مشکل پیرامون wifi

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
امیدوارم سوالمو جای مناسبی مطرح کرده باشم

چند وقتیست ک به تازگی wifiتبلت من دچار مشکل شده و دیگ مث قدیم نیست!
در اصل مودم اصلی در اتاق دیگری هست و با اتاق خودم فاصله داره ولی قبلا براحتی میتونستم به اینترنت متصل شم ولی الان چند وقته ک اصلا نمیتونه کانکت بشه به نت!و حتما باید داخل همون اتاقی باشی ک مودم در اون هست!!و در جای دیگ ای باشی می نویسه خارج از دامنه!!
:surprised:

جالب اینه هم تبلت من با این مواجه شده هم تبلت یکی دیگ از اعضای خانوادم!هر دو تبلت هم sumsung SM-T211.
مشکل از تبلت هاست یا تنظیمات مودم؟؟

پیشاپیش تشکر

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل پیرامون wifi

یعنی کسی نیست ک راهنمایبی کنه؟!!!:(

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
به غیر از این دو تبلت، گوشی یا تبلت دیگری دارید؟ با اونا تست کنید ببینید خارج از اون اتاق راحت وصل میشن یا مثل تبلتا میشن؟؟
مودم رو اتاق دیگری قرار بدید و ازش فاصله بگیرید. مثلا به یک اتاق دیگر؛ ببینید حالا اتصال تبلت ها و گوشی ها چطور است؟ به اتاقی هم که مودم قبلا توش بوده برید ببینید وای-فای دستگاه ها قطع میشه یا نه؟
(اینارو تست کن ببینیم جنس مواد به کار رفته تو دیوارتون تضعیف کننده امواج وای-فای هست یا نه.)

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
ببینید چون میگید قبلا" این مشکل رو نداشتید, اتصال آنتن وای فای رو به مودم چک کنید که شل نشده باشه, همچنین با چند گوشی دیگه هم امتحان کنید, علاوه بر اون مودم رو ریست بکنید و بزارید نیم ساعتی خاموش باشه,بعد استفاده بفرمایید ببینید مشکل حل شده یا خیر. دو حالت داره,یا هر دو تبلت ضربه خوردن و آنتنشون دچار مشکل شده که یک مقدار غیر معقوله
یا مودمتون ضعیف شده

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
به غیر از این دو تبلت، گوشی یا تبلت دیگری دارید؟ با اونا تست کنید ببینید خارج از اون اتاق راحت وصل میشن یا مثل تبلتا میشن؟؟
مودم رو اتاق دیگری قرار بدید و ازش فاصله بگیرید. مثلا به یک اتاق دیگر؛ ببینید حالا اتصال تبلت ها و گوشی ها چطور است؟ به اتاقی هم که مودم قبلا توش بوده برید ببینید وای-فای دستگاه ها قطع میشه یا نه؟
(اینارو تست کن ببینیم جنس مواد به کار رفته تو دیوارتون تضعیف کننده امواج وای-فای هست یا نه.)

سلام
همینجور حمید اقا گفتن عرض کردم من قبلا هیچ مشکلی نداشتم ک حالا بگم بخاطر جنس دیوار ها باید باشه

ببینید چون میگید قبلا" این مشکل رو نداشتید, اتصال آنتن وای فای رو به مودم چک کنید که شل نشده باشه, همچنین با چند گوشی دیگه هم امتحان کنید, علاوه بر اون مودم رو ریست بکنید و بزارید نیم ساعتی خاموش باشه,بعد استفاده بفرمایید ببینید مشکل حل شده یا خیر. دو حالت داره,یا هر دو تبلت ضربه خوردن و آنتنشون دچار مشکل شده که یک مقدار غیر معقوله
یا مودمتون ضعیف شده

سلام
لپ تاپ خودم همه جای خونه می گیره و مشکلی نداره!
مودمم ریست کردم نیم ساعتم خاموشش کردم!!هم من هم خواهرم!..ولی باز ک از اتاق خارج میشیم یا پیغام میده خارج از دامنه یا درحال جستجوست و می نویسه "درحال به دست اوردن IP...."..یا اگر وصل بشه فقط ی خونه ش پر میشه ک اونم یا می نویسه سینگال ضعیف یا می نویسه متوسط!!

HaMiD.TcI

مدیر تالار
مودم دیگه ای در دسترس ندارید که امتحان کنید؟

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/entry.php/5163-بالا-بردن-قدرت-آنتن-wifi-با-یک-قوطی-نوشابه

اینو امتحان کن ببین چی میشه

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
تشکر بانو
موضوع اینه ک قبلا چنین مشکلی نداشتم والان ی 2هفته ای هست با این مشکل مواجه شدم!!...اونم فقط با تبلت ها!!
یعنی wifiلپ تاپ هیچ مشکلی نداره!

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
تشکر بانو
موضوع اینه ک قبلا چنین مشکلی نداشتم والان ی 2هفته ای هست با این مشکل مواجه شدم!!...اونم فقط با تبلت ها!!
یعنی wifiلپ تاپ هیچ مشکلی نداره!

اوهوم
ولی امتحانش ضرر نداره

HaMiD.TcI

مدیر تالار
همونطور که گفتم ایراد از فرستنده ی مودمتونه و ضعیف شده به احتمال زیاد
بهترین راه تعویض مکان مودم یا تعویض خود مودمه

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل پیرامون wifi

همونطور که گفتم ایراد از فرستنده ی مودمتونه و ضعیف شده به احتمال زیاد
بهترین راه تعویض مکان مودم یا تعویض خود مودمه
اقا حمید مودم ها چند سال ازشون بگذره ضعیف میشن؟؟
درضمن اگ فرستنده ش ضعیف شده پس چرا wifiلپ مشکلی نداره و ب مودم متصل میشه؟؟؟؟

HaMiD.TcI

مدیر تالار
بر اساس کیفیت و مدلشون متغیره و اکثرا" به زودی ضعیف نمیشن
لپتاپ گیرنده ی وای فایش خیلی قویه

Faezeh77

عضو جدید
آقا حمید میگن با لپ تاپ هیچ مشکلی نداشته ، پس بازم مشکل از مودمه؟:surprised:
شایدم تنظیمات قسمت بی سیم تبلتشون بهم ریخته باشه

HaMiD.TcI

مدیر تالار
ببینید ایراد تقریبا مربوط شد به بخش کامپیوتر ولی بازم عرض میکنم
به خاطر اینکه دوتا تبلت با هم این ایراد رو پیدا کردن فرضیه ی ایراد از تبلت حدودا" منتفی میشه
این ایراد جدی ای نیست,میشه به راحتی با تغییر جای مودم مشکل رو حل کرد, ولی فرستنده ی وای فای مودم های بی کیفیت, زود ضعیف میشه و نمیتونه به گیرنده ی ضعیف گوشی ها و تبلت ها سرویس ارائه کنه
بهترین کار تعویض مودم با یک مودم دیگه و تست هستش,اینطوری مشکل برطرف میشه

آخرین ویرایش:
بالا