مشكلات اخير سايت باشگاه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
با سلام خدمت همه مهندسان و كاربران باشگاه

متاسفانه از چند روز پيش برخي سايت هاي ايراني با يه تحريم ديگه اين بار از جانب Cpanel مواجه شدند و به همين خاطر مجبور به تغيير مكان شديم.

طبق قول دوستان در «پرشين دات» ، مشكل با انتقال به يه سرور جديد ان شاء الله تا يكي دو روز آينده برطرف ميشه.

پيشاپيش از صبر و همكاري شما متشكريم.
مديريت باشگاه

Atropatkan

عضو جدید
با سلام خدمت همه مهندسان و كاربران باشگاه

متاسفانه از چند روز پيش برخي سايت هاي ايراني با يه تحريم ديگه اين بار از جانب Cpanel مواجه شدند و به همين خاطر مجبور به تغيير مكان شديم.

طبق قول دوستان در «پرشين دات» ، مشكل با انتقال به يه سرور جديد ان شاء الله تا يكي دو روز آينده برطرف ميشه.

پيشاپيش از صبر و همكاري شما متشكريم.
مديريت باشگاه

با سلام خدمت ادمین محترم سایت
با تشکر از اقدامات بی دریغ و آنی شما در جهت هر چه پویاتر ساختن سایت و جاوگیری از افت ناگهانی سایت.
برای سایت های ایرانی جدیدا این مقوله پیش اومده.(برای سایت بنده هم همینطور بوده.)
امیدوارم که موفق و موید باشید

یا علی:gol:

سلام خدمت ادمین محترم
یه سوال عجیب واسم پیش اومده

من دیروز توی سایت چند تا پست دادم ولی امروز که اومدم سر زدم دیدم اصلا خبری از اون پستهای شب قبلم نیست !
درست مث اینه که خواب میبینم! پستهام پاک شده و بجاش افراد دیگه ای پست دادن!
اول فکر میکردم پستهارو توی خواب دیدم ولی وقتی یکم بیشتر فکر کردم مطمئن شدم که دیشب پست دادم ولی امروز پاک شدن همش !
دلیلش چیه ؟ توی سرور تغییراتی داده شده یا پاکسازی صورت گرفته شده ؟!

\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/

مشکل آواتار هم که هنوز برطرف نشده متاسفانه ....

EhsanCh

Server Administrator
مدیر کل سایت
دیشب کار انتقال انجام شد و ممکنه در محدوده زمانی یک ساعتی که ترنسفر میشده شما رو سرور قبلی پست داده اید.

سلام ادمین جان
یه مشکل دیگه هم تازه پیش اومده البته نمیشه گفت مشکل . چیز خاصی نیست
وقتی پستمو ادیت میکنم و بعد ذخیره میزنم . ذخیره میشه ولی تا رفرش نکنم صفحه رو اصلا پستمو نشون نمیده !!
چجوریاس ؟

ادمین جان یه سوال دیگه
میگم چرا بعضی مواقع واسه من صفحه اول سایت نمیاد ؟
وقتی اکسپلورر رو باز میکنم روی آدرس باشگاه که در تولباره کلیک میکنم ولی با پیغام database error مواجه میشم !!!
ولی وقتی با لینکی که از طریق دوستام واسم میفرستم وارد میشم اصلا اشکالی نداره و درسته !

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره حق با نیماست.....
من خودمم گاهی مجبورم از طریق یکی از تالارا از گوگل وارد شم.....
مشکل کجاست؟

ادمین جان الان ساعت 11:30 دوشنبه شب هستش . تا الان به مدت حداقل 48 ساعت بود که سایت باز نمیشد . بخصوص صفحه اولش دیتابیس ارور میداد!
ولی الان مشکلی نیست . میخواستم بدونم مشکلش چجوری برطرف میشه و یهو دوباره به همون مشکل بر میخوره ؟!
شما خودتون اقدام کردید واسه تصحیحش یا اشکال سروری بود و بچه های سرور کاری کردن ؟ یا اینکه بصورت خودبخود این ارور بوجود میاد و برطرف میشه ؟؟!!
و یه چیز دیگه میخواستم ببینیم هر چند وقت یه بار قراره این ارور بیفته به جون ما ؟!

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
ادمین جان الان ساعت 11:30 دوشنبه شب هستش . تا الان به مدت حداقل 48 ساعت بود که سایت باز نمیشد . بخصوص صفحه اولش دیتابیس ارور میداد!
ولی الان مشکلی نیست . میخواستم بدونم مشکلش چجوری برطرف میشه و یهو دوباره به همون مشکل بر میخوره ؟!
شما خودتون اقدام کردید واسه تصحیحش یا اشکال سروری بود و بچه های سرور کاری کردن ؟ یا اینکه بصورت خودبخود این ارور بوجود میاد و برطرف میشه ؟؟!!
و یه چیز دیگه میخواستم ببینیم هر چند وقت یه بار قراره این ارور بیفته به جون ما ؟!

اول عرض معذرت به خاطر مشكلاتي كه هست.
ظاهرا اين پيام خطايي كه ميگيد در اثر خرابي جزئي ديتابيس بوده كه الان تعمير شده، هر چند بنده خودم اين پيام رو نديدم. بايد ديد الان دوباره اين مشكل پيش مياد يا خير.

اول عرض معذرت به خاطر مشكلاتي كه هست.
ظاهرا اين پيام خطايي كه ميگيد در اثر خرابي جزئي ديتابيس بوده كه الان تعمير شده، هر چند بنده خودم اين پيام رو نديدم. بايد ديد الان دوباره اين مشكل پيش مياد يا خير.
ممنونم از زحماتتون
ولی اکثر بچه هایی که من میشناسم در ورود به سایت به مشکل برخوردن این چند روزه
ایشالا دیگه مشکلی پیش نیاد
ولی قبل از اینکه انتقال سرور هم بدید قبلا این مشکل پیش میومد . پس میشه گفت ربطی به سرور جدید هم نداره . پس علاجش پیش کیه ؟

EhsanCh

Server Administrator
مدیر کل سایت
اررور های دیتابیس متفاوته . این سری مربوط به جدول guest دیتابیس بود که تعمیر شد.

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی من معمولن با یه آدرس دیگه ( مستقیم میرم بخش شیمی ) میام همیشه درسته ... البته وقتی سایت با مشکل مواحه بشه ها

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام. ببخشید چندروزی هست که من نمیتونم به هیچ پستی امتیاز بدم و همش میگه در 24 ساعت گذشته شما زیاد امتیاز دادید و فعلا فعال نیست. این 24 ساعت کی تموم میشه!؟!.

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
با سلام. ببخشید چندروزی هست که من نمیتونم به هیچ پستی امتیاز بدم و همش میگه در 24 ساعت گذشته شما زیاد امتیاز دادید و فعلا فعال نیست. این 24 ساعت کی تموم میشه!؟!.

سلام
در 24 ساعتی که سیستم برای شما مشخص میکنه ، نباید از تشکرهاتون استفاده کنید تا امتیازها به صورت کامل در اختیار شما قرار بگیره.
موفق باشید.

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
در 24 ساعتی که سیستم برای شما مشخص میکنه ، نباید از تشکرهاتون استفاده کنید تا امتیازها به صورت کامل در اختیار شما قرار بگیره.
موفق باشید.

آهان!...تشکروامتیاز یه حالتن...!؟!!.. پس ازهمینجا تشکر!.

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
من يه دوروزيه دارم ميام باشگاه و هر بار كه پسوردمو ميزنم وارد باشگاه نميشم انقدري كه به 15 ديق صبر كردن براي امتحان مجدد ميرسم.
مجبور ميشم دوبار از خود اينجا تو ايميلم پسورد بگيرم و چندبارم وارد نشدم باز.آخرش نميدونم چجوري ميشه بعد از كلي اعصاب خوردكني وارد ميشه.مشكل از كجاس؟
من همه جوره درست ميزنم پسوردايي كه از باشگاه ميگرم.(حساس به حروف كوچك و بزرگ)

من هنوزم بعضي روزا دچار اين مشكلم.
مديريت لطف كنن به من پاسخ بدن.
در ضمن من توي پروفابلم يه عكس ضميمه گذاشته بودم چرا چندوقتيه نيس؟ خودم تنظيماتو دست نزدم.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DDDIQ

مدیر ارشد
من هنوزم بعضي روزا دچار اين مشكلم.
مديريت لطف كنن به من پاسخ بدن.
در ضمن من توي پروفابلم يه عكس ضميمه گذاشته بودم چرا چندوقتيه نيس؟ خودم تنظيماتو دست نزدم.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام
پیگیری مشکل در پیام خصوصی
________
عذرمیخوام در تنظیمات شما مشکل خاصی وجود نداشت و موردی از اشکال فنی گزارش نشده ؛ لطفا پیغام خصوصی خودتان را چک بفرمائید

وضعیت
موضوع بسته شده است.