مشاوره ی تغییر رشته برای ارشد

سلام.من ترم هفتم مکانیک سیالاتم.راستش بیشتر از مکانیک به شیمی علاقمندم و احساس میکنم با علاقه ایی که دارم تو شیمی میتونم خلاق و موفق تر باشم. ولی برای تغییر رشته مرددم...واحدای پاس نشده ی دانشگام و همزمان برا شیمی خوندن یه خورده سنگینه برام..شاید کنکورم سال اینده باشه ولی برای تغییر رشته به کمک شما نیاز دارم که با این ریسک ب موفقیت برسم.مهندسی شیمی یا خود شیمی مناسب تره؟؟؟؟؟؟ چه کتاب و منابعی لازم دارم؟

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلااام.
آقا اینجا هیشکی ارشد تربیت بدنی نداره؟
من میخامم ارشد رشت تربیت بدنی شرکت کنم قبول میشم آیاا؟
درساش چیا هستن؟؟
واقن میخاام بخونم اگه یکی جواب درس حسابی راحب تربیت بدنی میدونه بهم بگه.
شهریش چقدره؟؟

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
با سلااام.
آقا اینجا هیشکی ارشد تربیت بدنی نداره؟
من میخامم ارشد رشت تربیت بدنی شرکت کنم قبول میشم آیاا؟
درساش چیا هستن؟؟
واقن میخاام بخونم اگه یکی جواب درس حسابی راحب تربیت بدنی میدونه بهم بگه.
شهریش چقدره؟؟

من شنیدم اگه زبانو خوب بزنی و بقیه رو حول و حوش 30 تا 40 قبولی

آقا چرا نتونی من مورد می شناسم کتابداری بوده الان داره ارشد کامپیوتر می خونه دانشگاه فردوسی

شهریه واسه چی میخای برو سراسری

قاصدک جوان

عضو جدید
سلام.من ترم هفتم مکانیک سیالاتم.راستش بیشتر از مکانیک به شیمی علاقمندم و احساس میکنم با علاقه ایی که دارم تو شیمی میتونم خلاق و موفق تر باشم. ولی برای تغییر رشته مرددم...واحدای پاس نشده ی دانشگام و همزمان برا شیمی خوندن یه خورده سنگینه برام..شاید کنکورم سال اینده باشه ولی برای تغییر رشته به کمک شما نیاز دارم که با این ریسک ب موفقیت برسم.مهندسی شیمی یا خود شیمی مناسب تره؟؟؟؟؟؟ چه کتاب و منابعی لازم دارم؟

مهندسی شیمی بهتر ازشیمی هم بازار کارش هم درساش;)

hbigdeli

عضو جدید

به نظر من بازار کار مهندسی شیمی خوبه. موفق باشی:)

بالا