ازاد
فرض کن یکجا 50 نفر میخوان در مقطع کارشناسی
25 تا بومی 25 تا غیر بومی
و 120 نفر هم شرکت کننده هس 70 تا بومی و 50 غیر بومی
این 70 نفر، نمراتشون نسبت بهم سنجیده شده و نمره دهی میشه برای 25 تا سهمیه بومی
و برای 25 سهمیه ی غیر بومی هم نمرات 120 نفر سنجیده میشه نسبت به هم
امتیازاتی هم که بصورت درصدی اعلام کرده در نمره خامت ضرب میشه
تو هر دو سهمیه هم نمره ات اعلام میشه، من که بومی نبودم فقط نمره سهمیه ازادمو نوشته
با تشکر از توضیحاتت
بس با این حال نفرات بومی هم با تاثیر درصد سهمیه بر رو نمره خام با نفرات آزاد مقایسه نمیشوند،فقط نمره خام شون با نفرات آزاد سنجیده میشه؟
حال اگر کسی تو نمره بومی به حد نصاب قبولی تو سهمیه بومی نرسید بدون در نظر گرفتن درصد سهمیه نمره خامش با نفرات آزاد سنجیده میشه ؟
پس در کل میشه گفت یک بار در آزمون درصد سهمیه روی نمرات آزمون کتبی تاثیر داره و یکبار دیگه روی نمره کل(آزمون و مصاحبه) بدون در نظر گرفتن تاثیر نمره سهمیه یر روی نمره آزمون کتبی ؟

class pad seller

عضو جدید
با تشکر از توضیحاتت
بس با این حال نفرات بومی هم با تاثیر درصد سهمیه بر رو نمره خام با نفرات آزاد مقایسه نمیشوند،فقط نمره خام شون با نفرات آزاد سنجیده میشه؟
حال اگر کسی تو نمره بومی به حد نصاب قبولی تو سهمیه بومی نرسید بدون در نظر گرفتن درصد سهمیه نمره خامش با نفرات آزاد سنجیده میشه ؟
پس در کل میشه گفت یک بار در آزمون درصد سهمیه روی نمرات آزمون کتبی تاثیر داره و یکبار دیگه روی نمره کل(آزمون و مصاحبه) بدون در نظر گرفتن تاثیر نمره سهمیه یر روی نمره آزمون کتبی ؟
من که نفهمیدم چی گفتی اما
شمارو میدونم که تو رسته ی عملیات حفاری بودی و بومی خوزستانم هستی
144 میخواسته
86 نفر بومی میخواسته که حتما باید بومی جذب شن! که دوبرابرش یعنی 172 نفر مجاز کرده
58 نفر هم غیر بومی و بومی با هم! که 116 نفر مجاز شدن
فرض کن نمره خامت شده 700
بچه رامهزی و باباتم نفتی بوده و دانشگاه نفتی هم بودی! نمره خامت 700 تا در 10+20+15 درصدافزایش پیدا میکنه یعنی میشه 1015!!! ( اینا امتیازات ویژه اس که فقط تو ازمون کتبی حساب میشه)
البته ماکزیمم درصد افزایش 45 درصده اونم برای بومی ها فقط
حالا این نمرت 1015 یکبار تو بین سهمیه بومی ها و یکبار تو سهمیه آزاد مقایسه میشه و رنک بندی میشه
نمره مصاحبتم هرچی شد ( نمیدونم سهمیه توش دخیله یا نه) به شرطی که به حد نصاب رسیده باشه ، با نسبت 60/40 با هم جمع میشه و نمره ی نهاییت اعلام میشه
من ته توی اینارو همشو در آوردم اما یکبار خواستم پیرامون سهمیه ها در مصاحیه ازش سوال کنم گفت قبولی برو!
الانم بهتون میگم تا پایان اردیبهشت از اعلام نتایج خبری نیس
به وبلاگم سر بزنید
شنبه میرم سر گوشی اب بدم مرکزی پنجم انگار خبراییه میذارم تو وبلاگ
برید پستهای منو پیگیری کنید ببینید که اولین بار خبر اعلام نتایج کتبی 2 روز قبلش کی گفت؟
کی گفت که تا قبل عید عمرا نتایج بیاد!

mr.sijal

عضو جدید
من که نفهمیدم چی گفتی اما
شمارو میدونم که تو رسته ی عملیات حفاری بودی و بومی خوزستانم هستی
144 میخواسته
86 نفر بومی میخواسته که حتما باید بومی جذب شن! که دوبرابرش یعنی 172 نفر مجاز کرده
58 نفر هم غیر بومی و بومی با هم! که 116 نفر مجاز شدن
فرض کن نمره خامت شده 700
بچه رامهزی و باباتم نفتی بوده و دانشگاه نفتی هم بودی! نمره خامت 700 تا در 10+20+15 درصدافزایش پیدا میکنه یعنی میشه 1015!!! ( اینا امتیازات ویژه اس که فقط تو ازمون کتبی حساب میشه)
البته ماکزیمم درصد افزایش 45 درصده اونم برای بومی ها فقط
حالا این نمرت 1015 یکبار تو بین سهمیه بومی ها و یکبار تو سهمیه آزاد مقایسه میشه و رنک بندی میشه
نمره مصاحبتم هرچی شد ( نمیدونم سهمیه توش دخیله یا نه) به شرطی که به حد نصاب رسیده باشه ، با نسبت 60/40 با هم جمع میشه و نمره ی نهاییت اعلام میشه
من ته توی اینارو همشو در آوردم اما یکبار خواستم پیرامون سهمیه ها در مصاحیه ازش سوال کنم گفت قبولی برو!
الانم بهتون میگم تا پایان اردیبهشت از اعلام نتایج خبری نیس
به وبلاگم سر بزنید
شنبه میرم سر گوشی اب بدم مرکزی پنجم انگار خبراییه میذارم تو وبلاگ
برید پستهای منو پیگیری کنید ببینید که اولین بار خبر اعلام نتایج کتبی 2 روز قبلش کی گفت؟
کی گفت که تا قبل عید عمرا نتایج بیاد!

بابت توضیحات ممنون
اما حفاری 158 نفر بومی مجاز شد
پس نمره شخص بومی با شخص سهمیه آزاد مقایسه میشه ؟ا

class pad seller

عضو جدید
بابت توضیحات ممنون
اما حفاری 158 نفر بومی مجاز شد
پس نمره شخص بومی با شخص سهمیه آزاد مقایسه میشه ؟ا
اها
تو دفترچه زده بود فقط کارشناسی! انگار چند تا ارشد هم شرکت کردن
سهمیه کارشناسی 60 درصده
سهمیه ارشد 50 درصد
و در صورتی که ادغام بشن میشه 55 درصد
79.2=144*55.
158=2*79
اره یک بار منحصرا نمره ش تو سهمیه بومی مقایسه میشه ( فقط بین بومی ها )
و یک بار هم توی سهمیه آزاد
تو هرکدوم که نمرش بهتر بود نمره قبولیش حساب میشه

hassa1

عضو جدید

elsid_2002

عضو جدید
داوطب های بومی خوب حال میکنن، 50 درصد سهمیۀ مخصوص + آوانس نمرده دهی تو آزمون، همه جوره هواتونو دارن

این بچه تهرونیا از همه جا رونده شدن، نه تو شهرستان راشون میدن نه تو تهران استخدامشون میکنن
لنگشون رو هواست

hassa1

عضو جدید
داوطب های بومی خوب حال میکنن، 50 درصد سهمیۀ مخصوص + آوانس نمرده دهی تو آزمون، همه جوره هواتونو دارن

این بچه تهرونیا از همه جا رونده شدن، نه تو شهرستان راشون میدن نه تو تهران استخدامشون میکنن
لنگشون رو هواست
داوطلباي بومي حقشونه هر چي اوانس بدن پوون بدن هر چي كه تو فكرشو كني بدن كمه
منبع كار تهرونه روت ميشه بري شهرستان

BULGARIA

کاربر بیش فعال

لنگشون رو هواست

از این خبرااااااااااااااااااا نیس الکی جوسازی نکن دوست عزیز-من خودم بجه خوزستانم-بیشترین آمار بیکاری مال اینجاس-کاش من تهرونی بودم-این همه امکانات دارید-

elsid_2002

عضو جدید
رد کلیات طرح تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان

رد کلیات طرح تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از مخالفت اعضای این کمیسیون با کلیات طرح تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان خبر داد.

غلامرضا کاتب سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اشاره به جلسه عصر امروز این کمیسیون اظهار داشت: در این جلسه طرح استفساریه ماده 45 و بند (ب) ماده 65 قانون برنامه پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران مورد بررسی قرار گرفت که به دلیل داشتن بار مالی برای دولت و اصلاح قانون دائم، کلیات این طرح رد شد.

وی ادامه داد: اعضای کمیسیون در این جلسه طرح تعیین وظایف سازمان توسعه دریاها و سواحل را مورد بررسی قرار دادند که باز هم به دلیل داشتن بار مالی و افزایش تشکیلات دولتی، این طرح رای نیاورد.

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه در پایان گفت: طرح تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان رسمی، کارگری به رسمی یا پیمانی نیز به دلیل مغایرت با قانون برنامه پنجم در کمیسیون برنامه و بودجه رد شد.

لینک خبر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

class pad seller

عضو جدید
این متنو به ابن آدرس ایمیل کنید karbar@tabnak.ir
سایت خبری تابناک، بخش با بینندگان
-----------------------------------
موضوع ایمیل: خودتون انتخاب کنید
با سلام

اینجانب ،"اسم و فامیل حقیقی شما"، بهمراه بیش 4000 نفر متقاضی دیگر پس از شرکت در آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران در تاریخ 92/2/6 و قبولی در آن و شرکت در مصاحبه ی علمی و تخصصی بیش از یک سال است که منتظر اعلام نتایج نهایی آزمون هستیم،این ازمون قریب به 129 هزار شرکت کننده داشت و در نوع خودش کنکور محسوب می شد و کسب رتبه در این آزمون کاری سخت و دشوار بود چون رقابت فقط برای 1840 سمت شغلی بود.طی این مدت من و امثال من بنا به زمان بندی شرکت نفت مبنی بر اعلام نتایج در تاریخ 92/11 خیلی از فرصت های کاری و شغلی رو از دست دادیم و خیلی برنامه ریزی هایمان نقش بر آب شد، تنها چیزی که ما درخواست داریم تعیین و تکلیف شدن وضعیتمون توسط وزیر نفت محترم است که از قرار معمول اسامی قبول شدگان در کارتابل ایشان بایگانی شده است.
با تشکر
---------------
مدارک و مستندات

زمان برگذاری آزمون و تعداد شرکت کنندگان و تعداد نفرات قبولی
اعلام تاریخ بهمن ماه برای اعلام نتایج نهایی آزمون شرکت نفت در سامانه ی استخدام این شرکت
توی این سایت میتونید درموندگی و سرخوردگی بخشی از داوطلبان این آزمون و درد و دل هاشونو مشاهده کنید
نتایج آزمون استخدامی در کارتابل زنگنه

tatlariha

عضو جدید
این متنو به ابن آدرس ایمیل کنید karbar@tabnak.ir
سایت خبری تابناک، بخش با بینندگان
-----------------------------------
موضوع ایمیل: خودتون انتخاب کنید
با سلام

اینجانب ،"اسم و فامیل حقیقی شما"، بهمراه بیش 4000 نفر متقاضی دیگر پس از شرکت در آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران در تاریخ 92/2/6 و قبولی در آن و شرکت در مصاحبه ی علمی و تخصصی بیش از یک سال است که منتظر اعلام نتایج نهایی آزمون هستیم،این ازمون قریب به 129 هزار شرکت کننده داشت و در نوع خودش کنکور محسوب می شد و کسب رتبه در این آزمون کاری سخت و دشوار بود چون رقابت فقط برای 1840 سمت شغلی بود.طی این مدت من و امثال من بنا به زمان بندی شرکت نفت مبنی بر اعلام نتایج در تاریخ 92/11 خیلی از فرصت های کاری و شغلی رو از دست دادیم و خیلی برنامه ریزی هایمان نقش بر آب شد، تنها چیزی که ما درخواست داریم تعیین و تکلیف شدن وضعیتمون توسط وزیر نفت محترم است که از قرار معمول اسامی قبول شدگان در کارتابل ایشان بایگانی شده است.
با تشکر
---------------
مدارک و مستندات

زمان برگذاری آزمون و تعداد شرکت کنندگان و تعداد نفرات قبولی
اعلام تاریخ بهمن ماه برای اعلام نتایج نهایی آزمون شرکت نفت در سامانه ی استخدام این شرکت
توی این سایت میتونید درموندگی و سرخوردگی بخشی از داوطلبان این آزمون و درد و دل هاشونو مشاهده کنید
نتایج آزمون استخدامی در کارتابل زنگنه

بلخره این ایمیل زدن ها اثر کرد آقای نوبخت دیشب تو گفتگوی ویژه خبری در مورد استخدامی ها صحبت کرد و گفت آن دسته از افراد که کارای گذینش انجام دادن رو ارگانها میتونن استخدام کنن ولی به جای هر یک نفر که میخوان استخدام کنن باید سه نفر رو بازنشست یا باز خرید کنن تا بودجشون جواب گوی استخدام باشه ولی به نظر من با این کارشون یه سنگ بزرگ جلوی پای ما گذاشتن

class pad seller

عضو جدید
جا داره تشکر کنم از ادمین عزیر بابت اصلاح عنوان تاپیک

الان که فعلا دارن بازنشته ها رو میارن سر کار! شخصی بازنشست بشه در شرکت نفت، حداکثر 2 برابر پایه حقوقیش بهش حقوق میدن، واسه همین اکثرا تمدید میکنن و برمیگردن با 5 الی 8 برابر پایه حقوقی!دکتر زنگنه هم که رکورد دار استخدام بازنشسته هاس در بین همه ی وزرا
فکر کنم 3 تا جوونو اخراج میکنن بجاش بازنشسته استخدام میکنن:)
خدایی من زورم میاد پیرمرد 60 سال به بالا کار کنه تو صنعت نفت، جوانا بیکار باشن

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
Re: [ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

جا داره تشکر کنم از ادمین عزیر بابت اصلاح عنوان تاپیک

الان که فعلا دارن بازنشته ها رو میارن سر کار! شخصی بازنشست بشه در شرکت نفت، حداکثر 2 برابر پایه حقوقیش بهش حقوق میدن، واسه همین اکثرا تمدید میکنن و برمیگردن با 5 الی 8 برابر پایه حقوقی!دکتر زنگنه هم که رکورد دار استخدام بازنشسته هاس در بین همه ی وزرا
فکر کنم 3 تا جوونو اخراج میکنن بجاش بازنشسته استخدام میکنن:)
خدایی من زورم میاد پیرمرد 60 سال به بالا کار کنه تو صنعت نفت، جوانا بیکار باشن

آره این ها همون ها هستن که اومدن با نیروی جوونیش انقلاب کردن اما الان اصلا به جوونا اعتماد نمیکنن
و حاضر نیستن بکشن کنار تا چند تا جوون بتونن سر و سامون بگیرن و از این منجلاب بیرون بیان
بابا بسه هرچی اندوختین

آخرین ویرایش:
بالا