مشکل در ارتفاع خطوط توپوگرافی و رسم پروفیل طولی

حسینی11

عضو جدید
با سلام
من در حال انجام یک پروژه راه با نرم افزار Civil 3D 2013 برای دانشگاه هستم ولی در حین کار به یک مشکل بر خوردم اونم اینه که من یه نقشه توپوگرافی از استاد گرفتم که ابتدای کار هم مسیر هم الایمنت و هم آفست و هم دور رو رسم و به نرم افزار معرفی کردم ولی موقع رسم پروفیل طولی به مشکل برخوردم اونم نداشتن ارتفاع بود بعد با خوندن مطالب داخل سایتهای مختلف خطوط یا کنتورهای نقشه رو به پلی لاین تبدیل کردم با استفاده از دستوری Explode و الان همه خطوط که روشون کلیک میکنم هم ارتفاع داره و هم تو Elevation هم ارتفاع داره ولی بعضی خطوط (خطوط آبی رنگ ) گرچه پلی لاین هستن و ارتفاع هم دارن ولی به هم پیوسته نیستن و وقتی می خوام سورفیس ایجاد کنم سورفیس بصورت نادرست درست میشه و اصلا درست نمیشه و در هنگام ترسیم پروفیل طولی مقادیر Max و Min صفر هستند فایل نقشه هم براتون میفرستم اگر ممکنه کمکم کنید ممنون میشم
در کل سوال من اینه که چطوری از این نقشه نقاطشو برداشت یا استخراج کنم و هم پروفیل طولیو رسم کنم آیا میشه یا خیر ؟آیا نقشه اشتباه است؟ چرا این نقشه ها نقاط ندارن. شرمنده توضیحم زیاد بود لطفا فوری کمکم کنین واقعا گیج شدم
http://s1.picofile.com/file/8264764926/asli.dwg.html