مشکلات شما روی سرور جدید سایت 2

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nastaran-20

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدارو شکر بعد 2-3 ماه امروز باشگاه همه چیزش خوبه بجز یه سری امکاناتی که اضافه کردید و ی کم دست و پا گیره مثل ایین پیامایی که برا امتیازات میاد

nastaran-20

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی یه چند باری وقتی خواستم پیامام رو باز کنم یا برم تو لیست ارسالهای جدید این پیامو میده؟؟؟؟؟؟؟
پيام سيستم

اين تاپیک وجود ندارد . براي اطلاعات بيشتر با مديريت سايت تماس بگيريد

arashlolos

عضو جدید
راستی یه چند باری وقتی خواستم پیامام رو باز کنم یا برم تو لیست ارسالهای جدید این پیامو میده؟؟؟؟؟؟؟
پيام سيستم

اين تاپیک وجود ندارد . براي اطلاعات بيشتر با مديريت سايت تماس بگيريد

سلام
فکر کنم اون تاپیک حذف شده باشه که اینو میگه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت مدیران محترم

نمیدونم این مشکلی که میگم به بنده برمیگرده به سرور جدید یا مسائل دیگه

متاسفانه من نمیتونم لینک خوب بدم
منظورم اینه
درخواست تغيير نام كاربري

با اسم که میدم چه از فهرست تاپیکها میگیرم چه از خود تاپیک پیغام .........معروف حذف تاپیک رو میده :surprised:
در شرایطی که با لینک اصلیش میشه وارد شد

نکته قابل توجه اینه که قبلا بنده این مشکل رو نداشتم .......... و لینک با نام از داخل تاپیکهام میتونستم به بقیه بدم

پیشاپیش ممنون از پیگیری شما

آخرین ویرایش:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
با سلام خدمت مدیران محترم

نمیدونم این مشکلی که میگم به بنده برمیگرده به سرور جدید یا مسائل دیگه

متاسفانه من نمیتونم لینک خوب بدم
منظورم اینه
درخواست تغيير نام كاربري

با اسن که میدم چه از فهرست تاپیکها میگیرم چه از خود تاپیک پیغام .........معروف حذف تاپیک رو میده :surprised:
در شرایطی که با لینک اصلیش میشه وارد شد

نکته قابل توجه اینه که قبلا بنده این مشکل رو نداشتم .......... و لینک با نام از داخل تاپیکهام میتونستم به بقیه بدم

پیشاپیش ممنون از پیگیری شما

سلام، چندتا سوال پیش اومد برام توی این سوالتون!
لینک خوب یعنی چی؟ متوجه نمی شم اولین بار که میبینم همچین نوشته ای رو! اون متنی رو که قرمز رنگش کردم هم اگر میشه ترجمش کنید برام چون اصلا قابل درک نیست. "با اسن" این یعنی چی؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام، چندتا سوال پیش اومد برام توی این سوالتون!
لینک خوب یعنی چی؟ متوجه نمی شم اولین بار که میبینم همچین نوشته ای رو! اون متنی رو که قرمز رنگش کردم هم اگر میشه ترجمش کنید برام چون اصلا قابل درک نیست. "با اسن" این یعنی چی؟
سلام .........منظورم این بود که اون لینک اسم دار باشه ............نمیدونم چطور توضیح بدم مثلا همین لینک زیر

درخواست تغيير نام كاربري

وارد نمیشه ...................و پیغامی میده که گویا تاپیک حذف شده !!!!!!!!.........در شرایطی که من قبلا با این روش برای دوستانم لینک تاپیک میفرستادم
چطوری بگم از خود تالار مطلب مربوطه رو بگیریم که صاحب لینک هست .... نه خود لینک اصلی که مثلا در قبال این تاپیک این میشه

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ما-روی-سرور-جدید-سایت-2?p=3717134#post3717134

اون مشکل از تایپ بنده بود ...........اسم منظورم بود ........

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
کاربران عزیزی که در موقع ورود به سایت مشکل داشتند که بعد از ورود و نمایش پیام ورود موفقیت آمیز ، هنوز وارد نشده بودند برای رفع مشکل باید از آدرس باشگاه به همراه www استفاده کنند.
یعنی موقع وارد کردن اسم و پسورد آدرس سایت این باشه:
www.www.www.iran-eng.ir
در صورتی که با آدرس www.www.iran-eng.ir وارد باشگاه بشن ممکنه این مشکل براشون ایجاد بشه.

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
سلام .........منظورم این بود که اون لینک اسم دار باشه ............نمیدونم چطور توضیح بدم مثلا همین لینک زیر

درخواست تغيير نام كاربري

وارد نمیشه ...................و پیغامی میده که گویا تاپیک حذف شده !!!!!!!!.........در شرایطی که من قبلا با این روش برای دوستانم لینک تاپیک میفرستادم
چطوری بگم از خود تالار مطلب مربوطه رو بگیریم که صاحب لینک هست .... نه خود لینک اصلی که مثلا در قبال این تاپیک این میشه

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/273992-مشکلات-شما-روی-سرور-جدید-سایت-2?p=3717134#post3717134

اون مشکل از تایپ بنده بود ...........اسم منظورم بود ........

لینک اسم دار

مشکلی که بنده در لینک شما می بینم اینه که عبارت /showthread.php دوبار ذکر شده، نمی دونم لینک رو از کجا کپی کردید ولی کافیه تصحیحش کنید و یکی از عبارت های /showthread.php رو حذف کنید.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
لینک اسم دار

مشکلی که بنده در لینک شما می بینم اینه که عبارت /showthread.php دوبار ذکر شده، نمی دونم لینک رو از کجا کپی کردید ولی کافیه تصحیحش کنید و یکی از عبارت های /showthread.php رو حذف کنید.
سلام
لینک رو از تاپیکهای موجود در دفتر مدیریت کپی کردم قبلا میشد ............. یا از خود همون تاپیک ........بالای تاپیک
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/28423-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%AA%D8%BA%D9%8A%D9%8A%D8%B1-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D9%8A

بله درسته .............این چنین شده ................. ممنون

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
لینک اسم دار

سلام
لینک رو از تاپیکهای موجود در دفتر مدیریت کپی کردم قبلا میشد ............. یا از خود همون تاپیک ........بالای تاپیک
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/28423-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%AA%D8%BA%D9%8A%D9%8A%D8%B1-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D9%8A

بله درسته .............این چنین شده ................. ممنون
با سلام پیرو مشکلی که چند روز پیش مطرح کردم

امروز متوجه شدم با توجه به حذف بعضی قسمتها مثل نمایش امتیازها و ...............

این مشکل مرتفع گشته و لینک اسم دار از لیست تاپیکهای خودم میتونم قرار بدم

نمونش از لینک تاپیک قبلی
درخواست تغيير نام كاربري

با تشکر :gol:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته این رو هم اضافه کنم که همچنان قسمت نمایش تاپیک برای بنده هیچ کدوم از سه مورد زیرمجموعش باز نمیشه

که البته هنوز فایرفاکس رو کامپوترم نصب نیست
و با اکسپلور این چنین هست

به هر حال بازم تشکر

arashitect

عضو جدید
درود فراوان.
نمیدونم این مشگلی که من دارم مربوطه به سرور جدید یا مربوط نیست یا...
مرورگر من گوگل کروم هستش اخرین ورژن.
اما اصل مطلب:لینک تشکر برای بسیاری از پستها وجود نداره.در حالی که میبینم تعدادی تشکر کردن اما من که میخام تشکر کنم لینکش برای بعضی از پستها وجود نداره و برای بعضی ها هست.
سپاس فراوان.

DDDIQ

مدیر ارشد
درود فراوان.
نمیدونم این مشگلی که من دارم مربوطه به سرور جدید یا مربوط نیست یا...
مرورگر من گوگل کروم هستش اخرین ورژن.
اما اصل مطلب:لینک تشکر برای بسیاری از پستها وجود نداره.در حالی که میبینم تعدادی تشکر کردن اما من که میخام تشکر کنم لینکش برای بعضی از پستها وجود نداره و برای بعضی ها هست.
سپاس فراوان.

درود بر شما جناب مهندس
این مساله به مرورگر شما ارتباطی نداره
گزینه تشکر رو فقط پست هایی که دارای تاریخ جدیدتری هست دارند و با گذشت زمان و قدیمی تر شدن پست گزینه تشکر حذف میشوند
ولی برای امتیاز دهی میتونین از گزینه ستاره که در همون قسمت قرار داره استفاده بفرمائید ( موس خودتون رو هم روی گزینه برای لحظاتی نگه دارین عملکرد دکمه رو نشون میده) به این طریق میتونین نظر خودتون هم به صورت خصوصی برای اون فرد بفرستین منتها با این تفاوت که اسم شما در زیر پست ثبت نمیشه
انوشه باشید

MOJTABA 77

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ...

من 2 تا پیام بازدید کننده دارم هر چی پروفایلمو میارم نمیره ....

از دیشب اینجوری شده....

Untitled.jpg

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام ...

از دیشب اینجوری شده....

مشاهده پیوست 58177

این اختلال سیستم رو میتونین با پاک کردن پست رفع کنید! البته اگر به مرور زمان درست نشد!
به پست بدین توی پروفایلتون و حذفش کنید احتمالا درست خواهد شد!

البته ممکنه پیامهای شما بیشتر از تعداد صفحه اول بوده باشه و اگر به صفحه دوم برین ممکنه دو پیغام خوانده نشده اونجا باشه

من یکی دو روزه برای ارسال مطلب روی سایت مشکل دارم

این مشکل از من هست یا از شما؟

حل میشه یا همشگی هست؟

Sarp

مدیر بازنشسته

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام ...

از دیشب اینجوری شده....

مشاهده پیوست 58177
سلام
تو مواقع این جوری یکی دوتا پیام پروفایل رو حذف کنین درست میشه
مواقعی که سایت ارور میده چنین مشکلاتی پیش میاد

MOJTABA 77

عضو جدید
کاربر ممتاز
این اختلال سیستم رو میتونین با پاک کردن پست رفع کنید! البته اگر به مرور زمان درست نشد!
به پست بدین توی پروفایلتون و حذفش کنید احتمالا درست خواهد شد!

البته ممکنه پیامهای شما بیشتر از تعداد صفحه اول بوده باشه و اگر به صفحه دوم برین ممکنه دو پیغام خوانده نشده اونجا باشه

سلام
تو مواقع این جوری یکی دوتا پیام پروفایل رو حذف کنین درست میشه
مواقعی که سایت ارور میده چنین مشکلاتی پیش میاد

گفتم که درست شد...

niaz**

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه پیغام ساده نمیتونم اینجا بذارم چه برسه بخوام مشکلمو بگم

سلام
البته شاید این نظری که عرض میکنم یه جور فضولی یا دخالت در مدیریت این سایت باشد
ولی خواستم اگر ازادی بیان و جامعه مدنی مورد قبول باشد نظری عرض کرده باشم :)

توی چند روز گذشته که مشکلات زیادی در ارسال مطلب به سایت داشتم سعی کردم سایت رو خوب زیر نظر بگیرم.
عملکرد سایت رو خوب تحلیل کردم و بعنوان یک کارشناس کامپیوتر فکر میکنم بار ترافیکی و پردازشی سرور و هاست بالا است
چون کاربران زیادی همزمان از سایت استفاده میکنند سرور نمیتونه همزمان به همه جوا بده.

پیشنهاد برای رفع این مشکل:

البته زیاد حوصله نکردم سایت رو بیشتر انالیز کنم و شاید این بهینه سازیها تاکنون اعمال شده باشد
ولی اگر اعمال نشده باشد میتواند تا حد زیادی در بار گذاری سرور موثر بوده و سرعت پاسخگوئی به درخواستهای کاربران را بهبود بخشد.

1- سرویس دهنده بانک اطلاعاتی سرور از سرویس دهنده وب سرور جدا شده و هر کدام روی یک سرور مجزا نصب شوند تا بار سرور به دو قسمت تقسیم شود.

2- اگر با تقسیم سایت به سرور بانک اطلاعاتی و سرور وب مشکل حل نشد سخت افزار سرور ارتقاء داده شود و رم و پردازنده قویتری یا نصب شود و یا هاستینگ با سخت افزار قویتری اجاره شود.

3- اگر باز هم مشکل حل نشد و همچنان سایت سنگین بالا می امد و کاربران همچنان با مشکل مواجه میشدند از مکانیزم خوشه ای Clustering استفاده گردد و بار سرور روی بیش از دو سرور تقسیم گردد تا کاربران بتوانند به راحتی و با سرعت بالا از سایت استفاده کنند.

توضیح: جهت اطلاع سایت اینترنتی گوگل از حدود یک میلیون سرور خوشه ای تشکیل شده که همزمان میتواند به درخواستهای جستجو و خدماتی همجون ایمیل دهها میلیون کاربر پاسخ بدهد!

هاستینگ هائی در کشورهای مختلف وجود دارند که خدمات تخصصی مانند هاستینگ خوشه ای و سخت افزارهای تخصصی مانند سرورهای دو پردازنده ای اجاره میدهند که در صورت نیاز میتوانم گشته و مناسب ترین قیمت و امکانات را خدمت مدیران پیشنهاد بدهم.

اگر مشکل بودجه باشد باز هم میتوان همفکری کرده و بودجه برای این امر تهیه نمود اما فکر نمیکنم مشکل بودجه باشد چون به احتمال زیاد تاکنون که این سایت چندین سال است
پا برجا مانده احتمالا منابع مالی کافی داشته است ولی اگر بر فرض منابع املی نداشته باشد راههائی برای تامین منابع مالی وجود دارد که میتوانم تجربه دیگران را خدمتتان منعکس نمایم.

با تقدیم احترام.

Mkvisual

عضو جدید
سلام ...
من وقتی میخوام به تاپیک پاسخ بدم پیغام "اینترنال سرور" میده ...
چند روزه این اتفاق افتاده ...
با تشکر

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام ...
من وقتی میخوام به تاپیک پاسخ بدم پیغام "اینترنال سرور" میده ...
چند روزه این اتفاق افتاده ...
با تشکر

سلام؛ این مشکل از طرف خودتون باید باشه و ارتباطی به سرور نداره، چون اگر از سرور بود باید برای همه این مشکل پیش میومد. چند بار صفحه رو به روز کنید شاید مشکل حل بشه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.