مشكلات اخير سايت باشگاه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
این عکسم نشد!حجم هم درم!یه هفته اس این مشکل رو دارم

شما از یک کافی نت یا جایی دیگه آنلاین بشید ببینید همین مشکل رو دارید یا خیر، اگر داشتید پسوردتون رو بهم بدید تا بررسیش کنم.

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
میگم چرا اینقدر سرعت سایت پایینه!یه پست میخوام بذارم کلی طول میکشه تا بفرسته!
من نتم هیچ مشکلی نداره!اما چند وقته میام اینجا باز دوباره سرعتش پایینه!

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام
میگم چرا اینقدر سرعت سایت پایینه!یه پست میخوام بذارم کلی طول میکشه تا بفرسته!
من نتم هیچ مشکلی نداره!اما چند وقته میام اینجا باز دوباره سرعتش پایینه!

سلام، برای من بدون مشکل لود میشه. اما تا حدودی سرعت پایین هست، تشکر بابت گزارش، جهت رفعش اقدام می کنیم.

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
اینی که گذاشتید اسمش پسته!
درسته این پسته ولی اینم یه پست دیگه هست که نمیتونه بره خط بعد: http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/543600-۱۱-نکته-روانشناسی-در-قرآن?p=7305817#post7305817 کلا همه مطالب رو پشت سر هم مینویسه! الان همین پستی که دارم برای شما میذارم، خیلی قشنگ و شسته رفته از هم جدا شده و به خط بعد رفته ولی سیستم نمیتونه اینطوری ارائه کنه. گرفتی؟(الان این کلمه گرفتی هم خط بعد فرض کن)

آخرین ویرایش:

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
درسته این پسته ولی اینم یه پست دیگه هست که نمیتونه بره خط بعد: http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/543600-%DB%B1%DB%B1-%D9%86%DA%A9%D8%AA%D9%87-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%82%D8%B1%D8%A2%D9%86?p=7305817#post7305817 کلا همه مطالب رو پشت سر هم مینویسه! الان همین پستی که دارم برای شما میذارم، خیلی قشنگ و شسته رفته از هم جدا شده و به خط بعد رفته ولی سیستم نمیتونه اینطوری ارائه کنه. گرفتی؟(الان این کلمه گرفتی هم خط بعد فرض کن)

سلام
این مشکل احتمالا مربوط به مرورگر اینترنت شماست.
بنده با آخرین نسخه ی فایرفاکس کار می کنم و مشکلی هم ندارم و می بینید که سرخط هم میره. از مرورگر های دیگه استفاده کنید یا نسخه ی مرورگرتون رو به روز کنید.

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
سلام
این مشکل احتمالا مربوط به مرورگر اینترنت شماست.
بنده با آخرین نسخه ی فایرفاکس کار می کنم و مشکلی هم ندارم و می بینید که سرخط هم میره. از مرورگر های دیگه استفاده کنید یا نسخه ی مرورگرتون رو به روز کنید.

عجب!
متشکرم ؛الان اگه این پست بره سطر بعد یعنی دیگه من واقعا باید معذرت بخام از مسئولین محترم. مرورگر من ساینا، تولید ایران هست. قبلا اینطوری نبود تا جایی که یادمه. باید مرژنش رو درست کنم.
بازم متشکرم

vinca

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درسته این پسته ولی اینم یه پست دیگه هست که نمیتونه بره خط بعد: http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/543600-۱۱-نکته-روانشناسی-در-قرآن?p=7305817#post7305817 کلا همه مطالب رو پشت سر هم مینویسه! الان همین پستی که دارم برای شما میذارم، خیلی قشنگ و شسته رفته از هم جدا شده و به خط بعد رفته ولی سیستم نمیتونه اینطوری ارائه کنه. گرفتی؟(الان این کلمه گرفتی هم خط بعد فرض کن)

این مشکل به دلیل سرعت خیلی پایین اینترنت و اینکه مرورگرتون که ضعیف هم هست قادر به لود کردن ابزارهای ویرایش نیست و شما فقط می تونید نوشته ها رو به صورت پشت سر هم ارسال کنید گر چه در ظاهر و در کامپیوتر خودتون میتونید خطوط رو در سطر بعد مشاهده کنید ولی وقتی پست ارسال میشه برای بقیه کاربران به صورت پشت سر هم دیده میشه

ویرایشگر مثل این تصویر هست یعنی در واقع ابزارهای ویرایش موجود نیست

ولی وقتی ویرایشگر به حالت عادی برمیگرده درست میشه مثل این حالت

البته من یه انتقاد هم از مدیر کل سایت و مدیر سایت داشتم

طبق قوانین هر پست باید در تاپیک مناسب زده بشه

این تاپیک برای یه مشکلی که چند سال پیش سایت باهاش روبرو بوده توسط مدیر کل ایجاد شده و الان که اون مشکل برطرف شده
ضرورتی برای ادامه تاپیک نیست و تاپیک مثل خیلی از تاپیک ها باید بسته بشه و سوال های کاربران به تاپیک مشکلات که برای مشکلات روزمره کاربران ایجاد شده انتقال داده بشه. چون هر بار که پست جدیدی زده میشه این رو به ذهن میرسونه که احیانا مشکل جدیدی برای سایت ایجاد شده

با تشکر

آخرین ویرایش:
با سلام خدمت كاربران عزيز

موضوعي كه فكر كردم خوبه كه شما هم در جريان قرار بگيريد موضوع مشكلات اخير بود. اين اواخر به علت شلوغي بيش از پيش سايت و اينكه بعضي مواقع پيام محدوديت استفاده از CPU ظاهر ميشد ، هاست قبلي كه يكي از معتبرترين هاست هاي آمريكا بود (bluehost) ديگه حاضر به قبول سايت ما نبود چون به سرورش زياد فشار مي آورد. واسه همين اونا هاست ما رو بستند. ظاهرا همون روزي كه اكانت ما بسته شد (پنج شنبه) قبلش سايت هك شده بود.

در هر صورت بعد از بحث با مسئولان هاست قبلي حاضر شدند فايل ها رو بهمون پس بدن. بعد از اون با كمك ويژه دوستان در persiandot ، تونستيم فايلها رو به سختي به سرور جديد منتقل كنيم.
بعد از انتقال به سرور جديد رفع مشكل هك شروع شد كه تا نصف روز تقريبا حل شد اما خيلي از برنامه هاي جانبي تالار مثل بازي و سرگرمي يا آپلود عكس رو غير فعال كرديم.

سرور جديد يه سرور با امكانات خيلي خوبه و مسئولان persiandot.ir از يكي از شركت هاي معتبر كانادايي سرور گرفتند. منتها همونطور كه هاست قبلي كه يكي از معتبرترين هاست هاي آمريكاست، خطاهايي مثل محدوديت استفاده از CPU ميداد و به خاطر شلوغي بيش از حد، از ادامه سرويس دادن به ما امتناع كرد، سرور جديد هم با مشكل روبرو شد. متاسفانه نه تنها سايت باشگاه دچار مشكل شد بلكه همه سايت هايي كه با ما سرور مشترك داشتند هم دچار مشكل شدند چون سايت باشگاه تقريبا به اندازه بقيه سايتهاي روي سرور، CPU سرور رو به كار ميگرفت. شركتي كه persiandot.ir ازش سرويس ميگيره همون شركتي هست كه سايتهاي بزرگ مشابه سايت ما مثل persiantools يا majidonline روي سرورهاي اونا قرار دارن، يعني مشكلات اخير نه به خاطر مشكل سرور، بلكه به خاطر متناسب نبودن احتياجات سايت باشگاه با هاست مشتركي بود كه بهش اختصاص داده شده بود.

ظاهرا سايت باشگاه براي اينكه جوابگوي بازديدها باشه احتياج به سرور اختصاصي داره. با توافق مسئولان پرشين دات، قرار شد ظرف همين دو سه روز سايت رو به يكي ديگه از سرورهاشون منتقل كنيم كه تقريبا سرور خصوصي ميشه و هاست مشترك نخواهد بود.

در حال حاضر براي جلوگيري از داون شدن سرور محدوديت هايي روي استفاده از سايت باشگاه اعمال ميشه تا ظرف دو سه روز آينده سايت رو به سرور جديد منتقل كنند.

جا داره اينجا از دوست خوبم در شركت persiandot تشكر كنم كه با پشتيباني خوب و كمكهاي ويژه و انتقال موقت سايت به سرور خودشون، از تعطيلي چند روزه سايت جلوگيري كردند.

همچنين جا داره از همه كاربران عزيز به خاطر مشكلات اخير عذرخواهي كنم.

مدير سايت

جناب مدیریت سایت لطفا ی نگاهی به تالار گفتگوی آزاد بنداز من ی روز نمیشه تاپیک دادم نمیدونم به چه دلیل تاپیکای من همه حذف میشن مشکل با تاپیکای من چیه؟ ی دفه جای تاپیک اشتباه بود حذف شد دفه دوم اصلاح شد بازم حذف دفه سوم حذف الان دیشب تاپیک زدم حذف کردنش این اصلا واسه سایتی به این اعتبار خوب نیس ک بر سر ی سری مسائلی ک من خودم خبر ندارم و با لجبازی ایجاد شده تاپیکای منو حذف کنن لطفا پیگیری کنید

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام، لینک ها رو نمیتونم ببینم چرا :-؟
[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]
خو منم اعضا هستم دیگه :-؟

کلیک میکنم این میاد:
شما هم اکنون با نام کاربري Coraline در تالار وارد شده ايد.
اگر رمزعبورتان را فراموش کرده ايد اينجا را کليک کنيد. براي ويرايش مشخصات شخصي نيز اينجا را کليک کنيد.

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز

کلیک میکنم این میاد:
اگر رمزعبورتان را فراموش کرده ايد اينجا را کليک کنيد. براي ويرايش مشخصات شخصي نيز اينجا را کليک کنيد.

احتمالا جدیدا آدرس ایمیلتو تغییر ندادی؟

DDDIQ

مدیر ارشد

کلیک میکنم این میاد:

سلام خانم دکتر
به دلیل اینکه به تازگی ایمیل خودتون رو تغییر داده بودین نیاز به تایید ایمیل جدیدتون داشتین و به همین دلیل عضویت شما به حالت تعلیق و تایید نشده در آمده بود؛ که عضویتتون رو تایید کردم
شادکام و تندرست باشید

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام و عرض ادب

ببخشید من ی مشکلی پیدا کردم.......

الان برای دومین باری هست که رمز پرفم تغییر میکنه !!!

و چندباری هم هست که تمام تنظیمات شخصی که انجام میدم....... همه انگار ریسیت میشه...... و برمیگردن به حالت اولشون

میشه کمک کنید و برطرف بشه

ممنون........

DDDIQ

مدیر ارشد
آیا امکانش هست این تبلیغات رو که با هر کلیک باز میشه حذف کنید؟؟؟؟؟:confused:
کل سایت که پر از تبلیغ شده. این صفحه های جدید دیگه چرا؟:cry:

سلام دوست خوبم
بله جناب مهندس در این رابطه با جناب ادمین صحبت خواهم کرد تا در صورت امکان پنجره جانبی تبلیغات برای اعضا نمایش داده نشود ؛ در صورتی که تعداد بیشتری پنجره برای شما باز میگردد لطفا کوکی ها رو از روی سیستم خودتان پاک بفرمائید
پاک کردن کوکی ها از مرورگر

پیگیری خواهد شد
شادکام و تندرست باشید
:gol:

آخرین ویرایش:

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون. پاک کردم.
اما باز با هر کلیک ارسال، پست و.... پنجره جدید تبلیغ باز میشه.
آیا فقط من این مشکل رو دارم ؟؟
سلام
ساراجان اگر منظور شما این هست
فقط مشکل شما نیست
من هم این مشکل رو دارم

DDDIQ

مدیر ارشد
ممنون. پاک کردم.
اما باز با هر کلیک ارسال، پست و.... پنجره جدید تبلیغ باز میشه.
آیا فقط من این مشکل رو دارم ؟؟

سلام
ساراجان اگر منظور شما این هست
فقط مشکل شما نیست
من هم این مشکل رو دارم

سلام دوستان خوبم
در رابطه با مشکل باز شدن پنجره تبلیغات برای اعضا آنلاین , این مساله خدمت جناب ادمین گزارش شد و اصلاح شد ؛ به صورت کلی این تبلیغات مخصوص بازدیدکنندگان مهمان هستند و برای اعضا آنلاین نمایش داده نخواهند شد

شادکام و تندرست باشید

نسیم2013

عضو جدید
سلام ادمین چرا این روزها سرعت این سایت پایین اومده اخه چرا اینطوری شده تا این پستو نوشتم چند بار امتحان کردم تا ارسال بشه.

1- سرعت سایت خ کم شده
2- صفحات سایت اصلا لود نمیشن
3-ارسال پست تاپیک خ سنگین شده اولا اینجوری نبود نمیدونم چی شده..

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
آیا امکانش هست این تبلیغات رو که با هر کلیک باز میشه حذف کنید؟؟؟؟؟:confused:
کل سایت که پر از تبلیغ شده. این صفحه های جدید دیگه چرا؟:cry:

با بروز کردن مرورگرتون مبتونین از باز شدن بدون اجازه بعضی از این صفحات تبلیغی جلوگیری کنین

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
سلام ادمین چرا این روزها سرعت این سایت پایین اومده اخه چرا اینطوری شده تا این پستو نوشتم چند بار امتحان کردم تا ارسال بشه.

1- سرعت سایت خ کم شده
2- صفحات سایت اصلا لود نمیشن
3-ارسال پست تاپیک خ سنگین شده اولا اینجوری نبود نمیدونم چی شده..

کم شدن سرعت یک سایت میتونه از چند عامل باشه:

-سرور سایت

-سرویس دهنده اینترنت شما با بعضی از ip ها مشکل پیدا میکنه.که توی این موارد با تغییر ip به کمک خاموش کردن مودم حدودا به مدت10 دقیقه در خطوط adslمیشه مشکل رو برطرف کرد

-و یا اینکه مرورگر شما مشکل پیدا کرده. یا بروز رسانی کنید و یا موقتا با حذف کوکی های قدیمی یه جون تازه به مرورگر بدین

- کم شدن سرعت عمومی سیستمتون به هر دلیلی مثل ویروس ها...موقعی که با باز شدن و کار کردن با بعضی سایتها مشکل دارین در همون حال درصد کارکردcpuرو بررسی کنین...اگه خیلی بالا میره مثلا 100% اونوقت سیستمتون نیاز به بررسی داره

آخرین ویرایش:

بهار00

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلامممم
این روزا برا آواتار هر عکسی رو میذارم میگه آپلود ناموفق بود...:cry:
لطفا این مشکلم حل کنین:gol:

mitra*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام من چند وقته لینک های موجود توی سایت برام باز نمیشه در واقع من و مهمان حساب میکنه و میگه باید عضو بشی میشه لطفا مشکلم و حل کنین ممنونم.

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام من چند وقته لینک های موجود توی سایت برام باز نمیشه در واقع من و مهمان حساب میکنه و میگه باید عضو بشی میشه لطفا مشکلم و حل کنین ممنونم.

سلام دوست خوبم
تنظیمات پروفایل شما رو بررسی کردم و در حال حاضر مشکل خاصی در تنظیمات شما وجود ندارد !
در history پروفایل تغییر ایمیل داشتین که نیاز به تایید ایمیل و رجیستر کردن نام کاربری هست به صورت کلی در صورت تغییر اطلاعات ثبت نام خودتون ( ایمیل ) نیاز به تایید ایمیل هم دارید ...

شاد و تندرست باشید

.After The Rain.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با عرض سلام خدمت مدیران محترم . . .

من حدود یک سالی هست که نمیتونم تو این باشگاه فعالیتی داشته باشم به دلیل سرعت بسیار پایین سایت !
با هر مرورگری هم امتحان کردم همین مشکل رو داشتم . . . یک ساعت طول میکشه تا یک پست رو ارسال کنم ! چندین دفعه مجبور به تایپ یک پست میشم تا موفق بشم ارسالش کنم ...

لطفا پیگیری کنید ...
میخواستم این موضوع رو در تاپیک مشکلات اخیر سایت باشگاه بگم ولی متاسفانه قفل بود مجبور شدم اینجا مطرح کنم ...

با تشکر . . .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا