مشورت برای خرید Samsung Galaxy S6

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
آره تو مشخصاتش نوشته ضدآب
اينجا ايرانه ديگه :d
فکر کنم می نویسن مقاوم در برابر آب. خود نمایندگی هم میگن مقاوم در برابر آب.واسه آپدیت رفته بودم یه مشتری دگ گفت ضد آب، متصدی گفت نه ضد آب نیست. مقاومه فقط.
گارانتی چند ازت گرفت؟
وضعیت گارانتی توی ایران افتضاحه منم یک گلکسی نوت 8 تبلت خریدم گارانتی نداشت! با اونکه ذکر شده بود داره بعد از کلی اینور اونور زدن گفتن گارانتیش مال مالزیه!
هیچی دیگه الان شارژ سریع خالی میکنه ولی کسی قبول نمیکنه و نمیفهمن از چیه :(

فروشنده ها واسه اینکه جنسشونو بفروشن هر دروغی میگن. اول اینکه همیشه از جاهای معتبر خرید کنید! دوم اینکه قبل خرید باید جستجو کنید مثلا برند اچ تی سی نمایندش کیا هستن؟ آرین، یاس و.... . باید حواست باشه از اسم این کمپانی ها هم سوء استفاده نشه تو کارت. چند وقت پیش یکی از آشناها سامسونگو برد گارانتی گفتن این کارت جعلیه! اسم اصلی نمایندگی پارس مایکروتل بود، رو کارت پارس ماکروتل درج شده بود! یا حتی یه بار یه کارت دیدم مایکروتل فقط داشت. کلمه پارس نداشت!

Major Geologist

کاربر ممتاز
یه نکته دیگه هم بگم. حتماً از فروشنده بخواین فاکتور بهتون بده! چک کنید مشخصات فاکتور درست باشه! فاکتور حتماً ممهور به مهر فروشگاه بشه. قید بشه با کارت گارانتی تحویل داده شد! فردا دستگاه خراب شد فهمیدی کارت جعلی بوده می تونی با مامور بری مغازه بگی فاکتور داری و فروشنده کارت گارانتی جعلی داده.

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.samsungcenter.ir/%DA%AF%D...88%D9%86%DA%AF

توی این سایت میتونید اطلاعات فنی که درباره گوشی های سامسونگ میخواید بدونید رو ببینید

فقط باید بگم قیمتهای این فروشگاه به دلیل بیمه و گارانتی هماهنگ نسبت به بقیه جاها بالاتره

من خودم از این فروشگاه هم تبلت هم گوشیمو خریدم

از گارانتیش هم برای تبلتم استفاده کردم

تا یک سال هم خدمات نرم افزاری بهتون ارائه میکنه

البته همین الان که نگاه کردم گارانتی هماهنگ نمیده و فقط مایکروتل داره
به همین خاطر خیلی قیمتهاش افت داشته

آخرین ویرایش:

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
گارانتی هماهنگ خیلی گارانتی خوبیه
خصوصا" که داره روی اس 6 ادج وایرلسشارجینگ هم میده ولی قیمتش یه 100 200 تومن بالاتر از بقیه گارانتی هاست, گوشی رو بیمه هم میکنه.
واسه خرید فقط پایتخت و 4 سو توی تهران و نمایندگیهای رسمی سامسونگ (مایکروتل + و پارس مایکروتل و هماهنگ) توی شهرستان ها

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
گارانتی هماهنگ خیلی گارانتی خوبیه
خصوصا" که داره روی اس 6 ادج وایرلسشارجینگ هم میده ولی قیمتش یه 100 200 تومن بالاتر از بقیه گارانتی هاست, گوشی رو بیمه هم میکنه.
واسه خرید فقط پایتخت و 4 سو توی تهران و نمایندگیهای رسمی سامسونگ (مایکروتل + و پارس مایکروتل و هماهنگ) توی شهرستان ها

درسته
من حدود 250 تومن گرون تر گرفتم بخاطر بیمه و گارانتی
اما به نظرم هیچ فرقی با بقیه گارانتی ها نداره چون خدمات اضافه ای ارائه نمیده و مواردش شامل همون چیزهایی هست که بقیه گارانتی ها هستن

صدمات ناشی از نوسانات برق، آتش سوزی، رعد و برق، حوادث طبیعی، ضربه و استفاده غلط و یا بی توجهی
به دستورالعملهای ذکر شده در دفترچه راهنمای دستگاه شامل گارانتی نمیشه

ضمنا همه نمایندگی ها توی شهرستان ها گارانتی هماهنگ ارائه نمیدن

HaMiD.TcI

مدیر تالار
گارانتی هماهنگ شاید تفاوتی از لحاظ گارانتی نداشته باشه
اما گروه بزرگیه و وارد کننده ی گوشی هست, و تمامی گوشی ها رو قبل از ارائه تست میکنه و بدون مشکل عرضه میکنه و اینه که وجه تمایزشه
اگه گوشیتون بیمه داشته باشه
تمامی هزینه ها از جمله ضربه آتیش سوزی آب خورگی و..... رو تقبل میکنه

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
سلام دوستان و کارشناسان گرامی
اس 6 اج همانطور که دوستمون گفتند منحصر به فرد بودنش قابل تامل هست
تو گرفتن لوازم جانبیش دقت کنید زیاد بابتش پول ندید
من گارانتی همراه سرویس خاورمیانه گارانتی رسمی سامسونگ د رایران رو پیشنهاد می کنم قیمتش فوق العاده است و اون اختلاف به نظرم منطقی نیست
شاید ندونند بعضیها ولی خوب 32 گیگش با این قیمت هست S6 EDGE 32 GIG که خوب با اون اختلاف قیمت برخی گارانتی ها یک موقع هایی میشه یه گوشی دیگه مثل core prime یا grand prime هم خرید
صفحه پروتکشن گلس این مدل حداکثر 15000 تومن هست و قاب iface این مدل با جنس عالی حداکثر 15000 تومان هست. دقت کنید نشود که یک گوشی رو 50 تومن ارزونتر بخرید بعد 200 تومن هزینه لوازم جانبی بدهید

Major Geologist

کاربر ممتاز
سلام دوستان و کارشناسان گرامی

صفحه پروتکشن گلس این مدل حداکثر 15000 تومن هست و قاب iface این مدل با جنس عالی حداکثر 15000 تومان هست. دقت کنید نشود که یک گوشی رو 50 تومن ارزونتر بخرید بعد 200 تومن هزینه لوازم جانبی بدهید
تو فروشگاه خودتون قاب محافظ این قیمت میدین؟

HaMiD.TcI

مدیر تالار
در نظر داشته باشید که تبلیغات در باشگاه مهندسان و در تاپیک های عمومی ممنوع است