مشکلات موسسه غیر انتفاعی جامی نجف آباد اصفهان

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان و هم دانشگاهی های عزیز .

مطمینا خیلی از دانشجوهای این موسسه عضو باشگاه هستن .و شاید هم عده ای از دوستان در شرف راهیابی به جامی باشند و بخواهند اطلاعاتی را درمورد این موسسه بدانند . به همین دلیل و همچنین درخواست بعضی از دوستان برای وجود تاپیکی برای بیان مشکلات و انتقادات و پیشنهادات خود این تاپیک رو زدم .

البته قبلا تاپیکی با عنوان مرکز آموزش عالی جامی زدم و در انجا به معرفی اساتید و رشته های موجود در جامی پرداخته شده که مسلما اون تاپیک این موسسه رو بخوبی به دانشجویان نمیشناساند .

امیدوارم بتوانیم با همکاری هم و با بیان واقعیت های تلخ و شیرین و مشکلات و نظرات و یا سوالات خود گامی در جهت رشد و تعالی این موسسه و دانشجویان حال و اینده جامی برداریم .;)

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودم اول از همه یکی از مشکلاتش و میگم که این چند روزه خیلی اعصابمو خرد کرد :rambo:
مشکل انتخاب واحد که واقعا از واریز شهریه تا فکس و انتخاب واحدش دردسر هست
یه دانشگاه نباید یه پرداخت اینترنتی داشته باشه که اولا تو با بانک الاف نشیم دوما واسه فکس کردن فیش این همه دردسر نکشیم ؟؟؟ مدام که همش اشغال میزنه بعد از یه دو سه ساعتی هم که ازاد میشه فکسشون گیر داره . هر چی تماس هم میگیریم که بگیم چرا اینجوره گوشی رو برمیدارن بعد میذارن . اخه این چه وضعیه ؟؟!!!!!!!!!:exclaim::w39:
بعد از کلی مکافات فکسه میره . حالا بازم سایت رو واسه انتخاب واحد برات باز نمیکنن/چرا ؟؟؟
چون 100 هزارتومان ریختی و باید 250 به حساب میریختین ........درصورتی که توی سایت هم نوشته برای انتخاب واحد علی الحساب 1000000 واریز نمایید. :twisted:
بعد حالا باز با کلی مکافات دیگه سایت باز میشه میری میبینی هیچ اختیار انتخاب واحدی نداری میشه گفت همه چیزا انتخاب شدست و فقط ما باید وقت خودمونو تلف کنیم و تایید کنیم ......و البته این میان خیلی مشکلات دیگه هم بوده که من دیگه بس میکنم چون طولانی شد . ببخشید

sepehr-68

عضو جدید
سلام.ممنون از مطلبی که گذاشتین . منکه دوست دارم هرچه زودتر از جامی خلاص شم . درست هست که اساتید خوبی دارد.ولی بعضی وقت ها از بودن خودم در اینجا ناراحتم .این مشکل واریز شهریه هم که گفتین کاملا صحیح هست منم دچارش شدم.
سرویس درست و حسابی هم ندارد.
استاداهای اونجا هم که مثلا خانم ........ چند تا درس رو تدریس میکنه و بد هم تدریس میکنهه کمبود استاد دارن

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.ممنون از مطلبی که گذاشتین . منکه دوست دارم هرچه زودتر از جامی خلاص شم . درست هست که اساتید خوبی دارد.ولی بعضی وقت ها از بودن خودم در اینجا ناراحتم .این مشکل واریز شهریه هم که گفتین کاملا صحیح هست منم دچارش شدم.
سرویس درست و حسابی هم ندارد.
استاداهای اونجا هم که مثلا خانم ........ چند تا درس رو تدریس میکنه و بد هم تدریس میکنهه کمبود استاد دارن
سلام دوست گرامی. خواهش میکنم .حالا شما میگید خلاص شدن ....ولی یه روز میاد حسرت همین روزارو داریم
بله منم موافقم بعضی وقتا هم که سرویس نداره باید ده نفر باشیم تا سرویس بیاد

ramin-002

عضو جدید
البته باید تذکر بدم که از درب ورود تا ساختمان دانشگاه 1.5 کیلومتر فاصله هست که باید پیاده بروید و از مناظر استفاده کنید

ramin-002

عضو جدید
عذر خواهی

عذر خواهی

سلام به همه دوستان و هم دانشگاهی های عزیز .

مطمینا خیلی از دانشجوهای این موسسه عضو باشگاه هستن .و شاید هم عده ای از دوستان در شرف راهیابی به جامی باشند و بخواهند اطلاعاتی را درمورد این موسسه بدانند . به همین دلیل و همچنین درخواست بعضی از دوستان برای وجود تاپیکی برای بیان مشکلات و انتقادات و پیشنهادات خود این تاپیک رو زدم .

البته قبلا تاپیکی با عنوان مرکز آموزش عالی جامی زدم و در انجا به معرفی اساتید و رشته های موجود در جامی پرداخته شده که مسلما اون تاپیک این موسسه رو بخوبی به دانشجویان نمیشناساند .

امیدوارم بتوانیم با همکاری هم و با بیان واقعیت های تلخ و شیرین و مشکلات و نظرات و یا سوالات خود گامی در جهت رشد و تعالی این موسسه و دانشجویان حال و اینده جامی برداریم .;)

من اول که از فرزان معذرت می خواهم به دلیل قضاوت اشتباهی که در مورد ایشان داشتم و از ایشان تشکر میکنم به خاطر این تاپیک انشا ا.. که موفق باشید :smile:

ramin-002

عضو جدید
سلام من دانشجوی موسسه اموزش عالی نجف آباد هستم چندتا مورد میگم تا در خصوص این موسسه روشن تر بشید.
این موسسه در بیابانهای اطراف نجف آباد در 7 کیلومتر جاده نجف آباد فولاد شهر تقریبا روبروی روستای جوزدان واقع شده البته ساختمان دانشگاه به صورت اجاره ای بوده و هر چند سال یک بار به دلیل نداشتن جا تغیر مکان می دهند مثلا چند سال پیش دانشگاه دلیجان بود.

دانشگاه سرویس داره که صبح دانشجو ها رو به دانشگاه می آورد و سرویس هم در ساعاتی خاص بر میگرده ولی اگه کلاسات با ساعات سرویس مطابقت نداشته باشه شیرین روزی 2 ساعت تو راه هستید .از جلوی درب دانشگاه تا داخل ساختمان 1.5 کیلو متر فاصله است .به عبارتی اگه خودتون وسیله شخصی نداشته باشید و به سرویس هم نرسید روزی 3 کیلومتر پیاده روی (البته واسه سلامتی مفیده)اب آشامیدنی دانشگاه تصفیه نشده و آب چاه هستش
.امکانات سرمایش و گرمایش دانشگاه هم در حد قرون وسطی به صورتی که دانشگاه از گاز طبیعی بی بهره است .سلف سرویس هم نداره بوفه دانشگاه غذا میفروشه اونم به قیمت 600 تومان که اگه بخواهید یه کم سیر بشید حتما دو پرسی باید بخورید.:)

منبع: آنتی جامی

آخرین ویرایش:

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اول که از فرزان معذرت می خواهم به دلیل قضاوت اشتباهی که در مورد ایشان داشتم و از ایشان تشکر میکنم به خاطر این تاپیک انشا ا.. که موفق باشید :smile:
خواهش میکنم . معذرت خواهی نیاز نیست همینکه متوجه شدید زود قضاوت نکنید خوبه .:smile: بازم خواهش میکنم شما تلنگرشو زدین تا این تاپیک رو بزنم :)

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من دانشجوی موسسه اموزش عالی نجف آباد هستم چندتا مورد میگم تا در خصوص این موسسه روشن تر بشید.
این موسسه در بیابانهای اطراف نجف آباد در 7 کیلومتر جاده نجف آباد فولاد شهر تقریبا روبروی روستای جوزدان واقع شده البته ساختمان دانشگاه به صورت اجاره ای بوده و هر چند سال یک بار به دلیل نداشتن جا تغیر مکان می دهند مثلا چند سال پیش دانشگاه دلیجان بود.

دانشگاه سرویس داره که صبح دانشجو ها رو به دانشگاه می آورد و سرویس هم در ساعاتی خاص بر میگرده ولی اگه کلاسات با ساعات سرویس مطابقت نداشته باشه شیرین روزی 2 ساعت تو راه هستید .از جلوی درب دانشگاه تا داخل ساختمان 1.5 کیلو متر فاصله است .به عبارتی اگه خودتون وسیله شخصی نداشته باشید و به سرویس هم نرسید روزی 3 کیلومتر پیاده روی (البته واسه سلامتی مفیده)اب آشامیدنی دانشگاه تصفیه نشده و آب چاه هستش
.امکانات سرمایش و گرمایش دانشگاه هم در حد قرون وسطی به صورتی که دانشگاه از گاز طبیعی بی بهره است .سلف سرویس هم نداره بوفه دانشگاه غذا میفروشه اونم به قیمت 600 تومان که اگه بخواهید یه کم سیر بشید حتما دو پرسی باید بخورید.:)

منبع: آنتی جامی
ممنون از توضیحات کاملتون . اره این مشکلات هم وجود داره که مثلا همین مسیر طولانی تا ساختمان دانشگاه اگر وسیله نداشته باشین و هوا یا خیلی سرد باشه یا گرم این 1.5 کیلومتری که دوستمون گفتن به 6کیلومتر هم خواهد رسید ب خاطر سختی راه:D البته ناگفته نماند میخواستن سرویس بذارن و سر ساعات مشخص شده ای حرکت کند و اگر اشتباه نکنم هر ترم 70000 تومانی از همه دانشجوها بگیرن که با مخالفت دانشجوها روبرو شد و کلا کنسل شد .البته اعتراض ما هم کاملا به جا بود چون بعضی ها فقط یک یا دو روز در هفته کلاس داشتن که اصلا بصرفه نبوذ من نمیدونم مسیولین چجوری حساب کرده بودن:w13:

رویا-shz

عضو جدید
سلام خدمت خانم مهندس وهمه ی بچه..........های جامی
اول خسته نباشی میگم به همه مهندسای شیمی براپشت سرگذاشتن یه ترم دیگه
وام چرا اینقد اعتراض:mad::razz::mad:

دانشگاه ما مشکل نداشتن آب آشامیدنی وسایل سرمایشی گرمایشی کتابخونه خوب کافه تریا سرویس رفت وآمد دربیابانهای نجف سلف سرویس و.........رو داره .

میبینید چقد امکانات داره.:biggrin::biggrin:

اما نمیشه از این گذشت گه استادایی مثل دکتر نصیری"دکتررودپیما دکتررحیمی (البته در زمینه شیمی)روداره .اسم یه دکتر یادم رفت که خیلی عالی درس میده و ملموس امتحان میگیره:biggrin:.
به هرحال ماکه ترمه آخریمو داریم میریم.ودلمون تنگ میشه....البته برادوستامونوخاطره هامون ودر ضمن بعضی استاداو مسئولا
برا بقیه هم آرزوی موفقیت دارم.(وای حالا5ترمه نشم ضایع شم:biggrin::cry::biggrin:)

رویا-shz

عضو جدید
من يه اعتراض هم دارم
-بابااین چه سایتیه یه گزینه اعتراض دارم نداره "حالا ما متن اعتراض هم نخواستیم.هرچندرسیدگی هم نمیشه.
اساتیدعزیزکه فون نامبر هم نمیدن حالا بعضیا زحمت میکشن ایمیل میدن که دیزیزشون دردنکنه.
امیدوارم رسیدگی بشه

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
من يه اعتراض هم دارم
-بابااین چه سایتیه یه گزینه اعتراض دارم نداره "حالا ما متن اعتراض هم نخواستیم.هرچندرسیدگی هم نمیشه.
اساتیدعزیزکه فون نامبر هم نمیدن حالا بعضیا زحمت میکشن ایمیل میدن که دیزیزشون دردنکنه.
امیدوارم رسیدگی بشه
سلام عزیزم.شما برای دیدن نمره هاتون حتما کارنامه موقت میرفتین.اره؟
اگه میرفتین کارنامه نیسمسال میشد اعتراض بذاری:smile::gol:

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت خانم مهندس وهمه ی بچه..........های جامی
اول خسته نباشی میگم به همه مهندسای شیمی براپشت سرگذاشتن یه ترم دیگه
وام چرا اینقد اعتراض:mad::razz::mad:

دانشگاه ما مشکل نداشتن آب آشامیدنی وسایل سرمایشی گرمایشی کتابخونه خوب کافه تریا سرویس رفت وآمد دربیابانهای نجف سلف سرویس و.........رو داره .

میبینید چقد امکانات داره.:biggrin::biggrin:

اما نمیشه از این گذشت گه استادایی مثل دکتر نصیری"دکتررودپیما دکتررحیمی (البته در زمینه شیمی)روداره .اسم یه دکتر یادم رفت که خیلی عالی درس میده و ملموس امتحان میگیره:biggrin:.
به هرحال ماکه ترمه آخریمو داریم میریم.ودلمون تنگ میشه....البته برادوستامونوخاطره هامون ودر ضمن بعضی استاداو مسئولا
برا بقیه هم آرزوی موفقیت دارم.(وای حالا5ترمه نشم ضایع شم:biggrin::cry::biggrin:)
بله امکاناتش عالی هست !!!! تازه خدمات رفاهی هم ازمون اول ترم گرفتن و ما همیشه و در همه حال مخصوصا در فست فود......از این خدمات رفاهی حسابی استفاده میکنیم .مگه نه ؟!!!:biggrin:;)
درسته استاد رودپیما و دکتر نصیری و اقای اقا میری هم هستن که اساتید خوبین .استاد ستاری هم که گل سرسبدشونن:) ب

سلام خانم فرزان. بلخره یه تایپک بدرد بخور درست کردید0... شوخی کردم همه تایپک هاتون عالیه.
من یه پیشنهاد دارم که اسم دانشگاه رو عوض کنیم بزاریم دکهچون پرکاربرد ترین کلمه توی دانشگاه ،پول هسستش البته قبلا هم من این اسم رو براش به کار بردم که مورد استقبال دوستان شما هم قرار گرفت.:redface:از دوستان درخاست میکنم نام جدید رو انتخاب کنند که از این به بعد به این نام صداش بزنیم010 /.%$%%@@3$
:Dچون بیشتری جمله ای که من توی این دکهشنیدم پول بودش. یه چند وقته که به هر کدوم از مسولین دانشگاه سلام میکردی جواب سلامشون پول پول پول پول پول پول بود.
پیشنهاد من برای نام جدید... موسسه آموزش عالی دکه یا دکه جامی هستش شماهم میتوانید نظرتون رو بدید0:)

آخرین ویرایش:
سلام
این جواب ramin-002 هستش .
چه جوری ما هم ای ترم یه درس باهاش داری مممممم
جسارت نشه ..دوست عزیز یه کم مفهوم تر بنویسید چون همه که با جنبه نیستند برداشت های زیادی میشه از جملهاتون بشه که هم بی احترامی به دوستاتون هستش وهم به استادتون .من به نامه های وپست ها ی بی امضا ونام جواب نمیدم ولی حرفای شما یه جوری بود که نتونستم جواب ندم هروقت می خای حرف مردونه بزنی مثل یه مرد رفتار کن یعنی چی این که رامین 002 اسمتون بزارید و پشت یه نقاب و هر حرفی که از توی دهنتون در اومد بنویسید.
دور راز جوان مردیه .

آخرین ویرایش:
سلام دوستان.
امروز از هیات نظارت و بازرسی آموزش عالی اصفهان اومده بودند توی دانشگاه منم به زور وارد جلسه شدم و هرچی که بود گفتم هرچی که این جا نوشتید خلاصه زورمو زدم البته که امیدی ندارم که رسیدگی بشه ولی ما گفتیم . من آدرسشون وشماره تلفنشون رو گرفتم و براتون می نویسم شاید لازمتون بشه .
هیات نظارت و بازرسی آموزش عالی اصفهان
دانشگاه اصفهان -حوزه معاونت آموزش -طبقه اول
تلفن 7932439
فکس.7932895

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خانم فرزان. بلخره یه تایپک بدرد بخور درست کردید0... شوخی کردم همه تایپک هاتون عالیه.
من یه پیشنهاد دارم که اسم دانشگاه رو عوض کنیم بزاریم دکهچون پرکاربرد ترین کلمه توی دانشگاه ،پول هسستش البته قبلا هم من این اسم رو براش به کار بردم که مورد استقبال دوستان شما هم قرار گرفت.:redface:از دوستان درخاست میکنم نام جدید رو انتخاب کنند که از این به بعد به این نام صداش بزنیم010 /.%$%%@@3$
:Dچون بیشتری جمله ای که من توی این دکهشنیدم پول بودش. یه چند وقته که به هر کدوم از مسولین دانشگاه سلام میکردی جواب سلامشون پول پول پول پول پول پول بود.
پیشنهاد من برای نام جدید... موسسه آموزش عالی دکه یا دکه جامی هستش شماهم میتوانید نظرتون رو بدید0:)
سلام . این ترم که تا کل شهریه دانشگاه رو ازمون نگرفتن نذاشتن حذف و اضافه هم کنیم.

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.
امروز از هیات نظارت و بازرسی آموزش عالی اصفهان اومده بودند توی دانشگاه منم به زور وارد جلسه شدم و هرچی که بود گفتم هرچی که این جا نوشتید خلاصه زورمو زدم البته که امیدی ندارم که رسیدگی بشه ولی ما گفتیم . من آدرسشون وشماره تلفنشون رو گرفتم و براتون می نویسم شاید لازمتون بشه .
هیات نظارت و بازرسی آموزش عالی اصفهان
دانشگاه اصفهان -حوزه معاونت آموزش -طبقه اول
تلفن 7932439
فکس.7932895
ممنون .بله منم اتفاقا همون روز یه سری مشکلات و ایرادات رو نوشته بودم بدم خدمت اقای سلیمی که این اقارو دیدم .....البته از هفته پیش کلی به این مرکز بازرسی تماس گرفتم و تلفنی شکایت کردم که حالا بازرس فرستان . ولی حالا همینم بد نبود فکر نکنم واسه ما که جواب بده ولی ما میکاریم برای بقیه

تا بوده همی ن بوده تا هست همین باشد.
اینا بعداز چنتا نامه ای که ما به تهران فرستادیم امدند اینجا همه همو میشناسند خاستی اقدامی کنید از تهران

ramin-002

عضو جدید
سلام
این جواب ramin-002 هستش .
چه جوری ما هم ای ترم یه درس باهاش داری مممممم
جسارت نشه ..دوست عزیز یه کم مفهوم تر بنویسید چون همه که با جنبه نیستند برداشت های زیادی میشه از جملهاتون بشه که هم بی احترامی به دوستاتون هستش وهم به استادتون .من به نامه های وپست ها ی بی امضا ونام جواب نمیدم ولی حرفای شما یه جوری بود که نتونستم جواب ندم هروقت می خای حرف مردونه بزنی مثل یه مرد رفتار کن یعنی چی این که رامین 002 اسمتون بزارید و پشت یه نقاب و هر حرفی که از توی دهنتون در اومد بنویسید.
دور راز جوان مردیه .

سلام دوستان اول که پیشاپیش عید باستانی نوروز را تبریک می گویم انشا الله سال خوبی در پیش داشته باشید.

دیگه چی می خواستی بگی هر چه از دهنت در اومده گفتی بعدم می گی جسارت نشه:mad:

من نمی دونم چی رو باید مفهوم بگم تو نمی فهمی چرا بی خودی اضهار نظر می کنی.اگه متن رو کامل خوانده بودی من گفتم بعضی پس به کسی توهین نکردم .تو که چیزی ندیدی چرا بیخودی اضهار نظر می کنی.

داش می دونی چجوری هست دوران این فردین بازی ها گذشته نکنه عکس فردین رو گذاشتی جو گیر شدی فکر کردی واقعا فردین هستی.اینو بدون من از تو خیلی مرد تر هستم .شک داری امتحانش مجانیه

اونایی که باید من رو بشناسن می شناسن نیازی نیست که شما بشناسید

البته یه چی دیگه بگم تو نمی خواد به فکر دانشگاه باشی تو به فکر خودت باش تمرین کن حداقل یکم ادب داشته باش و به دیگران هم احترام بزار.لطف کن جو این تاپیک رو هم خراب نکن مفهومههههههههههه

EMPERATOR

سلام

سلام

سلام دوست عزیزramin002 شاید شما پست رو تا آخر نخوندید چون اگه خونده بودید این جوری جواب نمیدادید(بعضیا اسم ندارن که به کسی دیگه توهین نشه گلم) در ضمن منو همه توی دانشگاه میشناسند فقط از خدا می ترسم اسمم هم اسم خودم شما چی؟ اگه با کسی مشگل داری توی چشماش نگاه کن ومشکلت رو بهش بگو.(خیلی میفهمی بعضیا که گفتی هرکسی میتونه باشه ) اگه دیر جواب دادم به این خاطر بوده که سر نزده بودم ....فکر نکن که ما فقط همینجا توی این تایپک فعالیت میکنیم نه ما تا تهران هم برای رسیدگی به مشکلات دانشگاه رفتیم دوست عزیز ...............بهتره یه باره دیگه چیزای که نوشتی بخونی..البته کسای که خودشون رو پشت اسمای غلابی پنهان میکنند هرچی که دلشون بخاد مینویسند .............در ضمن جملتون رو اصلاح کردید ولی هنوز همون معنی رو میده که من برداشت کردم.

سلام دوستان اول که پیشاپیش عید باستانی نوروز را تبریک می گویم انشا الله سال خوبی در پیش داشته باشید.

دیگه چی می خواستی بگی هر چه از دهنت در اومده گفتی بعدم می گی جسارت نشه:mad:

من نمی دونم چی رو باید مفهوم بگم تو نمی فهمی چرا بی خودی اضهار نظر می کنی.اگه متن رو کامل خوانده بودی من گفتم بعضی پس به کسی توهین نکردم .تو که چیزی ندیدی چرا بیخودی اضهار نظر می کنی.

داش می دونی چجوری هست دوران این فردین بازی ها گذشته نکنه عکس فردین رو گذاشتی جو گیر شدی فکر کردی واقعا فردین هستی.اینو بدون من از تو خیلی مرد تر هستم .شک داری امتحانش مجانیه

اونایی که باید من رو بشناسن می شناسن نیازی نیست که شما بشناسید

البته یه چی دیگه بگم تو نمی خواد به فکر دانشگاه باشی تو به فکر خودت باش تمرین کن حداقل یکم ادب داشته باش و به دیگران هم احترام بزار.لطف کن جو این تاپیک رو هم خراب نکن مفهومههههههههههه

EMPERATOR

من نباید به نالمه بی اسم جواب میدادم ولی تا اخرش هستم..... تو هرچی که دلت میخاد بنویس کسی که تورو نمیشناسه کاش دوستان دیگه هم جواب شمارو میدادن

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . اوه اوه چه گرد و خاکی اینجا بپاست ......چه خبره :w39: اینجا نیامدیم که دعوا کنیماااااااااا....... ما یعنی دانشجو هستیم و والبته بعضی دوستان هم که فارق التحصیل شدن بنابراین خیلی زشته این جور برخوردها . اقای باقری اولا که اقا رامین فقط نظرشونو گفتن و اینکه ادم چه نام کاربری برای خودش انتخاب کنه به خودش مربوط میشه و دلیل هم نمیشه همه اسم و فامیلشونو دقیق بگن که همه بشناسنشون و بعد جواب بدن این باشگاه خودش گزارش تخلف داره کسی توهین کنه اخطار و بعد اخراج میشه .
هم اقارامین و هم شما شناخته شده هستین .
و امااقا رامین از شما انتظار این حرفارو نداشتم درسته یه کم اقای باقری تند رفتن ولی شما هم گاز رو گرفتین و تندتر رفتین . ..:redface:
خوبه ادم احترام هم رو داشته باشه حتی اگه همدیگرو نشناسه .پس لطفا دیگه این بحثا پیش نیاد . ممنون

hasanmto

عضو جدید
جهاد یا جامی؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!111

جهاد یا جامی؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!111

سلام به بچه های جامی
من بعد 170 واحد پاس کردن تو شیمی و مهندسی شیمی و تو سه تا دانشگاه درس خوندن
1-جهاد دانشگاهی اصفهان:)
2-پیام نورمرکزی اصفهان:)
3-و جامی نجف آباد :que::warn:
وتجربه و سروکله زدن با استاد و دانشگاه باید بگم اساتید جامی واقعا خوبند و سطح علمی بالایی دارند .ولی امکانات و محل دانشگاه که شامل مسافت امنیت سلف تریا وتکثیر آزمایشگاه و.... میشد واقعا بده
من ترم قبلی به خاطر اساتید جامی از جهاد اومدم جامی . ولی خوب استادهای جهادم خوبند و خوب درس میدندونمره خوب میشد آورد ولی باید بگم استادهای جهاد شاگرد زرنگ های دکتر اعتماد و دکتر رودپیمابودند.ولی جهادم امکانات خیلی خوبی دارد یک سری هم برید اونجا .:redface:
ولی اگه جامی کلاسهاش بیاد فولاد شهر و مثل جهاد پول خرج کند وساختمان 4 طبقه ایی و کلی امکانات بخره مثل جهاد (که از آقای مهندس عطایی ریاست جهادکه فکر کنم دکتر شدند تشکرمیکنیم بابت این همه پول خرج کردن)، جامی هم میتونند بیشتر از اینها باشد که هست.ولی نمیتونم بگم جهاد با اون همه امکانات بهتره یا جامی بااساتید درجه یک پشیمون هم نیستم که اومدم جامی:cool:
اینها را گفتم که بگم همه جا امکانات کم هست مخصوصا تو غیرانتفایی ها ولی پیام نور هم ای ی ی ی امکانات دارد و نیز اساتید ولی پدر آدم در می یاد یک واحد پاس کنی
بلاخره دانشجویی گفتن:confused::cry:بالاخره دانشگاه ها یک جایی شون میلنگد:mad:
پس نابرده رنج گنج میسر نمیشود :)

Armin pak

عضو جدید
سلام به بچه های جامی
وتجربه و سروکله زدن با استاد و دانشگاه باید بگم اساتید جامی واقعا خوبند و سطح علمی بالایی دارند .ولی امکانات و محل دانشگاه که شامل مسافت امنیت سلف تریا وتکثیر آزمایشگاه و.... میشد واقعا بده
من ترم قبلی به خاطر اساتید جامی از جهاد اومدم جامی . ولی خوب استادهای جهادم خوبند و خوب درس میدندونمره خوب میشد آورد ولی باید بگم استادهای جهاد شاگرد زرنگ های دکتر اعتماد و دکتر رودپیمابودند.ولی جهادم امکانات خیلی خوبی دارد یک سری هم برید اونجا .:redface:
ولی اگه جامی کلاسهاش بیاد فولاد شهر و مثل جهاد پول خرج کند وساختمان 4 طبقه ایی و کلی امکانات بخره مثل جهاد (که از آقای مهندس عطایی ریاست جهادکه فکر کنم دکتر شدند تشکرمیکنیم بابت این همه پول خرج کردن)، جامی هم میتونند بیشتر از اینها باشد که هست.ولی نمیتونم بگم جهاد با اون همه امکانات بهتره یا جامی بااساتید درجه یک پشیمون هم نیستم که اومدم جامی:cool:
اینها را گفتم که بگم همه جا امکانات کم هست مخصوصا تو غیرانتفایی ها ولی پیام نور هم ای ی ی ی امکانات دارد و نیز اساتید ولی پدر آدم در می یاد یک واحد پاس کنی

خیلی با حالی

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به بچه های جامی

بله کاملا درست و متین صحبت های شما . جامی مطمینا از نظر اساتید دست کمی از دانشگاه های خوب اصفهان نداره . .... فقط حیف که خود دانشجوها از این فرصت ها استفاده نمیکنن و خیلی قر قر میکنن سر کلاا . البته ازمایشگا ها و کارگاه ها اصلا به درد نمیخوره . الا ن واسه آز کنترل و عملیات هزینه کامل هر واحد رو گرفتن اما دریغ از اینکه یه چیز درست و حسابی ما تو این دوواحد یاد گرفته باشیم . بعدم میگن ما بجای آز کنترل بهتون نرم افزار یاد میدیم . حالا یه نرم افزار بسیار مبتدی و مزخرف اموزش دادن استاد مربوطه این درسم که همیشه غایبن . .... این چیزا رو ادم میبینه باعث میشه همون چند تا استاد خوب رو هم که داره دیگه در نظر نگیره و ی امتیاز 0 به جامی داده بشه

بالا