[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

peykar

عضو جدید
سلام.ازمون مجازی به چه صورت انجام میشه.منظورم ازمون کامپیوتره.راستش من فقط ورد و پاورپوینت بلدم یخورده تو فکرش رفتم.ممنون میشه اگه اطلاعات راجع به این ازمون دارید بگذارید
آزمون مجازیشون به این صورته که خود شرکت یه یوزر پسوردی بهت میده و به اینترنت وصل میشی و آزمون میدی!!!
100 تا سواله که می گفت خیلی آسون بوده.واسه کامپیوترم اصلن نگران نباش.ایشاله دوره که رفتیم خودم استادت میکنم!!!
سعی کن حداقل ICDL رو مرور کنی البته می دونم بلدی فقط گفتم مرورش کنی!!!

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوره هیوت چیه؟
فقط نمیدونم چرا اکثریت از سکو میترسن؟!!!! سکو که حقوق و مزایای بالایی داره.

دوره ی نجات و بقا در دريا يا HEUT که تو محمود آباد برگذار ميشه و شامل انواع شبيه سازی های اتفاقاتی نظير سقوط هليکوپتر در آب و طريقه ی نجات يافتن از آن، سقوط از سکوی حادثه ديده و نجات يافتن در دريا تا زمان رسيدن نيرو های امدادی، مقابله با حريق و .... می باشد

آره حقوق بالايی داره عزيز من ! اما تا حالا از خودت پرسيدی چرا حقوق بالايی داره؟؟؟ (مزايا که واسه همه ثابته)
تصور کن 14 روز تک و تنها تو يه اتاقکی باشی (البته اگه آب و هوا خوب باشه و بک تو بکت بتونه به موقع خودش رو برسونه به شما، ميشه 14 روز) و مراقب کارها باشی که مشکلی پيش نياد! (چون سکوها بعد از بهره برداری به صورت Unmanned هستن و افرادی که واسه سکو انتخاب ميشن واسه حفاری هستن و هر از چند گاهی افراد واسه ماموريت و سر کشی ميرن اونجا) از افسردگی و امکان غرق شدن در دريا و عدم وجود انسان های ديگر بگير تا چيزای ديگه ای که تا اونجا نباشيم درک نميکنيم، اینا باعث ميشن که همه از سکو بترسن!

Arbitrage

عضو جدید
دوره ی نجات و بقا در دريا يا HEUT که تو محمود آباد برگذار ميشه و شامل انواع شبيه سازی های اتفاقاتی نظير سقوط هليکوپتر در آب و طريقه ی نجات يافتن از آن، سقوط از سکوی حادثه ديده و نجات يافتن در دريا تا زمان رسيدن نيرو های امدادی، مقابله با حريق و .... می باشد

آره حقوق بالايی داره عزيز من ! اما تا حالا از خودت پرسيدی چرا حقوق بالايی داره؟؟؟ (مزايا که واسه همه ثابته)
تصور کن 14 روز تک و تنها تو يه اتاقکی باشی (البته اگه آب و هوا خوب باشه و بک تو بکت بتونه به موقع خودش رو برسونه به شما، ميشه 14 روز) و مراقب کارها باشی که مشکلی پيش نياد! (چون سکوها بعد از بهره برداری به صورت Unmanned هستن و افرادی که واسه سکو انتخاب ميشن واسه حفاری هستن و هر از چند گاهی افراد واسه ماموريت و سر کشی ميرن اونجا) از افسردگی و امکان غرق شدن در دريا و عدم وجود انسان های ديگر بگير تا چيزای ديگه ای که تا اونجا نباشيم درک نميکنيم، اینا باعث ميشن که همه از سکو بترسن!
در کاتالوگ شرکت نفت و گاز پارس نوشته که سکو ها فاقد نفرات هستند ولی در فلات قاره در سکو های بهره برداری در خلیج فارس حدود 70 -80 نفر مشغول بکار هستند مهندس-کارگر-غواص-تکنسین-پزشک-آشپز-و...
حتی در داخل سکو ها سالن بدنسازی- بیلیارد-تنیس روی میز و... وجود دارد.
حال نمیدانم چرا سکو های Pogc بدون نفرات ولی سکوهای فلات دارای نفرات هستند؟
در لینک های زیر نمای داخلی و بیرونی سکو ها قابل مشاهده است:

http://www.asriran.com/fa/news/178613/زندگی-بر-روی-سکوی-نفتی-ایرانی-تصاوير

http://www.shana.ir/190252-fa.html

http://www.shana.ir/183136-fa.html

اتاق کنترل و مانیتورینگ

آخرین ویرایش:

aa313

عضو جدید
سلام
pogc که به ما ضدحال زد، دو هفته رست داده بودن که هنوز یه هفته نشده زنگ زدن گفتن اشتباه شده بلند شین بیاین سر کار، حالا ما هم کلی برنامه ریخته بودیم واسه خودمون....، بی خیال خدا را شکر
دوستان از فرصتهای آزادتون حسابی استفاده کنین و لذت ببرین، خیلی برای زود سر کار رفتن جوش نزنین، چون هم اوقاتتون تلخ میشه و هم کاری از پیش نمیبرین، انشاءالله شما هم به زودی اعزام میشین و اون وقت حسرت یه فرصت آزاد را خواهید داشت.
ما که رفتیم فعلا تا 15 روز دیگه خدا حافظ
یا علی مدد

sadeghi

عضو جدید
سلام دوست گرامی
نا والله سهیمه ایثارگرری نداشتم ولی فکر کنم معمولا ممتازین را واسه تهران انتخاب میکنن

وزارت نفت برای افراد جدیدالاستخدام، دو سالی هست که ممنوعیت جذب در تهران رو در نظر گرفته. مگر اینکه بنابه شرایطی خاص، اونهم جزو خانواده شهدا باشین. اینکه تنها بواسطه ممتاز بودن در تهران جذب می شین برای من خیلی جالب و غیر منتظرست. راستی کدوم شرکت بودین؟

nima_4321

عضو جدید

فکر نکنم سکو اون چیزی باشه که شما تصویر کرده اید . در سکو معمولا چند نفر کار می کنند . و یک نفر تنها نیست . اون چیزی که من دیدم نگهبانی یک نفره تنها مربوط به فلر های خشکی هست که اونم این کارها رو یه کارگر انجام می ده و نه یه مهندس . حالا نمی دونم درست فکر می کنم یا نه

ebi646464

عضو جدید
آزمون مجازیشون به این صورته که خود شرکت یه یوزر پسوردی بهت میده و به اینترنت وصل میشی و آزمون میدی!!!
100 تا سواله که می گفت خیلی آسون بوده.واسه کامپیوترم اصلن نگران نباش.ایشاله دوره که رفتیم خودم استادت میکنم!!!

ممنون.انشالله

ebi646464

عضو جدید

ممنون.انشالله

emr1390

عضو جدید
حقوق آخر دوره دوماهه

حقوق آخر دوره دوماهه

سلام دوستان عزیز که تازه رفتن عسلویه.
حقوق آخر دوره دوماهه گرفتین؟برا لیسانسها چقدر بود؟

Mohsen406

عضو جدید
وزارت نفت برای افراد جدیدالاستخدام، دو سالی هست که ممنوعیت جذب در تهران رو در نظر گرفته. مگر اینکه بنابه شرایطی خاص، اونهم جزو خانواده شهدا باشین. اینکه تنها بواسطه ممتاز بودن در تهران جذب می شین برای من خیلی جالب و غیر منتظرست. راستی کدوم شرکت بودین؟

شرکت ملی نفت
آخه به هر حال بعضی ها بازنشسته میشن. فکر کنم چون رشته ما کامپیوتر بوده نیاز دارن جهت امن کردن سیستم هاشون از هک مجدد!!!

sadeghi

عضو جدید
شرکت ملی نفتآخه به هر حال بعضی ها بازنشسته میشن. فکر کنم چون رشته ما کامپیوتر بوده نیاز دارن جهت امن کردن سیستم هاشون از هک مجدد!!!
1- کسایی که بازنشست می شن اونم در تهران از نظر گرید از شما که جدیدالاستخدامی بالاترن و سمت سازمانی شما هم از اونا پایین تره. بنابراین قرار نیست شما جای خالی یک بازنشسته رو پر کنید. 2- افراد زیادی با سابقه بالا و هم رشته شما هستن که در لیست انتقال به تهران قرار دارن و قاعدتا در اولویت.برای همینه که تعجب می کنم.

Mohsen406

عضو جدید
1- کسایی که بازنشست می شن اونم در تهران از نظر گرید از شما که جدیدالاستخدامی بالاترن و سمت سازمانی شما هم از اونا پایین تره. بنابراین قرار نیست شما جای خالی یک بازنشسته رو پر کنید. 2- افراد زیادی با سابقه بالا و هم رشته شما هستن که در لیست انتقال به تهران قرار دارن و قاعدتا در اولویت.برای همینه که تعجب می کنم.
مهندس عریز اولا ما قرار نیست بریم جای کسی که بازنشسته میشه بعد از بازنشستگی یک فرد بقیه یک سمت شیفت پیدا می کنن جلو و ما میریم آخر صف!
در ضمن نمیشه که تو تهران فقط افراد با سابقه باشن به هر حال نیروی جوان و خلاق(خودمو نمیگما) نیز در تهران نیازه

Ali-Archer

عضو جدید
سلام دوستان یک راهنمایی میکنید؟؟؟؟
من دکترا هم قبول شدم بنظرتون میتونم هم کار کنم هم درس را بخونم نظرتون را لطف کنید ممنون میشم؟؟

نتايج دكتري كه هنوز نيامده! چه دانشگاهي قبول شدي؟
اگه هدفت فقط مدرك گرفتنه برو شايد بشه!
دانشجو دكترا بايد تمام وقت در اختيار درس و دانشگاه باشه كه البته تو ايران اينطوري نيست :book:

وحید6

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من دیروز طب صنعتی دادم(تکمیل ظرفیت) و تست ریه رو جالب ندادم خواستم بدونم اگه مشکلی پیش بیاد می فرستن کمیسیون یا اینکه رد می کنن
با تشکر

nima_4321

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من دیروز طب صنعتی دادم(تکمیل ظرفیت) و تست ریه رو جالب ندادم خواستم بدونم اگه مشکلی پیش بیاد می فرستن کمیسیون یا اینکه رد می کنن
با تشکر

خیالت راحت باشه و اصلا نگران نباش . منم همین مشکل رو داشتم . میری کمیسیون و تایید میشی . چرا الان فرستادنت طب صنعتی ؟ چه شرکتی بودی ؟

mostafa6x

عضو جدید
سلام دوستان 
دیروز از مرکزی پنجم به من زنگ زدند که تاییدیه تحصیلی از دانشگاه نیومده رفتم دستی گرفتم و آوردم.  کم کم دارند برسی می کنند که مدارک هر کس چطوره حالا حالا ها منتظر باشید . نگران نباشید 
من نمیدونم این سایت پیگیری وضعیت استخدامی چرا کار نمیکنه؟!!!
از دوستان ممتازین کسی هست که کد ملیش جواب بده تو سایت ممتازین؟؟

miladeng1

عضو جدید
نتايج دكتري كه هنوز نيامده! چه دانشگاهي قبول شدي؟
اگه هدفت فقط مدرك گرفتنه برو شايد بشه!
دانشجو دكترا بايد تمام وقت در اختيار درس و دانشگاه باشه كه البته تو ايران اينطوري نيست :book:

من از طریق ممتازین و استعداد درخشان واسه دکترا انتخاب شدن
میخام اگه بشه هم درس بخونم هم کار کنم چون درس تنها دیگه نمیصرفه

palou

عضو جدید
سلام دوستان کسی از بچه های pogc هست که با پرواز تهران ماهشهر رفته باشه ماهشهر؟ما هر چی میگردیم واسه بلیط همه شرکتا میگن ماهشهر فقط چارتر داره پرواز ازاد نداره.کسی هست از تهران رفته باشه ماهشهر بتونه منو راهنمایی کنه؟ممنون بچه های خوب

dashhadi

عضو جدید
من از طریق ممتازین و استعداد درخشان واسه دکترا انتخاب شدن
میخام اگه بشه هم درس بخونم هم کار کنم چون درس تنها دیگه نمیصرفه

سلام میلاد جان،
از اونجایی که تحصیل در مقطع دکترا به صورت تمام وقت هست، بعید می دونم بتونی این کارو بکنی، آخه بالاخره می فهمن شاغلی و اگرم نفهمند که برد کردی ! ولی اگه بشه مدرک دکتراتو تو نفت ارائه بدی( تعدیل مدرک ) که هیچی بهتر از این نمیشه واست وگرنه به نظر من ارزش نداره نفتو ول کنی با دکترات بری دنبال کار ( عموما وزارت دفاع یا هیئت علمی دانشگاه آزاد ها آخه دولتی ها که دیگه کاملا اشباع شدن )، البته به دانشگاهی که دکترا قبول شدی هم بستگی داره ولی کلا به نظر من کار نفتتو ول نکن، دکترا رو هم ادامه بده، اگه به مشکلی برخوردی تحصیلو بی خیال شو دلیلشم دیگه همه می دونیم.

dashhadi

عضو جدید
سلام دوستان کسی از بچه های pogc هست که با پرواز تهران ماهشهر رفته باشه ماهشهر؟ما هر چی میگردیم واسه بلیط همه شرکتا میگن ماهشهر فقط چارتر داره پرواز ازاد نداره.کسی هست از تهران رفته باشه ماهشهر بتونه منو راهنمایی کنه؟ممنون بچه های خوب

سلام دوست عزیز؛
شما میتونی پرواز تهران - اهوازو بگیری واز اهواز با تاکسی یا اوتوبوس بری ماه شهر ( دو ساعت ) لاشه ی بلیط هاتو هم داشته باش و به شرکت ارائه بده ، مبلغشو بهت بر میگردونن

amir.a.62

عضو جدید
سلام به همه دوستان
از بچه های گروه اول و دوم کارآموزی شرکت نفت و گاز پارس تعهد کاری گرفتند؟
ممنون میشم اگه کسی خبری داشته باشه

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان
از بچه های گروه اول و دوم کارآموزی شرکت نفت و گاز پارس تعهد کاری گرفتند؟
ممنون میشم اگه کسی خبری داشته باشه

سلام
فعلا قراردادی که ما امضا کردیم به صورت پیمانی هست و هیچ تعهد خدمتی تو اون ذکر نشده. شاید بعد دو سال که قراره رسمی بشیم تعهد خدمت بگیرن.

آخرین ویرایش:
بالا