مشکل گرافیک سیستم در بازی ها

takkala30

عضو جدید
با سلام گرافیک کامپیوتر من 1 هستش هر چی بازی نصب میکنم (حتی بازی هائی که گرافیک 128 لازم داره) دارای مشکل یعنی پرش داره و موس به صورت روان حرکت نمیکند و پرش داره ویندوزم رو عوض کردم و گرافیک رو هم دوباره نصب کردم اما درست نشد لطفا راهنمایو کنید ممنون

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با سلام،
بهتر بود سؤال تون رو جای بهتری مثل تاپیک سؤالات و مشکلات کامپیوتری می پرسیدید!
اما در جواب:
درایور کارت گرافیک تون رو آپدیت کنید! به این نکته هم توجه کنید که میزان رم کارت گرافیک به هیچ وجه نمی تونه ملاک مناسبی از توانایی اون باشه!
درایور مانیتور رو نصب کنید و فرکانس مانیتور رو بالاترین مقدار از محدوده ی مجاز انتخاب کنید!
کند بودن بازی علاوه بر این که به کارت گرافیک ربط داره به CPU هم می تونه وابسته باشه! بهتره مشخصات کامل سیستم رو بنویسید!
یه فایل صوتی رو همزمان با بازی اجرا کنید. اگه فایل به صورت قطعه قطعه پخش می شه احتمالاً کمبود از چیزی غیر از گرافیکه!

mehrzad 20

عضو جدید
با سلام،
بهتر بود سؤال تون رو جای بهتری مثل تاپیک سؤالات و مشکلات کامپیوتری می پرسیدید!
اما در جواب:
درایور کارت گرافیک تون رو آپدیت کنید! به این نکته هم توجه کنید که میزان رم کارت گرافیک به هیچ وجه نمی تونه ملاک مناسبی از توانایی اون باشه!
درایور مانیتور رو نصب کنید و فرکانس مانیتور رو بالاترین مقدار از محدوده ی مجاز انتخاب کنید!
کند بودن بازی علاوه بر این که به کارت گرافیک ربط داره به CPU هم می تونه وابسته باشه! بهتره مشخصات کامل سیستم رو بنویسید!
یه فایل صوتی رو همزمان با بازی اجرا کنید. اگه فایل به صورت قطعه قطعه پخش می شه احتمالاً کمبود از چیزی غیر از گرافیکه!

مرسی از تون ولی سیستممو تازه خریدم و به نظر من هیچ مشکلی نداره