مشکل در ایجاد پروژه در برنامه eplan

behnam_kh

عضو جدید
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
eplan electric p8 2.4.4 رو روی ویندوز 7 64بیتی نصب کردم و کرکش هم کردم و برنامه اجرا میشه بدون مشکل
اما یه مشکل اساسی که دارم اینه که فایل های دیتا و قالب های نمونه و پوشه هاشون نیست و هرکاری کردم نشد که نشد
وقتی هم از قسمتnew project میخوام پروژه جدید ایجاد کنم فایل template نیست و هرچی گشتم نبود و به همین خاطر اجازه ایجاد پروژه رو نمیده.
روی سیستم های دیگه هم نصب کردم برنامه رو و باز هم همین مشکل بود. از چندتا هم که پرسیدم میگن مشکل از کرک برنامس و باید ورژنی رو نصب کنی که کرکش کامل باشه
نظر شما چیه؟ و اگه بخواین ورژنی رو که کرکش سالم باشه معرفی کنید چه ورژنی رو معرفی میکنید بهم؟

fafa_darkway

عضو جدید
درود بر شما دوست عزیز
مشکل از کرک نیست، چون نرم افزار شما داره اجرا میشه، پس کرک با موفقیت انجام شده
توی بیشتر نسخه ها وقتی موقع نصب شما سیستم متریک رو انتخاب می کنید، متاسفانه Templateها ایجاد نمیشن
من لینک دانلود این فایل ها رو براتون گذاشتم

لینک دانلود فایل Template ها

آخرین ویرایش:

dgnasir

عضو جدید
سلام منم همین مشکل رو دارم .فایل شمارو دانلود کردم ولی موقع اجرا بازم مشکل پابرحاست . باید کار خاصی کنم؟

Alex7899

عضو جدید
سلام مهندس عزیز منم موقع ایجاد پروژه مشکل پیدا نشدن فایل templateرا دارم که پیام شمارا خوندم و روی لینکی که جنابعالی قرار داده بودید کلیک کردم ولی وقتی من را ارجاع به محل دانلود کرد پیام داد"لینک توسط کاربر حذف شده است"حال در خواست من این است اگر فایل الگو دارید لینکش را قرار دهید یا در صورت امکان برای بنده میل کنید. با تشکر www.aliattaran99@gmail.com

72Mostafa

عضو جدید
مشکل در اجرای پروژه در eplan

مشکل در اجرای پروژه در eplan

سلام مهندس عزیز منم موقع ایجاد پروژه مشکل پیدا نشدن فایل templateرا دارم که پیام شمارا خوندم و روی لینکی که جنابعالی قرار داده بودید کلیک کردم ولی وقتی من را ارجاع به محل دانلود کرد پیام داد"لینک توسط کاربر حذف شده است"حال در خواست من این است اگر فایل الگو دارید لینکش را قرار دهید یا در صورت امکان برای بنده میل کنید. با تشکر
Mostafa.fizbakhsh@gmail.com

بالا