مشکلات نظام وظیفه، ادامه تحصیل و معافیت تحصیلی

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
سلام
من ورودی 89 هستم و 9 ترمه شدم یعنی تاریخ فارغیم احتمال خیلی زیاد میخوره بهمن 93 حالا این درسته که تا بهمن امسال واسه دفترچه فرصت دارم یا نه چون امروز یکی از کارمندای اموزش بهم گفت که مهلت ارسال با توجه به تاریخ فارغی و ههچنین سقف مجاز سنوات تعیین میشه البته اون میگفت که این سقف پنج ساله در صورتی که من فکر میکردم شیش ساله واگه واقعا پنج سال باشه که زسما بدبخت شدم و باید اخر شهریور میفرستادم و تا اخر بهمن امسال فرصت ندارم.ممنون میشم راهنمایی کنین
ببینید اگه شما فارغ التحصیل شدین پس یعنی تاریخ فارغ التحصیلی تون مشخص هست، همون تاریخ روی مدرک و یا همان تاریخ روی نامه ای که دادن بدین به پلیس +10 یعنی همان تاریخی که آخرین نمره وارد کارنامه شده (نه تسویه حساب)

از اون تاریخ 1 سال وقت دارین، یعنی اگه 9 ترمه تمون کردید و مثلا 20 بهمن 93 فارغ التحصیل شدین تا 20 بهمن 94 وقت دارید، در صورتی که بشه 21 میرین غیبت، البته من شنیدم الان به دلیل تعداد بالای متقاضی حداقل میزنن 6 ماه بعد.

aein22

عضو جدید
سلام..یه سوال داشتم از دوستان..من الان فارغالتحصیل شدم..از قبلش واسه ارشد میخوندم یه کم..الان افتادم دنبال کارایه امریه اگه بتونم امریه بگیرم..بعدش بهم گفتن که توی یه شرکت 3 ماه قبل اعزام بیا جا خالی داشتیم قبولت میکنیم..
حالا من یه سوال دارم از دوستان...با توجه به اینکه الان کارای اعزامم و بکنم گفتن تاریخ اعزامت میفته برج 8 یا 9..سوالم اینه اگه من الان پر کنم بعدشم تاریخ اعزامم معلوم بشه و ارشد قبول بشم راحت به من اجازه تحصیل میدن یا نه؟؟چون شنیدم تاززگیا دانشگاه هم قبول بشی خیلی سخت اجازه میدن بعضا اجازه نمیدن بری دانشگاه...
بعدشم برای گرفتن امریه شنیدم بسیجی بودن لازمه چه عادی چه فعال درسته؟؟اگه اینجوریه برای بسیجم همین الان تا زمان دارم اقدام کنم یا نه؟؟
دمتون گرم

ali-gold

کاربر فعال
سلام...من میخوام برای سربازی اقدام کنم....فوق لیسانسم...مدارکی که باید بدم به پلیس+10 چیه؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.

بالا