مصاحبه تخصصی گروه شغلی عملیات حفاری شرکت ملی حفاری ایران

م شیمی جنوب

اخراجی موقت
مهندسان بزرگواران بیائید دست به دست هم دهیم و یک روز را مشخص کنید همه جهت اعتراض به وزارت نفت بریم وگرنه اینطور منتظر بودن و کاری نکردن هیچ ارزشی ندارد
تاریخ و زمان و محل دقیق را مشخص کنید

ali2327

عضو جدید
مهندسان بزرگواران بیائید دست به دست هم دهیم و یک روز را مشخص کنید همه جهت اعتراض به وزارت نفت بریم وگرنه اینطور منتظر بودن و کاری نکردن هیچ ارزشی ندارد
تاریخ و زمان و محل دقیق را مشخص کنید

Abe paki ro mirizan ro daste mellat ,goft vazir hazer nist emza kone ke niro.........

ey baba hichki javab go nist ,,emroz zang zadam ,,goftan ta akhare esfand

ali2327

عضو جدید
bacheha engar dge shoma ham sard shodid ,,man ke rozi chand bar zang mizanam beshonn ,,vaghean ke ba shoOre mellat bazi mikonan

mr.sijal

عضو جدید
غیر از این هست که به این علت که آزمونا مربوط به دولت قبل هست دارن ابن بامبولو در میارن
طرح مهر آفرین لغو کردن بعد چپ کردن باز لغوش کردن
هنوز 9ماه از وعده های انتخاباتی نگذشته
مشکل ما اینه کلا در هر زمینه ای سیاسی کاری میکنیم

آخرین ویرایش:

darkoob

عضو جدید
دوستان یه سوال کلی:

فوق لیسانس مکانیک با شرایط ممتازی تو حفاری چقدر میگیره؟
شرایط ممتازی چیه و چه مزایایی داره؟

ashkan sheikhan

عضو جدید
دوستان متاسفانه باید به اطلاعتون برسونم که من همین امروز با اداره منابع انسانی تماس گرفتم و خیلی رک و راست گفتند که نتایج اسفند ماه اعلام نمیشه و به احتمال 90 درصد آزمون لغو میشه چون وزیر گفته که این آزمون در دوره ی من نبوده و اصلا قبولش ندارم...

ولی یکی نیست بگه آقای وزیر شما که این آزمون رو قبول نداشتی چرا اجازه دادین مصاحبه ها برگزار بشه؟؟؟؟ چرا گذاشتین با سرنوشت این همه جوون بازی بشه ؟؟؟؟ چرا این همه جوون و خانواده هاشون رو امیدوار کردین ؟؟؟ چرا از همون روز اول موضع خودتون رو اعلام نکردین ؟؟؟؟ گناه ما چیه که دولت عوض شده ؟؟؟؟ یعنی تووی این صنعت نفت به این عظیمی فقط واسه این 1800 نفر جا نیست؟؟؟؟ مگر هر روز دم از توسعه میادین نفتی و گازی نمی زنین؟؟؟ مگر افزایش تولید نفت نیرو لازم نداره ؟؟؟؟ می دونم کسی پاسخگوی این سوالات نیست ، می دونم دستمون به هیچ جا بند نیست و هیچ کاری از دستمون بر نمیاد...

فقط نمی دونم جواب همسر و خانواده ام رو چی بدم...

mr.sijal

عضو جدید
دولت تدبیر و امید ست دیگر
.
.
.
گاهی دلش میخواهد ...
این آغا تو سابقه اش قردادهای از قبیل کرسنت،استات اویل و ... هست،تا بحال هم نتونستن کاریش کنن پس با لغو آزمون آب از آب تکون نمیخوره

از اینجا جا داره یه تشکر و خوشا به غیرت به نمایندگان مجلس محترم عرض کنم که با رای اعتمادی که به این وزیر دادن امید را به جوانان برگرداندند
خود کرده را تدبیر نیست آفا،نیست

آخرین ویرایش:

ali2327

عضو جدید
agha ye shomare az manabe ensani bezarid ta ma ham zang bezanim ,man ke bavar nemikonam ,mage naft kasi tosh bazneshaste nemishe baba ,in che maskhare bazie doros kardan inaaaaa ah

class pad seller

عضو جدید
دوستان متاسفانه باید به اطلاعتون برسونم که من همین امروز با اداره منابع انسانی تماس گرفتم و خیلی رک و راست گفتند که نتایج اسفند ماه اعلام نمیشه و به احتمال 90 درصد آزمون لغو میشه چون وزیر گفته که این آزمون در دوره ی من نبوده و اصلا قبولش ندارم...

ولی یکی نیست بگه آقای وزیر شما که این آزمون رو قبول نداشتی چرا اجازه دادین مصاحبه ها برگزار بشه؟؟؟؟ چرا گذاشتین با سرنوشت این همه جوون بازی بشه ؟؟؟؟ چرا این همه جوون و خانواده هاشون رو امیدوار کردین ؟؟؟ چرا از همون روز اول موضع خودتون رو اعلام نکردین ؟؟؟؟ گناه ما چیه که دولت عوض شده ؟؟؟؟ یعنی تووی این صنعت نفت به این عظیمی فقط واسه این 1800 نفر جا نیست؟؟؟؟ مگر هر روز دم از توسعه میادین نفتی و گازی نمی زنین؟؟؟ مگر افزایش تولید نفت نیرو لازم نداره ؟؟؟؟ می دونم کسی پاسخگوی این سوالات نیست ، می دونم دستمون به هیچ جا بند نیست و هیچ کاری از دستمون بر نمیاد...

agha ye shomare az manabe ensani bezarid ta ma ham zang bezanim ,man ke bavar nemikonam ,mage naft kasi tosh bazneshaste nemishe baba ,in che maskhare bazie doros kardan inaaaaa ah

من امروز حضوری رفتم و حرف ایشونو تایید میکنم
اینا میخوان بدوونن مارو تا عید و بعدشم 100 درصد اعلام نمیکنن
انگار که میخواد لغو شه
چون فقط وزیر عوض نشده و کل مدیریت های زیرمجموعشو هم عوض کرده، همشون یکصدا میگن ما نیرو نمیخوایم
عجب ادم بی وجدانیه، صد رحمت به رستم قاسمی
بگیرن استیضاحش کنن
دوستان اگه میخواین کاری کنین الان وقتشه که بعدا دیره
من این وبلاگو راه انداختم واسه ی کارهای گروهی و سازماندهی بچه ها
http://azmoon92naft.blogfa.com/
بیاین و اعلام حضور کنید

mahmoodras

عضو جدید

نه اشکان جان اگه اینجور باشه پس آقای وزیر باید تمام کارمندان رو اخراج کنن چون تو زمان این آقا استخدام نشدن:smile:
من از چند جا شنیدم فعلا نمی خوان اعلام کنن تا اوایل سال بعد اما واقعا این کار خیلی زشت و بی احترامیه که واسا آدم ها هیچ ارزشی قائل نیستند

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی بعیده که بخان آزمون رو لغو بکنن.اگر میخاستن لغو بکنن زودتر اعلام میکردن البته دلیل این تاخیر هم خیلی مشخص نیست.من به شخصه زنگنه رو مدیر قابلی میدونم و تا در این مورد صحبتی نکنه نمیشه اظهار نظر قطعی کرد ولی این انتقاد به منابع انسانی شرکت نفت وارده که باید حداقل یک عذر خواهی خشک و خالی به خاطر این تاخیر به وجود آمده میکردن.

class pad seller

عضو جدید
نه اشکان جان اگه اینجور باشه پس آقای وزیر باید تمام کارمندان رو اخراج کنن چون تو زمان این آقا استخدام نشدن:smile:
من از چند جا شنیدم فعلا نمی خوان اعلام کنن تا اوایل سال بعد اما واقعا این کار خیلی زشت و بی احترامیه که واسا آدم ها هیچ ارزشی قائل نیستند

خیلی بعیده که بخان آزمون رو لغو بکنن.اگر میخاستن لغو بکنن زودتر اعلام میکردن البته دلیل این تاخیر هم خیلی مشخص نیست.من به شخصه زنگنه رو مدیر قابلی میدونم و تا در این مورد صحبتی نکنه نمیشه اظهار نظر قطعی کرد ولی این انتقاد به منابع انسانی شرکت نفت وارده که باید حداقل یک عذر خواهی خشک و خالی به خاطر این تاخیر به وجود آمده میکردن.

آدم قابلی نیس، خودمونو گول نزنیم، زمانی که تحریمی نبود با کمک شرکت های خارجی کار توسعه ی میدانهای نفتی و گازی رو انجام میداد که کار شاقی نکرده،وقتی با سهمیه بنزین عید 75 میلیون نفر مخالفت میکنه و میگنه نمیدم! 4000 نفر که سهله
ادم خشک و بدون انعطافی هس،
دوستان من گفتنی هارو گفتم
نتایج رو مگه تو خواب قبل عید ببینید
یه بنده خدای میگفت ما ایرانی ها 75میلیون جزیره ی مستقلیم راست میگفت، همصدایی کجاست!؟
من بودم که به پانانیوز و تابناک نامه زدم واسه ی پیگیری تاخیر، اما واقعا احساس کردم فقط خودمم و هیچکس دیگه ای نیس...

ashkan sheikhan

عضو جدید
از خدا میخوام که این آزمون لغو نشه، ولی اگر خدایی ناکرده این اتفاق افتاد باید به هر جایی که می تونیم سر بزنیم و شکایت کنیم!!! از دیوان عدالت اداری گرفته تا سازمان بازرسی، دفاتر نمایندگان مجلس،دفتر امام جمعه، باید همه دست به دست هم بدیم و تا آخرش بریم حتی اگر به یک بطری 1.5 لیتری بنزین ختم بشه....

mr.sijal

عضو جدید
اون مردی که دلش واسه مردم میسوخت لولو بردش
فعلا این دولت تو ماه عسلشه
هیچ احدی نمیتونه کاری کنه الا اوس کریم
ایسنا هم که دارو دسته دولتی هاست
اگر آزمون لغو بشه یا ظرفیت کم کنن مطمئن میشم هیچ کس به فکر جوانان این مملکت نیست
رک بگم از بالاش بگیر تا پایینش

class pad seller

عضو جدید
سلام متنی رو آمده کردم بفرستید برای ذره بین 20:30
[h=1]سوژه هاي ذره بینی "بهمن و اسفند ماه 92" را اينجا وارد کنيد/سوژه از شما پیگیری از ما [/h]
با سلام
موضوع: تاخیر در اعلام نتایج آزمون استخدامی سال 92 شرکت نفت

اینجانب پس از ثبت نام در آزمون استخدامی شرکت نفت در اسفند 91 و شرکت در آزمون در اردیبهشت 92 در بین چهارهزار پذیرفته شده ی آزمون ازبین 129 هزار شرکت کننده ی اولیه قرار گرفتم و دعوت به مصاحبه شدم و پس از انجام مصاحبه در شهریور ماه،تاکنون چشم انتظار اعلام نتایج هستم و طبق پیگیری هایی که کردم شخص وزیر مخالف جذب نیرو هستند
حالا سوال من این هست که از جناب آقای نامدار زنگنه، وزیر نفت دولت تدبیر و امید، شما که در تاریخ 24 مرداد رای اعتماد گرفتید، چرا زودتر آزمون را لغو نکردید؟ اگر غیر از این است لطف بفرمایید روند اعلام نتایج را تسریع بفرمایید و 3673 نفر شرکت کننده ی این آزمون و 679 نفر سهمیه خانواده ی معظم شهدا را از بلاتکلیفی نجات دهید
------------------
اگه کمی دخل تصرف ببرین توش که بهتره که فکر نکنن کار یک نفره!

mahmoodras

عضو جدید
دوستان مطلع شدم که جناب وزیر دکتر سلحشور رو سلب اختیار کرده چون انگار ایشون رو می خواد عوض کنه واسا همین امضا نکرده فعلا تا معاون جدید بیاد و گزارش بده

ashkan sheikhan

عضو جدید
آقا ما که دیگه نمی دونیم باید حرف کی رو باور کنیم، امروز زنگ زدم به واحد آزمون02161626306 پرسیدم صحت داره که آزمون قراره لغو بشه؟؟؟ میگه آقا این حرفا چیه ؟؟؟ تا آخر اسفند یا شایدهم بعد از عید نتایج رو اعلام میکنیم.....

به هر حال تنها کاری که می تونیم بکنیم اینه که این بدقولی رو به اطلاع همه ی خبرگزاری ها برسونیم...

mohammad 1365

عضو جدید
با سلام
آقا کسی نیست به اینا بگه آخه مجوز گرفتن از وزیر به چه معناست؟؟آقای وزیر فعلی نفت اگر شما به وزیر پیشین نفت و برنامه هایش مشکل داری چرا ما باید بسوزیم؟؟یک سال تمام از آگهی استخدام نفت میگذرد،هنوز نتایج اعلام نشده؟آهای ملت،ما به کی دردمون رو بگیم؟ها؟!! اون وقت میگن آمار خودکشی و خلافکاری در جوانان زیاد شده؟!بخدا به پیغمبر به فاطمه زهرا قسم میخورم اگر اعلام نکنید تا چند روز دیگه من خودم رو میکشم،ولی قبلش تمامی رسانه ها را در جریان میزارم که قصد و علت خودکشی ام چی هست؟میرم جلوی وزارت خونه،،بزار ما فدا بشیم تا قوانین استخدامی و آقایان نفتی اصلاح بشن...!!

mr.sijal

عضو جدید
دوستان عزیز مثه بنده بزنید به بیخیالی
من بخاطر آزمون نفت دوترم پایان نامم افتاد عقب،چند مورد موقعیت خوب کاری از دست دادم
الان صبح تا عصر رو پروژه م کار میکنم عصر تا آخر شب پیک موتوری کار میکنم
حداقل خرج عید و آزمایشگاهمو دربیارم

mahmoodras

عضو جدید
دوستان عزیز مثه بنده بزنید به بیخیالی
من بخاطر آزمون نفت دوترم پایان نامم افتاد عقب،چند مورد موقعیت خوب کاری از دست دادم
الان صبح تا عصر رو پروژه م کار میکنم عصر تا آخر شب پیک موتوری کار میکنم
حداقل خرج عید و آزمایشگاهمو دربیارم
ای ول داری
همه دارن ضربه میخورن هر کی به نحوی
اما آقایون به هیچ چیشون نیست!!!

mr.sijal

عضو جدید
دستور کار آخرین هفته سال ۹۲ صحن علنی مجلس
رسیدگی به سوال نمایندگان از وزیر نفت
سوال حمید رسایی، علی‌اصغر زارعی و روح‌الله حسینیان نمایندگان تهران از بیژن زنگنه در هفته آینده در صحن علنی مجلس شورای اسلامی رسیدگی خواهد شد.
بچه ها همگی با نماینده های شهرشون تو مجلس تماس بگیرن تا الان که وزیر به مجلس میره این موضوع رو هم پیگیری کنن.این اخرین فرصت تو امساله که باید به نحو احسن ازش استفاده کنیم

mr.sijal

عضو جدید
یه دعا میکنم همه آمین بگین ؟
پروردگار به این ایام سوگواری بی بی دو عالم ،کسانی و هر شخصی که باعث این تاخیر اعلام نتایج شده و موجب ناراحتی 4هزار جوان و خانواده های محترمشان شده نیامرز و عیدشان را بکامشان تلخ نما ...
آمین

بالا