مشكلات اخير سايت باشگاه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
با سلام خدمت كاربران عزيز

موضوعي كه فكر كردم خوبه كه شما هم در جريان قرار بگيريد موضوع مشكلات اخير بود. اين اواخر به علت شلوغي بيش از پيش سايت و اينكه بعضي مواقع پيام محدوديت استفاده از CPU ظاهر ميشد ، هاست قبلي كه يكي از معتبرترين هاست هاي آمريكا بود (bluehost) ديگه حاضر به قبول سايت ما نبود چون به سرورش زياد فشار مي آورد. واسه همين اونا هاست ما رو بستند. ظاهرا همون روزي كه اكانت ما بسته شد (پنج شنبه) قبلش سايت هك شده بود.

در هر صورت بعد از بحث با مسئولان هاست قبلي حاضر شدند فايل ها رو بهمون پس بدن. بعد از اون با كمك ويژه دوستان در persiandot ، تونستيم فايلها رو به سختي به سرور جديد منتقل كنيم.
بعد از انتقال به سرور جديد رفع مشكل هك شروع شد كه تا نصف روز تقريبا حل شد اما خيلي از برنامه هاي جانبي تالار مثل بازي و سرگرمي يا آپلود عكس رو غير فعال كرديم.

سرور جديد يه سرور با امكانات خيلي خوبه و مسئولان persiandot.ir از يكي از شركت هاي معتبر كانادايي سرور گرفتند. منتها همونطور كه هاست قبلي كه يكي از معتبرترين هاست هاي آمريكاست، خطاهايي مثل محدوديت استفاده از CPU ميداد و به خاطر شلوغي بيش از حد، از ادامه سرويس دادن به ما امتناع كرد، سرور جديد هم با مشكل روبرو شد. متاسفانه نه تنها سايت باشگاه دچار مشكل شد بلكه همه سايت هايي كه با ما سرور مشترك داشتند هم دچار مشكل شدند چون سايت باشگاه تقريبا به اندازه بقيه سايتهاي روي سرور، CPU سرور رو به كار ميگرفت. شركتي كه persiandot.ir ازش سرويس ميگيره همون شركتي هست كه سايتهاي بزرگ مشابه سايت ما مثل persiantools يا majidonline روي سرورهاي اونا قرار دارن، يعني مشكلات اخير نه به خاطر مشكل سرور، بلكه به خاطر متناسب نبودن احتياجات سايت باشگاه با هاست مشتركي بود كه بهش اختصاص داده شده بود.

ظاهرا سايت باشگاه براي اينكه جوابگوي بازديدها باشه احتياج به سرور اختصاصي داره. با توافق مسئولان پرشين دات، قرار شد ظرف همين دو سه روز سايت رو به يكي ديگه از سرورهاشون منتقل كنيم كه تقريبا سرور خصوصي ميشه و هاست مشترك نخواهد بود.

در حال حاضر براي جلوگيري از داون شدن سرور محدوديت هايي روي استفاده از سايت باشگاه اعمال ميشه تا ظرف دو سه روز آينده سايت رو به سرور جديد منتقل كنند.

جا داره اينجا از دوست خوبم در شركت persiandot تشكر كنم كه با پشتيباني خوب و كمكهاي ويژه و انتقال موقت سايت به سرور خودشون، از تعطيلي چند روزه سايت جلوگيري كردند.

همچنين جا داره از همه كاربران عزيز به خاطر مشكلات اخير عذرخواهي كنم.

مدير سايت

mahtabi

مدیر بازنشسته
با سلام خدمت كاربران عزيز

موضوعي كه فكر كردم خوبه كه شما هم در جريان قرار بگيريد موضوع مشكلات اخير بود. اين اواخر به علت شلوغي بيش از پيش سايت و اينكه بعضي مواقع پيام محدوديت استفاده از CPU ظاهر ميشد ، هاست قبلي كه يكي از معتبرترين هاست هاي آمريكا بود (bluehost) ديگه حاضر به قبول سايت ما نبود چون به سرورش زياد فشار مي آورد. واسه همين اونا هاست ما رو بستند. ظاهرا همون روزي كه اكانت ما بسته شد (پنج شنبه) قبلش سايت هك شده بود.

در هر صورت بعد از بحث با مسئولان هاست قبلي حاضر شدند فايل ها رو بهمون پس بدن. بعد از اون با كمك ويژه دوستان در persiandot ، تونستيم فايلها رو به سختي به سرور جديد منتقل كنيم.
بعد از انتقال به سرور جديد رفع مشكل هك شروع شد كه تا نصف روز تقريبا حل شد اما خيلي از برنامه هاي جانبي تالار مثل بازي و سرگرمي يا آپلود عكس رو غير فعال كرديم.

سرور جديد يه سرور با امكانات خيلي خوبه و مسئولان persiandot.ir از يكي از شركت هاي معتبر كانادايي سرور گرفتند. منتها همونطور كه هاست قبلي كه يكي از معتبرترين هاست هاي آمريكاست، خطاهايي مثل محدوديت استفاده از CPU ميداد و به خاطر شلوغي بيش از حد، از ادامه سرويس دادن به ما امتناع كرد، سرور جديد هم با مشكل روبرو شد. متاسفانه نه تنها سايت باشگاه دچار مشكل شد بلكه همه سايت هايي كه با ما سرور مشترك داشتند هم دچار مشكل شدند چون سايت باشگاه تقريبا به اندازه بقيه سايتهاي روي سرور، CPU سرور رو به كار ميگرفت. شركتي كه persiandot.ir ازش سرويس ميگيره همون شركتي هست كه سايتهاي بزرگ مشابه سايت ما مثل persiantools يا majidonline روي سرورهاي اونا قرار دارن، يعني مشكلات اخير نه به خاطر مشكل سرور، بلكه به خاطر متناسب نبودن احتياجات سايت باشگاه با هاست مشتركي بود كه بهش اختصاص داده شده بود.

ظاهرا سايت باشگاه براي اينكه جوابگوي بازديدها باشه احتياج به سرور اختصاصي داره. با توافق مسئولان پرشين دات، قرار شد ظرف همين دو سه روز سايت رو به يكي ديگه از سرورهاشون منتقل كنيم كه تقريبا سرور خصوصي ميشه و هاست مشترك نخواهد بود.

در حال حاضر براي جلوگيري از داون شدن سرور محدوديت هايي روي استفاده از سايت باشگاه اعمال ميشه تا ظرف دو سه روز آينده سايت رو به سرور جديد منتقل كنند.

جا داره اينجا از دوست خوبم در شركت persiandot تشكر كنم كه با پشتيباني خوب و كمكهاي ويژه و انتقال موقت سايت به سرور خودشون، از تعطيلي چند روزه سايت جلوگيري كردند.

همچنين جا داره از همه كاربران عزيز به خاطر مشكلات اخير عذرخواهي كنم.

مدير سايت

با سلام:
من به عنوانه یه کابره سایت از تلاش و تکاپویه شما کماله تشکر رو دارم.واقعا سایته خوبیه و جاش تویه این دوره خالی بود من که بهه نوبه یخودم ازتون واسه تلاشتون تشکر میکنم .اگه بچه ها هم میتونن کمک باشن بگین.ما همه یه جمعه صمیمی هستیم که همیاری یه شرطشه.
با آرزویه بهبوده بیشتر سایت
بازم تشکر

ممنون ادمین جان . زحمت کشیدی . سایت بهتر شده البته یکم هنوز مشکل داره ولی خیلی بهتر شده . ایشالا بهتر هم میشه .
محدودیتهای موقتی که واسه افزایش سرعت سایت اعمال کردید چی هستند ؟

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
خوشبختانه با پيگيري دوستان در www.persiandot.ir سايت باشگاه به سرور جديد منتقل شد. اگه خدا بخواد ديگه مشكلي نيست. سرعت كه خيلي خوب شده، مشكلات جزئي كه در ارسال پاسخ سريع هم بود برطرف شد. مشكل CPU هم ديگه نيست و محدوديت ها همگي برداشته شدند.

موفق باشيد.

ar ebrahimzadeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دست ادمین درد نکنه الان یک مشکل بزرگتر داریم که اونم غیبت منه که اونم انشاالله با کمک خداوند تا چند روز آینده حل خواهد شد.

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
ادمین جان خسته نباشی خدا قوتت بده...
مخصویا قسمت Arcade (بازی) که برگشت خیلی خوب بود!!!
آخه کلی زحمت کشیدم براش:)

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم تشکر خویش را اعلام می دارم :)
نمی دونین که این چند وقته چی کشیدیم ما :cry:

ادمین جان دلیل اینکه محدودیت تشکر ها شده روزی 10 تا چیه ؟
آخه توی تالارهای مهندسی دیگه چرا این قانون اعمال میشه ؟
اینجوره انگیزه واسه پست مفید دادن توی تالارهای مهندسی کم میشه .
اگه دادن امتیاز بی رویه موجب میشد که امتیاز اعضای مثل من سر به فلک بگذارد! خوب پیشنهاد میکنم که امتیازات رو از صفر دوباره شروع کنید تا زیادی امتیازها به چشم نیاید....
ولی بنظر من اعمال این قانون برای تالار تخصصی جالب نمیتونه باشه . همونجور که یکی از دوستان گفتند توی تالار تخصصی بخصوص مهندسی شیمی هر روز کلی پست و تاپیک علمی زده میشه . یعنی این چنین پستهایی نباید شایسته تقدیر باشه ؟

Matrix

عضو جدید
ادمین جان دلیل اینکه محدودیت تشکر ها شده روزی 10 تا چیه ؟
آخه توی تالارهای مهندسی دیگه چرا این قانون اعمال میشه ؟
اینجوره انگیزه واسه پست مفید دادن توی تالارهای مهندسی کم میشه .
اگه دادن امتیاز بی رویه موجب میشد که امتیاز اعضای مثل من سر به فلک بگذارد! خوب پیشنهاد میکنم که امتیازات رو از صفر دوباره شروع کنید تا زیادی امتیازها به چشم نیاید....
ولی بنظر من اعمال این قانون برای تالار تخصصی جالب نمیتونه باشه . همونجور که یکی از دوستان گفتند توی تالار تخصصی بخصوص مهندسی شیمی هر روز کلی پست و تاپیک علمی زده میشه . یعنی این چنین پستهایی نباید شایسته تقدیر باشه ؟

البته يه چندتا امتياز روزانه هم داريد ! كه ميتونيد تو بخشهاي تخصصي از اونم كمك بگيريد !

ولي به هر حال .. حداقل واسه يه مدت ، نظر شخصي من به عنوان يك عضو اينه كه اينجوري كسي كه ميخواد تشكر كنه يكم وسواس به خرج ميده و به بهترين ها تنكس ميده ! يا امتياز.

مثلا" همين مهرداد ... خيلي تنكس گرفته !:دي . خوب پستهاش به نظر اون كسي كه تنكس داده حتما" شايسته ي تنكس بوده ولي اينجوري همون نقدير و تشكري كه ازش حرف ميزني يكم زير سوال ميره ! يعني اونايي كه مثلا" دو ساعت وقت ميزارند و يه مطلب تخصصي آماده ميكنند ، چون ترافيك اون بخشها كمه ، يه تنكس ميگيرند ! اون وقت من كه يه شكلك ميزارم فقط .. ده تا تنكس ميگيرم تو گفتگوآزاد ...

فوقع ما وقع !

میدونم . این درسته ولی هرچی باشه 10 تا خیلی کمه .
هرچی باشه تالار مهندسی شیمی از بقیه تالارهای تخصصی فعالتره . روزی کلی مطلب جدید قرار میگیره . نمیشه که بی تفاوت از کنارش رد شد و به خیلیا تشکر نداد . مثلا من برم فقط به مدیرا امتیاز بدم واسه اینکه اخطار نگیرم!! ( شوخی کردم ) ولی در کل 10 تا در روز خیلی کمه .
شما فقط تالارهای متفرقه رو در نظر میگیرید . ولی یادتون نره که اینجا سایت تخصصی هست . پس نباید تالارهای تخصصی تحت الشعاع سایر تالارهای متفرقه قرار بگیره .

Matrix

عضو جدید
میدونم . این درسته ولی هرچی باشه 10 تا خیلی کمه .
هرچی باشه تالار مهندسی شیمی از بقیه تالارهای تخصصی فعالتره . روزی کلی مطلب جدید قرار میگیره . نمیشه که بی تفاوت از کنارش رد شد و به خیلیا تشکر نداد . مثلا من برم فقط به مدیرا امتیاز بدم واسه اینکه اخطار نگیرم!! ( شوخی کردم ) ولی در کل 10 تا در روز خیلی کمه .
شما فقط تالارهای متفرقه رو در نظر میگیرید . ولی یادتون نره که اینجا سایت تخصصی هست . پس نباید تالارهای تخصصی تحت الشعاع سایر تالارهای متفرقه قرار بگیره .

شما بزار يه مدت استفاده ي درست از تنكس باب بشه ... بعد اگه كم بود ، ميشه بيشترش كرد !;)

john zink

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من هم تشکر خودم رو ازادمین جان بجا میارم
نیما راست میگه بهتره امتیازدهی تالارتخصصی اعمال قانون نشه
یه کمی محدودیت ارسال مطالب باسه زنگ تفریح وامتیازاش قائل شید
هرچی باشه سایت اسمش باشگاه مهندسانه نه؟
تازه باسه زنگ تفریح ودوستیابی و... سایت تخصصی دوستیابی فراونه
بیایم سایت رو ازلحاظ علمی پویا کنیم
من که تصورمی کنم اگه نمیشه حداقل ازگزافه گویی های بی ربط درتالارهای مهندسی جلوگیری شه ...
خوب مدیرمحترم سایت .باید بگم معمولا مدیر تالارها برخورد نمیکنند (البته باعرض معذرت یه انتقادی بکنیم) یا مزخرفات رو که فراخورحال تالار ها نیستند پاک نمیکنند چون ممکنه محبوبیتشون صدمه ببینه
بهتره این مکان علمی جای باندوباندبازی ها ومسخره بازیهای اضافی تخریب بشه
نه کشتن روحیه بچه های تالار مهندسی که الحق بعضیاشون مردونه زحمت میکشند.
من که خیلی مطالب از تالارهای مهندسی نصیبم شده و ازهمشون تشکر میکنم.
زحمتشون رو باامتیاز نمیشه جواب داد .
بهتاش عزیز انصافا مدیر خوبیه
همیشه هم گفتم
اما ازبهتاش عزیز یک درخواست دارم + مدیرسایت
بهترنیست هرمطلبی درمسیر خودش باشه؟
لطفا ازایجاد شدن مطالب بی عمق وپوچ جلوگیری کنید.
باتشکر جان زینک

Hossein.H.Shirazi

عضو جدید
به به مدیر سایت جواب من رو داد!ازشون تشکر میکنم.:w23:
در ضمن بهتون پیشنهاد میکنم که با ادمین سایت پرشین فروم در مورد هاست یک تماس بگیرید در این زمینه تجربه بسیار زیادی دارن!

ولی از برخی بچه های مهندسی شیمی گله مندم که تو تاپیک قبلی همراهی خودشون رو اعلام نکردن!؟

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
به به مدیر سایت جواب من رو داد!ازشون تشکر میکنم.:w23:
در ضمن بهتون پیشنهاد میکنم که با ادمین سایت پرشین فروم در مورد هاست یک تماس بگیرید در این زمینه تجربه بسیار زیادی دارن!

ولی از برخی بچه های مهندسی شیمی گله مندم که تو تاپیک قبلی همراهی خودشون رو اعلام نکردن!؟

در چه مورد همکاری نکردن ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا