مصاحبه ي ورود به دانشگاه شاهد(كمك...)

OJUBE

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
سوالاتي كه براي ورود به دانشگاه شاهد مي پرسن چيه ؟؟
در كل چه نوع سوالاتي مي پرسن ؟؟

(براي خودم نمي خوام ، براي يكي از دختراي فاميل !!)​

:gol: ;) :gol:

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
سلام
سوالاتي كه براي ورود به دانشگاه شاهد مي پرسن چيه ؟؟
در كل چه نوع سوالاتي مي پرسن ؟؟

(براي خودم نمي خوام ، براي يكي از دختراي فاميل !!)​

:gol: ;) :gol:
فهمیدید !!! به منم بگید !!

Arash_22

عضو جدید
فهمیدید !!! به منم بگید !!

سلام. eliot عزیز. حتما متوجه شدی که پست دوستمون مال خیلی وقت پیشه ولی چون موضوعش به روزه منم مثل شما گفتم به روزش کنیم ؛ شاید کمکی هم به دوستان علاقه مند باشه. اینا چندتا نکته ای هست که من از مصاحبه این دانشگاه شنیدم و البته تأیید شده است :)D ):

1- حوزه پرسشهایی که مطرح میشه مسایل صلاحیت عمومیه، مثل احکام (واجبات و تا حدی هم مستحبات) و مسایل سیاسی روز (در حد اطلاعات عمومی که باید داشته باشید مثل اتفاقات روز جامعه، تحولات منطقه، اسامی افراد در پستهای مهم سیاسی، جهت گیری روزنامه های مهم،... ).
توی بخش اول، آشنایی با اسلام و اصول و مقدسات مهمه. مثلاً با قرآن و مذهب و ...آشنا باشید. بخش دوم بیشتر کلیات مهمه و انتظار ندارن شما تحلیلگر سیاسی باشی ولی خوب نباید خیلی هم از مسأله پرت باشید! توی این بخش مسایل چالشی جامعه که باعث صف کشیدن جریانای سیاسی شده هم مهمه. این که خودتون یا بستگان فعالیت سیاسی داشتن یا نه هم همینطور.
2- ظاهرتون خیلی مهمه. نه این که چیزی نشون بدید که نیستید ولی خوب باید پوشش رسمی و یا معمولی داشته باشید... برای خانمها چون چادر اجباریه، خط قرمز محسوب میشه. اگه چادری نباشید خیلی کارتون سخت میشه و معمولاً سرشون هم کلاه نمیره.
3- مسایل شخصیتی و عمومی هم آخرین بخشه. سؤالایی مثل این: چرا شاهد رو انتخاب کردی؟ نظرت راجع به انتقادات و تجمعات دانشجویی چیه؟ عصبانی میشی یا نه؟! سابقه کار جمعی دانشجویی داری؟ عضو تشکلها و انجمنها چطور؟ ... و از این دست سؤالا.

بزرگترین مزیت شاهد با این مصاحبه اش زمینه سازی برای حضور دانشجوهاییه که دوست دارن توی یک محیط خیلی آروم و بی حاشیه (دقت کنید خیـــــــ...لی آروم!) فقط درس بخونن. (البته منظورم اصلاً این نیست که هرکی داره اونجا می خونه آرومه و بی حاشیه اس. منظورم جوّ کلی و شرایط کار دانشجوییه.) و بزرگترین عیبش هم طبیعتاً همین نکته است. این که اجباری بودن این مسایل درسته یا نه ... به هرحال ما کاری به درست و غلطش نداریم ولی خوب اهمیتش اینه که بعضی ها رو هم مجبور می کنه تا آخر دوره دانشجویی اونی باشن که نیستن و این خیلی سخته...
به امید موفقیت همه دوستای خوب شاهدی و غیرشاهدی :gol:

eliot -esf

کاربر ممتاز
سلام. eliot عزیز. حتما متوجه شدی که پست دوستمون مال خیلی وقت پیشه ولی چون موضوعش به روزه منم مثل شما گفتم به روزش کنیم ؛ شاید کمکی هم به دوستان علاقه مند باشه. اینا چندتا نکته ای هست که من از مصاحبه این دانشگاه شنیدم و البته تأیید شده است :)D ):

1- حوزه پرسشهایی که مطرح میشه مسایل صلاحیت عمومیه، مثل احکام (واجبات و تا حدی هم مستحبات) و مسایل سیاسی روز (در حد اطلاعات عمومی که باید داشته باشید مثل اتفاقات روز جامعه، تحولات منطقه، اسامی افراد در پستهای مهم سیاسی، جهت گیری روزنامه های مهم،... ).
توی بخش اول، آشنایی با اسلام و اصول و مقدسات مهمه. مثلاً با قرآن و مذهب و ...آشنا باشید. بخش دوم بیشتر کلیات مهمه و انتظار ندارن شما تحلیلگر سیاسی باشی ولی خوب نباید خیلی هم از مسأله پرت باشید! توی این بخش مسایل چالشی جامعه که باعث صف کشیدن جریانای سیاسی شده هم مهمه. این که خودتون یا بستگان فعالیت سیاسی داشتن یا نه هم همینطور.
2- ظاهرتون خیلی مهمه. نه این که چیزی نشون بدید که نیستید ولی خوب باید پوشش رسمی و یا معمولی داشته باشید... برای خانمها چون چادر اجباریه، خط قرمز محسوب میشه. اگه چادری نباشید خیلی کارتون سخت میشه و معمولاً سرشون هم کلاه نمیره.
3- مسایل شخصیتی و عمومی هم آخرین بخشه. سؤالایی مثل این: چرا شاهد رو انتخاب کردی؟ نظرت راجع به انتقادات و تجمعات دانشجویی چیه؟ عصبانی میشی یا نه؟! سابقه کار جمعی دانشجویی داری؟ عضو تشکلها و انجمنها چطور؟ ... و از این دست سؤالا.

بزرگترین مزیت شاهد با این مصاحبه اش زمینه سازی برای حضور دانشجوهاییه که دوست دارن توی یک محیط خیلی آروم و بی حاشیه (دقت کنید خیـــــــ...لی آروم!) فقط درس بخونن. (البته منظورم اصلاً این نیست که هرکی داره اونجا می خونه آرومه و بی حاشیه اس. منظورم جوّ کلی و شرایط کار دانشجوییه.) و بزرگترین عیبش هم طبیعتاً همین نکته است. این که اجباری بودن این مسایل درسته یا نه ... به هرحال ما کاری به درست و غلطش نداریم ولی خوب اهمیتش اینه که بعضی ها رو هم مجبور می کنه تا آخر دوره دانشجویی اونی باشن که نیستن و این خیلی سخته...
به امید موفقیت همه دوستای خوب شاهدی و غیرشاهدی :gol:
مر300000000!!خیلی کامل و خوب توضیح دادید ممنونمم

واقعیت که من شاهد انتخاب کرم اینه که .....
چون اولا یه استاد خیلی خوب تو رشته من اونجاست دومش اینه خستم از حاشیه !!!دوس دارم برم جایی که کسی اذیتم نکنه!
اینو بگم یا نه !!؟بگم همینن طوری !!! هموم ؟!

بعد حساس هستند رو کلناتی که موقع صحبت کردتن ادم استفاده میکنه یا نه !!!

Arash_22

عضو جدید
مر300000000!!خیلی کامل و خوب توضیح دادید ممنونمم

واقعیت که من شاهد انتخاب کرم اینه که .....
چون اولا یه استاد خیلی خوب تو رشته من اونجاست دومش اینه خستم از حاشیه !!!دوس دارم برم جایی که کسی اذیتم نکنه!
اینو بگم یا نه !!؟بگم همینن طوری !!! هموم ؟!

بعد حساس هستند رو کلناتی که موقع صحبت ک
ردتن ادم استفاده میکنه یا نه !!!

متأسفم اگه توضیحاتم باعث ناراحتی شد. عقیده هر کسی محترمه و قابل درک. قصد ناراحت کردن شما رو نداشتم. منظور من از حاشیه هم اذیت کردن یا اذیت شدن کسی نبود. منظورم شور و حال دانشجویی و اعتراض و انتقادای پر شور و حالی بود که معمولا توی این محیطها وجود نداره یا خیلی کمه. حالا خیلی خوبه که شاهد رو زدید. ببینم کدوم مرحله هستید؟

آخرین ویرایش:

eliot -esf

کاربر ممتاز
متأسفم اگه توضیحاتم باعث ناراحتی شد. عقیده هر کسی محترمه و قابل درک. قصد ناراحت کردن شما رو نداشتم. منظور من از حاشیه هم اذیت کردن یا اذیت شدن کسی نبود. منظورم شور و حال دانشجویی و اعتراض و انتقادای پر شور و حالی بود که معمولا توی این محیطها وجود نداره یا خیلی کمه. حالا خیلی خوبه که شاهد رو زدید. ببینم کدوم مرحله هستید؟
از شما ناراحت نشدم !!
اها از اون حاشیه هااا !!منظور من بیشتر تو حاشیه هایی که معمولا بی همکلاسی ها رخ میده !! خسته شدم از مسخره شدن!!

حس کنم بچه ها شاهد سرشون به کار خودشونه و اهل مسخره کردن نیستن !!
مگه مرحله ایه !!؟؟

والا نیدونم یه اس امد که برم برا مصاحبه !!پنج شنبه هفته دیگه !!

Arash_22

عضو جدید
از شما ناراحت نشدم !!
اها از اون حاشیه هااا !!منظور من بیشتر تو حاشیه هایی که معمولا بی همکلاسی ها رخ میده !! خسته شدم از مسخره شدن!!

حس کنم بچه ها شاهد سرشون به کار خودشونه و اهل مسخره کردن نیستن !!
مگه مرحله ایه !!؟؟

والا نیدونم یه اس امد که برم برا مصاحبه !!پنج شنبه هفته دیگه !!

خیلی خوبه. تبریک! منظورم از مرحله ها همون انتخاب رشته و مصاحبه و اینا بود. براتون آرزوی موفقیت دارم. لطفاً بعد از مصاحبه تجربیاتتون رو اینجا به ما هم بگید تا اطلاعاتمون کامل بشه . ممنون.

eliot -esf

کاربر ممتاز
خیلی خوبه. تبریک! منظورم از مرحله ها همون انتخاب رشته و مصاحبه و اینا بود. براتون آرزوی موفقیت دارم. لطفاً بعد از مصاحبه تجربیاتتون رو اینجا به ما هم بگید تا اطلاعاتمون کامل بشه . ممنون.
خب ...
مصاحبه تو دو مرحله انجام میشد
اول کتبی و بعد شفاهی البته همه برا مصاحبه شفاهی فرستاده نمیشدند
همون موقع سوال کتبیتون صحیح میکردن و به یسری ها میگفتن به سلامت یسری ها ذیگه میفرستادند برا شفاهی ...
نکته مهم اینه که برخلاف اینکه سعی داشتند بگن نرفتن دوستان برا مصاحبه شفاهی به منزله قبول نشدنشون نیس ولی به نظر من همین طور بود !!
اما به هر حال میگفتن کسانی که فرستادند رفتن به خاظر این بوده که هیچ تناقض و سوالی ندارن که ازشون ببپرسند برا همین فرستادند که برند !!

اما سوالات مصاحبه کتبی ...
به این صورت که یسری جمله داده بودن و باید مشخص میکردید که مخالف یا موافق هستید !! شاید یه سوال چند بار در جاهای مختلفتکرار شده بود تا صداقت شما را بسنجند مثلا" من بعضی اوقات عصبانی میشوم " اگه زدید اره موافم سه تا دیگه باید حواستون جمع باشه که موافق بزنید !!
بعضی سوالات به این واضحی تکرار نشده بود !! یعنی اینکه راجب یه موضوع بود ولی از جهت هایی مختلف گفته شده بود و نظر شما میخواست که مثلا
حرف زدن دختر و پسر اشکالی ندارد
دختر و پسر میتونند با هم چت کنند
و... !!
بیشتر سوال هاش جواب صحیح نداشت یطورهایی برمیگشت به دیدگاه هر فرد مثلا " گاهی به شوخی های ناپسند میخندم " موافق یا مخالف ؟؟!
چند تا سوال احکام بیشتر نبود که بیششتر زده بود جاده خاکی ببینه اصلا شما تو جو هستید یا نه !! مثلا اینایی که یادمه ...
یرادر شوهر جز محرم هاسببی است !! هه خو برادر شوهر که محرم نیس کلا چه سببی چه نسبی
یا تسبیحات اربعه در رکعت اول و دوم است !! اینم که وااضحه رکعت سوم و چهارم
یا تسبیح اربعه همون تسبیح حضرت زهرا بعد نماز است !!

اما مصاحبه شفاهی ...
خیلی ترسناک بود !! مث اعتراف گرفتن از این مجرم ها هس تو فیلم ها تلویزیونی نشون میده دقیقا همون طور بود !!
البته از یه لحاظ این شکلی خوب بود چون ادم فک نمیکنه با گفتن این حرفااا داره ریا میکنه بیشتر احساس میکردی تمام اینکارها خلاف و راه چاره ای نداری و باید لو بدی دیگه !!
پشت سر هم سوال میپرسه و تند تند خودش رو یه کاغذ تمام گفته هات مینوشت !!
اما سوالاتی که از مصاحبه شفاهی یادم مونده ....
از کی چادری شدی ؟!
همه جا چادر سرت میکنی ؟!
روزه هاتو میگیری ؟!
الان چه کلاس هایی میری ؟!
دیدگاهت نسبت به خدا از بچگی و تا الان عوض شده یا نه ؟!
تو دانشگاهتنون نماز جماعت برگذار میشه ؟!؟
نماز جماعت میری ؟!؟
نماز جمعه چی ؟!
راهپیمایی ؟!
ولی امر مسلمین کیه ؟!
ولی فقیه جانشین کیه ؟!
چند تا خواهر و برادر داری ؟
ادرس خونتون ؟!
سیگاری دارید تو فامیلتون ؟!؟
تشهد بخون ؟
تسبیح اربعه را بخون ؟!
چرا وضو میگیریم ؟!
تو تشکل و جاییی هستی ؟!
چه دعایی دوس داری و بیشتر یخونی ؟!؟
صحیفه سجادیه چند تا دعا داره ؟!؟

خو همین ها یادم بود !! اگه کسی سوالی داره در خدمتم ...

کسی

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
خب ...
مصاحبه تو دو مرحله انجام میشد
اول کتبی و بعد شفاهی البته همه برا مصاحبه شفاهی فرستاده نمیشدند
همون موقع سوال کتبیتون صحیح میکردن و به یسری ها میگفتن به سلامت یسری ها ذیگه میفرستادند برا شفاهی ...
نکته مهم اینه که برخلاف اینکه سعی داشتند بگن نرفتن دوستان برا مصاحبه شفاهی به منزله قبول نشدنشون نیس ولی به نظر من همین طور بود !!
اما به هر حال میگفتن کسانی که فرستادند رفتن به خاظر این بوده که هیچ تناقض و سوالی ندارن که ازشون ببپرسند برا همین فرستادند که برند !!

اما سوالات مصاحبه کتبی ...
به این صورت که یسری جمله داده بودن و باید مشخص میکردید که مخالف یا موافق هستید !! شاید یه سوال چند بار در جاهای مختلفتکرار شده بود تا صداقت شما را بسنجند مثلا" من بعضی اوقات عصبانی میشوم " اگه زدید اره موافم سه تا دیگه باید حواستون جمع باشه که موافق بزنید !!
بعضی سوالات به این واضحی تکرار نشده بود !! یعنی اینکه راجب یه موضوع بود ولی از جهت هایی مختلف گفته شده بود و نظر شما میخواست که مثلا
حرف زدن دختر و پسر اشکالی ندارد
دختر و پسر میتونند با هم چت کنند
و... !!
بیشتر سوال هاش جواب صحیح نداشت یطورهایی برمیگشت به دیدگاه هر فرد مثلا " گاهی به شوخی های ناپسند میخندم " موافق یا مخالف ؟؟!
چند تا سوال احکام بیشتر نبود که بیششتر زده بود جاده خاکی ببینه اصلا شما تو جو هستید یا نه !! مثلا اینایی که یادمه ...
یرادر شوهر جز محرم هاسببی است !! هه خو برادر شوهر که محرم نیس کلا چه سببی چه نسبی
یا تسبیحات اربعه در رکعت اول و دوم است !! اینم که وااضحه رکعت سوم و چهارم
یا تسبیح اربعه همون تسبیح حضرت زهرا بعد نماز است !!

اما مصاحبه شفاهی ...
خیلی ترسناک بود !! مث اعتراف گرفتن از این مجرم ها هس تو فیلم ها تلویزیونی نشون میده دقیقا همون طور بود !!
البته از یه لحاظ این شکلی خوب بود چون ادم فک نمیکنه با گفتن این حرفااا داره ریا میکنه بیشتر احساس میکردی تمام اینکارها خلاف و راه چاره ای نداری و باید لو بدی دیگه !!
پشت سر هم سوال میپرسه و تند تند خودش رو یه کاغذ تمام گفته هات مینوشت !!
اما سوالاتی که از مصاحبه شفاهی یادم مونده ....
از کی چادری شدی ؟!
همه جا چادر سرت میکنی ؟!
روزه هاتو میگیری ؟!
الان چه کلاس هایی میری ؟!
دیدگاهت نسبت به خدا از بچگی و تا الان عوض شده یا نه ؟!
تو دانشگاهتنون نماز جماعت برگذار میشه ؟!؟
نماز جماعت میری ؟!؟
نماز جمعه چی ؟!
راهپیمایی ؟!
ولی امر مسلمین کیه ؟!
ولی فقیه جانشین کیه ؟!
چند تا خواهر و برادر داری ؟
ادرس خونتون ؟!
سیگاری دارید تو فامیلتون ؟!؟
تشهد بخون ؟
تسبیح اربعه را بخون ؟!
چرا وضو میگیریم ؟!
تو تشکل و جاییی هستی ؟!
چه دعایی دوس داری و بیشتر یخونی ؟!؟
صحیفه سجادیه چند تا دعا داره ؟!؟

خو همین ها یادم بود !! اگه کسی سوالی داره در خدمتم ...

کسی

من 3 سال پیش تو مساحبش شرکت کردم............ولی
سوال سختش از من این بود:
چطور تیمم می کنن:smile: همین......و فقط همین!!!

و بهم گفت بعضیا همینم نمی دونن....و راستم می گفت!!!

ازتون نپرسید کفن میت چن تیکس؟؟

حوضه علمیه که نی........دانشگاهه همین!!!

شاید تو این سه سال.سوالاش تغییر کرده!!!!

کنکوری 93

عضو جدید
سلام من امسال کنکور دادم رشته ریاضی دیگه...میشه بگین انتخاب رشته این دانشگا چه جوریه؟ و این که زمان مصاحبه کیه؟ استاداش خوبن؟به نظرتون سطح علمیش از دانشگاه اصفهان بالاتره؟خوبه اونجا مهندسی پزشکی؟خوابگاش نزدیک دانشگاس؟نزدیک مرقد امام دیگه؟

eliot -esf

کاربر ممتاز
سلام من امسال کنکور دادم رشته ریاضی دیگه...میشه بگین انتخاب رشته این دانشگا چه جوریه؟ و این که زمان مصاحبه کیه؟ استاداش خوبن؟به نظرتون سطح علمیش از دانشگاه اصفهان بالاتره؟خوبه اونجا مهندسی پزشکی؟خوابگاش نزدیک دانشگاس؟نزدیک مرقد امام دیگه؟
به این صورت که ....
اگه رشته ای در این دانشگاه انتخاب کرده باشید و امتیازشو اورده باشید یه اس بهتون میدن و دعوت میکنند به محاصبه
اره دقیقا روبر مرقد
خوابگاه دخترهاش میگن همونجاست وای گکیا اقایون دورتر
از اصفهان بالاتر و پایین تر باید دقیقا تو رشته ها و اساتید و مقاطش بررسی کنید تک تک ..
والا من راجب مهندسی پزشکی خبر ندارم !!

کنکوری 93

عضو جدید
به این صورت که ....
اگه رشته ای در این دانشگاه انتخاب کرده باشید و امتیازشو اورده باشید یه اس بهتون میدن و دعوت میکنند به محاصبه
اره دقیقا روبر مرقد
خوابگاه دخترهاش میگن همونجاست وای گکیا اقایون دورتر
از اصفهان بالاتر و پایین تر باید دقیقا تو رشته ها و اساتید و مقاطش بررسی کنید تک تک ..
والا من راجب مهندسی پزشکی خبر ندارم !!

توی برگه انتخاب رشته باید کد رشته هاشو آخر بنویسم؟؟؟

eliot -esf

کاربر ممتاز
توی برگه انتخاب رشته باید کد رشته هاشو آخر بنویسم؟؟؟

چرا اخرر !!!؟!؟!
ببینید مث بقیه میمونه فقط فرقش اینه یه مصاحبه زودترش میگیرن اگه قبول بشید تو مصاحبه که هیچی اگه نع تمام انتخاب ها شاهد خودشون خود به خود حذف می کنند انگار اصلا نبوده
بقیه اتتخاب ها اینها سر جاشه!!

Arash_22

عضو جدید

سلام. اگه شانس انتخاب دارید در مجموع دانشگاه اصفهان بالاتره. شرایط تحصیل توی اصفهان بهتره تا توی شاهد. البته شاهد سطح علمیش خوبه ولی شرایط دیگه اش به اصفهان نمیرسه.

کنکوری 93

عضو جدید
سلام. اگه شانس انتخاب دارید در مجموع دانشگاه اصفهان بالاتره. شرایط تحصیل توی اصفهان بهتره تا توی شاهد. البته شاهد سطح علمیش خوبه ولی شرایط دیگه اش به اصفهان نمیرسه.

کدوم دانشگاه اصفهان ؟صنعتی یا اون یکی؟شنیدمم توی صنعتی خیلی سخت میگیرن.

eliot -esf

کاربر ممتاز
کدوم دانشگاه اصفهان ؟صنعتی یا اون یکی؟شنیدمم توی صنعتی خیلی سخت میگیرن.
صنعتی تو مهندسی اره بالا و سخت گیر !!یه جو رفابتی شدید وجود داره به حدی که نمیتونید دوس واقعی پیدا کنید !!اساتید محترمش به این دید رقیب به دوست همین طور دامن میزنند !!
دانشگاه اصفهان تو گرایش ها تجربی بهتر !!جوش هم خیلی خوبه !!

Tiny chick

عضو جدید
سلام
من معرفی شده ی چندبرابر ظرفیته این دانشگاهم و هنوز مصاحبه ندادم......
من شاهدو اخرا نزدم ولی از شاهد به بعد دیگه انتخابام بررسی نشده مثه اینکه!!!شما میگید اگه مصاحبرو قبول نشم برا باقیه انتخابام شانسی دارم؟یعنی بررسیشون میکنن؟
برم بشینم رساله بخونم؟
من سه تا رشته از شاهدو انتخاب کردم چجوری معلوم میشه کدومو انتخاب میشم؟

eliot -esf

کاربر ممتاز
سلام
من معرفی شده ی چندبرابر ظرفیته این دانشگاهم و هنوز مصاحبه ندادم......
من شاهدو اخرا نزدم ولی از شاهد به بعد دیگه انتخابام بررسی نشده مثه اینکه!!!شما میگید اگه مصاحبرو قبول نشم برا باقیه انتخابام شانسی دارم؟یعنی بررسیشون میکنن؟
برم بشینم رساله بخونم؟
من سه تا رشته از شاهدو انتخاب کردم چجوری معلوم میشه کدومو انتخاب میشم؟

سلام !برا کارشناسی یا ارشد !؟!
اگه ارشدید که زمان مصاحبه تموم شده !!هیچی دیگه بیخیال
انتخاب ها دانشگاه های دیگه که بعدش زده باشید حذف نمیشه !
کلا یه مصاحبه برا همه انتخاب رشته ها انجام میشه اگه مصاحبه قبول بیشید هر سه تا باقی میمونه و اگه رد بشید تمام انتخاب های شاهدتون فقط خذف میشه

Tiny chick

عضو جدید
سلام !برا کارشناسی یا ارشد !؟!
اگه ارشدید که زمان مصاحبه تموم شده !!هیچی دیگه بیخیال
انتخاب ها دانشگاه های دیگه که بعدش زده باشید حذف نمیشه !
کلا یه مصاحبه برا همه انتخاب رشته ها انجام میشه اگه مصاحبه قبول بیشید هر سه تا باقی میمونه و اگه رد بشید تمام انتخاب های شاهدتون فقط خذف میشه

ممنون
برا کارشناسی..مصاحبه میشه داد زمانشو یکشنبه اعلام میکنن
یعنی اگه مصاحبرو رد شم میان انتخابای پایینترمو بررسی میکنن یا اینکه باید قبلا میکردن و الان من باید یه مورد دیگه از انتخابامو قبول میشدم که نشدم؟!

eliot -esf

کاربر ممتاز
ممنون
برا کارشناسی..مصاحبه میشه داد زمانشو یکشنبه اعلام میکنن
یعنی اگه مصاحبرو رد شم میان انتخابای پایینترمو بررسی میکنن یا اینکه باید قبلا میکردن و الان من باید یه مورد دیگه از انتخابامو قبول میشدم که نشدم؟!

اها مصاحبه کارشناسی بعد اعلام نتایج !!
والا نیدونم دقیقا برا شما چه شکلی میشه
اره دیگه حتما اگه رد بشید انتخاب ها پایینتون بررسی باید بشه !
حالا یکشنبه که رفتید مصاحبه از خود مسءولین اونجا بپرسید بهتر میدانند !!

Tiny chick

عضو جدید
اها مصاحبه کارشناسی بعد اعلام نتایج !!
والا نیدونم دقیقا برا شما چه شکلی میشه
اره دیگه حتما اگه رد بشید انتخاب ها پایینتون بررسی باید بشه !
حالا یکشنبه که رفتید مصاحبه از خود مسءولین اونجا بپرسید بهتر میدانند !!

باشه...
ممنون

بالا