مصاحبه با R-Quantum و استفاده از تجربیات ایشان برای کنکور ارشد ( تجارت الکترونیک خواجه نصیر )

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر همگی عزیزان

خانم رضایی قبول زحمت کردن و دعوت برای مصاحبه ارشد رو پذیرفتن.

من در پست بعدی یک سری سوال های متداول رو از ایشون میپرسم .
دوستان دیگه میتونن بعد از اون پست , سوال های دیگه خودشون رو درباره ی کنکور ارشد از ایشون بپرسن.

لطفا سوالات به صورت بولد پرسیده بشه
و خانم رضایی شما هم پاسخ ها رو به صورت عادی و غیر بولد و در میان سوال ها بنویسید و پست رو ارسال کنید.
به هر سوالی هم که دوست ندارید , میتوانید پاسخ ندهید.

با تشکر

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خودتون رو معرفی کنید؟ اسم و فامیل؟؟تاریخ تولد؟؟ اسم دانشگاه؟؟ ورودی چه سالی هستید؟؟ چه زمانی دوره کارشناسی شما پایان یافت ؟

معدل کارشناسی شما چند بود؟

رتبتون رو بفرمایید ؟ و بگویید کسب چه رتبه ای برای شما هدف بود؟

ایا میخواستید که حتما ارشد قبول بشید؟؟؟ چرا؟؟ چه گرایشی؟؟ چرا این گرایش؟؟

از چه زمانی تصمیم به گرفتن فوق لیسانس داشتید؟؟

روش خاصی برای درس خواندن داشتید ؟

میانگین مطالعه روزانه شما چقدر بود؟

از چه تاریخی مطالعه برای ارشد را شروع کردید؟ به نظرتون بهتره که دانشجو ها از چه تاریخی شروع کنن؟؟؟

محل خاصی برای درس خواندن داشتید ؟

در درسی ضعف هم داشتید؟؟ کدوم درس ها؟؟ چرا؟؟

اگر زمان به عقب بر مي گشت چه كاري در دوران امادگي براي كنكور انجام نمي داديد و چه كاري را بيشتر انجام ميداديد؟

توی این مدت تفریح هم داشتید؟

در دوره کارشناسی‌ چه جور دانشجویی بودید؟

در اين ايام استرس هم داشتید؟ چگونه برطرفش میکردید؟؟

نقش خانواده را در موفقیت خودتان چقدر موثر می دانید ؟

نظرتون در مورد سوال های کنکور چیه؟؟؟ ایا خوب بود؟؟ چجوری بشه بهتره؟؟؟

شانس را چند درصد در قبولیتان و یه رتبه خوب دخیل می دانید ؟

چه توصیه ای برای داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد دارید ؟

منابعی که برای هر درس خوندید ؟؟ و منابعی که به نظرتون بهتر هست که دانشجوها مطالعه کنن رو بگید؟؟؟
این رو خیلی کامل توضیح بدید. مهمترین سوال همینه. درس ها رو بگید و منبعی که خوندید و منبع پیشنهادی رو بگید؟

فکر میکردین چه رتبه ای بیارین؟؟

فکر میکردین درصد های امسالتون حدودا چقدر باشه؟؟

رتبه و درصد هاتون رو به تفکیک درسها در کنکوری که دادید بفرمایید ؟؟

سال گذشته هم در كنكور شركت كرده بوديد؟ازمایشی شرکت کردید؟؟ اگه اره چه رتبه و چه درصدهایی داشتید؟؟

در هفته پاياني كنكور چطور درس ميخوندي؟چه توصيه‌اي داري براي دانشجويان امسال در هفته پاياني كنكور؟

از شب قبل از كنكور براي دوستانتان كه كنكور دارند بگين و راهنماييشون كنين؟؟

در پايان اگر صحبت خاصي داريد بفرمائيد

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

سلام

خودتون رو معرفی کنید؟ اسم و فامیل؟؟تاریخ تولد؟؟ اسم دانشگاه؟؟ ورودی چه سالی هستید؟؟ چه زمانی دوره کارشناسی شما پایان یافت ؟

(حذف نام به درخواست کاربر) اسفند 67. دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی ورودی مهر.بهمن 90

معدل کارشناسی شما چند بود؟

16/03

رتبتون رو بفرمایید ؟ و بگویید کسب چه رتبه ای برای شما هدف بود؟

83. کسب رتبه زیر 20 هدفم بود

ایا میخواستید که حتما ارشد قبول بشید؟؟؟ چرا؟؟ چه گرایشی؟؟ چرا این گرایش؟؟

بله. دلایلش هم کاملا شخصی هستش. امنیت امیرکبیر چون عاشق دانشگاه امیرکبیر بودم و هستم و خواهم ماند

از چه زمانی تصمیم به گرفتن فوق لیسانس داشتید؟؟

از وقتی که کارشناسی قبول شدم یعنی 4 سال پیش

روش خاصی برای درس خواندن داشتید ؟

روش خاصی نداشتم. بازده زمانی رو با توجه به برنامه روتین خودم تقسیم بندی کرده بودم

میانگین مطالعه روزانه شما چقدر بود؟

8ساعت مطالعه مفید

از چه تاریخی مطالعه برای ارشد را شروع کردید؟ به نظرتون بهتره که دانشجو ها از چه تاریخی شروع کنن؟؟؟

از 1شهریور 90.تو سوالتون از کلمه بهتر استفاده کردید ، خب هرچه زودتر بهتر ولی به نظر من بستگی به شرایط شخص داره مثلا اگه دانشجو و ترم اخر هستش همون از شهریور شروع کنه کافیه البته باید اینم در نظر بگیره که دی ماه امتحان پایان ترم داره پس باید خوب زمانبندی کنه ولی اگه فارغ التحصیل هستش بنظر من از مهر ماه شروع کنه کافیه.من خودم شرایط ترم اخر رو داشتم

محل خاصی برای درس خواندن داشتید ؟

منزل خودمون بهترین مکان برای مطالعه

در درسی ضعف هم داشتید؟؟ کدوم درس ها؟؟ چرا؟؟

درس ساختمان گسسته چون استادش اصلا خوب نبود و خود من هم بخوبی یاد نگرفتمش

اگر زمان به عقب بر مي گشت چه كاري در دوران امادگي براي كنكور انجام نمي داديد و چه كاري را بيشتر انجام ميداديد؟

خدا رو شکر کاری نداشتم که بخوام انجامش ندم ولی کاری که انجام ندادم و با برگشت به عقب بیشتر انجامش میدادم خلاصه برداری از مطالبم بود

توی این مدت تفریح هم داشتید؟

بله حتما

در دوره کارشناسی‌ چه جور دانشجویی بودید؟

دانشجوی فعال و درس خون.پروژه و کارای تحقیقاتیم رو با دقت انجام میدادم

در اين ايام استرس هم داشتید؟ چگونه برطرفش میکردید؟؟

استرس که داشتم. خب با توکل به خدا و مثبت اندیشی

نقش خانواده را در موفقیت خودتان چقدر موثر می دانید ؟

خیلییییییییی

نظرتون در مورد سوال های کنکور چیه؟؟؟ ایا خوب بود؟؟ چجوری بشه بهتره؟؟؟

کنکور هر سال با سال بعد خیلی فرق میکنه . کنکور 91 سخت بود. سوالاتشم خوب نبود. خوب که چه عرض کنم بیشتر حالت شوک داشت . 1 مثال میزنم :
دانشجوهای پیام نور خیلی به این موضوع برخوردن که مثلا این ترم امتحان هوش مصنوعی دارن. سوالای ترم های پیش رو میخونن میبینن که محاسباتی هستش پس بیشتر رو الگوریتم مانور میدم . وقتی سر جلسه حاضر میشن میبینن که سوالاتشون بیشتر تئوری هستش. چه شوکی بهشون وارد میشه !!!!!!!! همین شوک تو کنکور 91 به من وارد شد. در مورد بهتر شدن سوالا نظری ندارم.

شانس را چند درصد در قبولیتان و یه رتبه خوب دخیل می دانید ؟

به قول یکی از بزرگان 1درصد شانس و 99 درصد تلاش و عرق ریختن

چه توصیه ای برای داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد دارید ؟

دوستان حتما حتما موقع خوندن نت برداری کنید . خیلی به دردتون خواهد خورد خصوصا تو بهمن ماه

منابعی که برای هر درس خوندید ؟؟ و منابعی که به نظرتون بهتر هست که دانشجوها مطالعه کنن رو بگید؟؟؟
این رو خیلی کامل توضیح بدید. مهمترین سوال همینه. درس ها رو بگید و منبعی که خوندید و منبع پیشنهادی رو بگید؟

پوران پژوهش : ساختمان گسسته، ساختمان داده ، طراحی الگوریتم، هوش مصنوعی
راهیان ارشد : پایگاه داده
جزوه ی پارسه : سیستم عامل ، شبکه
جزوه اقای ناظمی : مهندسی نرم افزار
برای مدیریت هم 1 کتاب توپ توپ خوندم که یکی از عزیزام معرفی کرد . الان اسمش خاطرذهنم نیست ولی حتما بهتون میگم و پیشنهاد میکنم که دوستانی که میخوان تست های مدیریت بزنن حتما این کتاب رو مطالعه کنن. شاید دیر اسمش رو بگم چون شرایط الانم ایجاب میکنه ولی حتما میگم .
برای زبان هم منبع خاصی نداشتم

فکر میکردین چه رتبه ای بیارین؟؟

با توجه به سختی سوالا زیاد به رتیه خوب خوشبین نبودم

فکر میکردین درصد های امسالتون حدودا چقدر باشه؟؟

فقط میگفتم بستگی به داوطلب های دیگه داره

رتبه و درصد هاتون رو به تفکیک درسها در کنکوری که دادید بفرمایید ؟؟

این سوال رو با همه احترامی که به سوال دارم جواب نمیدم

سال گذشته هم در كنكور شركت كرده بوديد؟ازمایشی شرکت کردید؟؟ اگه اره چه رتبه و چه درصدهایی داشتید؟؟

خیر

در هفته پاياني كنكور چطور درس ميخوندي؟چه توصيه‌اي داري براي دانشجويان امسال در هفته پاياني كنكور؟

در حد مرور نکات کلیدی بود . حتما حتما ببینید خیلی تاکید میکنم حتما حتما نت برداری کنید . نت برداری تو این هفته خیلی به درد میخوره

از شب قبل از كنكور براي دوستانتان كه كنكور دارند بگين و راهنماييشون كنين؟؟

شب قبل کنکور برای همه افراد یکی نیست . منم مثل بقیه افراد فقط میگم اروم و خونسرد باشید( ولی خود من نبودم)

در پايان اگر صحبت خاصي داريد بفرمائيد

با تشکر از سوالای شما . برای همه کنکوری ها ارزوی موفقیت میکنم .
if you want, you can

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام الهام جان مجددا تبریک می گم و اما سوال های من :
1. برا ارشد کتاب زبان اصلی خوندی اگه خوندی چه کتاب رو خوندی؟
2.روش مطاله ات رو میشه توضیح بدی ؟مثلا تست درس ها رو کی می زدی خودشون رو کی می خوندی؟
3. در هر روز فقط یک درس می خوندی یا چند درس ؟
4.کدوم درس قوی تر بودی؟
5.کدوم درس رو از همه بهتر زدی و در صورت امکان بگو اون درس رو چند درصد زدی ؟
بابت جواب پیشاپیش ممنون:gol:

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام الهام جان مجددا تبریک می گم و اما سوال های من :
سلام و مجدد ممنون بایت تبریک

1. برا ارشد کتاب زبان اصلی خوندی اگه خوندی چه کتاب رو خوندی؟

من برای ارشد اصلا کتاب زبان اصلی نخوندم . راستش فرصت خوندن نداشتم ، هم استرس کنکور و هم استرس امتحانات پایان ترم خودم. منابع فارسی رو بخونید به نظر من کفایت میکنه و نیازی به زبان اصلی نیست

2.روش مطاله ات رو میشه توضیح بدی ؟مثلا تست درس ها رو کی می زدی خودشون رو کی می خوندی؟

من از 1 شهریور تا اگه اشتباه نکنم اوایل ابان کل درسام رو 1 دور کامل و بدون تست زدن تموم کردم . از ابان به بعد مرور و تست زنیم رو اجرا کردم و بهمن ماه هم فقط خلاصه خوندم +نکات کلیدی

3. در هر روز فقط یک درس می خوندی یا چند درس ؟

من نمیتونم فقط 1 درس بخونم . صبح 3کتاب ، بعدازظهر 3 کتاب ، شب 1 کتاب +زبان.برا من کیفیت مهم بود نه کمیت.

4.کدوم درس قوی تر بودی؟

ساختمان داده،شبکه،پایگاه داده ، تئوری هام هم خوب بود مثل مدیریت. سیستم عامل هم بد نبود

5.کدوم درس رو از همه بهتر زدی و در صورت امکان بگو اون درس رو چند درصد زدی ؟

بالاترین درصد من 66/66 درصد بود اونم تو درس مدیریت چون منبعم فوق العاده عالی بود

بابت جواب پیشاپیش ممنون:gol:
خواهش وظیفه ست ولی قوانین رو رعایت نکرده بودید. اشکال نداره یه کوچولو بهم زحمت بولد کردن هم دادی.
شاد و پیروز باشید

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای دوستانی که تمایل دارن درس مدیریت رو بزنن :
نام کتاب : مبانی مدیریت
نویسندگان : استیفن پی ، رابینز و دیوید ای ، دی سنزو
انتشارات : دفتر پژوهش های فرهنگی

شاید نام نویسندگان درست نباشه . چون میخواستم منتظر نمونید ، گفتم برام پیامک زدن . بگید انتشارات دفتر پژوهش های فرهنگی حتما بهتون میدن . جلد کتاب سفید رنگه و مربع هایی به رنگ قرمز و چند رنگ دیگه داره ولی بک گراندش سفید رنگه .
کتاب فوق العاده عالی برای مدیریت . شاید کتاب پر حجمی به نظر بیاد ولی جالبیش اینه که داستان وار توضیح داده . خیلی کتاب خوبیه . اگه کل کتاب رو خوب یاد بگیرید 6 تا سوال رو تو هوا زدید. فقط 1 نکته ای رو یاداور بشم که این کتاب منبع هستش و هیچ سوال تستی نداره . اگه میخواین تست بزنید باید خودتون جدا دنبال سوالات تستی باشید.
شاد و پیروز باشید

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
be bacheha ham begoo az sharayete moadele bartar
اقا دانیال به قوانین تاپیک اینم اضافه کن که لطفا فارسی تایپ کنید ، هر چند از قوانین تالار هستش. پس مهندس ای تی هم مثل صنم خانوم 1 نمره منفی میگیرید به دلیل رعایت نکردن قوانین تالار و تاپیک.
خب این معدل برتر چی هستش؟؟
دوستانی که قراره ارشد بدن ایشاالله ، سال بعد اگه ترم اخر باشن باید 1 فرم تایید معدلی رو توسط دانشگاه پر کنن. در کنار این فرم یه فرم دیگه هستش مخصوص معدل برتری ها . معدل برتری یعنی چی ؟؟
یعنی اینکه تو دانشگاه و دانشکدتون نفر اول باشید، معدل شما از همه بچه ها بالاتر باشه ( حالا تو رشته یا دانشگاه !!! دقیق اطلاع ندارم )
بعد که این فرم رو پر میکنید، برای تایید میبرید پیش معاون دانشگاهتون . بقیه کارا رو معاون انجام میده(تایید+ ارسال به سازمان سنجش ). فقط کار شما پر کردن فرم و رسوندن به دست معاون هستش البته اگه معدل برتر حساب میشید.
خب این رتبه اولی هم یه سهمیه میشه برای شما مثل بقیه سهمیه ها .
شاد و پیروز باشید

پ.ن: این سهمیه شامل دانشگاه ازاد و غیر پزشکی نمی شود.

آخرین ویرایش:

مسافرکوچولو

عضو جدید
درود و سپاس فراوان و......تبریک تبریک تبریک

مرسی دوست گرامی که باحوصله این مطالب رو نوشتید ولی ببخشیدومعذرت میخام...فایده خیلی بیشتری متونستیم ازاین مصاحبه ببریم اگر

درصدهاتون رو مینوشتید...زیراازروی درصدها وکتبی که مطالعه کردید روهم میشد ارزشش رو فهمید..!!!

ممنون میشم اگه حداقل لطف کنیدهرکدوم ازکتبی که خوندید رو بهشون امتیازبدید که چقدرخوب بودن!!!

منظورتون ازجزوه استادناظمی چیه و چجوری میشه تهیه کرد!!...چقدربراتون مفیدبوده؟؟؟

همیشه شاد و سربلند باشید.

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود و سپاس فراوان و......تبریک تبریک تبریک

مرسی دوست گرامی که باحوصله این مطالب رو نوشتید ولی ببخشیدومعذرت میخام...فایده خیلی بیشتری متونستیم ازاین مصاحبه ببریم اگر

درصدهاتون رو مینوشتید...زیراازروی درصدها وکتبی که مطالعه کردید روهم میشد ارزشش رو فهمید..!!!

ممنون میشم اگه حداقل لطف کنیدهرکدوم ازکتبی که خوندید رو بهشون امتیازبدید که چقدرخوب بودن!!!

منظورتون ازجزوه استادناظمی چیه و چجوری میشه تهیه کرد!!...چقدربراتون مفیدبوده؟؟؟

همیشه شاد و سربلند باشید.
ممنون بابت تبریک.
ببینید دوست عزیز من کلیه منابعی که اینجا گذاشتم واقعا منابع خوبی هستن ولی شما نباید تنها به گفته من اکتفا کنید . شاید منبعی از نظر من خوب باشه و از نظر شما بد. گاهی سلیقه شخصی هم دخیله . مثلا خیلی ها میگن رانکوهی رو برا پایگاه داده بخونید ولی واقعا لازم نیست کتاب به اون قطوری رو بخونید. ارشد فقط 6 تا سوال میاد ، حیف نیست وقتت رو سر یه کتاب بیخودی از دست بدی.
باز پرس و جو کنید ، اخر سر یه نتیجه کلی بگیرید . امار در بیارید که مثلا چند درصد میگن گسسته پوران خوبه. این تاپیکی که دوستان زحمت کشیدن فقط برا راهنمایی هستش . لزوما بایدی در کار نیست.
جزوات استاد ناظمی رو استاد خودم داده بود. اگه امکانش باشه اپلودش میکنم .من تا اونجا که در توانم باشه سعی میکنم جوری جواب بدم که دوستان رو سردرگم نکنم.

از معدل برتر هم برام پیام زدن که یعنی چی ؟؟؟ من توضیحاتم اینجا کامل بود. کمی حوصله به خرج بدید تا دفترچه ارشد سال 92 بیاد ، اونجا بهتر توضیح داده . الان فقط خوب درس بخونید و معدلتون رو بالا ببرید، همین.
شاد و پیروز باشید

sougmad

عضو جدید
ببینید دوست عزیز من کلیه منابعی که اینجا گذاشتم واقعا منابع خوبی هستن ولی شما نباید تنها به گفته من اکتفا کنید . شاید منبعی از نظر من خوب باشه و از نظر شما بد. گاهی سلیقه شخصی هم دخیله .

این رو کاملا باهات موافقم!!

------------------------------------

یه سئوالی داشتم راجع به مدیریت
میخواستم ببینم این کتاب از نظرت برای درس مدیریت کامله؟
آخه میدونی چیه توی یه سایت دیگه ای که عضو هستم
میتونم بگم قریب به اتفاق بچه ها گفتن رفتار سازمانی رابینز
میخواستم ببینم به نظرت نیازه اونم بگیرم و در کنار این جلدش بخونم یا نه؟

ممنون :gol:

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستای عزیزی که معدل برتر برای شما گنگ هستش.
خدایی منم اطلاعاتم بالا نیست چون به عرضتون رسوندم که دانشجو فقط فرم پر میکنه ، بقیه کارا برعهده معاون دانشگاه هستش.
برای اطلاعات بیشتر میتونید از معاون دانشگاهتون بپرسید.
الان فقط درس درس درس درس. معدل خیلی مهمه ، اویزه گوشتون کنید

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
این رو کاملا باهات موافقم!!

------------------------------------

یه سئوالی داشتم راجع به مدیریت
میخواستم ببینم این کتاب از نظرت برای درس مدیریت کامله؟
آخه میدونی چیه توی یه سایت دیگه ای که عضو هستم
میتونم بگم قریب به اتفاق بچه ها گفتن رفتار سازمانی رابینز
میخواستم ببینم به نظرت نیازه اونم بگیرم و در کنار این جلدش بخونم یا نه؟

ممنون :gol:
دوست عزیز من با تجربه سوالای کنکور 91 این کتاب رو پیشنهاد دادم . به جرات میتونم بگم که اگه کتاب رو کامل و اصولی حفظ میکردم ، هر 6 سوال رو میزدم ولی تونستم تنها 4 تا سوال درست بزنم . 2 تا سوال رو چیزی خاطرم نیومد و البته شک هم داشتم بین گزینه ها.
یه کتاب کاملی رو براتون معرفی کردم ولی باز بپرسید . تاکید میکنم تنها به گفته من اکتفا نکنید.
موفق باشید

sougmad

عضو جدید
دوست عزیز من با تجربه سوالای کنکور 91 این کتاب رو پیشنهاد دادم . به جرات میتونم بگم که اگه کتاب رو کامل و اصولی حفظ میکردم ، هر 6 سوال رو میزدم ولی تونستم تنها 4 تا سوال درست بزنم . 2 تا سوال رو چیزی خاطرم نیومد و البته شک هم داشتم بین گزینه ها.
یه کتاب کاملی رو براتون معرفی کردم ولی باز بپرسید . تاکید میکنم تنها به گفته من اکتفا نکنید.
موفق باشید

به نظر خودمم و البته با تجربه ی همون 91 ای که میگین؛ کامله
ولی خب
نمیدونم رفتار سازمانیش چطوره

امیدوارم خوب باشه
چون پارسال که کلا نرسیدم مدیریت رو خوب بخونم
و فقط به یه سری تستای پوران و سرفصلای پیام نور اکتفا کردم
ولی امیدوارم امسال این نتیجه بده

فردا بخونیم ببینیم چطوره :D;)

سپاس....:gol:

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان . این پی دی اف رو مطالعه کنید ، اگه مفید بود بقیه جزوات رو هم سر فرصت براتون میذارم. جزوات پارتیشن بندی شده. سوالی بود در خدمتم.ممنون میشم نظراتتونم بگید چون باید متوجه شم که مفید هست یا نه تا به ضمیمه کردن بقیه قسمت ها ادامه بدم.

پ.ن:اینا اول مهندسی نرم افزار 2 رو شروع کردن که کار درست همینه.

پیوست ها

• Chapter01-2.pdf
    266.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
فعلا تو تاپیک گفتگو سر سرفصل ها بحث داغه . پس شاید این جزوه به درد نخوره یعنی منبع جامعی برای ارشدتون نباشه . فعلا بقیه سرفصل ها ضمیمه نمیشه تا ببینیم بحث دوستان به کجاها میکشه. فقط امیدوارم که مترجم کتابا خوب باشه . منظور از خوب یعنی قابل فهم باشه
موفق باشید.

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستای محترم برام گذاشتن پی دی اف ها هیچ دردسری نداره ، اگه تمایل داشته باشید براتون حتما میذارم . ما اینجا هستیم برای share کردن اطلاعات و یاددادن و یاد گرفتن پس به راحتی میتونم براتون بذارم . من به خاطر خودتون میگم که اگه منبع عوض شه پس خوندن این جزوه فایده نداره. باز تمایل داشتید همین جا مطرح کنید تا براتون بذارم.
شاد و پیروز باشید

shab.baroonii

عضو جدید
برای دوستانی که تمایل دارن درس مدیریت رو بزنن :
نام کتاب : مبانی مدیریت
نویسندگان : استیفن پی ، رابینز و دیوید ای ، دی سنزو
انتشارات : دفتر پژوهش های فرهنگی

شاید نام نویسندگان درست نباشه . چون میخواستم منتظر نمونید ، گفتم برام پیامک زدن . بگید انتشارات دفتر پژوهش های فرهنگی حتما بهتون میدن . جلد کتاب سفید رنگه و مربع هایی به رنگ قرمز و چند رنگ دیگه داره ولی بک گراندش سفید رنگه .
کتاب فوق العاده عالی برای مدیریت . شاید کتاب پر حجمی به نظر بیاد ولی جالبیش اینه که داستان وار توضیح داده . خیلی کتاب خوبیه . اگه کل کتاب رو خوب یاد بگیرید 6 تا سوال رو تو هوا زدید. فقط 1 نکته ای رو یاداور بشم که این کتاب منبع هستش و هیچ سوال تستی نداره . اگه میخواین تست بزنید باید خودتون جدا دنبال سوالات تستی باشید.
شاد و پیروز باشید

سلام تبریک میگم بهتون میخواستم بدونم شما این کتاب مدیریتی که خوندید در کنارش کتاب تست هم استفاده کردید؟با خوندن این کتاب میتونستید به سوالای کنکور گذشته هم جواب بدید؟چون معمولا هرسال مدیریت از یه کتابی میدن میخوام بدونم این کتاب چقد سوالات کنکورای گذشترو پوشش میده ینی چقد جامع هست:gol:

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام تبریک میگم بهتون میخواستم بدونم شما این کتاب مدیریتی که خوندید در کنارش کتاب تست هم استفاده کردید؟با خوندن این کتاب میتونستید به سوالای کنکور گذشته هم جواب بدید؟چون معمولا هرسال مدیریت از یه کتابی میدن میخوام بدونم این کتاب چقد سوالات کنکورای گذشترو پوشش میده ینی چقد جامع هست:gol:
سلام . واقعا شرمنده شدم . اخه تازه این تاپیک رو چک کردم ، عذر میخوام دوست محترم.ممنون بابت تبریکتون . اولا ورودتون رو به باشگاه خوشامد میگم . امیدوارم شاهد فعالیت های بیشتر شما باشیم . بنده در کنار این کتاب هیچ تستی رو نمیزدم و فقط تست ازمون پارسه رو زدم. واقعیتش سوالات مدیریت سال پیش رو (کنکور90) رو هم ندیدم . نمیتونم در مورد جامع بودنش نظر قطعی بدم ولی منبع فوق العاده خوبی هستش.
باز بابت تاخیر عذر میخوام.
شاد و پیروز باشید.

پ.ن: شرمندگیم بیشتر به خاطر این بود که همونطور که مشخصه ، این اولین پست شما بود ، پس باید زودتر از اینا جواب میدادم .

آخرین ویرایش:

sepideh(IT)

عضو جدید
سلام دوست عزیز ممنون از توضیخاتتون جامع و کامل .
خیلی خیلی بهتون تبریک عرض می کنم امیدوارم موفق باشید برا ماهم دعا کنید....
:)

بالا